Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

KGB

22.10.2018. 08:12

Laiks attīrīt prokuratūru, tiesu no cilvēkiem, kuri piesedzās ar brīvo un neatkarīgo Latviju.
Strādā pēc vecām padomju laiku metodēm. Rakstā minēts par bargu sodu un negodīgu spriedumu, pret kuriem tika safabricēta lieta. Tas viss ir vērsts genocīds pret saviem līdzcilvēkiem, tādu slimu tiesnešu kā Naruška nav daudz tiesu sistēmā, kā Staļinu laiku paliekas,kuras met ēnu uz visu tiesu sistēmu.
Kā šitā cūka nesodīti aizmuka un paslēpās Ogrē, būtu normāli domājoša būtu uzrakstījusi pati atlūgumu.

Atbildēt

Patiesība

21.10.2018. 17:32

Grupējums no viltus lieciniekiem Rjazanskis, Žīgurs, Bogdanova un barveža Mežavilka kuri saņem naudu par komentāru rakstīšanu no nesaprotamiem Tadžiku krāpniekiem.
P.S Tadžikiem labāk piestāv narkotikas un narko trafiks vairāk nekā kokvilna vai augļi un dārzeņi.
Ziņas vai tad neskatieties un nelasat par tadžikiem, kuri nodarbojās ar biznesu? Pa TV rāda cik organizēti nodarbojās narko kurjeri.

Atbildēt

RKB

21.10.2018. 17:29

Ilgi lasīju rakstu un komentārus par tiesnesi un nonācu pie secinājuma, ka tāda stulba tiesnese kā Naruška, kura kāda vadīta pazemoja ģimeni un pēc tam viņu paslēpa Ogrē no cilvēku dusmām. Man ir citi uzskati kā mūsu demokrātiskajā un brīvajā valstī var atņemt un izpostīt biznesu, ģimeni.
Safabricēt lietu ar viltus lieciniekiem, draudēt un ietekmēt policistus,prokuroru,tiesnešus.
No raksta sapratu, ka pret Gulami ģimeni tika pielietota tipiskā Meļņika shēma kurš izpostīja RKB uzņēmumu ar 110 gadu vēsturi. Pati tur strādāju ilgāk kā 30 gadus. Kā parādijās asinssūcējs Meļņiks ar bijušo prokuroru Mežsargu un savu invalīdi meitu (Katju)tā rūpnīcā viss aizgaja pa pieskari, algu neēsmu saņēmusi pat no 2017 gada novembra. Vairāki miljoni nodokļu pārādu, uzņēmumu tulīt izvazās pa gabaliem. Uzņēmuma darbinieki vērsās pie vadības, bet saņēma draudus no Katjas, ka viņas tēvs Meļņiks ar saviem sakariem ar viņiem tiks galā. Esmu pārsteigta, ka tie kropļi tā izrīkojās ar kolektīvu kā īsti nesodāmi teroristi, kuri izrēķinas ar visiem kuri neatbilst viņu uzskatam. Meļņiks ar piebarotajiem un pērkamajiem esaošajiem un bijušajiem prokuroriem un SAB darbiniekiem turpinās ņirgāties par mums un citiem. Gadiem mūs tur bez naudas, bet pats par Ukrainas sazakto naudu kazino atvēra.Meita arī vizinās ar jaunu Mersedesu. Meļņiks nopirka jahtu un bezkaunīgi mūs kaitina.
Ne VID ne Finansu policija nereizi nav uzdevusi viņiem jautājumu no kurienes tāda nauda.
Kā valsts skatās uz šo bezatbildību no Meļņika un viņa līdzdalībniekiem valsts amatpersonām, kuras rada bīstamu situāciju visā vasltī kopumā.

Atbildēt

Daniels

21.10.2018. 17:27

Analizējot raksta saturu, nāk prātā domaas, ka mēs dzīvojam akmens laikmetā. Necilvēcīgi lēmumi no tādiem tiesnešiem kā Naruška pret nevainīgiem cilvēkiem pierāda viņas bezatbildību , necieņu pret tiesu sistēmu, pilnvaru pārsniegšanu un pilnīgi mežonīga atieksme pret nevainīgiem cilvēkiem, kuri kļuvuši par upiriem šiem noziedziniekiem un totalitārā režīma paliekām. Viņa klaji pārkāpusi visus procesuālos noteikumus četru mēnešu laikā līdz savam nāvigajam spriedumam sagatavoja spriedumu ir kā spļāviens ģīmi savam priekšniekam Rīgas Rajona tiesā (Lomonosova iela) bez sirdsapziņas pārmetumiem, bez pierādījumiem apsūdzētiem nolasīja 15 minūšu laikā 57 lapaspuses un uzreiz aizskrēja uz Ogri. Kur skatās Augstākā tiesa, saeimas juridiskā komisija cik ilgi vēl būs jādzīvo padomju totaliatārā režīmā . Cik ilgi tādi stulbi un bezatbildīgi tiesneši kā Naruška lauzīs cilvēku likteņus.

Atbildēt

?

17.10.2018. 14:02

»

Jorens

Acīmredzot tiesnese Naruška tik sarežģītas un specifiskas lietas nesaprot . Izrīkojās kā stulbs un slinks students, kurš nemācās visu gadu, bet mēģina pēdējās trīs četras dienas līdz eksāmenam rakstīt špikerus. Tiesnese Naruška radīja priekšštatu, ka kaut ko dara un saprot, bet patiesībā vilka lietu...


Kāpēc tad Gulami advokāti tik ļoti iestājās par slēgtu tiesas sēdi? Tad visiem būtu iespēja redzēt, dzirdēt un izdarīt pareizus secinājumus atbilstoši Eiropeiskām vērtībām! :) Vai arī tomēr Gulami nebija tik nevainīgs, un cerēja, ka slēgtā tiesā būs vieglāk kaut ko sarunāt ar tiesnesi? Nesanāca ....

Pietiek te Gulami troļļiem trakot :)

Atbildēt

Jorens

17.10.2018. 11:28

Acīmredzot tiesnese Naruška tik sarežģītas un specifiskas lietas nesaprot . Izrīkojās kā stulbs un slinks students, kurš nemācās visu gadu, bet mēģina pēdējās trīs četras dienas līdz eksāmenam rakstīt špikerus. Tiesnese Naruška radīja priekšštatu, ka kaut ko dara un saprot, bet patiesībā vilka lietu četrus gadus . Kad pienāca laiks kaut, ko darīt viņa nolēma no lietas atbrīvoties. Izdomāja kā lietā pieņemt lēmumu, viņa truli paņēma prokurores tekstu kā pamatu un kā slinks students sagatavoja špikeri un lasīja prokurores apsūdzību, kura savukārt atbalstīja ENAP, kuri izgudroja uz nepatiesām liecībām, safabricēja lietu pēc Meļņika pasūtījuma.

Atbildēt

Patiesība

17.10.2018. 11:22

„Zaglim ir jāsēž” tā ir populāra frāze, bet mūsu sabiedrībā īstie zagļi dala valsts budžetu. 450 milj. Ukrainas valsts naudas atmazgāšana, ko veica Meļņika pērkamie padomnieki tādi kā Sparāns, kuri ar visiem iespējamiem un neiespējamām metodēm no normāliem cilvēkiem padara par noziedzniekiem, bet paši veic noziegumus valsts līmenī un neviena valsts struktūra to neievēro.Tā ir pilnīga patvaļa!

Atbildēt

Aivars

17.10.2018. 10:49

Man liekās, ka tiesnese Naruška ir neizglītota, neprofesionāla un neorientējas dokumentos.
Sava stulbuma dēļ piekrīt visā, ko prokurors saka.
Viņā kā gans Ogrē ganīs cūkas un sivēnus.
Gadu atpakļ tikpat bargu soda prokurors pieprasīja arī man un tā stulbā aita tam piekrita.
Visām lietām, kuras tiks izskatītas Ogrē vajadzētu automātiski prasīt tiesneša nomaiņu.
Nevajag cerēt uz viņas godīgu un likumīgu lēmumu.

Atbildēt

Aģents

17.10.2018. 10:25

Kāda velna pēc mēs maksājam nodokļus un uzturam tādu kvantumu tiesnešus un prokuroru ja viņi nespēj objektīvi pēc likuma pieņemt lēmumu. Spilgts piemērs ir kokvilnas lietā, kad Naruška ir pārkāpusi mūsu valsts demokrātijas pamatvērtības.Viņa pieņēmusi lēmumu pēc bijušā miliča Sparāna ieteikuma un komjaunieša Meļņika. Lai dzīvo padomju aģentu ietekme Latvijas tiesu sistēmā, demokrātiskajā un brīvajā Eiropā.

Atbildēt

Demokrāts

17.10.2018. 10:24

Naruška pilnīgi stulbi un ciniski rīkojas nostājoties krāpnieku un noziedznieku pusē, kuri izdomāja mītu par, tā saucamajiem, tadžiku cietušajiem, lai gan patiesībā strīds ir starp ASV un Igaunijas kompāniju, kuras īpašnieks ir ukrainis.
Šādi rīkojas viens parazīts, kurš, piesedzoties ar padomnieka amatu citam lielam krāpniekam- Vasilijam Meļņikam, kurš sazagās Ukrainas 50 milj. usd un samaksāja tam parazītam, lai viņš izdomā sižetu no parasta civīlstrīda starp divām kompānijām izveidotu šāda mēroga lietu.
Ir pienācis laiks beidzot pievērsties Eiropas vērtībām un likumam, citādāk šādi gadījuma parazīti struktūrās nomelno Eiropeiskās vērtības, demokrātiju.

Atbildēt

Alvis

16.10.2018. 08:05

Nomelnošana un blefs bija Tihonova un viņu līdzdalībnieku taktika. Izdomāja un melīgi virzīja ukraiņus kā tadžikus, bet Igauņu kompāniju kā Tadžikistānas valsti. Mērķis bija radīt speidienu uz tiesnesi, kura izrādījās pilnīgi stulba tādi pati kā prokurore Riekstiņa, kura noticēja Tihonova meliem.
Portāls Pietiek un Lapsa visus dokumentus tā saucamjā kokvilnas lieta analizē objektīvi. Cienijāmie lasītāji pievērsiet uzmanību ka organizēta grupa ar krāpniekiem, kuru vada Tihonovs izdomāja tadžikus un Tadžikistānu, jo dokumentos redzama Igauņu kompānija un viņas vienīgais īpašneks Ukrainas pilsonis. Tihonovs un viņa reideri apzināti blefo, lai novērstu tiesnese un stulbās prokurores uzmanību no tā, ka Ukrainas pilsonim ir saistības pret ASV kompāniju.

Atbildēt

!!!!!!

16.10.2018. 08:03

Līdz tam laikam kamēr nebūs iztīrītas tiesnešu un prokuroru rindas no stulbiem auniem tādas kā Naruška un Riekstiņa, kuras nevar atšķirt krāpniekus no organizētas tadžiku, ukraiņu grupas kuras galvenais organizātors, vadītājs ir Tihanovs. Ja turpinās bezatbildība pret nevainīgiem cilvēkiem, tad ko mēs gribam un brīnamies, ka saņems sodus par saviem bezatbildīgiem, noziedzīgiem lēmumiem.

Atbildēt

:)

15.10.2018. 12:33

Nu redz " patiesība" nāk gaismā! Gulami vairāk kā 10 gadus visiem -ukraiņiem, uzbekiem ir tikai dāļājis naudu, bet neviens nav vēlējies viņam to atdot, tāpēc nolēmuši, ka taisnībai jābūt, un atdošu ka es viņam kokvilnu, tā pat arī viesnīcu. Jebkuram uzņēmējam šis stāsts ir TICAMS. Tikai bankas smērē papīrus, lai noformētu aizdevuma līgumus un reģistrētu ķīlas :))

Atbildēt

???

15.10.2018. 12:05

Vai tur kaut kur tuvumā nestāvēja Vasjka Meļņiks?

Atbildēt

Norcha ermuljzajevs

14.10.2018. 19:30

»

Bībers

Gulamam atradusies vēl nauda, ko maksāt par bulikācijām pietiek.com :) :) :D


Gulamam nauda nemūžam nebeigsies!
Ok, varbūt paliks nedaudz mazāk valsts dēļ, bet bagačs viņš būs forever :)

Atbildēt

Reņģēdājs

14.10.2018. 17:26

Ko nozīmē "ukraiņu tadžiks" vai "tadžikukrainis"?
Vai tik autors negrib teikt, ka jaunzēlandiešiem Jūrmalas tieā pret Meroni nevar kājas augt no Ventpilī?

Atbildēt

Bībers

14.10.2018. 16:18

Gulamam atradusies vēl nauda, ko maksāt par bulikācijām pietiek.com :) :) :D

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: