Menu
Pilnā versija
Foto

Tā no manas puses bija tikai tāda laba provokācija

Aigars Bikše, Saeimas deputāts, mākslinieks · 26.05.2021. · Komentāri (132)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

padalies

02.06.2021. 11:03

»

Hihi

Mušmiru ietekme, viņš ar tām eksperimentē, krievijā jau izrakuši šā privāto informāciju arvisiem foto, un visi ņirdz


Es arī labprāt paņirgtu, jeb tu ņirdz jau no feika, ka krieviem esot privāta informācija ar visiem foto?

Atbildēt

morāļiem kropļiem

02.06.2021. 11:00

»

Yes

Savai mātei šis to var teikt


Gan tavai mātei, tāpat, kā jebkurai citai, kas kopojas ar krievu sub-human. Par gaisa terorisma atbalstīšanu un izteiktiem draudiem, tā kuce ir pelnījusi nosprāgt cietumā.

Atbildēt

Hihi

02.06.2021. 08:12

»

Māra

Nav viņš nekāds mākslinieks,un izbrīnu rada kā viņš ticis deputātos. TV sarunās viņš pat sakarīgus teikumus teikumus neprot izveidot


Mušmiru ietekme, viņš ar tām eksperimentē, krievijā jau izrakuši šā privāto informāciju arvisiem foto, un visi ņirdz

Atbildēt

Niknais

02.06.2021. 08:11

Tā bija staķība, idiot

Atbildēt

vitaboc853

31.05.2021. 13:07

Change Your Life Right Now! Work From Comfort Of Your Home And Receive Your First Paycheck Within A Week. No Experience Needed, No Boss Over Your Shoulder... Say Goodbye To Your Old Job! Limited Number Of Spots Open... Find out how HERE......... https://www.Cash.Works68.com

Atbildēt

Māra

31.05.2021. 10:05

Nav viņš nekāds mākslinieks,un izbrīnu rada kā viņš ticis deputātos. TV sarunās viņš pat sakarīgus teikumus teikumus neprot izveidot.

Atbildēt

Ruta

31.05.2021. 09:56

baltkrievi sākuši pavisam švaki spēlēt hokeju, laikam tiešām bikse ir aizvedis zem Lukas karoga spēlējošos hokejistus uz robežu un iemainījis pret svjatlanuškas karoga hokejistiem, protams tas ir pareizi un protokolāri atbilstīgi.

Atbildēt

bardaks

31.05.2021. 07:57

»

kaķa smiekli

Saeimā nebūtu vietas visādiem māksliniekiem, aktieriem, dziedātājiem utt., jo viņi reāli neredz robežas starp savu iedomu un fantāziju pasauli un vietu, kur pārpratuma vai dumjas iegribas dēļ nonākuši un kur jāuzvedas atbilstoši. Viņi neviens nav spējuši adaptēties realitātē, kur katrs izteiktais vārds...


Šis gadījums parāda, ka politika darbojas pēc citiem likumiem un nav piemērojams mākslas akcijas "jo trakāk, jo labāk" princips. Ja mākslinieks ir pats sev kungs un saimnieks, savu darbu autors, tad politika, pieņemu, ir subordinācijas māksla. Tas liek domāt, ka vai nu ir vāja partija, vai vērojamas haosa pazīmes.

Atbildēt

kaķa smiekli

30.05.2021. 13:47

»

Vētra zupas bļodā

Tā kā katrs sevi cienošs komentētājs uzskata, ka šajā sakarā kaut kas ir jāpasaka, tad mana versija ir, ka cien. Bikšes k-gs ar konkrēto akciju sevi ir izteicis kā mākslinieks, jo provokācija ir viens no mākslinieciskās izteiksmes līdzekļiem. Profesors aicina salīdzināt, kā būtu, ja esošā situācijā ...


Saeimā nebūtu vietas visādiem māksliniekiem, aktieriem, dziedātājiem utt., jo viņi reāli neredz robežas starp savu iedomu un fantāziju pasauli un vietu, kur pārpratuma vai dumjas iegribas dēļ nonākuši un kur jāuzvedas atbilstoši. Viņi neviens nav spējuši adaptēties realitātē, kur katrs izteiktais vārds var izsaukt visdažādāko reakciju, arī starptautisku. Un pasaulē 99 % nezina, ka tas Bikše ir kāds tur *mākslinieks*, taču uzzina, ka to teicis Saeimas deputāts. Tagad taisnošanās ir muļķīga.

Atbildēt

manuprāt

30.05.2021. 10:52

Deputātam vispirms jādomā, ko runā ! Ja aci pret aci un zobu pret zobu, visi būsim akli un bez zobiem. LV hokeja izlasei arī grūti pēc tik neadekvātiem gājieniem ar karogu un Bikšes izteicieniem.

Atbildēt

nu nu

29.05.2021. 17:19

»

Juris.

Apdauzītais ultraliberāļu un pederasatu idiots


Tomēr tā partija uzskata, ka krieviem ir tiesības smirdēt uz Cilvēku planētas.

Atbildēt

Juris.

29.05.2021. 17:10

Apdauzītais ultraliberāļu un pederasatu idiots.

Atbildēt

kļūdu labojums

28.05.2021. 15:54

Mans priekšlikums ir neprātīgs, bet tas ir jāvērtē kontekstā ar kriminālkodeksa likuma pantu.

Atbildēt

Vētra zupas bļodā

28.05.2021. 14:07

Tā kā katrs sevi cienošs komentētājs uzskata, ka šajā sakarā kaut kas ir jāpasaka, tad mana versija ir, ka cien. Bikšes k-gs ar konkrēto akciju sevi ir izteicis kā mākslinieks, jo provokācija ir viens no mākslinieciskās izteiksmes līdzekļiem. Profesors aicina salīdzināt, kā būtu, ja esošā situācijā dalībnieki atrastos mainītās lomās. Par nelaimi, mākslinieks vielaikus ir arī deputāts un tas uzliek citu izteiksmes rāmi.

Atbildēt

morāli kroplei

28.05.2021. 13:41

»

Advokāte

Cienījamais deputāt! Tie, kuri izmanto privilēģiju kūdzīt uz ķīlnieku sagrābšanu, vispirms lai izstudē Krimināllikuma 154.pantu un 20.pantu, kur ir paredzēta kriminālatbildība par šādām darbībām. Deputāta imunitāte nebūs mūžīga atšķirībā no nekritiskas domāšanas un runāšanas...


Kara apstākļos nākas spēlēt pēc ienaidnieka noteikumiem un atgādināšu tev, kuce, ka Lukašesku pirmais sagrāba ķīlniekus, turklāt daudzu cilvēku dzīvību apdraudošā veidā.

Atbildēt

Advokāte

28.05.2021. 11:35

Cienījamais deputāt! Tie, kuri izmanto privilēģiju kūdzīt uz ķīlnieku sagrābšanu, vispirms lai izstudē Krimināllikuma 154.pantu un 20.pantu, kur ir paredzēta kriminālatbildība par šādām darbībām. Deputāta imunitāte nebūs mūžīga atšķirībā no nekritiskas domāšanas un runāšanas.

Atbildēt

mja

28.05.2021. 10:33

Sūds uz kociņa.

Atbildēt

deģenerātam

28.05.2021. 09:36

»

Patriots

...


Palsi, ko ievērojami cilvēki rakstījuši par jums, visu nicināmiem civilizācijas atkritumiem!
Цитаты о России и русских https://www.respectme.ru/aphorism/Russia

Atbildēt

Es

28.05.2021. 08:55

»

Yes

Posmkājis simbolizē deputātu, kurš vienlaikus spējs strādāt vairāku yzņēmunu valdēs


Varētu atbilst džedajam Pulkam - žurnālistam, kuru partijas biļete dzīvē ir vairākkārt novedusi līdz darbam daudzās saimnieciski orientētās VAS. Normālā kārtībā viņš pat par sētnieku tur netiktu pieņemts. Pasaulē daudzas lietas iegūst citus apveidus, bet būtība nemainās. Vienotībai ir daudzas atbilstības PSKP.

Atbildēt

Es

28.05.2021. 08:53

»

Patriots

...


Tas laikam citāts no G. Merķeļa darba. Neglaimojoši, bet visās tautās ir tādi zemi slāņi.

Atbildēt

Es

28.05.2021. 08:52

Par tādām provokācijām, ja tās būtu vērstas citā virzienā, viņa partijas biedri kā pīkstošas žurkas ne tikai piekliegtu pilnu Twitter, bet pat kā denunciatori un profesionāli riebekļi uzrakstītu iesniegumu policijai. Tā ka, Bikše, neizskaties tu labi nemaz. Tev pagaidām veicas, pateicoties tam, ka neomarksisti tavas partijas izskatā nav trimdā un var te plosīties.

Atbildēt

Patriots

28.05.2021. 08:26

»

slimniekam

Kā tas nākas, ka katram dirsā drāztam plānprātīgam krievu kroplim, visi citi ir žīdi...Īsts tīrasiņu Homo latviensis komentējis
Vergi nemīl savus atbrīvotājus, jo jājūtas tiem parādā. Tàpēc arī pastalas tā rīstās un gānās uz krieviem, kuri atcèla latvānijā dzimtbūšanu. Pēc dzimtbūšanas atcelšanas muižnieki vairs nevarēja izmantot pirmās nakts tiesības uz bauru līgaviņām, kā rezultātā bauru zemcilvēku sugas uzlabošanās šajā teritorijā apstājās, un sākās strauja primātveidīgo aborigēnu deģenerācija, kā sekas īpaši jūtamas komentāros
latvietis ir slinks, gļēvs, zaglīgs, bez pašapziņas un mugurkaula. “Arvien viņš iztēlo sevi par nožēlojamu un nabagu; arvien tam ir uzskaitāma vesela virkne nelaimju, kas tam notikušas.” (64)[1] “Tieksme uz dzeršanu ir otra vispārēja latviešu tautas pazīme.” (65) “Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi.” (78) Sievietes “ir vienīgās, kas zem vispārējā jūga vēl var sajust dzīves prieku”, savukārt, lai drūmo un noslēgto vīriešu sirdis paceltos “līdz prieka augstumiem, [..] viņiem vajadzētu tā piedzerties, ka viņi paši sevis vairs nepazītu”.
Latvija ir visas pasaules cilvēku izcelsmes vieta un pasaules garīgais centrs! Paies gadi, un Latvieši būs pasaules labākā un tīrākā nācija, pie kuras visas pasaules tautas dosies lūgt padomus un palīdzību!
Krievija kļūs par Latvijas vasaļvalsti, kuras falvaspilsēta būs Rīga!
Visas valstis maksas Latvijai nodevas, jo trīcēs bailēs, ka latvieši ierakstīs tās savā melnajā sarakstā!
Lai Pērkons ir ar mums!!!

Atbildēt

Hihi

28.05.2021. 08:21

Visa Baltkrievija un Krievija jau rēc par apkārt ceļojošo Bikšes sociālo tīklu foto, kur Bikše guļ starp mušmirēm ar izbāztu mēli, un paraksts apakšā - latvijas debutāts ar iedvesmas avotu

Atbildēt

Viedais Manels

28.05.2021. 01:13

Lasu komentārus un brīnos. It kā vien nepilni 30 gadi pagājuši kopš esam laukā no PSRS. Atceros sevi un citus, kas toreiz iestājas par Latvijas brīvi. Laikam biju viens no trakākajiem tolaik. Taču līdz dzīvnieciskam, primātu naida līmenim neviens nenolaidās. Mēs izcīnījām šo valsti, taču nekādi negaidīju, ka tā kļūs par "Pērtiķu planētu".

Atbildēt

Un līdzi paķert arī šo

27.05.2021. 20:19

»

jānis 2

ei


idiotisma šedevru - netradicionālas orientācijas posmkāji Daugavā pie dzelzceļa tilta ? Kādēļ tiek šāda degradējoša t.s. māksla finansēta no budžeta līdzekļiem . Kas parakstīja finansējumu ?

Atbildēt

Bārdas blusa...

27.05.2021. 18:57

»

Dodiet viņam ar nūju!

Pa pliko un tukšo pauri


Vai tiešām esam sasnieguši bikšes līmeni? Vai viņa partijā visi ir, šāda līmeņa āksti? Varbūt, ka vēl ir ārstējami? Dzērāji izguļas, un dažreiz nāk pie prāta, taču ar Bikšes kaiti- tur nekas nespīd!!

Atbildēt

piekrītu

27.05.2021. 17:08

»

!

bikses pederastu partija jalikvide,ja nenotiks paslikvidacijas proces.rinkevics un stakis japadzen no ienemamajiem amatiem


Visiem krievmīļiem - pederastu partijām: JV un A/Par un viņu Saskaņas sugas brāļiem, arī pederastiem, Kadafi likteni!

Atbildēt

muļķu zemes cirks nesāk beigties

27.05.2021. 13:15

»

Pilsonis

Iedomājieties cik damjam jābūt, lai tādu teroristu iebalsotu saeimā


Pēc nedēļa kārtējās "pašvaldību vēlēšanās" tādi paši dumiķi aizskries kopoties ar urnām un visā latvānijā sabalsos sev par vietvaru vagariem tādus pašus mentālos teroristus un galvas invalīdus biezā slānī.

Iedomājies, cik dumjai jābūt visai latvānijas lumpenu titulnācijai?...

Atbildēt

Kas tur tāds briesmīgs Bikšem?

27.05.2021. 13:12

Bikšem uzbrūk tikai vai nu pilnīgi idioti - hokeja fani (hokeja un sporta vispār fanātisma upurus nevar citādi kā par idiotiem dēvēt, turklāt tieši medicīniskā izpratnē), vai arī Krievijas troļļi, kuri kā jau troļļi, nav uztverami nopietni,jo ir tikai mazi, smirdīgi seski internetā...
Bikše taču neaicināja baltkrievu hokejistus nolaupīt un nošaut, lai gan varēja būt tieši tik skarbs. Lukašenko nolaupa Eiropas juridiskajā telpā un aizsardzībā ņemtu cilvēku, viņu neapšaubāmi spīdzina un beigās nomušīs, tad kāpēc nevar to pašu darīt ar baltkrievu hokejistiem vai viņu masieri? Vai baltkrievu santehniķiem, elektriķiem utt.,kas uzturas Latvijā? Bet Bikše uz to neaicina, tāpēc ir smieklīgi pārmest viņam pavisam nevainīga sapņu scenārija publicēšanu. Turklāt viņš pats sevi iegāzis- tagad visi- gan polcija, gan portāla lasītāji zinās: ja kādam baltkrievu hokejistam uzrodas zilumi, tad tur vainīgs ir Bikše, jo mēģinot šo hokejistu aizturēt, Bikše upuri laikam ir pārāk stipri saspiedis ar savām zirnekļveidīgajām rokām. Un viss būs vienkārši:tātad tas ir Bikše, kurš jāarestē par nolaupīšanas/aizturēšanas mēģinājumu. Bet bikše negrib sēdēt cietumā, tāpēc tagad viņam kā sargeņģelim jāsargā katrs baltkrievu hokejists, ka tik kādam kas nenotiek. Laidiet Bikši uz hokeja laukumu kad spēlē Baltkrievija! Dodiet viņam nūju!

Atbildēt

to nelegālis

27.05.2021. 13:06

»

Pilsonis

Iedomājieties cik damjam jābūt, lai tādu teroristu iebalsotu saeimā


Tā kā 70% Baltkrievijas iedzīvotāju ienīst ūsaino krievu tarakānu, tad sagrābt par ķīlniekiem viņu sportistus, nebūtu humāni.
Ņemot vērā to, ka krievu virsp-idaram Putinam ir paradums, sagrābt ķīlniekus un to, ka to izdzimteni pielūdz 99% asinskārās krievu bidlomasas, tad ņemt par ķīlniekiem krievus, lai kur arī tie neatrastos, varētu tikt atzīta par normālu kara operāciju.

Atbildēt

Pilsonis

27.05.2021. 12:27

»

Pilsonis

Šitais pajolis tak ir terorists, acinot aizturēt baltkrievu hokejistus. Labi, ka viņam nav varas to izdarīt


Iedomājieties cik damjam jābūt, lai tādu teroristu iebalsotu saeimā?

Atbildēt

Pilsonis

27.05.2021. 12:26

Šitais pajolis tak ir terorists, acinot aizturēt baltkrievu hokejistus. Labi, ka viņam nav varas to izdarīt

Atbildēt

Tālavas taurētājs

27.05.2021. 11:23

»

VB

"Un visa jezga tikai tāpēc, lai saglabātu 700 000 prettiesiski ievestos kolonistus, okupācijas periodā...


Mēs arī neesam aizmirsuši kas bija tie skaņotāji, tāpēc tāds rezultāts nemaz neizbrīna. Pienāksies vien visu anulēt un pārstrādāt bez kompartijas un okupētājvalsts tovarišču līdzdalības.

Atbildēt

slimniekam

27.05.2021. 11:06

»

paardomas

Es jums piekrītu,tikai paskaidrojiet,kāpēc tieši žīdi uzmetas par lielākajiem citu tautu aizstāvjiem un opozicionāriem?ŠitS pederasts Protasevics ar savu itka draugaļu arī ir žīdeļi,tāpat ka paspasludinata prezidente Tihovska


Kā tas nākas, ka katram dirsā drāztam plānprātīgam krievu kroplim, visi citi ir žīdi?
Ja nezināji, netīrais dzīvniek, tad hazāri bija viena no lielākām tagadējās Krievijas Pederastijas pamattautām, tā kā ikviens krievu sadists un pederasts ir ne tikai mongoļu, bet arī žīdu asiņu nēsātājs.

Atbildēt

nū ja

27.05.2021. 10:57

»

jaanis

Pavļutam pēc iespējas ātrāk jātiek vaļā no šitā tēlnieka, kas piecūkojis Mākslas muzeja priekšpusi ar savu murgojumu


Visa prokremlisko pederastu banda, A/Par, varētu nedaudz izpirkt savu vainu, ja kopīgi noslīcinātu Pavļutu.

Atbildēt

Līga

27.05.2021. 10:48

Jau agrāk man bija šaubas par Jūsu garīgo veselību. Tagad esmu pārliecināta, ka pilns rublis Jums nav.

Atbildēt

ha-ha

27.05.2021. 09:22

Saeimas reakcija uz sava kolēģa aicinājumu uz starptautisko terorismu nav manīta.Laikam jau cīņu biedri!

Atbildēt

biden huilo

27.05.2021. 09:13

Spriežot pēc rīcības, viņš ir pilnīgs idiots, bet, ja saprot, ka īsti labi nav rīkojies, tad pilnīgs idiots tomēr nav.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: