Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

asdsdffggfg

22.03.2021. 15:10

»

Bet

Viss jau pareizi. Daudzi mūsu bērni un jaunieši smagi pārdzīvo visus šos kovid ierobežojumus. Tomēr derētu padomāt arī par to, vai tā ir tā pareizā bērnu audzināšana, kas līdz šim tiek popularizēta. Vai pareizi ir bērnus kā tādus siltumnīcas stādiņus pasargāt no grūtībām, atbildības, pienākumiem, ciešanām...


Nevajag pašiem vecākiem būt muļļām! Mani radu, kaimiņu bērni visu šo laiku aktīvi socializējās!

pat klases vakari ir bijuši. Esam vecāku grupa, kura rūpējas par savējiem, esam daudz ārā, tusējam kā tusējuši. Protams, ir "stukači", tos atstājam ārpus sava loka, lai sēd mājās trīs maskās ietiniešies.

Un nesāciet man te moralizēt, šovid fani, pretenzijas pieņemu tikai ar pēc Koha postulātiem izdalīta vīrusa veidiem uz rokām, tā teikt (pagaidām tādu nekur nav).

Atbildēt

sdfsdf

22.03.2021. 15:06

»

Piebilde secinajumam

Nesen runāju ar kādu pazīstamu ārstu, kurš teica apm. sekojošo: pirmkārt, epidēmijas laikā vakcinācijas nenotiekot – to parasti darot pirms vai pēc epidēmijas. Otrkārt, ņemot vērā to, ka epidēmija turpinās kādu gadu, mēs jau noteikti esam ieguvuši pūļa (kolektīvo) imunitāti, tāpēc, viņaprāt, vakcīnas...


epidēmijas laikā ir AIZLIEGTS potēt, tas IR rakstīts medicīnas grāmatās. Bet tagad jau par medicīnas grāmatu citēšanu vari nonākt varas nedraugu vidū!!!

Un otrs- NAV TĀDAS KOLEKTĪVĀS IMUNITĀTES!!! NAV! Nevienā medicīnas grāmatā nav tāda termina!!!

Atbildēt

assdfsdf

22.03.2021. 15:03

»

fakts

Izraēla pēc vakcinēšanās sajūsmā,starp vakcinētajiem mirstība pieaugusi vismaz 120 reizes.Tā turēt


Nemuldi, nav 120 reizes, bet starp pensionāriem mirstība ir pieaugusi 12 reizes. Tas ir viņu statistikas lapās izlasāms.

Atbildēt

asasdsss

22.03.2021. 15:02

»

gunars

Veikalu slegsana ir pedeja mulkiba. Nevis slegt, bet kontrolet apmekletaju plusmu. Laikam jau valdibai ir citi, mums nezinami iemesli, rikoties tik graujosi


Ko tu vari kontrolēt? Savus, es atvainojos, pautus?
Jau sen cilvēki tirgo mantas no autiņiem, garāžām utt. Nekādas maskas nelietoju pērkot no šiem cilvēkiem, paspiežam rokas viens otram kā vecajos labajos laikos..

Ja kāds domā, ka veikalu slēgšana ko būtiski mainīs, viņš ir muļķis.

Atbildēt

Tur kur vajag

21.03.2021. 17:57

»

gunars

Veikalu slegsana ir pedeja mulkiba. Nevis slegt, bet kontrolet apmekletaju plusmu. Laikam jau valdibai ir citi, mums nezinami iemesli, rikoties tik graujosi


Valdībai ir tikai viens plāns, ilgāk noturēties un dzīt muļķi, izliekoties, ka visu saprot...

Atbildēt

paga paga

21.03.2021. 16:34

»

fakts

Izraēla pēc vakcinēšanās sajūsmā,starp vakcinētajiem mirstība pieaugusi vismaz 120 reizes.Tā turēt


Kur to grābi? Var jau muldēt bezjēgā visu ko, bet linka tad nav.

Atbildēt

fakts

21.03.2021. 13:23

»

nu nemaz nav pacēlies

Tikai kaut kādi smieklīgi 37...


Izraēla pēc vakcinēšanās sajūsmā,starp vakcinētajiem mirstība pieaugusi vismaz 120 reizes.Tā turēt.

Atbildēt

!

21.03.2021. 12:59

»

nu nemaz nav pacēlies

Tikai kaut kādi smieklīgi 37...


Kur ir statistika par mirušajiem pēc vakcinēšanās, jeb precīzāk, no vakcīnas? Tikai nesaki, ka tādu nav!
Tā ka no tavām politiskajām statistikām, patiesību neizdabūt.

Atbildēt

paga paga

21.03.2021. 12:35

Vēl. Skolēns var sadauzīt jaunus tualetes podus, izsist logus utt. un par to viņam nekas nebūs! Jo redz, vecāki ir nabadzīgi, samaksāt par jaunu inventāru nevar un skolēnu nedrīkst nekādi sodīt un viss! iet sist nākamos podus un logus! Tik vienkārši! Tā ir krimināla skolu sistēma, bet Izglītibas ministrijas pilnie kabineti dara ko???? Neko!Skolotājs ir pilnīgi beztiesisks vardarbīgu skolēnu priekšā. Tāda sistēma ir ieviesta Latvijā. Un skolēns to zina un tāpēc atklāti ņirdz skolotājam sejā. Un skolu direktori nedara neko, lai situāciju uzlabotu.

Atbildēt

nu nemaz nav pacēlies

21.03.2021. 12:27

»

Kodoko

Nuja, puse lv jau nosprāgusi. Vai, vai šausmas, visi mirstam. Īstenībā tas cipars praktiski nemaz nav pacēlies


Tikai kaut kādi smieklīgi 37%!

Mirušo skaits šogad pirmajās astoņās nedēļās Latvijā pieaudzis par 37,2% salīdzinājumā ar pagājušā gada attiecīgo periodu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

2021.gada pirmajās astoņās nedēļās, proti, laika periodā no 4.janvāra līdz 28.februārim, Latvijā miruši kopumā 6007 iedzīvotāji, kamēr pagājušā gada pirmajās astoņās nedēļās Latvijā nomira 4377 iedzīvotāji.

Atbildēt

Kodoko

21.03.2021. 12:22

»

patiesībā

Covids bija jau viduslaikos, bet tad nebija nekādas paranojas, nu nosprāga kādi 20-30% iedzīvotāju, bīkums, pārējie dzīvoja tālāk


Nuja, puse lv jau nosprāgusi. Vai, vai šausmas, visi mirstam. Īstenībā tas cipars praktiski nemaz nav pacēlies...

Atbildēt

paga paga

21.03.2021. 12:12

Velns parāvis! Kā man apnikuši stāsti par trauslajiem bērniņiem! Tas, kas darās skolās ir vājprāts. Skolēni kliedz uz skolotāju, neklausa, pat uzspļauj uz muguras utt. Ārzemēs skolās stundu laikā ir pilnīgs klusums, ar mazāk sekmīgajiem uzreiz strādā indviduāli. Tāpat risina uzvedības problēmas( kuras pēc Latvijas standartiem ir smieklīgas) un tās risina direktoru vietnieki mācību darbā un speciāli darbinieki, kas strādā ar uzvedību. Ko dara Latvijas skolu psihologi??? Neko! Uzdodas par draugiem skolēniem. Skoleni tiek tā izlaisti, ka vienkārši mati ceļas stāvus.Viņiem ir tik daudz tiesību, bet nekādu pienākumu. Tāda ir Latvijas izglītības sistēma. Ar darbu nedrīkst sodīt ( tātad mēs visi esam sodīti, kas stradā!!!), ar ēdienu nedrīkst sodīt. Neko skolēns nav stundās darījis, tikai rupji izrunājies un uzspļavis skolotājam, bet pie bļodas pirmais! Tas viņam pienākas! Tādus neliešus mēs veidojam - nekulturālus, slinkus, bezatbildīgus! Vienreiz ir pilnibā jāreformē skolu sistēma Latvijā. Un bez nekādiem bērnu tiesību speciālistiem, jo viss ir aizgājis purvā ar šiem speciālistiem.

Atbildēt

gunars

21.03.2021. 09:40

Veikalu slegsana ir pedeja mulkiba. Nevis slegt, bet kontrolet apmekletaju plusmu. Laikam jau valdibai ir citi, mums nezinami iemesli, rikoties tik graujosi.

Atbildēt

patiesībā

21.03.2021. 08:28

»

Lasītājs

Covids jau ir bijis 2003. gadā, tad nebija tādas paranojas...


Covids bija jau viduslaikos, bet tad nebija nekādas paranojas, nu nosprāga kādi 20-30% iedzīvotāju, bīkums, pārējie dzīvoja tālāk.

Atbildēt

Oki

21.03.2021. 07:57

»

s

Valdība domā klišejiski...


Preciizi.

Atbildēt

nu

21.03.2021. 01:25

izgaismojas defekti...kā var dabūt zālīti sēžot mājās???????????????????????

Atbildēt

s

20.03.2021. 23:32

»

Aksels

Varētu jau padomāt, ka mūsu valdība domā, bet sajūta, ka viņi neko nedomā. Tās kā covididiotisms attīstās visās tā saucamajās demokrātiskajās valstīs, liecina, ka tur ir vienota pieeja. Attiecīgi mūsu pakalpiņi ar Kariņu priekšgalā vienkārši pieturas pie "plāna". Nu, nelemj viņi neko oriģinālu! Rīkojas...


Valdība domā klišejiski.
Ja skatās no pilnīgas nepieskaitāmības aspekta, tad it kā tā tomēr izskatās domāšana.
Taču, ja skatās no kritiskas domāšanas aspekta, tad klišejiskā domāšana tā pati maģiskā domāšana vien ir; klišeju muļļāšana galvā bez domāšanas procesa un bez patstāvīgiem spriedumiem.

Atbildēt

es

20.03.2021. 23:29

Man ir apnikuši šie ierobežojumi,lai es nenomirtu.Izdomājiet kaut ko jaunu!

Atbildēt

niknais

20.03.2021. 23:28

»

Platais

Kā tad darīsim kā Brazīlijā un tad būs pilnīga pakaļa, piedodiet, bet variantu pa lielam ir tik cik ir...


Valdība dara visu lai maksimāli cilvēkiem iedragātu imūnsistēmu, pat jaunieši, kuri ir izturīgāki, bez fiziskām aktivitātēm kļūst par "dārzeņiem" un arī sāk slimot, viegli, protams. Vai zini cik cilvēku izdara pašnāvības? Vai zini cik nomirst no sirds un asinsavdu slimibām? Infarktiem un insultiem? Šobrīd pret covid ir zāles, efektīvas, bet dārgas. Tāpāt ir daudz dažadu scenāriju, kā samazināt virusu izplatību, bet darīts tiek lai tas tikai izplatītos vairāk. Paskaties sabiedrisko transportu! Vispār cilvēki nav nemirstīgi, ja neesi pamanījis. Šobrīd kovidšova šizofrēniskā panikas lēkme nogalina vairāk nekā pats kovid! Kā teica kāds pazīstams krievu profesors - sabiedrība ir slima!

Atbildēt

Aksels

20.03.2021. 21:48

Varētu jau padomāt, ka mūsu valdība domā, bet sajūta, ka viņi neko nedomā. Tās kā covididiotisms attīstās visās tā saucamajās demokrātiskajās valstīs, liecina, ka tur ir vienota pieeja. Attiecīgi mūsu pakalpiņi ar Kariņu priekšgalā vienkārši pieturas pie "plāna". Nu, nelemj viņi neko oriģinālu! Rīkojas, lai Briseles un Vašingtonas acīs būtu "normāli"...

Atbildēt

īsumā -

20.03.2021. 21:37

valdība ir noziedznieki pret cilvēci

Atbildēt

Lasītājs

20.03.2021. 20:23

»

vietējais

Pilnīgi piekrītu šim viedoklim. Valsts audzina sev vārgus, psihiski iespaidojumus biorobotus, jo ar tiem nākotnē būs viegli manipulēt, tiem nebūs sava viedokļa un visu izdzīvošanai gaidīs no kāda cita, vai saviem vecākiem, vai no valsts. Tātad atkal atkarīgie


Jauniešiem, un pat bērniem, vajadzētu likt strādāt, kaut vai vasarnīcas dobēs, jeb atrast kādu citu fizisku darbu, kā tas bija mūsu bērnībā, PSRS laikos.

Atbildēt

vietējais

20.03.2021. 19:46

»

Bet

Viss jau pareizi. Daudzi mūsu bērni un jaunieši smagi pārdzīvo visus šos kovid ierobežojumus. Tomēr derētu padomāt arī par to, vai tā ir tā pareizā bērnu audzināšana, kas līdz šim tiek popularizēta. Vai pareizi ir bērnus kā tādus siltumnīcas stādiņus pasargāt no grūtībām, atbildības, pienākumiem, ciešanām...


Pilnīgi piekrītu šim viedoklim. Valsts audzina sev vārgus, psihiski iespaidojumus biorobotus, jo ar tiem nākotnē būs viegli manipulēt, tiem nebūs sava viedokļa un visu izdzīvošanai gaidīs no kāda cita, vai saviem vecākiem, vai no valsts. Tātad atkal atkarīgie.....

Atbildēt

Tieši tā,

20.03.2021. 19:25

»

wow

laiks aiziet no Facebook


...zelta vārdi ! Neesmu tur jau gadus 5 un nejūtos kaut ko baigi zaudējis. FB nav nekāda pēdējās patiesības kancele, lai saskaņā ar tajā atrodamajiem sprediķiem vilktu savu kailo dzīvību.

Inga Brikmane (un pārējās "Ilzes Brikmanes"), lasies prom no FB un dzīve kļūs gaišāka! Nebūs truli jāsēž Zukerberga pasaulē, jāpublicē tur savas noveles un pēc tam jāvaimanā, ka kāds FB cenzors tās būs izdzēsis.

Atbildēt

Bet

20.03.2021. 17:43

Viss jau pareizi. Daudzi mūsu bērni un jaunieši smagi pārdzīvo visus šos kovid ierobežojumus. Tomēr derētu padomāt arī par to, vai tā ir tā pareizā bērnu audzināšana, kas līdz šim tiek popularizēta. Vai pareizi ir bērnus kā tādus siltumnīcas stādiņus pasargāt no grūtībām, atbildības, pienākumiem, ciešanām? Vai pareizi ir censties ar pilnīgi visu viņus apgādāt, neliekot viņiem pašiem neko no tā nopelnīt? Vai ir pareizi bērna iegribas un kaprīzes iecelt bērna tiesību kārtā un tās respektēt? Mūsdienās visās iespējamās toņkārtās tiek apdzidāts tas, cik tie bērniņi ir trausli, neaizsargāti, viegli traumējami, vārīgi un jūtīgi. Bet tie bērni ir arī nākamie vīri un sievas! Un kādā veidā lai šie vīri un sievas no bērniem izveidojas, ja viņus nevis audzina, bet lutina un viņiem nepārtraukti cenšas pakalpot, izpatikt un no visa pasargāt? Dabīgi, ka šādas personības nonākot saskarsmē ar grūtībām krīt histērijā un nav spējīgas adekvēti reaģēt. Kovid šo slēpto problēmu vienkārši ir pacēlis virspusē.

Atbildēt

nu, nu...

20.03.2021. 17:16

»

Kabans Kabānovič

Kādēļ neatgriezties mājās, pie putina taču viss ir forši


Starp citu, izskatās, ka pie Putina tiešām būs forši, atšķirībā no Latvijas. Tur viss strādā, kamēs mēs sēžam pa mājām.

Atbildēt

wow

20.03.2021. 17:03

laiks aiziet no Facebook

Atbildēt

Lasītājs

20.03.2021. 15:08

»

Isi simptomi kā gripai

Kad bija gripas izplatība, neizgāza naudu masveida testēšanai, ar ko izplata gripu un citus vīrusus. Gripas vīrusa mutantus nesauca vārdos. Nomira kāds pa laikam visās vecuma grupās - ko var gribēt ? Lielākajai daļai kā ASV dabiskā imunitāte sabeigta ar antibiotikām


Covids jau ir bijis 2003. gadā, tad nebija tādas paranojas.
Kas attiecas uz antibiotikām, tad, par ASV neesu pārliecināts, bet kaimiņos Kanādā, tās praktiski, sen neizmanto, un nevar pat nopirkt, ja kādam izraksta, tad, kā saka vietējie, dienu pirms nāves.
Drīzāk amerikāņi mirst no GMP, kas tur topā un no kuras pārtiek nabadzīgākie, jo lielākā mirstība ir nēģeriem.
Rietumeiropā pārtika ir "piesālīta" ar E-vielām.
Mums 30 gadus ir šādi indīgi produkti pieejami un mēs arī paši, ko audzējam piemājas dārziņos. Kā saka: Ja tu, kaut kur pasaulē redzi, ka saimniekam piemājas dārzā aug kartupeļi, droši ej iekšā, tur dzīvo latvieši. Reti var kļūdieties, kad saimnieki būs lietuvieši.

Atbildēt

Pandēmiju nav iespējams apkarot

20.03.2021. 13:13

Vīrusunevar apturēt! Visa tā testēšana ar vakcināciju utt ir noziegums pret tiesībām uz veselību un dabisko imunitāti un noziegums pret cilvēktiesībām, sagraujot mājsaimniecību attīstību. Ekonomika ir mājsaimniecības attīstība visos aspektos.

Ir arī cits ekonomikas formulējums - salīdzinot ar cilvēku, nauda ir asinsrite utt. Enerģiju apmaiņa. Vairošanās. Drošība utt. Šobrīd visu diktē valsts un slepkavo.

Atbildēt

Isi simptomi kā gripai

20.03.2021. 13:08

»

ES

Manos rados, tajā skaitā ģimene, kurā es dzīvoju ar šo vīrusu ir izslimojušas 5 ģimenes. Visas vieglā formā bez ārstu piedalīšanās ir ar slimību tikušas galā. Izņēmums ir ģimene, kurā es dzīvoju. Mēs esam 7 cilvēki. Pirmā sāka klepot bērnudārzā ejoss bērns,pārējiemtaisīja testu - visi veseli, Tad sāka...


Kad bija gripas izplatība, neizgāza naudu masveida testēšanai, ar ko izplata gripu un citus vīrusus. Gripas vīrusa mutantus nesauca vārdos. Nomira kāds pa laikam visās vecuma grupās - ko var gribēt ? Lielākajai daļai kā ASV dabiskā imunitāte sabeigta ar antibiotikām.

Atbildēt

Mākslīgā pūļa testēšana ir panikas celšana

20.03.2021. 13:05

»

Platais

Kā tad darīsim kā Brazīlijā un tad būs pilnīga pakaļa, piedodiet, bet variantu pa lielam ir tik cik ir...


Gripas izplatības laikā nekas tāds nenotika. To pašu varēja testēt uz gripu un saukt visādas mutācijas - Ugandas, Lielbritānijas.. tikai ne Latvijas, lai gan vīrusi mutē nepārtraukti un tiem nav nosaukumu. LV uzskaitīja jau sākumā 20 variantus. Tagad puska ina nosaukumu un izvērš paniku, lai visu slēgtu. Tā ir globāla afēra, diversija, lokdauns mākslīgs, lai apturētu globālo izaugsmi.

Atbildēt

ES

20.03.2021. 12:50

Manos rados, tajā skaitā ģimene, kurā es dzīvoju ar šo vīrusu ir izslimojušas 5 ģimenes. Visas vieglā formā bez ārstu piedalīšanās ir ar slimību tikušas galā. Izņēmums ir ģimene, kurā es dzīvoju. Mēs esam 7 cilvēki. Pirmā sāka klepot bērnudārzā ejoss bērns,pārējiemtaisīja testu - visi veseli, Tad sāka nogurumu just izlaiduma klases jauneklis Citu pazīmju nebija. Tests atklāja - vīruss. Pēc desmit dienām sāka sāpēt galva - ģimenes ŗste aizsūt`ja uz slimnīcu pārbaudīties. Tur iztaisīja testu un atzina - negatīvs. SLIMNĪCA PAVADĪJA 4 DIENAS, LIKA PIE SISTĒMAS UN GALVAS SĀPES, KAS KĀ ĀRSTI teica, bija palikušas no vīrusa, arī izzuda. Man ir jau 84 gadi- es izslimoju 2 x Pirmā reize bija tad, kad mūsu bērnudārza bērns stipri klepoja, otrā reizē ar mūsu jaunekli. Vienīgais simptoms man bija un ir joprojām galvas reiboņi, redzes pasliktināšanās un pirmo reizi uz kājām un rokām izmaiņas uz ādas, kas kļuva raupja it kā būtu ar ar granti apbērta un elpas trūkums. Ne klepus , ne iesnas, un šķiet arī temperatūras nebija. Tikai drausmīgs nogurums un nāca miegs. Nekādas zāles nelietoju, izņemot dzēru 10 pilienus uz glāzi silta ūdens Udeņraža pārskābi, ko man ieteica pāris pazīstamu cilvēku, kas to lieto jau labu laiku, kā to ieteicis viens zinātnieks, kurš lielā vecumā pagājušā gadā mira. Internetā izlasīju, ka arī slavenais zāļu tēju ražotājs- Tereško to lieto, sazinājos ar viņu un viņš apliecināja, pats būdams ārsts, ka viņš tiešām to lietojot un savas zināšanas smēlies no tā paša jau mirušā profesora. Tad meklēju tālāk internetā un atradu, ka šis līdzeklis, ko visi uzskata par dezinficējošu līdzekli brūču tīrīšana ne iekšējai lietošanai tiek jau 10 gadus pētīts kā līdzeklis vēža ārstēšanā. Nu pamazām sāk atgriezties redze, pāriet nogurums un katru dienu gabdrīz vai skriešus nosoļoju 7 km. Bet jūtu, ka bez atelpas varu noiet divreiz vairāk. Bez tam vai visu mūšu no rīta eju ledusaukstā dušā un rīvējos ar raupju dvieli pēc Ziņģītes metodes. Izskatās, ka tikšu pāri arī galvas reiboņīem. Vēl - iEROBEŽOJUMI , KO PIEŅEM VALDĪBA IR SKAIDRI REDZAMI HAOTISKI! - Tā vietā, lai aicinātu cilvēkus vairāk ārā no telpām, ieskaitot arī naktsstundas, ja nenāk miegs - maksā policistiem papildus algai, lai ķērsta uz soda cilvēkus, kas neatrodas iekštelpās. Liek sodīt, ja mašīnā kaimiņš paņēmis kaimiņu, lai aizbrauktu uz veikalu pēc maizes, bet tajā pašā laikā visos transporta līdzekļos cilvēki sabāzti kā siļķes mucā. Apkarot vīrusu varēja, tikai tas bija jādara saprātīgi. Tikai saprāta nebija ne Viņķelei, ne tagadējam Pavļutam, ne pašam Kariņam.

Atbildēt

c'est la vie

20.03.2021. 12:41

tādas lietas notiek, tā ir dzīve ar saviem izaicinājumiem - kariem, katastrofām, epidēmijām u.c. Cik pamatoti vai nepamatoti ir tieši mūsu valdības pieņemtie ierobežojumi, neņemos tiesāt, bet so feisbukiešu rīcība ir patiesi nepieņemama- proti, mēģināt paslaucīt visu notiekošo zem tepiķiša ....

Atbildēt

Secinājums

20.03.2021. 11:47

»

Piebilde secinajumam

Nesen runāju ar kādu pazīstamu ārstu, kurš teica apm. sekojošo: pirmkārt, epidēmijas laikā vakcinācijas nenotiekot – to parasti darot pirms vai pēc epidēmijas. Otrkārt, ņemot vērā to, ka epidēmija turpinās kādu gadu, mēs jau noteikti esam ieguvuši pūļa (kolektīvo) imunitāti, tāpēc, viņaprāt, vakcīnas...


Nu nav nekādas pandēmijas.Jā,vīrusi bija,ir un būs,vakcinēties pret tiem ir pilnīgi bezjēdzīgi,tāpēc arī par imūnsistēmu un tās nostiprināšanu "mediķi" klusē.Te es negribu apvainot pilnīgi visus mediķus.Toties tiek darīts viss iespējamais un eiespējamais lai cilvēkiem imūnsistēmu sabojātu.

Atbildēt

Piebilde secinajumam

20.03.2021. 11:11

»

Secinājums

Šo "pandēmiju" ar medicīniskām metodēm sakaut nevar jo tā ir sociāli ekonomiska pandēmija.Ja kāds vēl gada laikā nav sapratis ka tā ir afēra tad ir tikai divi varianti,vai nu tas cilvēciņš nav īsti gudrs,vai arī tas barojas no sistēmas


Nesen runāju ar kādu pazīstamu ārstu, kurš teica apm. sekojošo: pirmkārt, epidēmijas laikā vakcinācijas nenotiekot – to parasti darot pirms vai pēc epidēmijas. Otrkārt, ņemot vērā to, ka epidēmija turpinās kādu gadu, mēs jau noteikti esam ieguvuši pūļa (kolektīvo) imunitāti, tāpēc, viņaprāt, vakcīnas vairs neesot vajadzīgas!

Atbildēt

Secinājums

20.03.2021. 10:55

»

Adata

Platais. Tas ka 20% testi ir pozitīvi nav rādītājs, cik reāli ir slimo slimnīcās. Sen bija jādomā kā celt slimnīcu kapacitāti un vairot mediķu skaitu. Eiropa nosūkusi mūsu sagatavotos mediķus, kuriem mūsu zemē žēl maksāt, bet blakus ierēdņiem tūkstoši...


Šo "pandēmiju" ar medicīniskām metodēm sakaut nevar jo tā ir sociāli ekonomiska pandēmija.Ja kāds vēl gada laikā nav sapratis ka tā ir afēra tad ir tikai divi varianti,vai nu tas cilvēciņš nav īsti gudrs,vai arī tas barojas no sistēmas.

Atbildēt

vade mecum

20.03.2021. 10:52

"Cienīga nāve labāka par necienīgu dzīvi."Atsakies no slimnīcas,nevienu neaplipini,un -,isies kamēr jauns uz nebēdu.

Atbildēt

v

20.03.2021. 10:26

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/

Atbildēt

Adata

20.03.2021. 10:09

»

Platais

Kā tad darīsim kā Brazīlijā un tad būs pilnīga pakaļa, piedodiet, bet variantu pa lielam ir tik cik ir...


Platais. Tas ka 20% testi ir pozitīvi nav rādītājs, cik reāli ir slimo slimnīcās. Sen bija jādomā kā celt slimnīcu kapacitāti un vairot mediķu skaitu. Eiropa nosūkusi mūsu sagatavotos mediķus, kuriem mūsu zemē žēl maksāt, bet blakus ierēdņiem tūkstoši.
Nekur nespruksim, visi satiksim šo vīrusu un tikai tad dzīvosim tālāk. Jo ātrāk tas notiks jo mazsāpīgāk.Siltais laiks cerēsim palīdzēs.

Atbildēt

Kabans Kabānovič

20.03.2021. 09:50

Kādēļ neatgriezties mājās, pie putina taču viss ir forši.

Atbildēt

s

20.03.2021. 09:33

Kā viss šis murgs sākās? Vasarā veica aptauju un noskaidroja, ka vairums cilvēku baidās no vīrusa. Cik tādas bailes bija pamatotas, neviens nepētīja. Uz tās aptaujas pamata politiķi saprata, ka viņiem ir izdevīgi turpmāk rīkoties tieši baiļu ievirzē, jo tā grib vairums elektorāta. Tas nekas, ka politiķiem it kā pašiem jādomā un jāpieņem atbildīgi lēmumi. Ja jau jābaidās, tad davai visi baidamies. Un taisni iestūrē visu sabiedrību grāvī iekšā.
No tā grāvja ārā izkļūs ne visi cilvēki. Bet politiķi atbildību nogrūdīs uz ierēdņiem, bet tie - viens uz otru (kā jau Zavadska nodemonstrēja).
Aizliegums sportot pat ārtelpās vairāk par 10 cilvēkiem un pastaigāties pa meža takām ir psihisku traucējumu izpausme. Labi, ka psihiatri vismaz tagad "caur puķēm" pasaka to, ka šādu lēmumu pieņēmēji rīkojas neadekvāti.
Epidemologi (tādi kā Briģis) beidzot savā mūžā jūtas svarīgi, tāpēc arī runā un rīkojas tendenciozi. Par farmācijas industijas pārstāvju motivāciju vispār nav jēgas runāt.
Savukārt politiķu (tādu kā Levits) bailes ir neadekvātas. Viņš un pārējie šās psihopandēmijas veicinātāji ir atrauti no realitātes, pievēršot uzmanību tikai atsevišķiem tās aspektiem, bet ignorējot pārējos.
VIP cilvēki (pat tādi, kā bijušie prezidenti, kur sēž uzdāvinātajos dzīvokļos), protams, ir sapotēti pirmie. Viņiem nekas netrūkst. Kas ir svarīgi parastiem cilvēkiem, par to šādiem "aristokrātiem" faktiski ir nospļauties.

Atbildēt

111

20.03.2021. 09:23

Autorei pilnīga taisnība. Un nav jau vainīgi siltumnīcas apstākļi, bet cilvēka personības nobriešanas likumsakarības.Bērniem ir atņemtas dabiskās tiesības augt un attīstīties,viņus patlaban kropļo kā bonzai kociņus.
Un kurš no jums ir bijis Brazīlijā. ka tik gudri spriedelējat? Tas, kas notiek, ir pasaules jaunās kārtības ieviešana.

Atbildēt

s

20.03.2021. 09:18

Kekss, pirmā "sniegpārsliņa" ir Levits, kura bailes robežojas ar psihotisku stāvokli.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: