Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

padomju muļķe

27.04.2022. 09:37

šī cilvēka stulbums ir tieši proporcionāls ambīcijām. Tā ir, ja strādā tikai viena smadzeņu puslode

Atbildēt

tas ir fakts

26.04.2022. 07:43

Ja mājās vecākiem nav laika ar bērnu/jaunieti parunāt par to, kas notiek pasaulē un arī pie mums, tad šiem jauniešiem par visu to nav nekādas sajēgas. Vienīgie, kas par jauniešu prātiem ir norūpējušies, tad sanāk visādi papardes ziedi, kas vislabāk zin, kā mācīt bērnus par seksu.

Atbildēt

TYT

25.04.2022. 19:07

To ka viņa ir pastulba, tas ir labi zināms jau sen. Bet ko var teikt par Latvijas politisko sistēmu, ja atrodas partija JKP, kas šādu personu izvirza par ... izglītības ministri. Un pārējā koalīcija ar Kariņu priekšgalā šādai vājprātīgai idejai piekrita.

Atbildēt

loģika

25.04.2022. 18:04

"Turklāt demokrātijas nekad neuzbrūk savām kaimiņvalstīm un nesāk slepkavot cilvēkus — to dara tikai totalitāri okupanti. Tā tas bija antīkajos laikos (grieķu demokrātijas pret persiešu iekarotājiem), tā tas bija Venēcijas dodžu republiku laikos, tā tas bija amerikāņu Neatkarības karā un Pilsoņu karā, tā tas bija abos Pasaules karos, Somijas Republikas sekmīgajās cīņās pret PSRS, Aukstajā karā, Balkānu karos deviņdesmitajos un arī šobrīd Ukrainā."

Eu, Anderson tu šito nopietni? Tu uzskati, ka Vjetnamai, Dienvidslāvijai, Irākai, Lībijai u.c. valstīm uzbruka totalitāri režīmi?

Atbildēt

Otkats

25.04.2022. 16:41

»

Žulis

Šis nu atkal ir viens viltīgs, demagoģisks raksts, kas ideāli kalpo kremļa interesēm. Tas ir nelietīgs mēģinājums novērst tiešām vērtīga Šuplinskas priekšlikuma īstenošanu. Parunājiet ar skolniekiem par notiekošo pasaulē un redzēsiet, cik viņiem par to visu ir vājas zināšanas un miglaina saprašana. ...


Normālām skolotājām bez kādām programmām tas būtu saprotams, bet ja skolās strādā tādas, kas citur neder un niecīgais atalgojums apmierina, tad tajā profesijā savācas padibenes vai tādas kuru vīri pie siles.

Atbildēt

Žulis

25.04.2022. 16:11

Re, kā saklupa man virsū troļļi. Esmu trāpījis viņiem sāpīgā vietā. Nedrīkst taču kāds uzzināt, ka šobrīd pret Latviju, un ne tikai pret Latviju, tiek vērsts visīstākais informatīvā kara uzbrukums no Krievijas puses. Francijā un Vācijā jau tiek rīkotas demonstrācijas Krievijas agresijas atbalstam. Lai cilvēkus uz kaut ko tādu dabūtu, ir viņiem pamatīgi jāizskalo smadzenes. Taču smadziņu skalotājiem ļoti traucē jebkura pretdarbība. Un tādēļ to nedrīkst pieļaut.Tāpēc visi kremļa troļļi, tikko pamana ka valsts mērogā var notikt kaut kāds politisko notikumu skaidrojums tautai, nekavējoties sāk spiegt par "padomju stila domāšanas atraugām" un visu to pielīdzināt komunistu laika politinformācijām. Piepildās vecā patiesība - pats zaglis vienmēr visskaļāk kliedz "ķeriet zagli!".

Atbildēt

viesis

25.04.2022. 15:09

»

Žulis

Šis nu atkal ir viens viltīgs, demagoģisks raksts, kas ideāli kalpo kremļa interesēm. Tas ir nelietīgs mēģinājums novērst tiešām vērtīga Šuplinskas priekšlikuma īstenošanu. Parunājiet ar skolniekiem par notiekošo pasaulē un redzēsiet, cik viņiem par to visu ir vājas zināšanas un miglaina saprašana. ...


Putins Jums noteikti aplaudētu, jo viņš arī uzskata, ka politiskā neizglītotība grauj sabiedrību, tādēļ Krievijā tā ņemas visi tie Solovjovi u.tt., tādēļ propagandā tiek ieguldīti milzīgi līdzekļi... bet, ja nopietni, esmu ievērojis, ka lielākie "politiskās izglītošanas" piekritēji, ir cilvēki, kurus absolūti neuztrauc, ka Latvija ir viena no ES nabadzīgākajām valstīm, ka Latvijā cilvēki mirst no slimībām, kas normālajā pasaulē tiek veiksmīgi ārstētas, ka latvieši emigrē no Latvijas nabadzības dēļ u.tt. Tādi kā Jūs uzskatāt, ka šos faktus var notušēt ar politinformāciju... bet īstenībā tā ir tikai padomju un putinistu stila domāšanas atraugas, nevis patriotisms un rūpes par valsts nākotni. Un tieši šīs padomju domāšanas dēļ Latvija arī ir tik neaizsargāta pret ārējo apdraudējumu, nevis tādēļ, ka "nenotiek politinformācijas skolā..."

Atbildēt

Žulis

25.04.2022. 13:58

Šis nu atkal ir viens viltīgs, demagoģisks raksts, kas ideāli kalpo kremļa interesēm. Tas ir nelietīgs mēģinājums novērst tiešām vērtīga Šuplinskas priekšlikuma īstenošanu. Parunājiet ar skolniekiem par notiekošo pasaulē un redzēsiet, cik viņiem par to visu ir vājas zināšanas un miglaina saprašana. Tādus viegli apmulsināt ar kremļa propagandu un iestāstīt visu, ko tik vien kāds vēlas, gan par Krievijas speciālās militārās operācijas “pamatotību”, gan par to, cik ļoti “humāni” darbojas Krievijas karaspēks, gan par “briesmīgajiem nacistiem un banderoviešiem”, no kuriem vajag Ukrainu “atbrīvot”. Lai varētu “brīvi izdebatēt un izmēģināt visvisādas politiskās, ekonomiskās, sociālās utt. idejas, tajā skaitā visdīvainākās” ir jābūt pamatzināšanām un tieši tādas skolēniem var dot dažas pasaules notikumiem un politikai veltītas stundas. Pretējā gadījumā vieta skolēnu prātos paliek tukša. Un tukša vieta nekad nepaliek. Mums nav vairs atlicis tik daudz laika, lai skolēni savos prātos varētu brīvi “eksperimentēt” ar Krievijas impēriskajām idejām. Karš jau klauvē pie mūsu durvīm. Un Krievijas propaganda ir maksimāli aktivizējusi savu darbību gan virtuālajā vidē, gan ar savu ietekmes aģentu palīdzību. Pretēji rakstā apgalvotajam, tieši tautas, tai skaitā jaunatnes politiskā neizglītošana grauj sabiedrības spēju pasargāt sevi iebrukuma gadījumā. Un izskatās, ka tieši tāds ir šī raksta autora mērķis.

Atbildēt

latgalietis

25.04.2022. 13:18

Vai kāds zina, ar ko atšķiras padomju laika komjauniešu padauzas no neatkarības laikā pie siles nokļuvušajām komjauniešu darba metožu rekomendētājām?

Atbildēt

čangaļi paliek čangaļi

25.04.2022. 09:19

kā krievi, atpalicība galvās par gadsismtiem

Atbildēt

nu nu

25.04.2022. 09:15

»

Malacis!

Malacis Šuplinska! Īpaši par latgales lomas nostiprināšanu


Kakla rota jau vien ko nozīmē...

Atbildēt

Nekā jauna

25.04.2022. 08:47

Visa konservu partija ir viens liels komunistu un korumpētu mentu pārpartums.

Atbildēt

Malacis!

25.04.2022. 08:24

Malacis Šuplinska! Īpaši par latgales lomas nostiprināšanu.
Vairāk tādu Žannu d'Arku Latvijā (un mazāk veču - vaimanātāju)!

Atbildēt

Izsmiekls

25.04.2022. 07:10

Autors beigās nonāk līdz šim brīdim aktuālajai politinformācijas stundai - demokrātiskas valstis, kā izrādās nav uzbrukušas Vjetnamai, Irākai, Lībijai, Afganistānai, Dienvidslāvijai u.c. Un vispār pareizi domāt ir tā - mēs esam labi, viņi ir slikti. Praktiski šis ir tas pats Šuplinskas 1987.gada jūsmīgais idiotisms, tikai adaptēts mūsdienu politiskajai realitātei. Vēmiens nāk no tās liekulības, kas te lejas pāri malām. Nākamreiz vismaz pats nedari visu acu priekšā to, ko tu pārmet citiem.

Atbildēt

Patiesais

25.04.2022. 06:10

Pārāk dziedošs raksts. Izdomas un fantažijas.

Atbildēt

viesis

25.04.2022. 04:21

»

savādi

Dīvina bija ministre. Vai visi Latgalē šādi zinātniei


Latgalē nē, Saeimā un Valdībā gan :(

Atbildēt

savādi

25.04.2022. 00:01

Dīvina bija ministre. Vai visi Latgalē šādi zinātniei?

Atbildēt

nandirsons

24.04.2022. 23:16

»

Jaunie komunisti maina kažoku

Nelieši


Sit JKP!

Atbildēt

Pat elementārus ieteikumu apsmej

24.04.2022. 23:09

Tas ir mūsu tautas idiotisms,,, nesaprast at elementāras nepieciešamības, kāds ir šis Andersons un atsevišķi komentētāji - krievu laikā bija ti perfekti istrādātas instrukcijas, kā pāraudzināt tautu, lai mīlētu okupantu varu, lai dziedātu visi krievu dziesmas, ka: "vse žili dužņo".

Protams, labi zināms, ka tolaik varēja iztikt bez Datu aizsardzības likuma, kas šodien nabagiem liedz pieeju pie bagāto personas un komercbiznesa datiem, toties nabagu informāciju izbģērbj, datus izsmērā pa visām sētmalēm, kontrolē pat pēdējo centu, kur tu to ņēmi, bet miljonus grābj un viss Ok , visas pilsētas apbūvētas ar pilīm - vasarnīcām un kur ņēma naudu - - Datu aisardzības likums vai pasaka - kā nav kauna skaitīt naudu citu kabatā (tavu var skaitīt), kad tā ir nozagta no tautas, no valsts budžeta, nenomaksāti nodokļi.

Šuplinska kā gudrākā personība, saprot, ka bērnus vajag audczināt Latvijai, atšūy no Krievijas dezinformācija, ieviest audzināšanas stundas, NĒ, fui, tūlīt "duraki" kar birkas, apvaino, pazemo, kā slimi brūk virsū veseliem cilvēkiem, neraugoties uz augsto izglītību, grādiem un augstu kultūru un intekllektu, kāda ir Ilga Šuplinska.

Atvainojos, stulbs , tu "aNDERSON", neaudzināts.

Atbildēt

n. nieka Andersons - krievs jeb čangaļu kari

24.04.2022. 22:48

1930.-tajos gados Krievija visus tautas gudrākos prātus izkāva, pasludināja par tautas nodevējiem, nodeva Staļina troiku tiesai, vairākus desmitus miljonu. Lēš, ka bija nošauti ap 50 - 60 miljoni, jo viņi "necienīja" Kronštates matrožus, kuri daļēji bija pie varas un noteica: tu gudrāks, mani neklausi, tātad, necieni, nošaut, tautas nodevējs, jo tautas varā bija tikai nabagi un bez izglītības.

Tā šodien aizvien ceļ gaismā vēsturisko karu pret "čangaļiem", karina birkas un apvaino bez pamata,ja kāds gudrāks, proti čangals kļūst par ministru - viņu ēd nost bez maizes, apsmej, noniecina. Galvenais lamu vārds - čangals un sien klāt birkas. Tā ir "veicies" ne vienam vien ministram - čangalim. Pat "parastais latvietis", kas glups, kas glups kā augstā amatā, labs kā parastais sētnieks vai tml., neviens viņu nenorēja, kaut pensiju saņem mēnesī par 10 pensionāriem - 19 000 un 14 īpašumi. Man liekas, ka bija par mahinācijas ar Eiropas naudu privātām vajadzībām, .. ? Viss OK. bet čangaļus sit.

Laiks būtu šo čangaļu - čiuļu vēsturisko naidu pasludināt par kriminālsodāmu, kā naida kurināšanu starp latviešiem.

Bet maza piebilde - lībieši - varētu būt, tālā senatnē bija pirāti, ieradās no jūras, iznīcināja, nokāva vietējos jūrniekus un tagad viņi ir cieņā un godā.

Un cik nav bijis gadījumu, ka Saeimā apsmej čangaļu deputātus.

Kad beigsies šis naids? Čangaļu Latvijā ir vairākums, ja rēķina, ka viņiem ģimenē bija 6-8 bērni, izklīda pa Latviju peļņā, saprecējās ar kurzemniekiem un visiem citiem, bet uzvārdu nes čangalisku. Čangaļi bija tie, kuri kalpoja un cēla kurzemnieku baģātību. Kā ierauga šādu uzvārdu - kliedz pa visu pagastu - atkal čangals par ministru, kaut jau 5.- 10. paaudzē jau ir "pārčivļojies", nepazīst pat savus senčus vairs, nu nē - čangals un jāaprej.

Ne velti skan, ka "latviets latvietim labākais ēdiens". Arī ir daudzi čangaļi, ap 5 %, kuri karo par savu čangalisko vidi, grauj Latvijas vienotību, cīnās par savu valsts valodu.

Par to vēl der aizdomāties, tā ir iekšējā drošība!

Atbildēt

ko kundze rakstījusi skolas laikā, tas nav tik svarīgi

24.04.2022. 22:48

Vaidere, Veinberga un Ždanoka piekrīt!

Atbildēt

Jaunie komunisti maina kažoku

24.04.2022. 22:46

Nelieši.

Atbildēt

Hāgas tribunāls

24.04.2022. 22:23

»

ha-ha

Zvērīgais patriotisms un nacionalisms vislabāk izpaužās attieksmē pret monumentu okupantiem,kurš gaida kārtējās ziedu grēdas un pateicības valstī,kura ir pārcietusi 50 gadīgu okupāciju,kuru ASV nekad nav atzinusi un tāpēc dižajiem patriotiem un nacionālistiem nākās maksāt meslus aplaupītajiem un nogalinātajiem...


Nomierinies Šleserist, kad kopīgiem spēkiem būsim atbrīvojušies no PSRS okupantiem un sazagto būsiet pārskaitījuši valsts kasē, tad uzrīkosim subotņiku un tāpat kā toreiz ļeņinam baļķi, uzkrausim tev uz pleciem to fallu.

Atbildēt

viesis

24.04.2022. 20:59

Nu, ko kundze rakstījusi skolas laikā, tas nav tik svarīgi. Tas, ka viņa nav kļuvusi īpaši gudrāka kopš skolas laikiem, tas gan ir bēdīgi... tas pirmkārt. Otrkārt, pavisam bēdīgi ir tas, ka Latvijā visās jomās vēl joprojām dominē šāda- padomju tipa domāšana, ka galvenais ir politinformācija...... ar šo domāšanu mēs Putina Krievijai esam līdzīgāki, nekā gribētos.

Atbildēt

Ak

24.04.2022. 19:32

svétà padauza!

Atbildēt

jānoskaidro

24.04.2022. 19:26

Šitais N.Andersons ir kretīns un muļķis, vai arī uzpirkts "noderīgais idiots"

Atbildēt

to ha-ha

24.04.2022. 18:39

Viss ir pareizi, izņemot šo:
https://tezaurs.lv/holokausts

Atbildēt

ha-ha

24.04.2022. 18:11

Zvērīgais patriotisms un nacionalisms vislabāk izpaužās attieksmē pret monumentu okupantiem,kurš gaida kārtējās ziedu grēdas un pateicības valstī,kura ir pārcietusi 50 gadīgu okupāciju,kuru ASV nekad nav atzinusi un tāpēc dižajiem patriotiem un nacionālistiem nākās maksāt meslus aplaupītajiem un nogalinātajiem holakausta upuriem,bet maksajot meslus tiek apliecināts,ka holakausts ir Latvijas valsts un tās pilsoņu roku darbs un atbildība,tātad šādi holakausta noziegumu atzinušie nevar būt leģitīmi varas pārstāvji,jo ir uzkravuši holakausta noziegumu nastu citiem okupantu upuriem t.i.tautai,kura ir kārtējo reizi uzticējusies komunistu t.i.okupantpartjas biedriem,pateicoties kuriem,Uzvaras parka debesīs durās šīs partijas biedru nodevības un gļēvuma apliecinājums un arī šis raksts ir par vienu šai plejadei piederīgo.Nekā jauna!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: