Menu
Pilnā versija
Foto

Talsu novada deputāti nav pelnījuši doties pie Abavas ūdenskrituma

Aigars Šturms, SIA Abavas rumba valdes loceklis · 19.06.2011. · Komentāri (34)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Talsu novada domes deputāti joprojām ignorē vides jomā kompetento institūciju (līdzšinējās Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas, līdzšinējās Vides ministrijas, Tiesībsarga biroja un Dabas aizsardzības pārvaldes) atzinumus, kuros paskaidrots, ka pašvaldība ne tikai var piedalīties valstij piederoša ūdenskrituma un tam piegulošās teritorijas uzturēšanā, bet tas pat būtu vēlams visas sabiedrības labā.

Ūdenskritumu un tam piegulošo teritoriju uztur SIA Abavas rumba, kas šo vietu izveidojusi par cilvēkiem ērtu un patīkamu atpūtas vietu. Teritorijas īpašniekiem nav intereses ļaut savu īpašumu izmantot un negūt no tā labumu. Šī iemesla dēļ, lai turpinātu nodrošināt teritorijas uzturēšanu, valstij un pašvaldībai ir jāapzinās, vai sabiedrībai šāds tūrisma objekts ir vajadzīgs.

Ja ir vajadzīgs, tad jāpiešķir finanšu līdzekļi vismaz līdzīgi kā sabiedriskā transporta līdzfinansēšanas gadījumā. Bez sakoptas vides tūrisma objekts kļūs par cilvēkiem nepieejamu dabas objektu un varēs to pieskaitīt klāt Staburagam, kurš reizē ir un reizē nav.

Lai aktivizētu jautājuma risināšanu, SIA Abavas rumba paziņo: aizliedzam Talsu novada domes deputātiem doties pie viena no populārākajiem Talsu novada tūrisma objektiem – Abavas ūdenskrituma – caur mūsu uzturēto teritoriju, kā arī atpūsties mūsu uzturētajā teritorijā, jo uzskatām, ka mūsu morāls pienākums ir paust attieksmi pret šādu vēlētu amatpersonu rīcību un dot viņiem iespēju pārskatīt savu netālredzīgo lēmumu.

Novērtē šo rakstu:

0
0