Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

varētu padomāt, ka

07.09.2022. 21:54

»

Jēkabs

Te nav vieta romānu rakstīšanai vai emociju izgāztuve. Ja nemāki īsi un sakarīgi uzrakstīt-labāk neraksti neko


tev aizmirsa atļauju paprasīt, izgāztuves dežurant?

Ja nemāki lasīt - nevaino "romānus", bet pameklē vainīgo tajā "jēkabā", kas uz tevi lūr no tava mušu noķēzītā spoguļa.

Atbildēt

Jēkabs

07.09.2022. 21:32

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Te nav vieta romānu rakstīšanai vai emociju izgāztuve. Ja nemāki īsi un sakarīgi uzrakstīt-labāk neraksti neko.

Atbildēt

nu

07.09.2022. 21:31

ko lai dara? Ja pat pats Viedais ir tik zemā līmenī, tad ko var gaidīt no vienkāršās tautas...

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

07.09.2022. 21:30

»

Maneli ,

ja skatās uz attēlu , tad kļūst skaidrs , ka pirmais pergamento ir hroniska grābekļu infekcija.Pamērcē savu perdekli tazikā


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni ri.jošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokāŗt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokāŗt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR."

Tāpēc, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-------

Mediju ziņa (2010. gads): Šīs pašreizējās Latvijas valsts sabiedrības zināmā daļā savulaik populārajam “banānpolitiķim” Joahimam Zīgeristam latvieši bija lieliski izmēģinājumu trusīši – apbrīnojami vientiesīgu “vēlētāju” elektorāts, kas ir tik pat vienkārši, cik lēti apčakarējams. Kad Zīgeristam šāda izklaide kļuva garlaicīga, viņš no Latvijas aizdevās uz savu etnisko “fāterlandi”, bet – pa lēto apčakarējamais, ar neticami “īsu” atmiņu apskādētais, uz polittehnologu pasviestajiem “plikajiem āķiem” uzķerties un jau kuro reizi “vecajam grābeklim uzkāpt” joprojām gatavais šīs valsts “apzinīgo vēlētāju” elektorāts gan nekur nav pazudis…
-------

Vecā Grābekļa ‘hīts’.
( Iz “O.M.© aŗChīva” )

Ņirdz ATKAL Vecais Grābeklis:
“Tas, kurš man vienreiz uzkāpis ~
Kaut ‘smagi bietē norāvies’,
Kā muļķis vēlreiz meklēt skries!…”

Kad aizmirsts iepriekšējais puns ~
Kā plika kaula alkstošs suns,
Sāk grābekļkāpējs ošņāties,
Kur ATKAL ‘bietē atrauties’:
Ar ZOMBĒJUMU saskaņā ~
Skries “pat.REJ.ota apziņā”,
‘Ņemt “urnu talkā” dalību’,
Par “svaigu” pases zīmogu.
(Pa ceļam - badīgs “ēsmu” rīs,
Ko ‘SILES biedri’ pasviedīs,
Uz plikiem āķiem uzspraustu ~
Tas “nospēlē uz publiku”…)

Jo – ATKAL šim ir ‘ieborēts’:
“”valsts” ‘rullēs’, ja būs “novēlēts”,
Par “mazāko no ļaunumiem” ~
Tiks “pareizie” pie mandātiem!
(JEBKURA “izvēle” MUMS der,
Jo – tikai MUĻĶIS VELTI CER,
Ka “vēlēšanu” FARSS, jebkāds,
Var “izšķirt, kāds būs rezultāts”…)
TAD latv(ĀN)ija ATKAL “plauks”!!!…”
(Bet “vaukšķis” – “ilgtspējīgi” kauks,
Ka – ATKAL “uzkāpts grābeklim”,
Un puns – vēl lielāks, kā līdz šim…)

Lūr Vecais Grābeklis uz tiem,
Kam patīk (?!) palikt VIENTIEŠIEM,
(Dēļ aumež ĪSĀS atmiņas):
“Ko – ATKAL ‘blieziens’ kārojas?…”

“Jauns” Grābeklis? Bet – vecs šim ‘hīts’:
“Par maz (VĒL!?…) jūties ‘apdauzīts’?
Kāp VĒLREIZ virsū, ‘nerausties’ ~
Prieks MUĻĶIM pierē “piešauties”!…”

-------

‘ANNO’ ~ 07.2006. / (…) 09.2022. (neilgi pirms kārtējā “vēlēšanu” FARSA)

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

07.09.2022. 21:15

»

Jautājums

Vai šis Manuēls gadījumā nav Šķēle vai viņa čoms? Kaut kur tik dzirdēts princips - balsojiet par lielākajiem kretīniem


manels ir Armands Māliņš, slavens ar to, ka kādreiz, deputats būdams iekūlās skandālā ar mau...piedošanu, vieglas uzvedības sievietēm. Negribeja maksāt par pakalpojumu vai kaut kas tāds, to viņam pašam jāprasa. Pēc tam strādājis par cietumsargu, tagad ir apsēsts antivakseris un grafomāns. Nu un pašlaik kandidē uz vietu pie siles, no šlosera partijas, ja nemaldos.
P.s. manel, tu varētu saviem vēlētājiem pastāstīt, kā tur īsti bija ar tām mau..vieglas uzvedības sievietēm?

Atbildēt

apbižota aknu desa

07.09.2022. 20:47

Kādreiz populārais politiķis Zīgerists, ja kāds atceras, sludināja ka politiķi esot kā baloži
- pirms vēlēšanām ēd no rokas, bet pēc vēlēšanām taisot uz galvas. No tās pašas ābeles nav tālu kritusi arī Bērboka "egal, was meine deutschen Wähler denken" (pofig ko domā mani vācu vēlētāji). Iespējams ka zaļo sociālistu elektorāts to varētu būt pelnījis vairāk nekā citi, bet demokrātijas augšupejas tendence ir skaidra.

Atbildēt

Esi atpalicis no savējiem

07.09.2022. 20:33

»

Lopkautuve nr.5

Ja,ja.. diemzel esat uzskatams piemers tam,ka man diemzel ir taisniba.It visaa iepit ieksa Krieviju,Putinu, riet uz visu krievisko - ta ir jauna mode. Strunts par piespiedu vakcinaciju,par to, ka cilvekus izmet no darbs bez potes pases.ka izskerde miljardus,ka gazei cena 10kartiga,ka cenas eksplodee...


Orki redzot totālu sakāvi Ukrainā, panikā jau aizdomājušies tik tālu, ka tur aizdomās savu ārlietu ministru Lovrovu sadarbībā ar Argentīnas fašistiem, Šougu par Japānas špionu, bet Putinu par tēvoča Sema labo roku.

Atbildēt

Krišjānis Kariņš

07.09.2022. 20:12

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselence Levita kungs! Strādnieki un zemnieki! Švābisti! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Globālisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Etniskie “teroristi” - latvieši! Liberāldemokrāti! Huntisti! Miljonāri un plukatas!

4. Maija valsts finanšu korporācijas drošība, “politiskās nācijas veidošana” un “ekonomiska izaugsme” ir mūsu Jaunās Vienotības galvenie uzdevumi 14. Saeimā!

Es nesaku “izaugsme ekonomikā”, bet saku “ekonomiska izaugsme”. Tas nozīmē, ka izaugsme ekonomikā ir vēl tālu aiz kalniem, draugi, un daudziem būs jasavelk jostas ciešāk! Varbūt pat jāsalst. Un jāsamazina patēriņš!


18.06.2022

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kandidāts Ministru prezidenta amatam pēc 14. Saeimas vēlēšanām esmu atkal es, KARIŅŠ ARTURS KRIŠJĀNIS kā Latvijas pilsonis un Karins Arturs Krisjanis kā ASV pilsonis– partiju biedri mani šodien vienbalsīgi nominēja partiju korporācijas VIENOTĪBA domes un partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsēdē.

Daudzi, mīļie draugi, no Latvijas zemes nācijpūļa nezin, kas ir Jaunā Vienotība. Un tas nav brīnums, jo visās Latvijas partijās partijas biedri ir tikai viens procents no visas Latvijas zemes iedzīvotājiem.

Tāpēc populāri izskaidroju, kas ir Jaunā Vienotība. JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, korporācija, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents KARIŅŠ ARTURS KRIŠJĀNIS

Es šodien pateicos par izteikto uzticību un darba novērtējumu, atkārtoti uzticot man atbildību būt par valdības vadītāja amata kandidātu un vienlaikus izsaku pateicību VDD iestādei par doto un uzturēto augstākās pakāpes pielaidi 4. Maija valsts finanšu korporācijas noslēpumiem, tostarp visiem komercnoslēpumiem.

Galvenās prioritātes JAUNĀS VIENOTĪBAS darbā, manuprāt, ir “4. Maija valsts finanšu korporācijas iekšējās un ārējās drošības stiprināšana” un “vienotas politiskās nācijas veidošana”.

Daudziem var rasties jautājumi, kā no pūļa, kuru esam izveidojuši no Latvijas tautas, 13.03.2020. pandēmijas laikā atsakoties no cilvēktiesībām, paziņojot ANO, varam izvirzīt mērķi Latvijā izveidot “vienotu politisku nāciju”. Sākšu ar to!

Ja mēs atskatāmies uz 13. Saeimā sasniegtajiem Saeimas koalīcijas un VDD panākumiem, nevaram neievērot, ka “vienotu politiski pakļauto pūli” nostiprinājām lielās kovidpandēmijas laikā ar stingri un secīgi izdotiem MK noteikumiem, sadarbībā ar 13. Saeimu, ANO PVO un stingri pieturoties pie mūsu globālo sadarbības partneru - ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa izstrādātā 2021.-2026. gadu plāna prioritātēm:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Tomēr visnoturīgākā sadarbība mums turpinājās ar globālo finanšu korporāciju - Pasaules Banku varas principu nostiprināšanā valstī saskaņā ar The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija mums ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 2025. gada 31. martam un mēs no tās ar naudas aizdevumu procentu maksājumu saistībām nevarēsim arī turpmāk atkāpties, vienlaikus samazinot sociālos maksājumus “vienotajai politiskajai nācijai” un palielinot “NATO iemaksājamās summas papildus procentdaļas”.

Tomēr gribu vērst Jūsu uzmanību uz 13. Saeimas sasniegto izcilo balsojumu par “pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadītājam” laika periodā pirms 14. Saeimas vēlēšanām un vienlaikus uzsākot jaunas VDD ēkas celtniecību Rīgā, Teikas rajonā un nostiprinot visaptverošas VDD digitālās pūļa kontroles spējas “Latvijas valsts finanšu korporācijas iekšējās un ārējās drošības stiprināšanai un vienotas politiskās nācijas veidošanā no pūļa”.

Tie ir mūsu Jaunās Vienotības galvenie izaicinājumi 14. Saeimā, kas droši ļaus mums turpināt uzsākto stingro politiskās pārvaldes kursu, par ko nešaubāmies.


Kā jau teicu, mēs turpināsim manas valdības uzsākto kursu. Mēs jau esam lēmuši par aizsardzības finansējuma palielinājumu līdz 2,5% no iekšzemes kopprodukta turpmākajos trīs gados. Tas ir solis mūsu drošības stiprināšanā, bet es esmu pārliecināts, ka nākamajos četros gados mums būs jālemj par vēl lielāka finansējuma piešķiršanu kopējai drošībai.

Tautā, ko ar 13.03.2020. lēmumu kovidpandēmijā esam padarījuši par beztiesisku pūli, ko varam droši dēvēt par “kriminālo provinci”, bet galējos latviešu nacionālistus par “etniskiem teroristiem”, tomēr runā, ka esam izveidojuši huntu, kas neatbilst patiesībai, un šādas runas mums jānoliek malā uzreiz. Un mēs nerunāsim arī par sašķeltu sabiedrību, jo tad tā tāda nebūs realitātē. Tas jāsaprot. Arī jaundibināmo Valsts aizsardzības dienestu daudzi karstgalvji nodēvējuši pat par “huntas aizsardzības dienestu”, kas neatbilst nekādai patiesībai.

Es tomēr uzsvaru lieku uz jautājumu, ka tiks palielināts kareivju skaits, uzlabots ekipējums un turpināts arī darbs pie NATO spēku klātbūtnes palielināšanas Latvijā. 

Esmu pārliecināts, ka Latvijas valstspiederīgo pūlim un valstij jāturpina visiem iespējamiem līdzekļiem sniegt atbalstu Ukrainai un stingri jāiestājas “par ekonomiskām sankcijām pret Krieviju un Baltkrieviju”, jo, manuprāt, Krievijas zaudējums karā ir vienīgais veids, kā nodrošināt mieru un drošību Eiropā, kas ir arī Latvijas 4. Maija valsts finanšu korporācijas attīstības pamats.

Ko es domāju ar vārdu savienojumu “ekonomiskām sankcijām”, nesakot “sankcijām ekonomikā”? Es ar to domāju, ka sankcijām pret Krievijas ekonomiku jābūt visai samērīgām. Uz to arī bieži savos izteikumos tieši un netieši norādījis Valsts prezidents LEVITS EGILS.


Šis hibrīda apstākļu karš nozīmē, ka dzīve kļūst dārgāka. Mēs visi to redzam – pārtikas, degvielas, apkures cenās. Tā ir  kara Ukrainā ietekme, ko finansē globālās finanšu korporācijas ar savu “lendlīzes banku biznesu” abās Ukrainas kara frontes pusēs, ko arī Krievijai globālās finanšu korporācijas ļauj darīt un tā to cenšas izmantot savā labā. Šādos apstākļos mums ir pienākums un atbildība palīdzēt Latvijas zemes iedzīvotājiem un miljoniem bēgļu no Ukrainas Latvijā, īpaši tiem, kuriem rocība ir mazāka. Valdība vienmēr lems par Labklājības ministrijas sagatavoto piedāvājumu “slepeni kodētas atbalsta sistēmas iedzīvotājiem ieviešanu”.

Tomēr hibrīda apstākļu karš ir parādījis to, ka mums vairs nav laika laipot. Ir tikai divas izvēles – vai nu atbalsti Latviju, ar kuru mēs domājam 4. Maija valsts finanšu korporāciju Pasaules Bankas 1. fāzes stratēģijā un tās pamatvērtībās, vai arī esi pret tām.

Esmu pārliecināts, ka piederība 4. Maija valsts finanšu korporācijai nav balstīta etniskā piederībā, bet tajā, vai cilvēkkapitāla vienība respektē latviešu valodu kā vienīgo 4. Maija valsts finanšu korporācijas izvēlēto valodu korporācijas iekšējai lietošanai, respektē Satversmi un formālās kopīgās vērtības “vienotas kosmopolītiskas un internacionālas politiskas nācijas” vajadzībām.

4. Maija valsts finanšu korporācijai ar VDD spēkiem jāturpina strādāt ar pūļa cilvēkkpitāla vienībām, kuras neatbalsta šo valsts finanšu korporāciju un tās pamatvērtības, un jāizbeidz aklā iecietība pret tiem, kuri sludina un atbalsta tikai “Krievijas valsts finanšu korporācijas varas propagandu”. Ar VDD ieviesto dzīvē kovidpandēmijas laikā sabiedrības digitalizāciju un mākslīgo algoritmu intelektu sabiedrības totālajā kontrolē tas nav vairs pieļaujams!

Pilnīga pāreja uz izglītību latviešu valodā skolās un vēršanās ar visu likuma bardzību pret tiem, kuri šajos kara apstākļos uzdrošinās graut mūsu 4. Maija valsts finanšu korporācijas brīvības un neatkarības pamatus – tas ir ceļš, kā veidot “vienotu kosmopolītisku un internacionālu politisko nāciju”.


Tā ir mūsu valsts finanšu korporācija, mēs, kosmopolītiskais un internacionālais pūlis, paši veidojam savas Latvijas zemes ģeopolitisko nākotni.

Šo 31 gadu laikā esam pievienojušies Rietumu tā saucamo demokrātisko valstu saimei, iestājušies ES, NATO, OECD, mūsu makos ir eiro. Tas palīdz nodrošināt zināmu stabilitāti valstī un ar dalību ES un NATO stabilitāte ir radusies pati par sevi - ar direktīvām un ietekmi no ārpuses. Daudzi no mums esam strādājuši, lai to atbalstītu, un daudzi no mums ar to ir tapuši ievērojami materiāli turīgāki un mums tas ir jāturpina darīt, lai noturētu, aizstāvētu un attīstītu mūsu Latvijas zemes 4. Maija finanšu korporāciju sadarbībā ar globālām finanšu korporācijām kā Pasaules Banka un citas, no kā tieši ir atkarīga mūsu nākotne “tirgus neredzamās rokas sakārtotās ekonomikas apstākļos”.


29.08.2022
Partiju korporācijas JAUNĀ VIENOTĪBA valde šodien, pamatojoties uz savu koncepciju “vienotas politiskās nācijas veidošana”, tomēr lēmusi atteikt dalību tajās priekšvēlēšanu debatēs, uz kurām plānots aicināt “it kā smagos noziegumos apsūdzēto un pirmajā tiesu instancē notiesāto, kā arī it kā par korupciju no ASV puses sankcionēto LEMBERGU AIVARU.”

Atbildēt

Neko darīt...

07.09.2022. 20:00

»

ieteikumi

Ieteikumi vēlētājiem un balsotājiem...


Latviešu vēlētājiem, ir ļoti šaura izvēle, tikai Jaunā vienotība vai Nacionālā apvienība! Šajās partijās ir viss sakarīgākās programmas, un arī viskompetentākie kandidāti, un vienīgās, kuras neglūn uz Krieviju! Par pārējām, var tikai pasmaidīt, tās ir savtīgu aunu komandas!

Atbildēt

Lopkautuve nr.5

07.09.2022. 20:00

»

tevi

putja ir izdupsierējis arī galvā


Ja,ja.. diemzel esat uzskatams piemers tam,ka man diemzel ir taisniba.It visaa iepit ieksa Krieviju,Putinu, riet uz visu krievisko - ta ir jauna mode. Strunts par piespiedu vakcinaciju,par to, ka cilvekus izmet no darbs bez potes pases.ka izskerde miljardus,ka gazei cena 10kartiga,ka cenas eksplodee veikalios del debilajam neksm nevajadzigsjam sankcijam. Tas strunts. Galvenais Putinu kaut ka iespiest teksta,nievajosi pieminet.

Atbildēt

Antūns

07.09.2022. 19:54

»

Antūns

Skaidrs: par sarakstiem "favorītiem": LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ, KATRAM UN KATRAI, SUVERĒNĀ VARA, Stabilitātei


Paskaidrošu savu viedokli: 1) LV Pirmajā vietā- nu lai arī buldozers šo to sakarīgi runā, zinam viņu- viņam pirmajā vietā sava kabata un brīvība. Un nav jau aizmirsies arīdzan viņa draudzība ar austrumu kaimiņu, kas viņa ķešu pildīja. Par vecajiem vēžiem viņa sarakstā pat nerunāsim. 2)Ka&Ka- viena aktiera teātris, kas nepiedāvā ne tikai ticamas idejas (programmu) , bet arī personības komandā . "Līderis" ir līderis aunu baram. Bet diez vai uzticēt aunu baram valsti ir prāta darbs. 3)SUVERĒNĀ VARA- divu saiguļu, kas pabaudījušas gan Saskaņas, gan Ka&Ka, gan LV1V izveidota. Cik ir jābūt smadzeņu lai balsotu par šo sarakstu? Saskaņa-2. 4)Stabilitātei Saskaņa-3. Nu ko Manuel, sūdīga Tev tā izvēle.

Atbildēt

pareizi

07.09.2022. 19:37

»

Veeleetaajs

Tas frukts kaa apseests ar to vakcinaaciju. Nez, kaapeec. Sapoteejaas un vairs nestaav, vai? Manupraat, ir daudz svariigaaki kriteeriji


jo tas ir aktuāli, tā bija pasaules vareno stratēģija un tā nekur vēl nav zudusi. Valstis turpina iepirkt vakcīnas, neatkarīgi no vīrusiem Mums tas nelaimes lielums būs atkarīgs no nākošās saeimas un valdības

Atbildēt

Antūns

07.09.2022. 19:36

Skaidrs: par sarakstiem "favorītiem": LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ, KATRAM UN KATRAI, SUVERĒNĀ VARA, Stabilitātei!
toč nevar balsot. Par tiem šī brīža valdošajiem arīdzan ne. Tad atliek pārējie...

Atbildēt

Zzzzzzorro

07.09.2022. 19:21

»

Veeleetaajs

Tas frukts kaa apseests ar to vakcinaaciju. Nez, kaapeec. Sapoteejaas un vairs nestaav, vai? Manupraat, ir daudz svariigaaki kriteeriji


Kurs kriterijs ir svarigaks par brivibu,cilveka pascienu,tiesibam stradat un apgadat sevi,gimeni,bernus ?!?!

Atbildēt

Veeleetaajs

07.09.2022. 19:18

Tas frukts kaa apseests ar to vakcinaaciju. Nez, kaapeec. Sapoteejaas un vairs nestaav, vai? Manupraat, ir daudz svariigaaki kriteeriji.

Atbildēt

Lopkautuve nr.5

07.09.2022. 19:07

Manel, kuraa saraksta Jus pats esat? Raksts superigs,logisks. Kapec tikai veletaji nevadas nekad pec logikas, bet ievel atkal un atkal savus mocitajus? Kovidsova laiks perfekti norava visas maskas. Ka pec visa taa vispar var iedomaties balsot par kadu no obligatajiem spricetajiem? Nsn skiet, ja valdiba ieviestu pirmas nakts tiesibas, vairums viru un tevu ar lepnumu vestu savas ligavas un meitas kungiem izpriecaties, un pasi vel lielitos ar to un spraustu pie krutim nozimiti, kas butu trisdaliga- lv karoszins,ukrainas karodzins, un dibena attels ar parakstu "manu meitu/sievu izdupseja jekaba ielaa"

Atbildēt

jaajaa

07.09.2022. 18:57

...uzmetam aci plusiem/mīnusiem...un secinām, ka valdošās partijas paliek...to nosaka pēdējā pensiju indeksācija...nu neinteresē lielāko latvju tautas daļu nākotne, vienkārši neuztrauc un viss...autors var atslābt...

Atbildēt

Naivais

07.09.2022. 18:52

»

Lasītājs

Es domāju balsot par Latvijas kristīgo savienību, jeb krievu savienību. Šitie nav bijuši pie siles nekur, tātad nav zaguši. Par godīgajiem


Vai tad krievu savienība nav Ždanoka, kas ir ES deputāte? Un nav pie siles? Vai tad Latvijas krievi, domā, nav sapratuši, ka tiek tāpat izmantoti kā visi pārējie?

Atbildēt

Smaržūdens

07.09.2022. 18:48

Dzirdēju pa TV domu, ka uz šīm vēlēšanām tiek piedāvāts izvēlēties starp partijām līdzīgi, ja cilvēkam liktu izvēlēties starp traukiem, kas piepildīti ar saturu, kurš pasmelts no dažādiem ķemberķiniem .....

Atbildēt

Jautājums

07.09.2022. 18:47

»

!!!

manel, tu nu te vari izstiepties aģitēdams, bet tie, kuri tavā bildītē ir pēdējie, tiks ievēlēti, bet tie pirmie, par ko tu aģitē, labi, ja dabūs piecus procentus. Nespīd tev tikt atkal pie siles, strādā vien par apsargu


Vai šis Manuēls gadījumā nav Šķēle vai viņa čoms? Kaut kur tik dzirdēts princips - balsojiet par lielākajiem kretīniem :):):):)

Atbildēt

Vēlētājs

07.09.2022. 18:17

»

Mamzel

tu šajā sarakstā esi viens no lielākajiem dundukiem un nekādā gadījumā netiksi ievēlēts


Kā tas varbūt, ka dumjš un netiek ievēlēts?

Atbildēt

!!!

07.09.2022. 18:14

manel, tu nu te vari izstiepties aģitēdams, bet tie, kuri tavā bildītē ir pēdējie, tiks ievēlēti, bet tie pirmie, par ko tu aģitē, labi, ja dabūs piecus procentus. Nespīd tev tikt atkal pie siles, strādā vien par apsargu.

Atbildēt

Mamzel

07.09.2022. 18:07

tu šajā sarakstā esi viens no lielākajiem dundukiem un nekādā gadījumā netiksi ievēlēts.

Atbildēt

lauķis

07.09.2022. 17:49

»

he he

Vēl jautrāk, kad atkritumus šķiro paši atkritumi


Šinderiem šinderu darbs.

Atbildēt

vēlētājs

07.09.2022. 17:49

Gribētos piebilst par šeit nedaudz pārspriesto ZZS. Tā kā premjera kandidātu piesaka nevienu citu kā .. Lembergu!!!. Dzirdēju reklāmā kā viņš lielās ka nu tikai strādās tā, ka visiem būs labi. Gandrīz vai sanāca smiekli, ja vien tas nebūtu skumji.
Es saprotu, ir vēlēšanas. Jāsola. Bet tik šaušalīgi melot! Vēl gada sākumā Lembergs sēdēja cietumā un sūdzējās par veselību. Kā tad viņš spēs pastrādāt intensīvu darbu, ja nespēja vienkārši sēdēt cietumā? Turpinās tiesvedība, pa kuru laiku vadīs valdību? No tiesas zāles? Vēl tie glabātās mantas meklējumi, kas vēru dikti nodarbina. Arī prasa laiku, enerģiju, nervus. Un pēdējais - ASV sankcijas, kas liegs saņemt tik vajadzīgo noslēpumu pielaidi premjeram. Vai tad tiešām ZZS to nesaprot? Domāju ka saprot.
Tad kāpēc tiek mānīti vēlētāji ka Lembergs būs premjers?

Atbildēt

Lasītājs

07.09.2022. 17:47

Es domāju balsot par Latvijas kristīgo savienību, jeb krievu savienību. Šitie nav bijuši pie siles nekur, tātad nav zaguši. Par godīgajiem!

Atbildēt

Labais

07.09.2022. 17:39

»

Maneli ,

ja skatās uz attēlu , tad kļūst skaidrs , ka pirmais pergamento ir hroniska grābekļu infekcija.Pamērcē savu perdekli tazikā


Tie ko Manelis liek priekšā būs pakaļā, bet tie kas augšā būs apakšā. Sistēma jāmaina visa bez žēlastības.

Atbildēt

he he

07.09.2022. 17:38

»

lauķis

Kāda jēga apskatīt un šķirot atkritumus


Vēl jautrāk, kad atkritumus šķiro paši atkritumi.

Atbildēt

dunduks izlasījis šādus atzinumus

07.09.2022. 17:37

Latvijas valdīkļi nezog tikai siltus sūdus un karstu dzelzi, tā vienā lugā teica kapteinis Kihno Jens, ko tēloja Kārlis Sebris.

Dr. Apīnis: kā zog šīs valdības piesegā, nav zagts nekad.

Atbildēt

nu ir noskaidrojies, ka visi dunduki

07.09.2022. 17:22

atrodas Saeimas valdošajā koalīcijā un Ministru kabinetā! Nu man ir skaidrs - par šiem nebalsot!

Atbildēt

lauķis

07.09.2022. 17:12

Kāda jēga apskatīt un šķirot atkritumus.

Atbildēt

Maneli ,

07.09.2022. 17:10

ja skatās uz attēlu , tad kļūst skaidrs , ka pirmais pergamento ir hroniska grābekļu infekcija.Pamērcē savu perdekli tazikā.

Atbildēt

ieteikumi

07.09.2022. 16:52

Ieteikumi vēlētājiem un balsotājiem:

- vēlēšanās balsojot ar TUKŠU APLOKSNI, tiek pacelts procentu slieksnis partijām, – no vienas puses raugoties, tā tiek nobalsots pret mazajiem un par lielajiem, jo iegūst tās partijas, par kurām vairāk nobalsots;

- TOMĒŖ – un tas ir daudz svarīgāk! - ja tukšās aploksnes ir masveidā, tad Saeima netiks ievēlēta vispār un iestāsies varas krīze, un būs jāmaina vēlēsanu sistēma;

- viens variants kā mainīt vēlēšanu sistēmu: aizliegt partiju sarakstus, bet kandidātus sarindot alfabētiskā secībā, lai katrs vēlētājs sev atzīmē jebkurus 100 neatkarīgi no piederības kādai organizācijai. Kandidātus partiju vietā varētu ļaut izvirzīt jebkurai sabiedriskai organizācijai, kas reāli darbojusies teiksim, kopš LV iestāšanās ES 2004.gadā;

- elementāra matemātika rāda: lai neievēlētu nevienu sarakstu, vajadzētu, lai vismaz kādi 60-70 procenti no nobalsojušajiem būtu nodevuši tukšas aploksnes – tā kā balsotāji par partijām ir diezgan sašķelti, un nav tā, ka visi balsotu par vienu un to pašu partiju, tad 90 procentu tukšu aplokšņu nebūs vajadzīgs, lai nevarētu ievēlēt Saeimu (jo vienmērīgāk balso partijnieki jo mazāk tukšo aplokšņu vajag);

- par haosu Saeimas neievēlēšanas gadījumā nevajag uztraukties, jo ir Ministru kabinets, ir tiesu sistēma ir prezidenta institūcija. Pašvaldības darbojas;

Īstenībā partijnieki baidās no šādas perspektīvas un tādēļ aicina vēlēšanas boikotēt, neiet uz tām, tādējādi palielinot savējās balss īpatsvaru gala rezultātā, savukārt katra tukšā aploksne reducē šīs partijnieka balss svaru un nozīmi;

- Ja nu kāds tomēr ļoti grib atdot savu balsi par kādu sarakstu vai kandidatu, tad tikai ne par šobrīd Saeimā esošajām partijām vai to apvienībām: jāsvītro laukā ikviens, kurš bijis Saeimā vai valdībā. Un ne tikai pēdējā!!! Tomēr jāņem vērā, ka to cilvēku balsis, kas nobalso par 5 procentus nesasniegušām partijām, galu galā tiek tām partijām, kuras barjeru pārvar;

- savukārt neejot balsot vispār, pat vienīgais atnākušais uz vēlēšanām arī ievēlētu visus 100 deputātus;

- lai partijnieki paši nošmugulētu un pašievēlētos tiem, jau pirms vēlēšanām jāvienojas par to, kuri būs iekšā un kuri ārā, bet tas var izdoties tikai pašvaldībās, kur mafija tur kopējo kasi – Saeimas vēlēšanās konkurence, t.i., gatvība viens otram pārkost rīkli, ir par lielu;

- problēma, kāpēc tomēr nevajadzētu balsot ne par vienu no partijām. No vienas puses - pirms vēlēšanām parādās vairākas nelielas, jaunveidotas partijas, kas veidotas kā valdošās nomenklatūras atkāpšanās varianti, tātad patiesībā ir viltus opozīcija un viltus izvēle vēlētājiem. Tomēr no otras puses - arī vecās jeb lielas partijas, kas parasti pārvar 5 procentu barjeru arī nav nekas labs, jo neviens latvietis, kas nav sasmērējies, un ir spējīgs sevi nodrošināt neatkarīgi no noziedznieku labvēlības, tajā mēslu bedrē nelīdīs. Tātad paliek ārvalstu aģenti, parazīti, nespējnieki un sabiedrības pabiras, kā arī ārvalstnieki (dubultpilsoņi) un sveštautieši, kam uzticēt valsts un valdības vadīšanu, jo tie nepretosies mafijai. Tā rezultātā civilizētās valstīs Latvijas pārstāvjus uzskata gandrīz vai par nepieskaitāmiem vēl pirms tie paspējuši jelko pateikt vai sadarīt. Darboņu neadekvātums visu padara nenopietnu, kam vien tie ķeras klāt, piem. oik un enerģētikas krīzi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: