Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mindaugs

30.05.2022. 12:46

Pēc starptautiskajām likumdošanas normām Latvija (Baltijas valstis) nedrīkst muzņemt Ukrainas bēgļus /
Ukrainas bēgļi patvērumu drīkst rast tikai valstīs kuirām ar Ukrainu ir robezas .Polija,Moldova,Baltkrievija ,Krievija,Krima.
Tā ,ka art likumdošanas normu ievērošanu Bordānam ir problēŗmas ,tiek melots latviešu tautai acīs skatotiesa,un uzgrūztas migrantu problēmas ,jau tik trūcīgai tautai !
Lasies uz Izraēlu ,mācies ivritu ,Dzimtene tevi gaida un visu jūsu jūdu diasporu.

Atbildēt

Ēteris

27.05.2022. 11:42

Nu kā var tapt tik tukši vēstījumi?! Vai tam Bordānam vispār kaut kas galvā ir? Un, ja tāds ir partijas līderis, kādi tad ir pārējie konservi?

Atbildēt

medicīnas studentiem

27.05.2022. 09:31

»

Mindaugs

Bordāns ir no vienas semītu vilts ar Napoleonu ( sk. Napoleons Bonapartes haplogroup...


var dot par paraugu diagnostikā, skaidra šizo,... pie psihiatra pieeja bez nosūtījuma. Nevajag mocīties ar tiem 'žīdiem'

Atbildēt

Mindaugs

26.05.2022. 13:04

»

Sīka auguma vīreļu sindroms

Nepieminēsim Napoleonu, tas būtu nesamērīgi ar šo Krievijas pierobežas indivīdu. Kritiens no kreppapīra troņa būs nepatīkams. To arī novēlu "cienījamajam cilvēkam


Bordāns ir no vienas semītu vilts ar Napoleonu ( sk. Napoleons Bonapartes haplogroup ).
Vēl asiņainais diktators ,tirāns ,prezidenta Ulmaņa slepkavair ebrejs Džugašvilli(Al Kapones ciltsbrālis) ,Krievijas imperatora Pāvila 1 slepkavas atentāta rīkotājs Pālēns , Tobago okupants hercogs Jēkabs ,,,,tie ir ģenētiskie žīdi ,maza daļina no daudzu tautu ienaidniekiem!
Krievijas Lavrovs-Kalantarovs īstajā uzvārdā ,Porošenko -Valcmans ,,,,Avakovs - Avagjans ,,, visi nēsā svešus uzvārdus ,savējos ēbreju slēpj !
Lai ēbreji nedomā piedalīties Latvijā vēlēšanas ,meļi un zagļi !

Atbildēt

Mindaugs

26.05.2022. 12:58

»

ss

padomā ar galvu! tev galvenais ka tik vēders pilns - vai tad cūka esi


tu acīmredzot esot no tiem 7 Ādama dēliem, '' ne tie ēda ,ne tie dzēra ,ne tie zin kas jādara ''. Vari turpināt pusbadā staigāt ,un nemāci latviešiem ,ko un kā mums savā zemē darīt !
Mūsu baltiešu Rjūriku dinastija vienmēr ir bijusi rados ar Krievijas Rjūrikiešu dinastiju ,kura savkārt rados ar Zviedrijas karaļnama ,Anglijas ,Dānijas ,Spānijas u.c .karaļnamu pārstāvjiem.
Gan mēs paši risināsim ar Krieviju savas enerģētikas nozares attiecības ,bez jūdu starpniecības ,jūsu pakalpojumi nav nepieciešami ,nebāžaties kā spunde mucai virsū . Mācieties no vēstures ,Aušvices ,Osvencimas ,Salaspils ,un pēc tam neveļat vainu uz latviešiem ,jo paši čupojaties ar vāciešiem un savlaicīgi neizvācaties no svešām valstīm.
Sāciet pārdot savus īpašumus un lasaties uz Izraēlu ,tur silts klimats ,nebūs jārisina enerģētikas jautājumi ,sava gāze,nekavējaties !

Atbildēt

Bordānam melim.

26.05.2022. 12:50

Atceries ,kā mēloji pirms vēlēšanam ,500x500x500, OIK atcelšanu ! MELIS ,KAS MELO TAS ZOG , JĀ ,JĀ ARĪ TIIESLIETĀS SISTĒMA STRĀDĀJOŠAIS.
LIELĀKĀ TAUTAS DAĻA NAV ATDEVUSI SAVAS BALSIS ,LAI TU UN LEVITS (ĒBREJU DIASPORAS MINORITĀTES PĀRSTĀVJI) PARSTĀVĒTU LATVIJAS NĀCIJU !
GATAVO ĒBREJUS REPATRIĀCIJAI UZ IZRAĒLU ,ŠĪ VALSTS DIBINAA TIEŠI JUMS ,KUR ATGRIEZTIES ,SENČU ZEMĒ .Vēl ēbrejs (asiņainais diktators )Džugašvilli dibinaja jums Beribidžanas valsti ,varat doties tur ,jo Krima un Ukraina izskatās ,ka netiks jums 3 hazārijas celsanai ,kaut gan lielākā sinagoga uz planetas Dņepra jau uzcelta ,ar zināmu mērķi ,,,,tāpēc tev Krievija tā nepatīk ,un jūdi ir ieintereseti sarīdīt vairāk Krievijas un Ukrainas slāvu -lai asiņaināks karš un vairāk upuru .Lai vieta atbrīvojas jums ,no Sibīrijas tautu vīriešu jaunās paaudzes lai atbrīvotu zaglim Abramovičam tās teritorijas ,labi ka angļi Džērnsijas salā paņēma pie pak....ļas viņa banku kontus ,atsavinās ! Visās valstīs kur jūs žīdu augļotāji ,korupcija ,dezinformācija,haoss ,asins izliešana ,nevienlīdzība ,pašnāvības ,tāpēc lasies dirsta no manas zemes ārā ar saviem vācu žīdu baroniem un jūdukristietības pesteļotajiem -alfonsiem un pederastiem . Latvijas karalis Mindaugs !

Atbildēt

vice

26.05.2022. 12:31

Pērkamā "dvēselīte"!

Atbildēt

!

26.05.2022. 10:48

»

ss

padomā ar galvu! tev galvenais ka tik vēders pilns - vai tad cūka esi


Kad tu esi pierijies, padzēries, ar pilnu vēderu, siltumā esi "gudrs", prāta vēders. Tu domā, kā cūka pie pilnas siles.

Atbildēt

Sīka auguma vīreļu sindroms

26.05.2022. 09:51

Nepieminēsim Napoleonu, tas būtu nesamērīgi ar šo Krievijas pierobežas indivīdu. Kritiens no kreppapīra troņa būs nepatīkams. To arī novēlu "cienījamajam cilvēkam". :)

Atbildēt

tovarisc Xm

26.05.2022. 07:49

»

Хм

Понимаю, понимаю, по сути возразить-то нечего


A vii to čto? Ne pojedete? Budete tretii raz predatelem rodini????

Atbildēt

slava

26.05.2022. 07:43

»

Хм

А где "не понимаю собачий


Tovariščam-stroitelam kommunizma!

Atbildēt

krievam

26.05.2022. 06:28

»

pederastam ar ādas stringiem

tev kā parasti pederastija ir absolūti prioritārā aktualitāte


Nav runa par parastiem ādas stringiem, ko nēsā ierindas krievu pederasti, bet gan par Putina un viņa galveno bandītu stringiem.

Atbildēt

Laikam jau

25.05.2022. 20:09

»

Šausmas

Ta jau sanāk, ka Bordāns ir korumpējies? Kur skatās Knābis


Knābis skatās kur vajag, ja jau Bordāns cepas par Straumes atstāšanu amatā.

Atbildēt

Piekrītu

25.05.2022. 20:07

Enerģētika ir stratēģiskas nozīmes nozare. Pilnīga taisnība Bordānam.
Tāpēc Bordāns un Feldmanis ir jātur pa gabalu no enerģētikas.

Bordān pastāsti labāk par savu sadarbību ar Uļmanu. Tas ir interesantāk. Kādas lietas darījāt. Cik naudiņas saņēmi. Tas ir aktuāli. Enerģētikā tiks galā arī bez jampampiņiem un brāļiem banāniem.

Atbildēt

interesanti gan

25.05.2022. 19:00

»

!

Ko tu muldi! Kādi tur vairs līgumi, kad krieviem atņem naudu? Tu ar ko domā? Labi ka krievs vēl ko kādam pārdod vispār, un par rubli, ko nevar pēc viņam atņemt


Ja neko nepārdos, par ko Putins un pietuvotie pirks zelta atejpodus, ar dārgakmeņiem rotātus ādas stringus un citus elitārus pederastu aksesuārus un citas greznumlietas? Vai tiešām tas slimais iedomājies, ka, ja tas "tirgos gāzi par rubļiem", pasaules sabiedrība uzzinās, ka 1% agonējošas ekonomikas ir sava nauda, kas bija nocirsts gabals no grivnas? Jebkurā gadījumā valūta tiek ieskaitīta Gazprom bankā un tā to konvertē rubļos.

Atbildēt

Хм

25.05.2022. 17:22

»

slava

latviijcam-osvoboditelam-druzjam fašistov


А где "не понимаю собачий")?

Atbildēt

Хм

25.05.2022. 17:20

»

tovarisc Xm

Matj-Rodina zovjot na pomosc v borbe s nacikami-fašistami-benderovcami...Vse kak odin otjezajem na Rodinu


Понимаю, понимаю, по сути возразить-то нечего)
Езжайте, кто ж вас держит)

Atbildēt

dzirdēts, ka

25.05.2022. 16:14

Bordāns atkal braukšot uz ASV. Pirkšot villu Kalifornijā!

Atbildēt

strādāt vajag

25.05.2022. 14:10

»

beidzot kāda laba ziņa

tad jau latviicji beidzot aizbrauks uz bagato rodinu. Tur būs daudz desas un gaļas. Kā atbrauca-tā aizbrauks. Tā paties ir laba ziņa


Krievi jau tagad meklē senas pavāru grāmatas, kā labāk pagatavot viņu gadsimtos ierasto "čelovečinu".

Atbildēt

.

25.05.2022. 14:06

»

misters Lampa

Bet KAPEEC jaabuut energjeetiski neatkariigiem no Krievijas? Redz, Anglija, Vaacija un tamliidziigas valstis pat iisti negrasaas paartraukt iepirkumus. Nu ja, tur jau laikam duraki pie varas, ja


Anglija zārkā jūs, civilizācijas pabiras, demogrāfisko piesārņojumu, redzēja. Par ja netiktu barota krievu necilvēku kara mašīna, importa aizstāšana ir katras normālas valsts mērķis.

Atbildēt

beidzot kāda laba ziņa

25.05.2022. 14:06

»

strādāt vajag

Tiem, kas pārtiek no municipālās zupas, gaļas tiks daudz mazāk


tad jau latviicji beidzot aizbrauks uz bagato rodinu. Tur būs daudz desas un gaļas. Kā atbrauca-tā aizbrauks. Tā paties ir laba ziņa.

Atbildēt

cik vērts ir krievs

25.05.2022. 14:02

»

riktīgs patriots

Uzticīgiem savas tēvijas dēliem jākaro pat ar sašautām kājām! Slava Uhaņai


Krievu gūstekņi stāsta par savu komandieri, kurš nav žēlojis ievainotos /NRA/

Atbildēt

Gena

25.05.2022. 14:02

»

riktīgs patriots

Uzticīgiem savas tēvijas dēliem jākaro pat ar sašautām kājām! Slava Uhaņai


Es sen teicu: nevajadzeja bolsevikiem karot ar Vaciju, tagad visi brauktu Mercedess...

Atbildēt

riktīgs patriots

25.05.2022. 14:00

»

pseidopatriotisms

Šausim sev kājās un gaidīdim, ka Putins bļaus


Uzticīgiem savas tēvijas dēliem jākaro pat ar sašautām kājām! Slava Uhaņai!

Atbildēt

misters Lampa

25.05.2022. 13:59

Bet KAPEEC jaabuut energjeetiski neatkariigiem no Krievijas? Redz, Anglija, Vaacija un tamliidziigas valstis pat iisti negrasaas paartraukt iepirkumus. Nu ja, tur jau laikam duraki pie varas, ja? :-)

Atbildēt

Хм

25.05.2022. 13:45

Это, конечно, интересный вопрос, почему министр юстиции катается в США обсуждать вопросы энергетики. При этом там буквально 2-3 недели назад был министр экономики. ЧТо подумают заокеанские друзья? Что в Латвии нет единой политики, и этими вопросами занимаются дажем министры юстиции?

Но вопрос другой-почему министр тогда не спросил, почему осенью и зимой, при высочайшем росте цен на СПГ, газовозы из США пошли в первую очередь в Азию? Смешно, конечно, но в Литву, чтобы сбить цены, пришло несколько газовозов из..России, о чем, кстати, литовцы постеснялись громко заявить. И только потом уже появились новости, что наконец-то и газовозы из США направились в Европу. То есть пока блокировали Нордстрим -2, громко объявляли, что не бросят Европу в беде, помогут. Но как только дело дошло до реальной помощи, газовозы тут же поплыли первым делом в Азию, потому что "это просто бизнес".
Но про это министр юстиции почему-то не упомянул, можно ли полагаться на партнера, у которого в сухом остатке всегда "это просто бизнес".

Atbildēt

nu nu

25.05.2022. 13:23

»

Lasītājs

Krievs energoresursiem cenas nav paaugstinājis, kādas bija, tādas ir! Pērc rubuli un dabūsi degvielu! LV cenas degvielai Kariņa valdība ceļ! Krievija nav mums sankcijas uzlikusi! Mēs gan sev ieriebām, atteicāmies pirkt krievu degvielu, gāzi un visus citus produktus, izstrādājumus


Visos līgumos maksa bija paredzēta īstā naudā un pat par dongiem, batiem, tugrikiem, dirhēmiem, kas tomēr ir īstāki par rubli, nē. Ja latviešu valsts tagad sāktu uzpirkt krievu apdrukāto un sagriezto papīru un mēģinātu ar to samaksāt par gāzi, to nemaz neņemtu pretī.

Atbildēt

strādāt vajag

25.05.2022. 13:10

»

grauzīsim zāli

Gaļu ēst varēšot atļauties tikai ļoti bagātie


Tiem, kas pārtiek no municipālās zupas, gaļas tiks daudz mazāk.

Atbildēt

bija jābrauc

25.05.2022. 13:08

Kāda vēl cita iespēja viduvējam juristam bija paviesoties ASV, kā tikai uz nodokļu maksātāju rēķina? ASV, kur Baidens ir ieviesis sankcijas pret enerģētisko sektoru, lai vajadzētu importēt naftu no krievijas, īstā vieta. Tik pat labi tas varēja paviesoties pie saprāta brāļiem Baltkrievijā, lētāk būtu iznācis. Cik atceros, viņa un Juraša brauciena mērķis bija Kremļa pasūtītā diversija pret konkurējošām Latvijas ostām.

Atbildēt

Bordāns melo

25.05.2022. 12:39

Bordāns ir melis un grib piepildīt kabatas ar kukuļiem no Skultes gāzes termināļa celtniecības. Un Garausis nav nekāds investors, jo pašam plika pakaļa, bet daži pastulbi bāliņi jau šo sauc par miljardieri. Grib dabūt valsts garantijas par dārgu gāzes pirkšanu 30gadus uz priekšu un tad ies mangot naudu bankās.

Atbildēt

nu

25.05.2022. 11:32

»

pseidopatriotisms

Šausim sev kājās un gaidīdim, ka Putins bļaus


tad nejauksim patriotismu ar pseido....

Atbildēt

ir, ir, gan

25.05.2022. 11:30

»

tā viš i

Patriotisms - zagļu un neliešu labākais patvērums


Internacionalizm-imperialistu, fašistu,bolseviku labakais patverums.

Atbildēt

par Bordānu tikai tādēļ balsoju

25.05.2022. 10:02

Kariņš labs, bet ne cīnītājs, Levitu iz.... ireņites. Vajag kadu ,kurš dod tieši purnā..............................................................re, Bunkus sarkanos slepkavas tomēr jau var ņemt ciet...savējos

Atbildēt

Kāds

25.05.2022. 10:01

Mazais čangals galīgi nojūdzies. Ar savu autoritāro tiesiskuma skatījumu, arī konkursu uz knābi gribēja kancelēt, jo vienkārši nepatika rezultāts. laikam toč dzird balsis... :D

Atbildēt

Bordān!!!!!!!!!!!!!!!

25.05.2022. 09:59

ja tiksi galā ar sarkanajiem čangaļiem sašickiem pauļušām, kaļvišiem, aveniem, berzinšiem pudenciju dēliem............................Nē, neizdosies, tos uzvarēt tāpat kā puķinu, var tikai atšaujot...to dēļ Latvija klibo un klibos...šarikovu līmdeņa msdzenes, neapjāds, ka bagātā valstī pelnīt var vairāk un, ja uzbrūk puķins ir ar ko.........TUPI ZUBRILAS VERGI...................vai gatavo augsni puķina ATNāKŠANAI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????????????

Atbildēt

tā viš i

25.05.2022. 09:59

»

pseidopatriotisms

Šausim sev kājās un gaidīdim, ka Putins bļaus


Patriotisms - zagļu un neliešu labākais patvērums!

Atbildēt

Lasītājs

25.05.2022. 09:37

Krievs energoresursiem cenas nav paaugstinājis, kādas bija, tādas ir! Pērc rubuli un dabūsi degvielu! LV cenas degvielai Kariņa valdība ceļ! Krievija nav mums sankcijas uzlikusi! Mēs gan sev ieriebām, atteicāmies pirkt krievu degvielu, gāzi un visus citus produktus, izstrādājumus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: