Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvija - neizdevusies valsts

12.03.2024. 20:31

Klau, Lapsas kungs! Vai būtu sarežģīti gūt atšifrējumu vārdu un uzvārdu izskatā raksta autoram "Partijas Vienotība vadība"? Vēl labāk - pārjautāt katram personiski, vai ir piedalījies šī raksta radīšanā, ar sekojošu atbilžu publiskošanu. Tautai jāzina savi varoņi. Kā savulaik Čigāni ar lakatiņiem, Kamparu ar tumbočku un citus.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

12.03.2024. 20:27

Cirks. Mēs pārbaudījām paši sevi un konstatējām, ka esam visskaistākie, visgodīgākie un visādi citādi vislabākie. :) Nelabvēļu apgalvojumi, ka mums smird no mutēm, neatbilst patiesībai. :)

Atbildēt

vice

12.03.2024. 20:15

Ilgus gadus uzticams darbinieks (nav atlaists; nestrādā īslaicīgi), bet TAD "te, pēkšņi"!

Nekad tā nebija bijis, tad, te, pēkšņi - atkal!

Papildus klibās pīles lidošanas un ēšanas orģijām, notikušas arī "alga aploksnē" orģijas!!!

Jaunās Krievotības VĒZIS!!!

Atbildēt

VemjotībS politiskā banda

12.03.2024. 20:01

piecpadsmit gadus slepkavo LV ekonomiku, tāds izdzimtenis K. Kariņš kovidafēras laikā valsts parādu dubultoja, bet pats vien lidenes podā norāva 1.2 miljonus. Kropļi un izdzimteņi.

Atbildēt

Quo vadis?

12.03.2024. 19:58

Kā var aizstāvēt to, kā nav? Kāda vēl jums tur reputācija? Āksti gatavie.
Pat ja šoreiz neko nepierādīs, nicināmākā partija un cilvēki, kurus drīz neieredzēs pašu mātes un bērni.

Atbildēt

Nu

12.03.2024. 19:57

A nevar būt, ka tā nauda nebija aploksnēs? Varbūt ietina kreppapīrā vai avīzē? Tad jau tā nebūtu aplokšņu alga.

Atbildēt

Un

12.03.2024. 19:55

Ja Knābis no novembra izmeklē šo aplokšņu lietu un neko nav atradis, tad arī neko neatradīs. Tas ir tikai normāli, jo Vienotība ir privatizējusi Knābi.

Atbildēt

Kriminālnoziedznieka Ašerādens reputācija

12.03.2024. 19:16

Ašerādens ir tikpat sulbs, kā pirms 30 gadiem... Kāda viņam reputācija!??? Vai tas palīdz, ja visi zina, ka viņš ir izzadzis valsts budzežu - konkrēti -apzināti izkŗapis valstij PVN? Vai reputācija ir tas, kā viņš izkrāpa no vallsts valsts uzņēmumu Diena, pārņemot valsts īpašumu par kapeikām? Šitā meļa un krāpnieka reputācija labi noderētu cietuma kamerā, ne godīgu cilvēku vidē. Bet tiesi tāpēc jau viņš ir Vienotībā, ka tur sapulcējušies lielākā daļa korumpēto un zaglīgo partiju (dažādu) darboņi, kas ne tikai veģetē uz nodokļu maksātāju rēķina, bet pat apzog tos. Viss, ko saka Ašerādens, ir tipiska noziedznieka aizstāvība - safabricēt personiskus apvainojumus sūdzības iesniedzējam. Izrādā, ka viņu biroja
ilggadīgs vadītājs ir absolūts nelietis! Un neviens to nemanīja, ne redzēja...Ašerāden! Tu esi smirdīga cūka un visu mūžu tāds esi bijis, tevi labi pazīst ļoti daudz cilvēki, kurus esi uzmetis un nekur tu nedēsies - par visu atbildēsi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: