Menu
Pilnā versija
Foto

Tā būtu nepamatota latvietības piešķiršana

Kristīna Mickēviča · 28.12.2021. · Komentāri (99)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mindaugs

13.03.2022. 16:27

»

ha ha ha

Cik var bāzties ar saviem krieviem. Kurš tad nezin ka krieviem ar slāviem nav nekā kopīga, kā vien Staļina,Ļeņina un citu marazmātiķu izdomājumus


Krīvu krīvs.krīvaitis , ir dienvidbaltu cilts.
Viņu pēctečiem ir uzvārds Krēve ,ģenētiski apstiprināts . Koreiva-Krēve.
Tagad interesants jautājums ,par vārda ''Krievija ''izcelsmi ?!☺
https://www.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id 362af77c6ad145c8a4a5026a9177b945 👉 https://umap.openstreetmap.fr/en/map/ancient-human-dna_41837#6/51.000/2.000

Atbildēt

Mindaugs

13.03.2022. 16:17

»

to ha-ha

Krievu "tautība" radīta tai skaitā arī no galējo degradācijas līmeni sasniegušiem latviešiem, jo pirms Pētera I tādus krievus vēl neviens nebija izdomājis. Krievs tā ir dažādu etnosu sajaukta degradētu īpatņu varza, kas zaudējusi savas saknes, vēsturi un valodu un sarunājoties lieto somu masona Lomonosova...


nu ja ,nu ja,,,kāpec gan nepiemini krusta karus ,napoleonu ,austrijas ienākšanu 1 pas.kara laikā etnisko slāvu cilšu zemē Ukrainā ,Hitlera vērmahta armija sisrojumui pa slāvu zemēm ....tie visi vandāļi un zagļi labie ,,,bet slavi slikti .
Krievija ir sens ķeltu arhipelāgs ,,,slāvi ir ķeltu pēcteči lielā % ,,,un ārieši .
Sk.: Анатолий Клёсов ,происхождение славян .

Atbildēt

loģiski

01.01.2022. 15:02

»

dooo

Ādolfs Eihmanis pēc pases bija tīrs vācietis


Nacisti mēdz būt tikai humānas tautas. Ne nēģeri, ne čigāni, ne osetīni, ne abhāzi ne krievi nevar būt nacisti pēc definīcijas.

Atbildēt

dooo

01.01.2022. 01:33

»

Kas ir

Nacisti


Ādolfs Eihmanis pēc pases bija tīrs vācietis.

Atbildēt

Atbilde

31.12.2021. 18:51

»

mēslam

Jūs esiet slima, tumsonīga, asinskāra, sātanisma apsēsta un pederastijas pārņemta, visu nicināma varza, kur knapi velk savu pēdējo nožēlojamo, apkaunojošo un noziedzīgo desmitgadi. Krievu necilvēki ir aizsūtījuši uz elli vairāk savas sugas īpatņu, nekā visas humānās valstis, kopā ņemot un šodien bidlostāna...


Латвия потеряла свою независимость уже давно. вы в Еврожопе теперь, обложенные базами НАТО и поэтому живёте как на пороховой бочке. Америка и Европа вам всё диктует, сами ничего теперь не можете решить и сделать. Tāpēc tāda identitāte nevienam normālam cilvēkam nav vajadzīga, kur pa ielām staigā SS pēcteči un lepojas ar to.

Atbildēt

Taisnība

31.12.2021. 18:24

Kādi marķieri ? Kāda piederība ? Par ko jūs vispār runājat ? Neviens normāls cilvēks, kas ir savā prātā, negrib saukt sevi par piederošu šai Latviešu nācijai. Ar ko jūs lepojaties ? Kā atdevat savu valsti Eiropas savienībai, NATO, latvijas prezidentiem, kuri ir no Amerikas ? Pat premjers ir no Amerikas!

Atbildēt

youtube

31.12.2021. 13:21

Зато без НАТО: братва обложила данью российских военных

Atbildēt

mēslam

31.12.2021. 13:08

»

Patiesais

Jā!, varētu piekrist, ka krievi ir veidoti no dažādu tautu asinīma, - bet tāpēc tā ir tik stipra tauta- civilizācija, neviens ar to nespēj tikt galā, ne iznīcināt. Šai nācijai ir stabila nākotne atšķirībā no latviešiem. Latvieši strauji degradējas un tāpēc izzūd, palikuši vien 752 tūkstoši. Tā kā latviešiem...


Jūs esiet slima, tumsonīga, asinskāra, sātanisma apsēsta un pederastijas pārņemta, visu nicināma varza, kur knapi velk savu pēdējo nožēlojamo, apkaunojošo un noziedzīgo desmitgadi. Krievu necilvēki ir aizsūtījuši uz elli vairāk savas sugas īpatņu, nekā visas humānās valstis, kopā ņemot un šodien bidlostāna ar 40 slepkavībām uz 100 000 iedzīvotāju gadā, stabili turas starp pasaules līderiem. Krievi cietumos spīdzina un izvaro citus krievus un tas pats notiek armijā. Ja būs jāiet kaujā, zaldātiņš, pirms šaut uz "ienaidnieku", labāk nošaus savu komandieri, kas to drāzis pakaļā un "ģedus", kas viņu pazemojuši. Krievu bābas gaida ķīniešus, lai beidzot alkašu, narkošu un pederastu vietā, dabūtu sev vīriešus un drīz arī sagaidīs. Latviešu ir tik cik ir, bet jūs variet tikt aizsūtīti klausīties liso krievu pederastu, Kabzdonu, mēneša laikā. Aktivizēsiet karu pret Ukrainu, tas būs nākošgad, ja nē, tad izdosies vēl pasmirdēt uz Cilvēku planētas ilgāk.

Atbildēt

Patiesais

31.12.2021. 12:24

»

to ha-ha

Krievu "tautība" radīta tai skaitā arī no galējo degradācijas līmeni sasniegušiem latviešiem, jo pirms Pētera I tādus krievus vēl neviens nebija izdomājis. Krievs tā ir dažādu etnosu sajaukta degradētu īpatņu varza, kas zaudējusi savas saknes, vēsturi un valodu un sarunājoties lieto somu masona Lomonosova...


Jā!, varētu piekrist, ka krievi ir veidoti no dažādu tautu asinīma, - bet tāpēc tā ir tik stipra tauta- civilizācija, neviens ar to nespēj tikt galā, ne iznīcināt. Šai nācijai ir stabila nākotne atšķirībā no latviešiem. Latvieši strauji degradējas un tāpēc izzūd, palikuši vien 752 tūkstoši. Tā kā latviešiem ir jāvairojas no krieviem, nav citu variantu, jo citu valstu vīriešim latviešu sievietes nepiesaista.

Atbildēt

youtube

30.12.2021. 18:35

РУССКИЕ — ЭТО "ИВАНЫ, НЕ ПОМНЯЩИЕ ФИННСКОГО РОДСТВА"? Лекция историка Александра Палия

Atbildēt

nu nu

30.12.2021. 17:50

»

Patiesais

Var notikt tā, ka latvietības DNS ir lielākai daļai krievu, bet latviešiem to nav. Ko tad? Atkal latviešus uz Sibiriju pārcels? Varbūt latvietību noteiksim ar ideoloģiju. Tādā gadījumā Kristinai piestāvētu SS formas tērps. Komentāros slēptā plānā parādās cits nopietns jautājums,- kas ir cilvēciskums...


Krievi daļēji ir arī baltu asiņu nēsātāji, tāpat arī som-ugru, slāvu un tjurku, bet tomēr visvairāk tomēr mongoļu, tā kā mongoļu zaldātiņi tos taisīja 300 gadus.
Kristinai droši vien piestāvētu SS formas tērps, tāpat tas labi izskatītos uz daudziem, bet uz absolūtiem krieviem, jaukteņiem: Putina un Ai Jobenesa, tas izskatītos kā uz pērtiķiem uzmaukts. Tiem labāk derētu NKVD šinelis.

Atbildēt

to ha-ha

30.12.2021. 17:40

»

ha-ha

Krievu etnoss nav slāvi, austrumslāvi


Krievu "tautība" radīta tai skaitā arī no galējo degradācijas līmeni sasniegušiem latviešiem, jo pirms Pētera I tādus krievus vēl neviens nebija izdomājis. Krievs tā ir dažādu etnosu sajaukta degradētu īpatņu varza, kas zaudējusi savas saknes, vēsturi un valodu un sarunājoties lieto somu masona Lomonosova pirms 250 gadiem radīto feņu, kas savākta no ukraiņu, som-ugru un tatāru valodām. To nevar uzskatīt par tautu vispārpieņemtā nozīmē, bet gan drīzāk laupītāju, sadistu un slepkavu grupējumu.

Atbildēt

Ne viss ir zelts kas spīd

30.12.2021. 15:31

»

dooo

Kāpēc vispār LPSR veic tautību uzskaiti? PSRS un nacisti to izmantoja cilvēku sūtīšanai uz koncentrācijas nometnēm, un pēc otrā pas kara civilizētajā eiropā šī arhaiskā nejēdzība tika izbeigta


Tad arī vajag izbeigt arhaisko tradīciju nēsāt drēbēs, bet trusiki un krūšturi būtu aizliedzami ar likumu.

Atbildēt

dooo

30.12.2021. 00:08

Kāpēc vispār LPSR veic tautību uzskaiti? PSRS un nacisti to izmantoja cilvēku sūtīšanai uz koncentrācijas nometnēm, un pēc otrā pas kara civilizētajā eiropā šī arhaiskā nejēdzība tika izbeigta

Atbildēt

Es pats.

29.12.2021. 20:54

Diezgan muļķīga iniciatīva, jo tagad jau vispār pasē tautību norāda tikai, ja kāds pats izsaka speciālu vēlmi pēc šāda ieraksta.Taçu nekādas praktiskas nozīmes tam nav. Rakstiņa autore var nesatraukties - neskries tagad cittautiešu bari reģistrēt sevi par latviešiem - labi, ja kādi 2 - 3 dīvaiņi atradīsies, ne vairāk! Man it kā varētu būt kaut kāds pamats latviskoties, jo esmu krievs, bet dzīvē no manis neatkarīgu iemeslu dēļ sanācis tā, ka uzaugu kā latvietis un krieviski kaut cik sakarīgi sāku runāt tikai 30 gadu vecumā, kad jau kādu laiku biju nodzīvojis Rīgā. Kā krievs nekad neesmu juties. Bet vai tāpēc tagad skriešu ierakstīt sev latviešu tautību? Protams, ka nē! Kas man no tā tiks, ja dabūšu to ierakstu?! Nekas!

Atbildēt

Egīls

29.12.2021. 20:20

Šalom, mani mīļie! Visiem iezemiešiem pasē ir jāraksta gojs, bez izvēles iespējām. Tas būs vienādi taisnīgi un atbilstīgi patiesībai.

Atbildēt

Arī latgalis

29.12.2021. 17:55

»

Vidzemes latgalis

Es kā īsts latgalis dzīvoju Valmieras pusē! Tur no paudzes paaudzē dzīvojuši mani senči latgaļi. Kāpēc tu mani uzskati par kosmopolītu, kurš aizlaidies no savas tautas? Es latgaļus un latviešus neesnu nodevis! Kāpēc man, Vidzemes latgalim, būtu jāattīsta Latgale? Es attīstu Vidzemi un Valmieras pusi...


Nemuldi te!Istie latgaļi nāk no Desciema un Popes!90 gadu sākuma trīsstūri starp Topciemu,Desciemu un Popi veikti izrakumi un atrasti seni ieroči,rotaslietas un poda lauskas!Daudzi sižeti par to tajā laika tika radīti,ja nemaldos Picca TV.

Atbildēt

Vidzemes latgalis

29.12.2021. 16:09

»

hm

Nolasīja gan latgaliski ... tikai pēcāk to pašu nācās nolasīt latviski. Latvieši taču "tautas etnogrāfiskās grupas" valodu nesaprot! Pazemoja etnogrupu? Atpalikuši, nejēdz pat lasīt...


Es kā īsts latgalis dzīvoju Valmieras pusē! Tur no paudzes paaudzē dzīvojuši mani senči latgaļi. Kāpēc tu mani uzskati par kosmopolītu, kurš aizlaidies no savas tautas? Es latgaļus un latviešus neesnu nodevis! Kāpēc man, Vidzemes latgalim, būtu jāattīsta Latgale? Es attīstu Vidzemi un Valmieras pusi!
Un iegaumē, ka latgaļi un latgalieši nav viens un tas pats! Latgalieši apdzīvo tikai Latgali. Latgaļi apdzīvo gan Vidzemi, gan Latgali! Katrā ziņā Vidzemes latgaļu valoda ir valsts valoda Latvijā, lai kā tas dažam jurītim nepatiktu.

Atbildēt

hm

29.12.2021. 16:02

Nolasīja gan latgaliski ... tikai pēcāk to pašu nācās nolasīt latviski. Latvieši taču "tautas etnogrāfiskās grupas" valodu nesaprot! Pazemoja etnogrupu? Atpalikuši, nejēdz pat lasīt!
"Vidzemes latgalis" no latgalieša viedokļa ir sūdabrālis - kosmopolīts, kurš aizlaidies no savas tautas labākas dzīves meklējumos un savā stulbumā ar to piedevām lielās.
Bet Latvija tā vietā, lai Latgalē celtu labklājības līmeni un šo reģionu attīstītu, to mērķtiecīgi asimilācijas nolūkā degradē. Jo vairāk būs šādu Vidzemes latgaļu, jo mazāk paliks latgaļu Latgalē.

Atbildēt

Vidzemes latgalis

29.12.2021. 15:00

»

hm

Latgalē bēnus māca latgaliešu skolās, uzraksti, dažāda informācija un norādes latgaliešu valodā, tiek izdota prese un literatūra latgaliešu valodā, valsts institūcijās un apkalpes uzņēmumos tevi uzrunā latgaliski, bet cilvēki sabiedriskās vietās nekautrējas lietot šo valodu...


Latgalieši nav tauta! Latgalieši ir latviešu tautas etnogrāfiska grupa, tāpat kā vidzemnieki un zemgalieši.
Tam deputātam zvērestu latgaliski neļāva lasīt bijusī komuniste un šmara Jabločkina. Vēlāk jau laikam pie Mūrnieces zvērestu latgaliski nolasīja kādi 3 deputāti un škiet, ka 1 arī līvu valodā un nevienam nebija iebildumu.
Nezinu kā Latgalē, bet Vidzemē visi runā latgaliski. Šo tekstu es arī uzrakstīju latgaliski.

Atbildēt

ha-ha

29.12.2021. 14:54

»

Krievi nav slāvi. Cik var murgot


Krievu etnoss nav slāvi, austrumslāvi?
Tad varbūt krievu tautība radusies no latviešiem?
Tev vai nu izglītības, vai prāta deficīts, vai abi kopā.

Atbildēt

ha ha ha

29.12.2021. 13:23

»

Krievi nav slāvi. Cik var murgot


Cik var bāzties ar saviem krieviem. Kurš tad nezin ka krieviem ar slāviem nav nekā kopīga, kā vien Staļina,Ļeņina un citu marazmātiķu izdomājumus.

Atbildēt

Dzelzaviets

29.12.2021. 13:03

»

Vidzemes latgalis

Čangaļi un slātavieši ir visīstākie latvieši un vidzemnieki! Viņi apdzīvo Piebalgas pusi un ar to lepojas


Piekrītu!Savukart tie kuri Kurzemes pusē tie par daudz sajaukušies ar vāciem.Tur bez lustrācijas neiztikt!

Atbildēt

Ir jau ir

29.12.2021. 12:51

»

Vidzemes latgalis

Senatnē tikai latgaļus sauca par latviešiem! Latgaļi ir latvieši ar kvalitātes zīmi! Pārējie latvieši, kas cēlušies no zemgaļiem, kuršiem un sēļiem - ir otrās šķiras...


Latgaļi ar kvalitātes zīmi, tāpat kā viņu šmakovka;) Mani senči no Vidzemes un Zemgales, kas tad es esmu, ja no dzimšanas runāju Latvijas oficiālā valodā? Un nevienu tā kā netaisos asimilēt, bet latgaļi, kas atbrauc uz citu reģionu, sevišķi Rīgu, paši maina savu valodu.
Ja jau mēs tādi asimilētāji, tad agri vai vēlu asimilēsim tos slāvus ar'.
Slāviem tomēr ir cits valodas atzars, tur radniecīgi ir krievi, poļi, čehi, serbi un kas tik vēl ne.

Atbildēt

hm

29.12.2021. 11:52

»

Vidzemes latgalis

Senatnē tikai latgaļus sauca par latviešiem! Latgaļi ir latvieši ar kvalitātes zīmi! Pārējie latvieši, kas cēlušies no zemgaļiem, kuršiem un sēļiem - ir otrās šķiras...


Latgalē bēnus māca latgaliešu skolās, uzraksti, dažāda informācija un norādes latgaliešu valodā, tiek izdota prese un literatūra latgaliešu valodā, valsts institūcijās un apkalpes uzņēmumos tevi uzrunā latgaliski, bet cilvēki sabiedriskās vietās nekautrējas lietot šo valodu.
Dzīvē ir viss pretēji. Tāpēc jāsaka, ka latvieši ir asimilējuši visas tautas, kuras dzīvojušas šai teritorijā. Pašreiz notiek latgaliešu asimilācija. Kā tur palika ar deputātu, kuram neļāva lasīt zvērestu latgaliski? Latvieši ir asimilējuši arī prūšus un lībiešus.
Savukārt, pārsvarā visu šo tautu etniskā izcelsme - slāvi. Autore saka - baltslāvi. Kopīgs etnoss ar krieviem.
Tā, ka stāsti par kaut kādiem indoeiropiešiem atklīdušiem no Indijas ir blefs. Patiesībā jau tāds latviešu etnoss arī nemaz nepastāv. Jo tas ir samērā nesens un par kopīgu tā kultūru diezin vai var runāt.

Atbildēt

Vidzemes latgalis

29.12.2021. 11:05

»

čangaļu laborOtOrijas

būs tās īstās. NODOKĻUS ZOG-NAV LATVIETIS. MUITĀ ZOG-NAV LATVIETIS U.T.T.T


Čangaļi un slātavieši ir visīstākie latvieši un vidzemnieki! Viņi apdzīvo Piebalgas pusi un ar to lepojas!

Atbildēt

Vidzemes latgalis

29.12.2021. 11:03

»

ha-ha

Citiem vārdiem - etniski latvieši ir krievu atzars...


Senatnē tikai latgaļus sauca par latviešiem! Latgaļi ir latvieši ar kvalitātes zīmi! Pārējie latvieši, kas cēlušies no zemgaļiem, kuršiem un sēļiem - ir otrās šķiras!
Latvieši neasimilē latgaļus, jo latvieši ir latgaļi! Taču latvieši ir iznīcinājuši un asimilejuši sevī kuršus, zemgaļus un sēļus.

Atbildēt

Fdyggggg

29.12.2021. 10:02

Es par valts apmaksātiem DNS un ģeonoloģijas testiem un to datu ievadīšana pasē/eID. Tas arī palīdzētu risināt nelegālo.imigrantu problēmas, vismaz pēc DNS varēs noteikt atpakaļaygriešanas reģionu.

Un arī jautajums par to kas būs vai nebùs pasē jāraksta atrisināsies. Katvijā dzīvojoš Latvietis, vai Latvijā dzīvojoš Mongolis, vai Mongolis ar Latviešu gēniem. Manuprāt ideāks veids kā veicināt tautu draudzību - atdzīstot voens otra ģenetiskā mantojuma unikalitāti.

Atbildēt

?

29.12.2021. 10:01

»

Tālavas taurētājs

Tad nu gan noslēpumu atklāji, pilnīgi ar tādu piktumu, it kā amata meistarība aizskarta


Pats saprati ko sarakstīji? Jeb pilnīgs idiots esi? Vienreiz raksti tā, otreiz pilnīgi pilnīgi pretējo un vēl noslēpumu atklāji!

Atbildēt

čangaļu laborOtOrijas

29.12.2021. 09:28

būs tās īstās. NODOKĻUS ZOG-NAV LATVIETIS. MUITĀ ZOG-NAV LATVIETIS U.T.T.T
ČANGAĻIEM MAZ LATVIEŠU

Atbildēt

Patiesais

29.12.2021. 08:00

Var notikt tā, ka latvietības DNS ir lielākai daļai krievu, bet latviešiem to nav. Ko tad? Atkal latviešus uz Sibiriju pārcels? Varbūt latvietību noteiksim ar ideoloģiju. Tādā gadījumā Kristinai piestāvētu SS formas tērps. Komentāros slēptā plānā parādās cits nopietns jautājums,- kas ir cilvēciskums? Rasisms viennozīmīgi tiek noraidīts, un tas jau ir labi.

Atbildēt

Хм

29.12.2021. 01:31

»

Tālavas taurētājs

Latvieši nevar būt atzars tiem, kas nav tauta vai tautību apzīmējošs nosaukums. Apzīmējums krievs/русский var būt jebkuras tautības pārstāvim, kas apzināti vai neapzināti pievienojas Staļina izdomātai (~1932.gads) militarizētai bandai. Pati PSRS jau bija nelikumīgi izveidota mākslīga valsts ar tikpat...


Всё интереснее и интереснее. Так если СССР бы незаконно образован, так получается, и Латвия тоже, ведь это Ленин развалил российскую империю. А в Российской империи никаких планов по независимой Латвии не было.

Atbildēt

Хм

29.12.2021. 01:27

»

Tālavas taurētājs

PSRS okupācijas laikā, nelikumīgi iepludinātās naidīgās masas atšķirība nav tautība, ko tik ļoti cenšas akcentēt krievu okupanti un desmitiem tūkstošu kolaborantu, bet gan likumīga piederība vai nepiederība Latvijas valstij. Piederība valstij ir tiesisks termins un tiesiki risināms deokupācijas/dekolonizācijas...


Ух ты какой накат на патриотов и в том числе на президента- всё коллаборанты) кстати, многие русские потомки тех русских до 1940, тоже голосуют за Согласие)

Atbildēt

Elfs

29.12.2021. 01:00

»

izvēlies ko vēlies

Zinātnieki secinājuši, ka viena no Eirāzijas kontinenta pirmiedzīvotāju tautām – čukči – pirms aptuveni pieciem, sešiem tūkstošiem gadu nodalījusies no baltiešiem un ir ar Baltijas tautām raksturīgo ģenētisko profilu, Latvijas Radio raidījumā “Zināmais nezināmajā” stāstīja Latvijas Universitātes asociētais...


Līdz šim nekas idiotiskāks nebija dzirdēts, ka pirms 5-6 tūkstošiem gadu bijušas tautības. Un vispār ģenētikai ir stipri nosacīts sakars ar tautību, tik pat labi kādam var atrast šakāļa gēnu un ko tad ...? Tautas veidojās daudz vēlākos laikos un piederība tai vai citai tautībai ir daudzu priekšnosacījumu summa, ne kāda asins grupa vai kādas ģenētiskas īpatnības.

Atbildēt

izvēlies ko vēlies

29.12.2021. 00:10

»

Tālavas taurētājs

Latvieši nevar būt atzars tiem, kas nav tauta vai tautību apzīmējošs nosaukums. Apzīmējums krievs/русский var būt jebkuras tautības pārstāvim, kas apzināti vai neapzināti pievienojas Staļina izdomātai (~1932.gads) militarizētai bandai. Pati PSRS jau bija nelikumīgi izveidota mākslīga valsts ar tikpat...


Zinātnieki secinājuši, ka viena no Eirāzijas kontinenta pirmiedzīvotāju tautām – čukči – pirms aptuveni pieciem, sešiem tūkstošiem gadu nodalījusies no baltiešiem un ir ar Baltijas tautām raksturīgo ģenētisko profilu, Latvijas Radio raidījumā “Zināmais nezināmajā” stāstīja Latvijas Universitātes asociētais profesors, biologs Indriķis Krams

Atbildēt

6. palātas sanitārs

29.12.2021. 00:08

»

Tālavas taurētājs

Latvieši nevar būt atzars tiem, kas nav tauta vai tautību apzīmējošs nosaukums. Apzīmējums krievs/русский var būt jebkuras tautības pārstāvim, kas apzināti vai neapzināti pievienojas Staļina izdomātai (~1932.gads) militarizētai bandai. Pati PSRS jau bija nelikumīgi izveidota mākslīga valsts ar tikpat...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

29.12.2021. 00:04

»

!

Iegaumē! Kremlis nekad neko nefinansē. Kremlis iemāca savai aģentūrai iegūt naudu valstī kurā tie darbojas


Tad nu gan noslēpumu atklāji, pilnīgi ar tādu piktumu, it kā amata meistarība aizskarta :))
Lasīt un izprast uzrakstīto, tomēr ir dažādas lietas, kaut gan saprotu, darba patreiz informatīvajā karā ir pilnas rokas.

Atbildēt

!

28.12.2021. 22:00

»

Tālavas taurētājs

Jāpievērš uzmanība, ka šis liberālisma murgs sākās īsi pirms PSRS sabrukuma un nebrīnīšos, ka ir kremļa finansēts un slepeni realizēts pasaules iekarošanas projekts (kā jau visas lielkrievu utopijas). Labi atceros kā 80to gadu beigās, kādā raidījumā "Labvakar" čekists Inkēns ar neviltotu patosu paziņoja...


Iegaumē! Kremlis nekad neko nefinansē. Kremlis iemāca savai aģentūrai iegūt naudu valstī kurā tie darbojas.
Ja Tu to nezini, tad viss pārējais tavs sarakstītājs ir murgs, un nav vajadzības to lasīt, tērēt laiku!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

28.12.2021. 21:42

»

ha-ha

Citiem vārdiem - etniski latvieši ir krievu atzars...


Latvieši nevar būt atzars tiem, kas nav tauta vai tautību apzīmējošs nosaukums. Apzīmējums krievs/русский var būt jebkuras tautības pārstāvim, kas apzināti vai neapzināti pievienojas Staļina izdomātai (~1932.gads) militarizētai bandai. Pati PSRS jau bija nelikumīgi izveidota mākslīga valsts ar tikpat mākslīgi radītu tautu, kura sagrābstīta okupējot un izslepkavojot apkārtējās tautas un valstis, savu krieviskumu (russkij mir) izveidojot uz izcilāko neliešu un slepkavu bāzes.
Ne velti mēs no levita dzirdam tādas pērles kā "visu tautību latvieši" kas principā ir genocīda paveids, bet tajā pašā laikā, tik ļoti pašsaprotami ordas pārstāvjiem.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

28.12.2021. 21:21

»

tautības maiņa ir stulbums

tur jau līdz dzimuma maiņai nav tālu


Jāpievērš uzmanība, ka šis liberālisma murgs sākās īsi pirms PSRS sabrukuma un nebrīnīšos, ka ir kremļa finansēts un slepeni realizēts pasaules iekarošanas projekts (kā jau visas lielkrievu utopijas). Labi atceros kā 80to gadu beigās, kādā raidījumā "Labvakar" čekists Inkēns ar neviltotu patosu paziņoja, ka tagad varot izvēlēties kādu vien tautību iegribas un viņš būšot arābs.
Visai eiropai uzspiestā pilsonības dalīšana bez maz vai katram tūristam, bija nesaprotama vairākumam, bet aizbāza mutes ar melīgiem saukļiem. Tajā skaitā arī Latvijai uzspieda okupantus aprīkot ar pilsonību, kas bija pretrunā ar starptautiskajām cilvēktiesībām un Ženēvas Konvenciju, bet toties tajā bija ļoti ieinteresēti paši okupanti un komunistu/čekistu režīms, jo pretējā gadījumā varēja nākties nostāties tiesas priekšā, par kara noziegumiem un okupācijas laikā veikto genocīdu pret latviešu tautu.

Atbildēt

ha-ha

28.12.2021. 21:02

Citiem vārdiem - etniski latvieši ir krievu atzars.
Ja runājam par tautībām, tad latvieši ir viena nelietīga nācija, kura iznīcināja un asimilēja lībiešus, šodien to pašu vēlas darīt ar latgaļiem. Krievu un žīdu pieminēnēšana saistībā ar Latvijas zemi daudziem ir, kā vērsim sarkanā lupata. Nelaime, kuru viņi negrib un nevēlas ieraudzīt, ka sakarā ar zemo dzimstību drīz paši iznīks.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: