Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ss

28.04.2022. 09:35

»

Tante no laukiem

Pieminekli būvēja padumjās Latvijas darbaļaudis, par piespiedu ziedojumiem un atskaitījumiem no "darba sestdienu" algām. Lai tad šie cilvēki arī izlemj - ko darīt ar savu īpašumu. Gribam būvējam, gribam nojaucam, gribam un pārvietojam okupantu kauna stabu uz "getliņiem...


No manis un maniem darba kolēģiem paņēma pa 1 rublim, protams, ja kāds gribēja dot vairāk, neatteicās. Kur te visi vecie ir dzīvojuši, viens nav desu ēdis, citam dir... no tā ka tualetes papīrs nebija nodeldējusies, un pats trakākāis pamperi nebija, visi izauga piekakātās biksēs?
Ja godīgi, man tie laiki ne ar ko sliktu neasociājas, tagad gan ir ļoti depresīvi cilvēki, lielākā daļa nelaimīgi, bet toties desu var rīt no rīta līdz vakaram, lai gan arī ne visi.

Atbildēt

hitlers tikai zināja

28.04.2022. 09:35

»

hm

Ja godīgi, latvieši karoja Sarkanajā Armijā. Varbūt pat vairāk, kā Hitlera armijā...


ka latvieši dažādi...krievi salecināja 3a pudenciju dēlus...jums patika? sakarīgos izveda uz gulagiem...........ādolfs un josifs kā viens vesels-vienādi...JEB GARĪGI SLIMI!!!! DEVIĒTI!!!! JO !!!!!PSIHISKĀM SLIMĪBAM SIMPTOMI VIENĀDI, KAUT SLIMNIEKU TAUTĪBAS DĀZADAS!!!! TAS IR TAS...tāpēc tagad čekisti finansē visas deviācijas un uzspiež pasaulei... piemeklet asv garīgi slimu zagli narkošu prezidentu super

Atbildēt

Latvietis

28.04.2022. 09:30

Neviens pie varas esošajiem nepiemin Jekelna saistību ar to pieminekli. Jo tādā gadījumā pēc likuma piemineklis būtu iznīcināms nekavējoties! Tad Latvijā pie varas esošajiem pazustu visi kremļa bonusi.

Atbildēt

>hm

28.04.2022. 08:56

Pirms ko raksti mass-media:Pats visu noskaidro, un tad raksti, lai nesanāk rakstīt muļķības un melus...

Atbildēt

Хм

28.04.2022. 08:56

»

Tālavas taurētājs

Nevajag muldēt,ka "mēs paši ievēlējām". 30gadu laikā neviens politiskais spēks neiestājās par deokupāciju/dekolonizāciju un nedevēju/izzadzēju tiesāšanu. Tādus specdienesti noņēma no trases jau sākuma stadijās, bet mēdiji vienā balsī nosodīja par naida kurinātājiem pret "nevainīgajiem" krieviņiem (krievu...


Вот одно не пойму: и как при таком контроле со стороны ФСБ всех политиков и спецслужб Латвия в НАТО вступила? Как приняли все эти школьные реформы? Как вообще ФСБ допускает разговоры о сносе памятника?
А, понимаю! Это такая хитрая многоходовка, чтобы ФСБ свои щупальца еще дальше запустила, через Латвию в НАТО и ЕС!
Да, понимаю чувства настоящих, правильных латышей! Мало того, даже президент и премьер явно тоже агенты "не скажу кого".

Atbildēt

>?

28.04.2022. 08:52

..tapēc, ka kaut kāds Aivis nav tas pats kas milzu massas okupantu un CCCP imigrantu.....

Atbildēt

Tālavas taurētājs

28.04.2022. 08:49

»

cilveks444

Nācās strādāt darba vietā, kur viens no arhitektiem piedalījās Uzvaras pieminekļa projektēšanā. Lieki sacīt, ka visi (vairums latviešu) skatījāmies uz viņu šķībi. Cik atceros, Uzvaras piemineklis tika celts daļēji par naudu, kas tika iegūta strādājot virsstundas. Ilgi tas nebija, bet kādi laiku palikām...


Nevajag muldēt,ka "mēs paši ievēlējām". 30gadu laikā neviens politiskais spēks neiestājās par deokupāciju/dekolonizāciju un nedevēju/izzadzēju tiesāšanu. Tādus specdienesti noņēma no trases jau sākuma stadijās, bet mēdiji vienā balsī nosodīja par naida kurinātājiem pret "nevainīgajiem" krieviņiem (krievu okupantiem). Okupācijas vara aptvēra visas nozares un ja kādam bija ļauts publiski runāt par krievu okupantiem un nebūšanām, tad tie bija čekas akceptēti kadri, lai radītu ilūziju par demokrātiju un Latvijas neatkarību.

Atbildēt

Asais

28.04.2022. 08:46

Otrajā pasaules karā psrs neko neuzvarēja, viņu "uzvara" tā ir ne ar ko nepamatota pilnīgi tukša plātīšanās. PSRS nespēja saviem spēkiem pat Ļeņingradas blokādi pārraut, kaut vācu armija tad jau bija stipri nogurdināta un cieta no neregulāras apgādes, Staļins vairākas reizes lūdza Hitleram pamieru, bet tas savā plānprātībā atteica. Tad Staļins Teherānā uz ceļiem nometies lūdza Rietumu palīdzību, un izlūdzās.
Kad sabiedrotie izcēlās Grieķijā un Itālijā, piespiežot vāciešus atvilkt no austrumu frontes vairāk kā 70% karaspēka, tad krievi tikai ar milzīgām mokām pārrāva Ļeņingradas blokādi. Bet psrs fronte spēja izkustēties tikai pēc sabiedroto izcelšanās Normandijā, kad vācieši bija atvilkuši uz turieni vēl daudzas divīzijas. Jā bija arī psrs viena, arī pilnīgi ne pašu spēkiem, uzvarēta kauja pie Staļingradas, un tā arī bija vienīgā uzvara. Krievijai vajadzētu zemu klanoties pateikties tieši ASV par glābšanu, jo kur tad vēl visa pārtikas un kara materiāla piegādes, nevis tukši plātīties ar uzvaru, kuru paši nebija izcīnījuši. Tā jau ir, izvelc suni no ūdens un viņš tev iekodīs rokā. Bet ja pēc mūsdienu Krievijas mērauklām, tad kara vispār nebija, jo Hitlers karu nepieteica, no tā izriet, ka tā bija speciāla militārā operācija, ar mērķi iznīcināt boļševiku perēkli, kurš tiranizēja Eiropu. Tātad teikt, ka toreiz bija karš, ir vairāk, kā muļķīgi.

Atbildēt

hm

28.04.2022. 08:36

Ja godīgi, latvieši karoja Sarkanajā Armijā. Varbūt pat vairāk, kā Hitlera armijā.
Hitlers latviešus uzskatīja par krievu paveidu un paredzēja pamatīgai iznīcināšanai.
Bet izskatās vēl trakāk - ka ļoti daudzi latvieši uzvedas, kā garīgi slimi vai nepilnvērtīgi krievi.
Jaunu pasauli sev celsim ...
Pārfrazējot - Komunisma rēgs klīst pa Latviju.

Atbildēt

laba doma

28.04.2022. 08:31

svinēšot 9.maiju pie Mildas zili dzeltenā krāsā

Atbildēt

Tālavas taurētājs

28.04.2022. 08:26

»

Хм

Kopš Tallinas bronzas zaldāta demontēšanas pagājuši piecpadsmit gadi...


Ja tu viņus nesauktu par latviešiem, bet par Latvijas nodevējiem - komunistu čekistu 4.maija kliķi, kas kopā ar krievu okupantiem izlaupījuši Latviju, tad viss būtu pareizi.

Atbildēt

Eduards Lunis

28.04.2022. 08:11

---Javoiš!?
Varbūt -sākumā-ATJAUNOT LATVIJAS SATVERSMEI(1922.G.) ATBILSTOŠU VALDĪBU!?
Latvijas Glābšanas komisija-.tel.26875965

Atbildēt

Хм

28.04.2022. 07:47

Kopš Tallinas bronzas zaldāta demontēšanas pagājuši piecpadsmit gadi.
Автор, как теперь популярно, "призабыл" отметить, что не просто демонтировали, а перенесли! Мало того, на следующий год, 8 мая, все высшие чины прибыли к нему и почтили память. В итоге все вопросы были сняты.
Но нашим же главное-отомстить сегодня. А завтра.. а завтра будем снова бороться с 5 колонной! Это же любимое занятие латышей последние 30 лет-создавать, подпитывать 5 колонну, и потом с ней бороться. И как только борьба затихает, становится неинтересно, начинаются вопросы "а что с экономикой", так тут же находится повод снова эту борьбу активизировать!
Сейчас вот памятник. Через года 2-3 будет запрет на использование русского в общественных местах, и конечно, под эгидой "Это для настоящего единства нации".

Atbildēt

Vēl viens

28.04.2022. 07:02

Komentāru brucinātājs. Mutīgs vīrs, kad var paslēpties aiz citu mugurām. Krieviem, ja kas, atliks iet 9. maiju svinēt pie Mildas. Mildu arī nojauks tad.

Atbildēt

Fēlis

28.04.2022. 06:19

»

Dd

Vispirms pieminekļi,tad kapi.veiksmi darbā


Nē, pieminekļi, tad okupenti na roģinu un tad kapi... nu, lai ved tos toksiskos līķus līdzi. No krievijas tu nācis, par krieviju tev būs palikt. Žēl tikai ka viņu ļaunums vēl ilgi paliks šeit.

Atbildēt

lauķis

28.04.2022. 06:09

Laikam atkārtošos.Izstāstiet patiesību par otro pasaules karu un krievi paši to pieminekli nojauks.Diemžēl patiesība tiek slēpta aiz septiņām atslēgām.
Tas pats tagad notiek Ukrainā,neviens nevienu netaisās iekarot,tikai slaktē cilvēkus un attīra teritoriju.Tieši tas pats notika otrajā pasaules karā un Krievija neko neuzvarēja,uzvarēja dolārs un cionisti,visi pārējie bija zaudētāji.

Atbildēt

G.T.

28.04.2022. 05:02

»

derdz

Izlasiet bībeli ja esat kristīti


Šitie vairāk par lielveikala reklāmas bukletu nelasa!

Atbildēt

Nefiga! ZJB!

28.04.2022. 02:21

»

cilveks444

Nācās strādāt darba vietā, kur viens no arhitektiem piedalījās Uzvaras pieminekļa projektēšanā. Lieki sacīt, ka visi (vairums latviešu) skatījāmies uz viņu šķībi. Cik atceros, Uzvaras piemineklis tika celts daļēji par naudu, kas tika iegūta strādājot virsstundas. Ilgi tas nebija, bet kādi laiku palikām...


Tā saka pārkrievotie latvieši.

Latvieši redz Rīgu un citu pilsētu guļamrajonus bez Krievijas okupācijas laikā saceltajiem daudzstāvu monstriem un slāvu mordāmik uz soļa.

Kā atbrīvoties no šiem dzīvniekiem, dzelzbetona barakām un dzelzbetona bluķa?

Kovid bioloģiskais ierocis to nepaveica.. bunkura putina cionistu karš arī to neizdarīs.. strupceļš..

Atbildēt

cilveks444

28.04.2022. 00:57

Nācās strādāt darba vietā, kur viens no arhitektiem piedalījās Uzvaras pieminekļa projektēšanā. Lieki sacīt, ka visi (vairums latviešu) skatījāmies uz viņu šķībi. Cik atceros, Uzvaras piemineklis tika celts daļēji par naudu, kas tika iegūta strādājot virsstundas. Ilgi tas nebija, bet kādi laiku palikām darba vietā garākas stundas. Neatceros cik tieši stundas. Pikti bijām, protams. Tomēr Uzvaras piemineklis tika uzcelts. Tas ir tur, kur tas ir. Par māksliniecisko vērtību var diskutēt, katram būs savs viedoklis.

Bet problēma ir tajā, kā cilvēki, kas dzīvo Latvijā, tulko šo pieminekli. Tulko tā vēstījumu. Latviešu vairākums kritisku aci skatās uz to. Un to var saprast, tas ir loģiski, jo pēc nacistiskās Vācijas sagrāves PSRS karaspēks, kas jau reiz bija okupējis Latviju, palika Latvijā arī pēc 2.pasaules akra beigām. Tomēr der saprast, ka atbildība par to jāuzņemas ne tikai PSRS, bet arī ASV un Anglijai, kuras vienojās par ietekmes sfēru sadali. Tātad Latviju atdeva PSRS. Bet ar ASV un Anglijas ziņu. To mēs negribam tā īsti zināt. Jo nav “pareizi” politiski, ne?

Uzvaras piemineklis bija ērti nojaucams laikā, kad sabruka PSRS. Tad tas būtu organiski. Toreiz tas nebija lielas Latvijas sabiedrības daļas kulta objekts. Kāds tas kļuva šo 30 gadu laikā. Jo krieviski runājošiem vajadzēja kaut ko ap ko vienoties. Pēc PSRS sabrukuma pie Uzvaras pieminekļa 9.maijā pulcējās daži simti atzīmētāji. Daži simti. Tas bija dažus gadus. Jo PSRS sistēma bija piegriezusies vairumam. Tur devās pārsvarā tikai vecie 2.pasaules kara dalībnieki, līdz politiķi sāka darboties.

Turklāt tas, kas nāca pēc tam, pēc tam, kad it kā Latvija atguva neatkarību, lika pārdomāt daudz ko. 90 gadi bija baisākie gadi, tie bija gadi, kad tie, kas nomainīja politisko varu pret politisko un ekonomisko varu, brutāli vērsās pret Latvijas iedzīvotājiem. Nesaudzējot nevienu tautu. Turklāt izskatās, ka tieši pamatnāciju latviešus šie nīda visvairāk. Jo pie varas, vismaz tās redzamās daļas, taču vairums bija tieši latvieši. Arī no Rietumiem. 30 gadus tas tā ir. Latvija izmirst ļoti strauji, esam rekordistu rindās pasaulē.

Tatad, lai valdītu, bija jāšķeļ. Jāšķeļ pēc etniskā principā, pēc jebkā, kas spēja sadalīt sabiedrību, jo smalkāk, jo labāk. Tāpēc arī tos krievus un krievvalodīgos, kuri bija par demokrātisku Latviju Gorbačova pārbūves un Atmodas laikā, ātri vien atstūma, kad Latvija, pēc būtības tieši pateicoties Krievijā satriektajam pučam 1991.gada augustā, atguva neatkarību.

Gan ne uz ilgu laiku. Jo paši ātri to pasējām. Turklāt pamanījāmies dot varu tādiem politiķiem, kas šķēla un dalīja Latvijas sabiedrību, kas nostatīja latviešus pret krieviem. Krievus atgrūda, viņi meklēja ko vienojošu, ko kopīgu, un atrada to 9.maijā pie Uzvaras pieminekļa. Kurš tad kļuva par tādu kā svētvietu viņiem. Jā, tur rosās un knosās marginālu grupas, jā, tur ir arī radikāļi, bet vairums tādu nebija un nav.

Acīmredzams fakts, PSRS totalitārais režīms nenojauca Brīvības pieminekli, latviešu svētumu. Nenojauca! Stāsti ir dažādi, bet tas ir fakts, jo Brīvības piemineklis stāv, kur stāvējis. Toties mēs tagad ārdīsim un jauksim pieminekļus? Kulturālā latviešu tauta to darīs? Kas ar mums notiek, vai esam garā tik vāji un pazemoti, ka alkstam lētas un zemiskas atriebes? Par ko un kam? Kādā formā? Vai Doma baznīcu un Rīgu arī jauksim nost? Jo Rīgu taču pēc būtības visu būvējuši vieni, otri jeb trešie okupanti? Muižas der nosvilināt, pilis noārdīt.

Mēs par brīvību runājam bet rīkojamies kā barbari, kā vandāļi. Mēs par mieru runājam, bet karu saucam uz Latviju. Vicinām svešus karogus, zaimojam paši savu Brīvības pieminekli, krāsojot to krāsās, kas nav Latvijas nacionālās krāsas. Kur vēl zemāk krist? Kur vēl baisāki sevi iekodēt? Boļševiki arī visu ārdīja, kā tie, kas sit sev pie krūts, sak, mēs vienīgie Latvijas patrioti. Kā viņi atšķiras no šiem postītājiem, no boļševikiem jeb citiem visa grāvējiem? Drīz soļos ieņemt "nepareizo" oligarhu villas. Sāks tajās dzīvot un saimniekot?!

Turklāt sauks sevi par cilvēkiem, kas nākuši no kulturālas tautas. Par latviešiem. Laupi salaupīto, teiks! Nesaprotot, ka paši paliek par laupītājiem, postītājiem, iznīcinātājiem un brutāliem naida pilniem degradācijas paraugiem. Kas, lai piepildītu savas zemiskās ambīcijas, būs bijuši gatavi pazemot sevi, pazemot Latviju, radīt spriedzi Latvijas sabiedrībā, uzkurināt un uzkūdīt, darīt visu, lai uz Latviju atvilktu nemierus, negācijas un beigu galā - KARU!

Atbildēt

visas skolas valsts valodā !

27.04.2022. 23:07

Skaidrs, ka no tā monstra ir jātiek vaļā, bet galvenā prioritāte ir izglītības sistēma. Tā ir latviskas Latvijas nākotne.

Atbildēt

Saeimas deputātus cietumā!

27.04.2022. 22:13

Saeimas deputātus, kas vai nu atbalsta pieminekļa palikšanu vai neierosina tā ātru nojaukšanu ir jāliek cietumā. Lai viņi cer vien tikt ievēlētiem- nevienu nevēlēsim, kas skaidri neiestāsies par tā asiņainā monstra nojaukšanu.

Atbildēt

troļļus pie sienas!

27.04.2022. 22:08

Šeit sanākušos krievijas troļļus, kas gaudo " ...vai tad citu nav ko darīt... labāk koncentrēsimies zaļajiem cilvēciņiem" utt. ir jāliek pie sienas! Šādā veidā viltīgi un netieši ņirgāties par īstajiem brīvības cīnītājiem var tikai krievijas specdienestu aģenti vai to apmaksāti gļēvulīgi Latvijas nodevēji un dīvānā pirdēji, kuri nekad neizlies nevienu savu asiņu lāsi par Latvijas brīvību. Raksts ir korekts un atbalsta nevis krievijas specdienestu troļļu viedokli, bet vienkārši pasaka to, ko latviešu tauta vienmēr par šo pieminekli ir domājusi un pāris cilvēku pat gājuši bojā un atkla- nu jau mūsu laikos pataisīti par noziedzniekiem - piemineklis ir ne tikai jānjauc, bet jāuzspridzina, lai nekas no tā pāri nepaliek. Čekas staipekņi vēl arvien savažo vauruma pŗātus, bet laiks ir beidzot pateikt skaidri, ka te nekādas okupantu izdarības vairs neies cauri.

Atbildēt

he he

27.04.2022. 21:52

Varbūt cīņas sparu labāk pietaupīt kautiņam ar zaļajiem cilvēciņiem un piekto kolonnu, nevis betona bluķiem?

Atbildēt

Jukums

27.04.2022. 21:37

Ļoti īsi sakot - jājauc nost, lai nemaitā atmosfēru.
Pie reizes jābūt plānam, ko tad likt tajā vietā. Kaut vai vienkārši parku.

Atbildēt

jā, bet...

27.04.2022. 21:03

Vai tiešām šobrīd, kad karš ir durvju priekšā, nav nekā cita jēdzīgāka ko darīt, kā vien karot ar pieminekļiem, kuri šeit netraucēti nostāvējuši visus 30 gadus?

Atbildēt

Изворотливолживый финоугр

27.04.2022. 20:53

»

старовер Латвии

И где вы были 31 год...


Ja krievs uzdodas par "starover" tad 100% pravoslavnutijs melis. Tādi tikai tēlo Latvijas patriotus, kad sajutuši kremļa krahu tuvojamies.

Atbildēt

Elmars

27.04.2022. 20:36

»

старовер Латвии

И где вы были 31 год...


Un Latviski starover nemēģināji izteikties? Latvijas pamatlicējs.

Atbildēt

veči esat vai nē

27.04.2022. 20:33

uzspridziniet, nemuldiet

Atbildēt

старовер Латвии

27.04.2022. 20:27

И где вы были 31 год?
1991 год-развал СССР.Почему в 1992 году не был снесен этот монстр?Рашистская армия стояла?Боялись.Армия ушла опять этот хрен оставили.Символично что взорвать монстра пытался патриот с ,,латышской ,,фамилией Шишкинс.И что?Кишка тонка?Патриотов в Латвии много но дело в том что и вы и мы нелатыши допустили к власти национал-коммунистов которых не выгнали из власти в 1991 году.Не было люстрации в отличие от Эстонии.И бывшие и нынешнии политики это продукт советско-рашистской системы.Латвия УВЫ это мини пародия и и близнец путинской России.Лембергсы,Шкеле,Шлессерсы почему не сидят в тюрме и учат на жить .В Латвии как и в России две беды -ДУРАКИ И ДОРОГИ(сравните с Литвой и Эстонией). А язык? Почему только сейчас а не в 1992 году все школы не были переведены на государственный язык?Надо было дать доучиться тем кто учился на русском, а с 1 сентября 1992 все первоклашки в латышские классы и сейчас ситуация была бы иной.Ну поорали бы урлы пару лет, ну повозмущалась бы Рашка да и успокоились бы.Мое мнение этот ХРЕН в Пардаугаве надо сносить.ИЛИ!!! перенести в район Гетлини.И поверте мне я как и вы ненавижу всю эту РАШКУ.24 февраля моя мама-староверка сказала мне-ОПЯТЬ РУССКИЕ БУДУТ НАС БОМБИТЬ!(в 1944 году в Ауце под советскими бомбами погибла ее мама-(моя бабушка) а ее 4летнюю тяжело ранило в ногу.Что я ответил маме?Это не русские,в России русских не осталось,это ОРКИ.И в Латвии живут и русские и ОРКИ.
Для справки-староверы Латвии это одни из первых массовых беженцев из Ордынско-Москальской империи в 1664(примерно)годах когда не предав веры получили убежище в тогдашней Польше(территория Латвии).И староверы вместе с латышами в 1918 году были у истоков Латвийской государственности.

Atbildēt

letiņu piemineklis

27.04.2022. 20:25

Lūdzu nosaukt pieminekķla autorus un viņu sastādīto aprakstu par piemineklī attēloto un ideju. Tie ir letiņi un apraksts ir SUPER.

Atbildēt

ko te piebilst...

27.04.2022. 20:22

cik gan truli nozombēti un neaptēsti mēdz būt atsevišķi indivīdi...kuri pie tam vēlas izteikties tautas vārdā.
Paskaties kas notiek apkārt...?

Atbildēt

Dd

27.04.2022. 20:16

Vispirms pieminekļi,tad kapi.veiksmi darbā.

Atbildēt

Elmars

27.04.2022. 20:10

»

skulptors

uz priekšu Varoņi ! Pieminekļi jūs gaida ! p.s.ākstu bars


Nesen viena niecība Aizkrauklē mēģināja no Skrīveriem Andreju Upīti izdeldēt... NekoJau, trokšņa daudz, smaka ar bija, ... kā jau no pirdiena.

Atbildēt

ha-ha

27.04.2022. 19:55

Ir jau pagājuši 30 gadi,bet Latvijā joprojam valda uzvardus nomainījušie okupantpartijas biedri.Apdzīvoto vietu centros lepojas okupantiem veltītas dažādas piemiņas vietas un okupācijas procesā dzīvību zaudējušie okupanti tiek bezmaz vai par uzskatiti par varoņiem.Tikai nav saprotams kāpēc ,tiek uzturēta tāda cieņa pret iebrucējiemu un viņu piemiņu.Krievijā ir okupantu upuru kapuvietas.Iebrucēja un upura statusam ir jābūt diametrāli pretejam statusam.Arī pēc nāves.Nedrīkst vienādot patriotu ar kolaborantu,kā tas notiek pie mums.Lielakoties kolaboranta statusam un kolaborantiskai pagatnei ir lielas priekšrocibas,bet kolaborantu upuri tiek vajāti vēl šodien,tiek liegta pat mediciniskā aprūpe,liegts atbalsts,jo noteicošais ir upuru sadarbība un attieksme pret kolaborantiem un kā liecība tam ir okupācijas monuments un okupantu greznās apbēdijumu vietas.

Atbildēt

mo

27.04.2022. 19:53

Ak, Dievs! Nu nojaukt to p...pi un miers!

Atbildēt

skulptors

27.04.2022. 19:51

uz priekšu Varoņi ! Pieminekļi jūs gaida ! p.s.ākstu bars

Atbildēt

Sema onkuļa priekšā

27.04.2022. 19:24

Kas tā par latvisko līšanu uz vēdera? Naba nav pārāk noskrāpēta?

Atbildēt

Čemodan vokzal

27.04.2022. 19:07

»

Vai

Jo latvieši brauks uz Sibīriju


Latviski runājoši okupanti ir daudz bīstamāki par latviski nerunājošiem okupantiem. Tādēļ ne velti 4.maija kliķe apmaksāja bezmaksas valodas kursus krievu okupantiem.

Atbildēt

Vis šokolādē

27.04.2022. 19:01

Kā lai tur nebūtu, bet katra gadu, pēc 8 maija piemineklim vajadzētu veikt rekonstrukcijas un sakopšanas darbus, objektam jābūt drošam, lai cilvēki netīšām negūst kādas traumas - zilu aci, pārsistu lūpu, smadzeņu satricinājumu vai ko līdzīgu.

Atbildēt

derdz

27.04.2022. 18:52

Izlasiet bībeli ja esat kristīti

Atbildēt

Vai

27.04.2022. 18:49

»

bgj

Ar krieviem? nekad


Jo latvieši brauks uz Sibīriju?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: