Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jūsu vārds

16.01.2020. 15:50

http://www.leta.lv/photo/printpreview/1328E213-D174-DD29-2A59-2124D60E2EBA/

Atbildēt

varbūt,

16.01.2020. 09:28

ka kārtējā ministrijas klerku sabotāža ??

Atbildēt

priedīts

16.01.2020. 06:50

Tas priedīts publicē ebreju dzeltenās rases mežonības/tumsonības pieminekli augstākajā izglītībā......

Atbildēt

Kaimiņvalsts profesors

16.01.2020. 01:26

Diemžēl, man nav lemts būt par docētāju savā dzimtajā zemē, bet šo, hmm, nezinu pat kā nosaukt, maigākais- anarhistisko savārstījumu, izlasīju no sākuma līdz beigām. Nevienā no valstīm, kurās man ir tas gods vairāk vai mazāk regulāri docēt- Igaunijā, Zviedrijā, Somijā, Vācijā, Apvienotajā karalistē- nekur šādi priekšlikumi netiktu pat sākti skatīt, nemaz nerunājot par virzīšanu un izskatīšanu. Kurš ir devis pavēli iznīcināt Latvijas akadēmisko brīvību un augstskolas pārvērst par visu kaut ko, tikai ne studiju vietu? Brīnums, ka vienā atkāpē atcerējās studentus vispār pieminēt! Bet vispār drausmas, tam cilvēkam, kurš šo sacerējis ir jāanulē augstskolas diploms un ar steigu! Ļoti ceru, ka šis viss apstāsies tajā punktā, kur minēts papildus finansējuma pieprasījums, atnāks Kariņš un pateiks, ka naudas budžetā nav un nekas tālāk nenotiks!

Atbildēt

Likvidējam visu un miers

15.01.2020. 23:26

Valdībā tumsoņi.

Atbildēt

Artuss Kaimiņš

15.01.2020. 23:18

Eu paklausās veči ārprāc Latvijā. Esmu duraku partijas dibinātājs. Paldies ka balsojāt esmu intelekta spīdeklis šuplinska cīnās pret mafiju kopā ar mani

Atbildēt

perle

15.01.2020. 22:47

teksts izpluudis, idejas absurdas.

Atbildēt

ehh

15.01.2020. 21:06

savārstījums par nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

Belamorkanal TV

15.01.2020. 19:49

Labdien! Labs rīts negadās! Ja esat estēts, tālāk lasīt neiesakām. Arī, ja jums nav astoņpadsmit, vai jau ir simts. Šoreiz nevarēsim jūs iepriecināt par jeb-ļu ar faņķikiem vai sūdiem pilsētas ekoloģiskajā kanalizācijā, bet stāsts būs par deokupantu. Jaungada sagaidīšana ir beigusies! Ar ko arī apsveicam, bet raķešu salūts pilsētas laukumā atgādināja priekšlaicīgu ejakulāciju. Pilsētas pašvaldības administrācija savā ceļojošā laikrakstā bija izplatījusi leģendu par septiņdesmitgadīgu deokupantu, kas bija nolēmis no Rīgas uz visiem laikiem atgriezties savā dzimtajā Čeļabinskā. Labāk nomirt varoņa nāvē, bet dzimtenē! Kad visi bija paspējuši aizmirst par to, menti viņu atrada centrālajā stacijas tualetē onanējot, bet tualete bija noformēta ar Žirinovska un Putina portretiem. Kad šī informācija nonāca astoņos valsts telekanālos, sexšopos pieauga pieprasījums pēc mākslīgiem ķīniešu hu- jiem. Kopā uzvarēsim! Tavs Belamorkanal TV.

Atbildēt

Tālis

15.01.2020. 14:45

Šausmas, šausmas - tik daudz samudzīnāta liekvārdība un nekopetnece sen nav redzāta. Uzrakstīto nav vērts komentēt, jo teksts ir judidiski nepamatoti jēddzieni, likumos nenostiprināta terminoloģija, junievedumi, kuriem nav pamatojums.

Atbildēt

Māris Spriņģis

15.01.2020. 14:31

Lūk Latvijas iedzīvotāji var pārliecināties, kuru cilvēku(necilvēku) darbība liecina par faktu ,ka viņi ir Latvijas valsts un Latvijas iedzīvotāju īstenie ļaundari un ienaidnieki. Viņu ļaunie darbi brēc pēc taisnīgas atmaksas. Šie visu ļaundaru vārdi ir jāatzīmē. -tad ,kad mainīsies šis necilvēcīgais režīms, visus viņus varētu saukt pie atbildības. Lai tad Latvijas TAUTA spriež taisnu tiesu. Godīgā sistēmā par taisnīgu un godīgu darbu pienākas darba alga.

Atbildēt

Vecā paaudze

15.01.2020. 13:28

Gribas kliegt, lai Kārlis Ulmanis ceļas augšā. Tālāk vairs nav kur iet- skolas tiek slēgtas, vidusskolas likvidē pastiprināti... iznīcina jau tā nelielo latviešu tautu. Izskatās pēc tāda aizdomīga pasūtījuma- veidot nākamo paaudzi kā sētniekus, alus tirgotājus, Īrijas sēņu lasītājus, kūtsmēslu izvedējus...

Atbildēt

A.P.

15.01.2020. 12:49

»

Arturs Priedītis

"Pietiek" publicē latviešu mežonības/tumsonības pieminekli augstākajā izglītībā. Tiek veidots šodienas latviešu populācijas degradācijas līmenim adekvāts augstskolas vadības modelis, tiek atklāta "amerika", tiek nolīdzināta ar zemi Oksfordas, Kembridžas, Sorbonas, Maskavas Valsts universitātes, vācu...


Dotajos apstākļos smieklīga ir vēlēšanās polemizēt ar šo kroplo pieminekli, kā to medijos dara jauno zinātnieku funkcionāri, augstskolu funkcionāri, atsevišķi akadēmiskie kadri. Tas taču ir tik kropls piemineklis, ka nekāda polemika nav iespējama tāpat kā nekāda racionāla saruna nav iespējama ar nenormāli stulbiem un nenormāli nekaunīgiem tipiem. Polemikas vietā ir ar sūd..u koku jāiztīra Vaļņu ielas kabineti un visi citi varas inteliģences kabineti - obskurantisma mēslu bedres.

Atbildēt

Arturs Priedītis

15.01.2020. 12:30

"Pietiek" publicē latviešu mežonības/tumsonības pieminekli augstākajā izglītībā. Tiek veidots šodienas latviešu populācijas degradācijas līmenim adekvāts augstskolas vadības modelis, tiek atklāta "amerika", tiek nolīdzināta ar zemi Oksfordas, Kembridžas, Sorbonas, Maskavas Valsts universitātes, vācu slaveno universitāšu pieredze, tiek demonstrēta unikāli aprobežota izpratne par izglītību. Tas ir tik lielā mērā kropls piemineklis, ka nav nekādas jēgas to iztirzāt. Un viss ir loģiski! Ja no zinātniskā viedokļa latviešus vairs nevar uzskatīt par tautu, tad arī izglītība ir ieguvusi jaunu statusu - obskurantisma statusu.

Atbildēt

Visu nevar

15.01.2020. 12:29

Nevarēja visu paveikt , iekļauties termiņos un ievērot procedūru, jo vajadzēja aust skolu slēgšanas tīklu un apkarot LU patreizējā redakcijā.

Atbildēt

Tiesnesis

15.01.2020. 12:15

"caurspīdīgums" kā princips ir visnotaļ atbalstāms galvenokārt jaunu meiteņu apģērba izvēlē, bet angļu "transparency" attiecībā uz politiskajiem procesiem latviski pašlaik pieņemts tulkot kā "pārredzamība".

Atbildēt

opis

15.01.2020. 12:09

Rādās ka šāda veida murgojumu lasu pirmoreiz mūžā!
Māc aizdomas ka šis sacerējums daļēji pārkopēts no kaimiņzemes eksperta A.Derivbopoļska publikācijas par izglītības sistēmu un tās iespējamajiem attīstības ceļiem....bet kaimiņzemē !!!!!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: