Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tas kurš zina :D

09.06.2018. 12:21

Visu laiku briestu uzdrukāt stāstu par NMPD dzīvi reformu ēnā, bet faktu materiāls mainās nepārtraukti :D. Var sanākt neobjektīvi.
Par Gālandēru :D Hmmm, hmm, hmmm, kad konferencē dzirdēju/redzēju ka baumas ir tapušas par realitāti, tad padomāju - zeme atveries.... tendence bāzt visos NMPD kantora pakšķos savus ieliknīšus ir nedzēšama. Tiešām, kāpēc Lienīte neizravē katru otro kantoržurku, kura nespēj nodefinēt savas eksistences jēgu, bet rada vēl vienu nejēdzīgu amatu. Labāk būtu šīs amata vietas algu novirzījuši normālai darba apmaksai līnijbrigādēm.
NMPD NEVAJAG tik milzīgu administratīvo aparātu. Nafig mums vajag tik daudz piāristu? Pietiek ar B. kura prot labi izskatīties TV un muldēt pa pieci mēmi.
Un vispār - RRC - risiniet savas lokālās problēmas lokāli un liekat mierā reģionus, tur viss vairāk vai mazāk ir kārtībā, no RRC problēmām cieš viss pārējais dienests.

Atbildēt

Besī

06.06.2018. 10:43

Ko tas ononims var atgremot vienu un to pašu un n- to reizi pārpublicēt, laikam jau pašam ļoti mīļu Baranova birokrātisku vārsmu savārstījumu?

Atbildēt

viens no deģenerātiem

05.06.2018. 21:47

S.Āboltiņas dubultnieks, tomēr kāju durvju spraugā dabūja, līdz vēlamajam rezultātam tikai laika jautājums. Jo no tās pašas šlakas, izsper ar kā pa dē, bet šis pa logu vai skursteni lien atpakaļ. Laiku atpakaļ šis no sirds apraudājās, ka neļāva šim mantot tēva amatu.

Atbildēt

Skabarga

05.06.2018. 20:50

Vai tas ir tas džeks, kurš ar RF māsu gulēja darba vietā un nebrauca uz izsaukumiem,un kura suns pieķēzīja dienesta telpas?

Atbildēt

Ehh

05.06.2018. 19:54

Savējo būšanas ir visur, pat latviešos ārzemēs. Paskaties, kaz darās Minsteres latviešu centrā, tur vispār mātes un neitas, sievas un vīri visu pārmanto, un neviens neko nevar ietekmēt. Tas latvietiem asinîs.

Atbildēt

????

05.06.2018. 19:34

Kladzina apkārt ka šoferi jāatlaiž un mediķiem pašiem jāstūrē, lai optimizētu resursus, bet vadības māja kā ūdensgalva aug.Laikam vajadzēs veikt šuntēšanu, lai nejēgu L.C.izmēstu no NMPD ja jau bez svītas nespēj vadīt!

Atbildēt

Nevārna

05.06.2018. 18:25

»

vārna

Kas tie par vadības amatiem.Liekēžu rindas vairojās!Čakšas kundze, vai Jums ir komentārs par šo


Naivs vai labticīgās jautājums Čakšai, jo viņa to visu haosu medicīnā vada. Tik talantīga ministra mums vēl nav bijis - pārspēj visus līdzšinējos. Veselības aprūpei beidzot uzlikta vāks: ja izsauksi ātros, nepareizi bez medicīniskās izglītības nosakot reālo vajadzību, varēs teikt "nepamatots izsaukums". par to sods 56, 0 Eur. Ja neizsauksi, bet cietušais nomirs, pats vai radi būs vainīgi, jo izsauca novēloti tāpēc, ka neprata novērtēt stāvokļa nopietnību. Vienkārši virtuozi mums tie ministri - Čakša, Reizniece, utt.

Atbildēt

vārna

05.06.2018. 16:54

Kas tie par vadības amatiem.Liekēžu rindas vairojās!Čakšas kundze, vai Jums ir komentārs par šo?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: