Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hroniskais Indriķis

12.12.2021. 20:12

Grāmatu veikalā pie ieejas drīkst prasīt lasītprasmes sertifikātu, visi valsts locekļi atsijātos vienā mirklī.

Atbildēt

Ha ha ha

12.12.2021. 00:03

»

pirms koridora

Nosaukt premjeru par izdzimteni var tikai garīgi slims cilvēks. Vai arī tāds, kurš pazaudējis pēdējā kauna paliekas.Bet nāves koridoram neviens garām nepaies... Arī dižais veselais 70 gadnieks, kurš izslimojis deltu taču nedzīvos mūžīgi...


Sākot ar Hitleru, varu nosaukt desmitiem valstu premjerministrus, kuriem apzīmējums "izdzimtenis" būtu kompliments. Laikam esmu zaudējis pēdējās kauna paliekas...

Atbildēt

gņida,

09.12.2021. 20:17

»

Pošol von,

gņida


Pošol von!

Atbildēt

Liana

09.12.2021. 16:30

lai tiktu veikalā ir jāuzrāda sertifikāts un pase vai ID karte. Kāds punkts nosaka, ka kaut kādas iestādes apliecība šobrīd ir pietiekama, lai tiktu veikalā? Ja nav ko teikt, tad klusējiet. Paši tak jau izsenis izlēmāt, ka pat vadītāja apliecība neder kā personu apliecinošs dokuments. Un provokācijas no valsts iestāžu puses ir dikti mīļas. Mani konkrēti divas dāmītes izprašņāja, viena pēkšņi veica kontrolpirkumu, kaut ko pirka, tad pārdomāja, kamēr otra turpināja vāvuļot. Nekļūdījos un vēl paskaidroju, ka VID darbiniecēm nav tiesību izmantot savu amatu, lai saņemtu bezmaksas profesionālu konsultāciju. Tādas pārbaudes bija visai populāras.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

09.12.2021. 15:47

»

kļimoviča aita

Interesanti, vai šiem provokātoriem maksā nemainīgu algu, vai arī tie saņem %%% no iekasētajām soda naudām


Pēdējos pāris gadus Rīgas domes budžetu neesmu skatījies, bet, kad vēl to darīju, pašvaldības policijai bija ieņēmumu plāns, kurš jāizpilda, nosaukts jau bija tīri neitrāli: "Ieņēmumi par pakalpojumiem", kaut kas ap 60k gadā. Dažos uzraugošos kantoros, piemēram, Valsts mežu dienestā, nevaru apgalvot, ka ir konkrēts ieņēmumu plāns, bet protokolu apjoms inspektoriem gan jāizpilda, citādi ar kāju pa piekto punktu par darba pienākumu nepildīšanu...

Atbildēt

pirms koridora

09.12.2021. 14:29

Nosaukt premjeru par izdzimteni var tikai garīgi slims cilvēks. Vai arī tāds, kurš pazaudējis pēdējā kauna paliekas.Bet nāves koridoram neviens garām nepaies... Arī dižais veselais 70 gadnieks, kurš izslimojis deltu taču nedzīvos mūžīgi...
Varbūt vienīgi kādreiz par citiem arī viņš varētu iedomāties. Parunāties ar sirdsapziņu, un tā.

Atbildēt

Izskatās , ka

08.12.2021. 18:48

reāli , bez liekā tas arī ir būtiskākais šajā laikā. Lai nu katrs to saredzētu .

Atbildēt

Failed state

08.12.2021. 18:04

Kādreiz bija jautājums, kur biji barikāžu laikā? Tagad prasīs, kurā pusē stāvēji kovidafēras laikā? Biji ar fašistiem, terorizēji cilvēkus, piekāsi Hipokrāta zvērastu? Vai tomēr paliki cilvēks? Nevajag ilūziju, ja izdzīvosim , tas būs uz liberastu un baidenistu kauliem. Šo pasauli tagad var glābt un iztīrīt tikai ar svinu. Nav vairs latviešu, krievu vai čigānu. Ir totalitāristi-infekcionisti un naturāļi-konservatori, kas grib izglābt planētu. Un būtu sāpīgi redzēt, ka daži simti banksteru un psihopātu noliktu uz ceļiem miljardus. Uz šī fona kaudze Vienotības un paristu līķu ir sīknauda lielā dīlā.

Atbildēt

Aģents 007

08.12.2021. 16:16

Cilvēki, kuri tagad ir uzņēmušies atbildību par mūsu pasauli ir gatavojuši mūs šai pārņemšanai gadu desmitiem, taču lielākā daļa cilvēku to nav pamanījuši vai viņiem tas nav rūpējis.
Vairums pilsoņu ir pamanījuši sīkumus, viņus ir kaitinājušas pārmaiņas mūsu sabiedrībā, kuru rezultātā birokrātija arvien pieaug un šķietami neizbēgama ir arvien stulbāku noteikumu ieviešana un arvien lielākas varas iegūšana.
Tikai pirms desmit vai diviem gadiem viss bija likumīgs, ja vien tas nebija īpaši aizliegts. Šodien situācija ir diezgan pretēja; šodien mēs virzāmies uz pozīciju, kurā viss ir aizliegts, ja vien tas nav īpaši atļauts.
Mums vairs nav daudz laika, lai pastāvētu par sevi.

Atbildēt

he he

08.12.2021. 15:52

Es ar' gribu pastrādāt par provokatoru!! Kur var pieteikties?

Atbildēt

kļimoviča aita

08.12.2021. 15:43

Interesanti, vai šiem provokātoriem maksā nemainīgu algu, vai arī tie saņem %%% no iekasētajām soda naudām?!?!?

Atbildēt

Pošol von,

08.12.2021. 15:26

»

fakts

Šodien reklāma rīt norma


gņida!

Atbildēt

Nesapratu

08.12.2021. 12:24

Vai tad VDI arī ir daļa par to kā grāmatnīca ievēro un apkaro vīrusu ? Tas tak tā kā līdz šim bija Veseluma ministrijas dažādo iestāžu kompetencē , nu varbūt policijas represīvo soda naudu ievācēju darba lauks ... Bet ja nu arī VDI ir covidnaudas apguvēju lokā tad tā arī vajag pateikt.
Un ko tad tā grāmatnīca pārkāpa ? Vēl nebija bankrotējusi ? Vai varbūt inspektori banāli vāca soda naudas Ziemassvētku prēmijām?

Atbildēt

paskat, tik,

08.12.2021. 11:11

kādu titulu sev piekārusi šī žurku kantora blakts - Sadarbības un attīstības nodaļas vadošā eksperte datu analīzes un statistikas jautājumos!

Atbildēt

nožēlojamā varas asinsuņu audzētavas

08.12.2021. 11:02

pārstāve ilze kalniņa nu taisnojas kā tāda pēdējā no pēdājām čekistēm

Atbildēt

pensionare

08.12.2021. 10:38

Paranoja!

Atbildēt

Aktiivie pasaakumi!

08.12.2021. 10:01

KGB pamatmetode...

Atbildēt

Nupat fīzeris paziņoja

08.12.2021. 09:56

ka fīzera balstvakcīna būs vajadzīga vairakus gadus tadejādi ato kredītu vergu vietā tautas daļa tiks padarīta par farmacijas miljardu peļņas vergiem

Atbildēt

Kariņaš guļ “nāves koridorā”

08.12.2021. 07:47

»

dalia

ar ko ir izskaidrots zaļais koridors, ja vakcinētie slimo un pārnēsā vīrusu


Nekādi koridori neko nenozīmē.

Kariņš iepriekš paziņoja, ka nevakcinētiem dzīves nebūs, kamēr novakcinēsies.

Man 70 gadu, izslimoju delta variantu, man ir zaļais sertifikāts. Es netaisos vakcinēties, man ir laba veselība, par ko rūpējos jau gadiem, bet lauzu galvu par to, kā šim izdzimtenim Kariņam pašam padarīt personīgi viņa dzīvi nepanesamu par draudiem man. Mani nebaida omikrons, bet Kariņš jau guļ “nāves koridorā”.

Atbildēt

dalia

07.12.2021. 23:51

ar ko ir izskaidrots zaļais koridors, ja vakcinētie slimo un pārnēsā vīrusu?

Atbildēt

Jūsmiņš

07.12.2021. 23:48

Nenoliedzami, ka pašlaik dzīvojam totālu melu un krāpšanas periodā.
Un krāpšanas notiek visur, uz ielas, veikalos, bankās un tagad jau arī policijā.
Jau kādu gadu atpakaļ rakstīju kādā veidā policija provocē autobraucējus uz CSN pārkāpumiem uz autoceļiem. Slēptais brauc lēni tad, kad apdzīt nevar, un palielina ātrumu tad, kad apdzīšana ir iespējama, vārdu sakot, ja gribi apdzīt - jāpārkāpj atļautais ātrums. Protams, ja esi pārkāpis - tad maksā.
Izskatās, ka tagad arī citi dienesti ir veiksmīgi apguvuši šo VP praksi, un, viss notiek. Jo viņi taču "pārbauda" jūsu lojalitāti! Vai tiem pašiem par sevi smiekli par tādu "pārbaudi" nenāk?
Protams - variet sūdzēties, vai tikai kreņķēties, tas valdoņiem kā kaķim zem astes.
Tā ka Latvija lēnām bet noteikti veidojas par valsti, kur valsts budžets tiek veidots no soda naudām - tad nav ko brīnīties, ka tā notiks arī turpmāk, un visticamāk nonāksim līdz situācijai, kad "proķiv loma ņet prijoma", ko īpaši gan negribētos, lai gan ļoti pēc tā prasās.
Atbalsts Vijai!

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

07.12.2021. 23:41

Aizliedziet visu aizliegt un nebūs vajadzīgi pārbaudītāji !

Atbildēt

Haralds Kalns

07.12.2021. 23:39

Raisās asociācias ar anekdoti par čangaļu partizānu,kuram pēc nodevības kļičku Kņobis mainīja uz Dirsa! Šitā šmara arī ir kārtīga dirsa!

Atbildēt

Ivetiņa

07.12.2021. 23:28

»

art

Provokatore cenšas attaisnoties. Kāda nekauņa


Bet man reiz bija tāds parfīms Agent Provocateur!Puisis teica-ļoti erotiskas!

Atbildēt

Es

07.12.2021. 22:53

»

Kārlis Streips

Es biju žurnālists, bet tagad esmu TV huligāns - apsaukāju visus, kas ir pret pederastiem, mēdos pret ASV prezidentu Donaldu Trampu, apsaukāju deputātu Aldi Gobzemu un padariet man kaut ko, esmu ticis pie TV, saraktu savas peršas un rauju vaļā vienā laidā, lasu no ekrāna aizelsdamies, kā idiots, ņirgājos...


Ar šo indivīdu ir reālas problēmas. To, ko presē atļaujas liberasti un pederasti, vairs (kopš Trampa prezidentūras) nevar uzskatīt par žurnālistiku, tas ir emuārs, salipināts no naida un ventilatorā iemestiem sūdiem. Pat par Trampa sievu un bērniem. Liberasti ir dziļi zemiski.

Atbildēt

Kārlis Streips

07.12.2021. 22:46

Es biju žurnālists, bet tagad esmu TV huligāns - apsaukāju visus, kas ir pret pederastiem, mēdos pret ASV prezidentu Donaldu Trampu, apsaukāju deputātu Aldi Gobzemu un padariet man kaut ko, esmu ticis pie TV, saraktu savas peršas un rauju vaļā vienā laidā, lasu no ekrāna aizelsdamies, kā idiots, ņirgājos

K'\arlis Streips kļuvis par neattīstītu palīgskolas skolnieka 5.klsases līmeņa "žurnālistu".

Es rekstu lasu vienā laidā, bez intonācijas un bez pārtraukuma, ka jau man raustās valodā, nepaspēju izlasīt, aizrijos.

Tā es par jums ņirgāšos, man neko nepadarīsiet.

Atbildēt

Protams,

07.12.2021. 22:03

»

Domātājs

Ja ir veikali zaļajā zonā, kur var ieiet tikai potētie, tad kāpēc nav veikalu kur var ieiet tikai nepotētie? Un vai vajadzīga tāda sarkanā zona, kur var iet visi, viens otru aplipinot? Domāju, ka nav ievērotas cilvēktiesības


Viens huntas barvedis Kariņš pateica skaidri, ka nevakcinētiem dzīves nebūs!

Nu kur vēl skaidrāk! Esmu nevakcinēts, 70 g v , pārslimoju, veselība mēnesi pēc pārslimošanas ir ideāla!

Es netaisos vakcinēties un omikrons mani nebaida. Es lauzu galvu par to, kā dzīvi nepanesamu padarīt Kariņam pēc viņa draudiem man. Pienāks brīdis un viņš saņems sodu par saviem draudiem man. Reāli!

Atbildēt

es

07.12.2021. 20:34

nožēlojamie pielīdēji, tagad grib pielīst arī grāmatnīcas darbiniewku viedoklim

Atbildēt

Domātājs

07.12.2021. 20:12

Ja ir veikali zaļajā zonā, kur var ieiet tikai potētie, tad kāpēc nav veikalu kur var ieiet tikai nepotētie? Un vai vajadzīga tāda sarkanā zona, kur var iet visi, viens otru aplipinot? Domāju, ka nav ievērotas cilvēktiesības.

Atbildēt

Es neticu Ilzes Kalniņas notikuma interpretācijai

07.12.2021. 19:54

Valsts amatpersonai bija jāuzrāda ID karte kā ikvienam ar QR kodu.

Es ticu, ka tā bija provokācija - operatīvās darbības.

Atbildēt

art

07.12.2021. 19:03

Provokatore cenšas attaisnoties. Kāda nekauņa!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

07.12.2021. 19:01

Grāmatnīcas darbinieku rīcībā taču ir videoieraksti. Nopludiniet tos netieši.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: