Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tāpēc, ka C19 vispār nav iespējams izveidot tradicionālo vakcīnu,

22.10.2020. 12:48

»

Brazilija

kapec latvijas sorositu mediji un twiterotaja springe neraksta ,ka Brazilija mirusais voluntieris mira no britu/zviedru covid-19 vakcinas Astra-Zeneka testa izmeginajumiem


kādas ieguva līdz šim bioloģiski no vīrusa materiāla, iegūstot antivielas.

C19 ir radīts ar tādu nolūku, lai tas mainītos un ir jau atrastas desmitiem mutāciju. Tas nozīmē tikai vienu - tradicionālā veidā vakcīnu katram veidam miljoniem cietušo nevar nemaz radīt.

Radot un izplatot C19, ir jau radīta ASV izstrādātās firmas Astrogen vakcīna. To izstrādāja gada sākumā ar Trampa piešķirtajiem 1.9 miljardiem usd un B. Geita fonda atbalstu- vakcīna, rediģējot cilvēka genomu, iedarbojas tieši uz cilvēka šūnām, liekot izstrādāt antivielas.

Sagraujot cilvēka imūnsistēmu, tiek sagrauta cilvēka veselība ilgtermiņā ar riskiem attīstīties vēzim, citām vīrusu saslimšanām smagā formā, ttostarp letālu iznākumu.

LV likumdošana Latvijas iedzīvotājus neaizsargā no valsts faktiskās rīcības policijas un karadpēka klātbūnē veikt iedzīvotāju piespiedu vakcināciju.

Šis ir jautājums K. Kariņam un J. Bordānam..

Atbildēt

Reir, atkāpies

22.10.2020. 12:11

Tabakas nozares korupcijas atslēgvārds ir Jānis Reirs, tieši ar viņa gādību Latvijā notiek agresīvs tabakas kompāniju preču lobijs. Rezultātā slimo un mirst cilvēki, ārsti cīnās bezizejas apstākļos, kamēr viens komjauniešu izdzimtenis uztur savu bezbēdīgo ģimeni ASV.

Atbildēt

Brazilija

22.10.2020. 09:48

»

Kariņš ir “krievu vakcīna” Latvijai

Nav tādas “krievu vakcīnas”, tie ir meli Ir tikai viena veida vakcīna uz C19 - tāda, kura iejaucas cilvēka genomā, liekot šūnām pašām izstrādāt antivielas...


kapec latvijas sorositu mediji un twiterotaja springe neraksta ,ka Brazilija mirusais voluntieris mira no britu/zviedru covid-19 vakcinas Astra-Zeneka testa izmeginajumiem ?

Atbildēt

Vai Bergmanim ir "veezis"?

22.10.2020. 09:44

Diezgan apshaubaami. Kaadas daargas metodes reklaamas biedriiba.

Atbildēt

Terorizēt, sodīt, iznīcināt!

22.10.2020. 09:25

»

Vēl viens smags gadījums J. Bordāns

Ļaunprātīgi sejas masku nelietotāji ir jāsoda, uzskata ministrs 2...


Zviedrijā tādu likumu par masku lietošanu nav, jo ir civilizēta valsts, kas rekomendē, ciena un paļaujas uz sabiedrības viedokli.

Nebrīnīšos, ja kāds ieraudzīs sabiedrībā J. Bordānu bez aizsargmaskas, viņam salauzīs žokli un tas notika, rupji aizrādot par maskas nelietošanu Jelgavā. Arī K. Kariņs rupji brīdina, ka viedokļu dažādība ir kūdīšana pret masku nelietošanu. J. Bordāna un K. Kariņa izteikumi ir tieša naida kurināšana, kas nepaliks bez sekām.

Atbildēt

Vēl viens smags gadījums J. Bordāns

22.10.2020. 09:20

»

esi inficējies ar kariņu

smags gadījums psihiatrijā


Ļaunprātīgi sejas masku nelietotāji ir jāsoda, uzskata ministrs 2
SABIEDRĪBA Šodien 09:26 | Papildināts, šodien 09:46
  Jauns.lv / LETA

Šorīt LTV "Rīta panorāmā" šādu viedokli pauda tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP). Politiķa skatījumā, jāsoda būtu tieši ļaunprātīgi masku neletotāji.

Atbildēt

VB

22.10.2020. 08:55

Slimniek: kāpēc tad Tu nerunā par mūsu tabakas kvalitāti?!!! Tādu EU visp, manuprāt aizliegtu...
PS
Nu, vēl sliktāk bija 1991. gadā - pat uz laiku tmetu smēķēšanu...

Atbildēt

Guntis

22.10.2020. 07:33

Bergmaņa kungam vajadzētu pameklēt informāciju par nelikumīgas tabakas izstrādājumu aprites riskiem. Ja viņš pajautātu muitas dienesta analītiķiem, tad saņemtu izsmeļošu atbildi.

Atbildēt

Kariņš ir “krievu vakcīna” Latvijai

22.10.2020. 05:51

»

tranzits likvidets

antikvara kara tehnika iepirkta,bet senioriem 2020/2021 gada ziemas sezona pretgripas potes pilna apmera nodrosinat nevar,ta pazinoja,,brivas latvijas veselibas ministre vinkele


Nav tādas “krievu vakcīnas”, tie ir meli Ir tikai viena veida vakcīna uz C19 - tāda, kura iejaucas cilvēka genomā, liekot šūnām pašām izstrādāt antivielas.

Šo vakcīnu izstrādāja B. Geita fonds ar D. Trampa ASV finansējumu 1.9 miljardi USD finansējumu 2020. gada sākumā ASV vakcīnu firma Astrogen.

“Krievu vakcīnu” ar minēto ASV firmu Astrogen ražo Novosibirskā. Publiskās izrādes, kurās vakcinējas Žirinovskis, Putins, Šoigu, ir “cirks”.

Nav tādas “krievu vakcīnas”, ir tikai viena vakcīna, kura rediģē cilvēka genomu- tā kā notiek iejaukšanās cilvēka genomā, to mākslīgi piespiedu kārtā rediģējot, tiek izjaukta pati cilvēka genoma; pastāv riski, ka vakcīna ilgtermiņā ar imūnsistēmas pretreakciju var izsaukt saslimšanu ar vēzi, radīt neauglību vai citas veselības problēmas.

Jautājums ir cits - kāpēc Latvijas valdība nerada likumu, kas aizliegtu piespiedu iedzīvotāju vakcinēšanu ar policijas un karaspēka iesaistīšanu. Švecē jau ar likumu aizliegta piespiedu iedzīvotāju vakcinācija.

C19 izplatīšana, masveida testēšana, terorisms ar piespiedu masku lietošanu, nākošajā solī piespiedu vakcinācija ar iedzīvotāju sterilizāciju utml.

Astrogen radītā C19 vakcīna, iejaucoties cilvēka genomā, liekot šūnām izstrādāt antivielas, vienīgā der C19 vīrusa seku mazināšanai, jo C19 ir radīts tikai šādai vakcīnai. Tāpēc, ka C19 ir radīts tāds, kas mutē, tas ir mainīgs un jau atrasti desmitiem tā paveidu.

Latvijas valdības un globālās finansu korporokrātijas uzdevums ir samazināt planētas Zeme un Latvijas iedzīvotāju skaitu, pielietojot C19 izplatīšanu, testēšanu uz C19 ar piespiedu vakcināciju, izmantojot ASV un Novosibirskā ASV firmas saražoto Vakcīnu pret C19, kura rediģē cilvēka genomu, izsaucot veselības sarežģījumus un nāves gadījumus.

ASV vakcīnu firma Astrogen jau juridiski ir nodrošinājusies pret atbildību, kura jāuzņemas valstīm, kas iegādājas šīs vakcīnas, sekām. Latvijas likumdošana nendrošina valsts amatpersonu atbildību bīstamu sabiedrības veselībai vakcīnu iegādē.


Diversantiem pret valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

madob

21.10.2020. 23:23

Prostatai vajag regulāri mīlēties, tad nevajadzēs cept rakstus ne par ko.

Atbildēt

ha-ha

21.10.2020. 20:21

»

M

Tabakas koruptīvo lietu jumtotājs ir Jānis Reirs, bet šis nav viņa vienīgais netīrais lauciņš


Tāds nu ir darba lauks okupantu ideologiem-graut tās valsts ekonomiku,kura viņiem maksā labāku algu,kā lielā Krievijā saviem ministriem.

Atbildēt

Mieriņš

21.10.2020. 19:09

Naudas esot vairāk kā jebkad, meži izzāģēti,purvi izrakti, sliedes pārdotas, rūpnīcas noārdītas, darbagaldi un kuģi nodoti čornij metal, bet naudas kā nav tā nav. Oi, pavisam piemirsu par 11miljardiem parādsaistībām, nu akurāt kā ienaidnieks būtu šeptējies, bet šīs karikatūras saka, okupācija bija, bet okupantu neesot.

Atbildēt

paradnieks

21.10.2020. 17:43

mes ar Karinu panaksim ,ka smeekees vairaak

Atbildēt

jaajaa

21.10.2020. 17:03

...kāds tam sakars ar akcīzi tabakai ?...valsts, kas kultūrai no IKP tērē tikpat, cik veselībai, ir "nepareiza" saknē...

Atbildēt

jāpavērtē šī partija

21.10.2020. 16:48

NA (Parādnieks un Co)tiek finansēta no tabakas industrijas, ir tabakas nozares lobētājpartija,

Atbildēt

Parastais Vinķellisms

21.10.2020. 16:44

Jo vairāk un ātrāk nomirs, jo VDK republikai labāk!

Atbildēt

M

21.10.2020. 16:41

Tabakas koruptīvo lietu jumtotājs ir Jānis Reirs, bet šis nav viņa vienīgais netīrais lauciņš.

Atbildēt

labāk nu noskaidro

21.10.2020. 16:39

kur aizveda tagad tās iekārtas un kur ražo nelegālo ...
Cik kontrabanda, kāpēc ir, veikalos daudz redzi, ka pirktu. Pavēro, man vispār nav laimējies redzēt pērkam...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: