Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jautājums>jans

30.03.2024. 10:10

Ak-jūsu valstij? A ko tad tie cilvēki masveidā bēg prom no tās jūsu valsts, ja te tik devīgi darba devēji?
Ak, latviešu darba devēji? Tādi paši latvieši kā Šlesers, Skele, Lembergs un Co..Lai kas ar te nevaldīti-vienmēr līdīs klāt un nodarbosies ar kolaboracionismu...
Iznāk, jans-tev tie ir tie īstākie latvieši...A tie kas mežos cīnījās pret šādiem ''latviešu kolaborantiem''-tie tev nav nekas...

Atbildēt

janam

26.03.2024. 19:24

»

jans

..uzņēmums Preiļu siers ir viens no tiem kurš pieder vietējam uzņēmējam,nu apmētāt ar dubļiem kādu veiksmīgu uzņēmēju tas ir letiņu gaumē,lai tie mētātāji paši parāda ko labu devuši mūsu valstij...bet par medībām runājot,tas jau katra cilvēka brīvā laika hobijs


Kāda starpība, kam pieder uzņēmums. Ja vietējam, tātad var rīkoties neētiski un prieka pēc apšaut zvērus, kurus priekš šī uzņēmēja tiek speciāli atlasīti un turēti kādā noteiktā vietā, lai uzņēmējs ierastos un to nogalinātu

Atbildēt

Nu

26.03.2024. 16:57

»

Es

Pasaulē, iespējams, joprojām eksistē primitīvas ciltis, kurās joprojām praktizē cilvēkēšanu - citas, naidīgas cilts cilvēka apēšanu...


Dienvidāfrika nav ne nabadzīga, ne smagi korumpēta, kaut gan tā ir mainījusies uz slikto pusi kopš Pītera Botas laikiem. Kas tev par daļu? CITIES pret to neprotestē un viss ir likumīgi. Bļāva tikai, kad izsolīja vienu mello degunradzi.

Atbildēt

Es

26.03.2024. 10:53

»

Nu

Baltais degunradzis? Do figa, apmēram 17 500. Un to medīšanai izsniedz licences. Par tām iegūtā nauda tiek izmantota rezervātu uzturēšanai


Pasaulē, iespējams, joprojām eksistē primitīvas ciltis, kurās joprojām praktizē cilvēkēšanu - citas, naidīgas cilts cilvēka apēšanu.

Pēc tavas loģikas, jo vairāk izsniegs licences atlikušo tūkstošu apšaušanai, jo labāks rezervāts sanāks.

Degunraža grūtniecība norit 16 mēnešus, piedzimst viens mazulis, kam ir jāizdzīvo, pēc tam mātei ir 2-3 gadus ilga pauze.

Ja arī tev smadzenes nav taisītas no nonēsātas pastalu ādas, par ko jau ir šaubas, gan jau pats salīksi kopā šādas lietas un to ietekmi uz populāciju, kur nu vēl neizvēlīgas apšaušanas ietekmi.

Ja tu par piemēru citiem liec nabadzīgu, smagi korumpētu Āfrikas valstu rīcību, tad tie ir tavi piemēri un tava mēraukla. Kā 21. gs. eiropietis tu esi automātiski izgāzies, tikai kaut kāda iedzimta spītība un grūtgalvība neļauj to atzīt.

Atbildēt

Nu

25.03.2024. 16:09

Jāņem vērā, ka balto degunradžu medībām ir kvotas. uz licenci vēl rindā jāpagaida. Tā ka ja to degunradzi nenošaus ķengu objekts, nošaus kāds cits.

Atbildēt

Nu

25.03.2024. 15:28

»

Es

Retu, unikālu un aizsargājumu dzīvnieku malumedniekus...


Baltais degunradzis? Do figa, apmēram 17 500. Un to medīšanai izsniedz licences. Par tām iegūtā nauda tiek izmantota rezervātu uzturēšanai.

Kādas malu medības?

Atbildēt

Es

25.03.2024. 14:15

»

Nu

"atbalstīt aizsargājamu, retu un UNIKĀLU dzīvnieku malumedniekus


Retu, unikālu un aizsargājumu dzīvnieku malumedniekus.

Vēlreiz tādiem kā tu. Retu, unikālu un aizsargājumu dzīvnieku malumedniekus.

Cik pasaulē ir palicis degunradžu? Cik vēl tiem ārēji līdzīgu sugu dzīvnieku var atrast un nosaukt? Kāpēc degunradžiem organizē rezervātus, ja tie pēkšņi nav aizsargājami?

Vai Šlesera partijā ir arī kāds gudrāks diskutants atrodams?

Atbildēt

Es

25.03.2024. 14:11

»

Mežsargs

Daudzi bļāvēji nesaprot, ka lielākā daļa Āfrikas valstu ir organizējušas legālas lielo dzīvnieku medības par dārgu naudu, lai šo naudu izlietotu cīņ...


No dzeršanas ar malumedniekiem esi sācis raustīt valodu.
Ja par organizēšanu un šaušanu aizsardzībai, davai, organizējam sirsnīgu sišanu tev pa purnu, pa dārgo, lai večiem nebūtu jāsit savas sievas, "loģika" līdzīga. Tādus kā tu bija jāklapē jau mazus. Ir izaudzis padomju draņķis, kas, ticis pie naudas, spēcīgi ekspresēto kolhoznieka un alkoholiķa gēnu iespaidā gribētu pakārtot savām iegribām un kaprīzēm visu dzīvo. Vēlreiz - mēsls tu esi.

Atbildēt

Mežsargs

24.03.2024. 21:24

»

?!

šmucmanīt,mēlīti pievaldi,hlebalā sarīsi iepirkto


Re, kā parādās Putina dibena laizītāji...
Slava Ukrainai! Latvijā 5. kolona toni nenoteiks.

Atbildēt

Mežsargs

24.03.2024. 21:17

»

Es

Miezīšsarg, tad kā būs ar to tavu juristu...


Daudzi bļāvēji nesaprot, ka lielākā daļa Āfrikas valstu ir organizējušas legālas lielo dzīvnieku medības par dārgu naudu, lai šo naudu izlietotu cīņ
ņai ar vietējām nekontrolētām malumedībām. Katrs bagāts mednieks aizbraucot uz Āfriki dod ieguldījumu apdraudēto sugu aizsardzībai. Bļāvējiem ar intelektu... to pagrūti saprast. Legāli nemedī pilnīgi apdraudētas un izmirstošas sugas. Paldies ''Šnepstam par Preiļu sieriem, daudzām darba vietām un milzīgu nodokļu naudu Latvijas budžetā! Paldies arī par ieguldījumu Āfrikas valsttu ekonomikā un atbalstu apdraudēto dzīvnieku sugu aizsardzībā!

Atbildēt

Nu

24.03.2024. 17:06

»

Es

Diemžēl cilvēka mērauklas garums te ir mazs...


"atbalstīt aizsargājamu, retu un UNIKĀLU dzīvnieku malumedniekus"

Kurus no augstāk minētajiem objekts ir noslaktējis? Balto degunradžu medīšanai izsniedz licences, tā nav apdraudēta suga. Kur malu medniecība?

Atbildēt

?!

24.03.2024. 11:58

»

Mežsargs

Ja būs jānogalina okupanti, esmu gatavs. Pensionāri nebēgs. Labas patronas esmu iepircis


šmucmanīt,mēlīti pievaldi,hlebalā sarīsi iepirkto...

Atbildēt

Es

24.03.2024. 11:24

»

bet>Es

Raksta autors izskatās tāds pats kā raksta varonis un daudzi LPSR laika darboņi...Pie tiem noeteikti pieskaitāms Slesers, Skele, Savickis, Brigmanis, Lembergs un liela daļa osvoboditelu-miljonāru


Diemžēl cilvēka mērauklas garums te ir mazs.

Sociālie tīkli nesen ir bijuši diezgan ciniski, izsakoties par t.s. oligarhu atvašu intelektuālajām spējām. Vienmēr esmuu uzskatījis, ka tas ir nepareizi - mēģināt ieriebt tēvam vai mātei caur bērnu aplikšanu.

Taču šis raksts tomēr parāda, ka cilvēkam garīgais briedums vēl tikai priekšā. Bēdīgi, ja vēl kāds tajā partijā tā domā, vēl bēdīgāk, ka neizvēlējās vienkārši paklusēt pie tik sensitīva temata, bet atbalstīt aizsargājamu, retu un UNIKĀLU dzīvnieku malumedniekus. Karma.

Atbildēt

Es

24.03.2024. 11:18

»

Mežsargs

Ar pāvestu viss kārtībā. 1993. gadā biju orgkomitejā, kas Aglonā uzņēma Jāni Pāvilu II. Vizītes laikā divas reizes tikos. Indulgenci nesaņēmu, bet medaļu gan atsūtīja. Esmu mednieks jau gandrīz 50 gadus. Tāpēc uztraucos, kā cilvēki zaudē vēsturisko kultūras līmeni. Kauns par tādiem prātvēderiem, kuri...


Miezīšsarg, tad kā būs ar to tavu juristu?

Par kādām saknēm tu MURGO saistībā ar kroplību -retu un aizsargājamu dzīvnieku slaktēšanu izpriecas pēc? No kādiem mēsliem sastāv tavas pāvestu redzējušās smadzenes, ka tu vairāku ierakstu garumā nespēj uztvert lietas, kas ir skaidras pat mūsdienu pamatskolniekam? Arī tas nav īpaši apgrūtināts ar domāšanu, tupot telefonā.

Diemžēl kaut kur jāpiekrīt tiem, kas gaida padomju pastalnieku aizvākšanos no šīs pasaules. Kamēr šie parazīti te būs, attieksme pret lietām uz labo pusi nemainīsies.

Atbildēt

Mežsargs

23.03.2024. 21:57

»

Es

Miežsarg, kā normāls anonīmais dirsējs, pārrunā visu, kas dzērumā ienāk prātā, ne tikai ar advokātu, arī ar pāvestu. Varbūt viņš tev, pamuļķim, iedod kādu indulgences rakstu


Ar pāvestu viss kārtībā. 1993. gadā biju orgkomitejā, kas Aglonā uzņēma Jāni Pāvilu II. Vizītes laikā divas reizes tikos. Indulgenci nesaņēmu, bet medaļu gan atsūtīja. Esmu mednieks jau gandrīz 50 gadus. Tāpēc uztraucos, kā cilvēki zaudē vēsturisko kultūras līmeni. Kauns par tādiem prātvēderiem, kuri ir atrauti no savām saknēm, dabas lauku dzīves un savas dzimtas. Nokaunies!

Atbildēt

Nu

23.03.2024. 19:12

»

bet

cilvēki pareizi raksta: Tie kas iet nogalināt zvērus-tie kad vajadzēs nogalinās ar cilvēkus-kā krievi ukrainā


Uz šādu ticību balstās visa Latvijas aizsardzības koncepcija. Bet tas ir valsts noslēpums.

Atbildēt

bet>Es

23.03.2024. 15:35

»

Es

Man nav daļas arī tad, kad kāds manā apkaimē, sadzēries kā malumednieks ar traktorista intelekta un kolhoznieka tuvas asinsradniecības gēnu, sava prieka dēļ lauž jaunos kociņus. Sastādīs jaunus! Mana nauda tur nav tērēta...


Raksta autors izskatās tāds pats kā raksta varonis un daudzi LPSR laika darboņi...Pie tiem noeteikti pieskaitāms Slesers, Skele, Savickis, Brigmanis, Lembergs un liela daļa osvoboditelu-miljonāru.

Atbildēt

he-hee

23.03.2024. 15:13

»

visiem darba ņēmējiem

Lūk-kam prasiet darba algas, ne Kariņam


Šie te tam par stulbiem: Viņiem pie visa vainīgs Kariņs....

Atbildēt

bet

23.03.2024. 15:12

»

Nu

Ko tu te ārdies? Tavu degunradzi nomiedza? Vai tu esi šo ķengu pasūtītājs? Degunradzi apēda. Un ziloni arī apēda. Kas tev par daļu


cilvēki pareizi raksta: Tie kas iet nogalināt zvērus-tie kad vajadzēs nogalinās ar cilvēkus-kā krievi ukrainā....

Atbildēt

Es

23.03.2024. 14:24

»

Nu

Ko tu te ārdies? Tavu degunradzi nomiedza? Vai tu esi šo ķengu pasūtītājs? Degunradzi apēda. Un ziloni arī apēda. Kas tev par daļu


Man nav daļas arī tad, kad kāds manā apkaimē, sadzēries kā malumednieks ar traktorista intelekta un kolhoznieka tuvas asinsradniecības gēnu, sava prieka dēļ lauž jaunos kociņus. Sastādīs jaunus! Mana nauda tur nav tērēta.

Vēl tev, nāpsli, piemērus? Lai lauž kociņus, sit pieturvietās stiklus, iepazīstas uz ielas barā ar tavu sievu un paņem viņas rokassomiņu par piemiņu! Kur tur mana cūka?

Truli, bet par savu "taisnību" pārliecināti caunes un citi grūsnu stirnu un retu degunradžu šāvēji, citu valodu nesaprot, kā tikai pa muti, bez garām sarunām.

Neviens ar jums, dzērājiem-malumedniekiem ar bisi, pēc šādiem paziņojumiem, ka šaut retus dzīvniekus tīras izpriecas pēc ir baigi ok, neies runāt kā ar kungiem, tikai kā ar mēsliem.

Raksta varonis ir izdarījis lielu lāča pakalpojumu arī savai partijai. Nepiekrītu, ka kāds no LP1 tagad būtu ievēlams EP.

Atbildēt

visiem darba ņēmējiem

23.03.2024. 12:03

Lūk-kam prasiet darba algas, ne Kariņam!

Atbildēt

Es

23.03.2024. 11:47

»

Mežsargs

Ārprāts, cik daudz Latvijā ir izaudzis plāno galdiņu urbēju, kuri ir atrāvušies no dabas, nezina vēsturi, tīrie mīkstie! Ja būs Dzimtene jāaizstāv, muks kā velni no krusta. Labākais variants būtu, ja drošības dienesti atseparētu stulbākos lamātājus un nodotu tiesai, Optimālais spiedums būtu piespiedu...


Pirmais, ko paņems pirmās līnijas noturēšanai, būs tāds stroibats rezervē kā tu, karstā gaisa pūsli. Tiesa, tur būs jāmāk šaut, un arī tev dienišķo šņabja devu drosmei var neizsniegt.

Pazīstu vairākus vecās paaudzes mediniekus. Viennozīmīgi, pirmkārt, tie ir alkoholiķi. Dzer kā sūkļi, diemžēl arī medību izbraukumi ir iesmaržināti līdzīgi ikdienai. Otrkārt, degunradzim, mudak, nav nekādas saistības ar gaļas pārprodukciju (īsti nevajag, bet esmu mērkaķis un šauju barā).

Tā nu ir sanācis, ka miežsarga "izglītības" man, par laimi nav. Paņem rokās savas kataraktas skartās acis un izlasi beidzot, ka raksts ir par RETAJIEM DZĪVNIEKIEM un par tādiem mēsliem kā tu, kas atbalstītu pēdējo reto dzīvnieku izšaušanu prieka un sporta pēc. Par stulbu?

Atbildēt

Mežsargs

23.03.2024. 11:20

»

Es

Trakākais, ka tādi dzērāju-malumednieku drauģeļi kā tu nekādi mežsargi nav, labākajā gadījumā tādi paši plenči un zaglīgu shēnu dalībnieki, kā apjāt kādu vientuļāku un lētticīgāku pensionāru ar mežu...


No publicētā komentāra ir skaidri redzams ar kāda intelekta līmeņa "dabas draugiem"mums ir darīšana. Isā komentārā vairākas reizes nolamāja mani, nosaucot par meli, zagli kurš apzog meža īpašniekus un cūku. Ar to bija par maz. Vēl ķērās klāt manai mātei. Ceru, ka drošības dienesti šo komentāru neatstās neievērotu. Pārrunāšu ar advokātu, vai ir vērts griezties policijā ar iesniegumu. Barbūt labāk ziņot mediķiem?

Atbildēt

Es

23.03.2024. 00:01

»

Skaļāk , skaļāk

Zaļie zālēdāji dara visu, lai piebeigtu vēl vienu vietējo uzņēmumu. Dikti sailgojušies pēc Polijā vai Lietuvā ražotā plastmasas-kazeīna siera


Jebkurš jebkurā vietā Francijā ražots siers (un to ir tik daudz, ka jauna šķirne pietiek katrai gada dienai) ir kosmiskā attālumā no Latvijā ražotās gumijas produkcijas. Ir arī pilnīgi skaidrs, ka tikai tādi kā tu pazīst parastā, līdz Latvijai nonākušā, lēti iepirkta un dārgi pārdota poļu "siera" garšu un īpašības. Kaut cik sieru pazīstošs cilvēks pusi no produkta jēgas un vērtības nolasa jau pēc izskata vien. Tā ka ceri vien kādu te ar saviem ieprirkšanās paradumiem pārsteigt. Rīgā ir daudz iespēju nopirkt labu sieru - un tas nebūs ne no Polijas, ne no Latvijas. No malumedniekiem ne tik.

Atbildēt

Es

22.03.2024. 23:55

»

Nu

Viņi domā, ka humāni ir vistas sist ar elektrību. Daudzas nenosit uzreiz, viņas tur paliek, pusbeigtas, uz konveijera raustoties, bet tie ir sīkumi :) Bet šitas jau ir parasts pasūtījums. Nebūtu upuris iesaistījies politikā, neviens vispār pat neiepīkstētos. Bet ja nu zaķis ar pāris putniem ir šaušalīgi...


Klau, pastalnieks var arī nebūt domas gigants, kā tu, pietiek ar dzērāju un malumednieku, bet tomēr, kāda būtu tā ķēdīte, kur no utilitāras vistas kombinātā tu nonāc līdz degunradzim, zilonim utt.? Atver savu muti vēlreiz un aplaimo nezinātājus.

Atbildēt

Es

22.03.2024. 23:54

»

Mežsargs

Ārprāts, cik daudz Latvijā ir izaudzis plāno galdiņu urbēju, kuri ir atrāvušies no dabas, nezina vēsturi, tīrie mīkstie! Ja būs Dzimtene jāaizstāv, muks kā velni no krusta. Labākais variants būtu, ja drošības dienesti atseparētu stulbākos lamātājus un nodotu tiesai, Optimālais spiedums būtu piespiedu...


Trakākais, ka tādi dzērāju-malumednieku drauģeļi kā tu nekādi mežsargi nav, labākajā gadījumā tādi paši plenči un zaglīgu shēnu dalībnieki, kā apjāt kādu vientuļāku un lētticīgāku pensionāru ar mežu.

Tev, melsēj, būtu bijībā jāskatās uz tik retu dabas parādību kā degunradzis. Unikālu. Kā uz dzīvnieku, kas nekad nav ticis audzēts gaļai.

Tā vietā tu, cūka, aizstāvi deģenerātu, kam no degunradža nevajag pat ķīniešu pseidomedicīnā izmantoto ragvielu - ragu (tā arī nav redzēts neviens 200 gadus vecs ķīnietis,ap 70 gadiem sāk mirt arī šie šarlatānisma skartie).

Tev vārds ir, lubrak? Jā, zinām, tava māte jaunībā bija atsaucīga, bet kādu no piegulētājiem taču par tēvu izvēlējās? Vārdu tev, bastardam, iedeva.

Atbildēt

Nu

22.03.2024. 17:39

»

Mežsargs

Ārprāts, cik daudz Latvijā ir izaudzis plāno galdiņu urbēju, kuri ir atrāvušies no dabas, nezina vēsturi, tīrie mīkstie! Ja būs Dzimtene jāaizstāv, muks kā velni no krusta. Labākais variants būtu, ja drošības dienesti atseparētu stulbākos lamātājus un nodotu tiesai, Optimālais spiedums būtu piespiedu...


Viņi domā, ka humāni ir vistas sist ar elektrību. Daudzas nenosit uzreiz, viņas tur paliek, pusbeigtas, uz konveijera raustoties, bet tie ir sīkumi :) Bet šitas jau ir parasts pasūtījums. Nebūtu upuris iesaistījies politikā, neviens vispār pat neiepīkstētos. Bet ja nu zaķis ar pāris putniem ir šaušalīgi briesmu darbi, tad ar to jau objekts kaut kā samierināsies. Nu slepkava, tāda daba. Rinkēvičs arī nevar pret dabu cīnīties :)

Atbildēt

Mežsargs

22.03.2024. 15:42

Ārprāts, cik daudz Latvijā ir izaudzis plāno galdiņu urbēju, kuri ir atrāvušies no dabas, nezina vēsturi, tīrie mīkstie! Ja būs Dzimtene jāaizstāv, muks kā velni no krusta. Labākais variants būtu, ja drošības dienesti atseparētu stulbākos lamātājus un nodotu tiesai, Optimālais spiedums būtu piespiedu darbs 2 nedēļas vai 10 dienas gaļas kombināta kautuvē. Vārbūt smadzenes noskaidrotos un sāktu piedalīties medībās, vismaz dzinējos.

Atbildēt

Grīns

21.03.2024. 20:40

»

Nu

Vai Šņepsts ir pārkāpis likumu? Vai ir pierādījumi, ka viņš nošautos dzīvniekus izmet atkritumos, nevis izlieto pārtikā? Ar tādiem pašiem panākumiem var visus medniekus noķengāt. Bet briežus vispār vajag šaut ar automātiem. Savairojušies kā sērga, visu nograuž


Redzot šo ārprātu nākas smagi sagrēkot, jo pirmā doma - kaut viņš mokās nosprāgtu. Tik ārprātīgi ir tie foto ar supermaniaku - monstru. Tik slikti protams domāt nedrīkst, tas tikai parāda paša vājumu. Reālajā dzīvē Preiļu siers ir zaudējs daudzus pircējus, jo maniaka ražotu sieru normāli domājošie rokās vairs neņems. Tas izdzimtenis ir absolūts ļaunums.

Atbildēt

Nu

21.03.2024. 17:51

Vai Šņepsts ir pārkāpis likumu? Vai ir pierādījumi, ka viņš nošautos dzīvniekus izmet atkritumos, nevis izlieto pārtikā? Ar tādiem pašiem panākumiem var visus medniekus noķengāt. Bet briežus vispār vajag šaut ar automātiem. Savairojušies kā sērga, visu nograuž.

Atbildēt

Ēdiet paši šo vietējo krāpnieku produkciju!

21.03.2024. 15:29

»

Skaļāk , skaļāk

Zaļie zālēdāji dara visu, lai piebeigtu vēl vienu vietējo uzņēmumu. Dikti sailgojušies pēc Polijā vai Lietuvā ražotā plastmasas-kazeīna siera


Es jau ilgāku laiku - kādus gadus trīs, iepērkos tikai Polijā un Lietuvā. Apzināti nepērku šo resno, alkatīgo, noziedzīgo vietējo lauksaimnieku, tādu kā Šņepsts, saražoto produkciju! Polijā, starp citu tāda izvļe, ka Latvijas šņepstu siereļi līdzās nestāv. Un cenas lētākas. Arī manas draugu ģimenes dara tāpat. Polijā un Lietuvā arī degvielu pie reizes paņemam. To darām APZINĀTI!

Atbildēt

Skaļāk , skaļāk

21.03.2024. 14:44

»

Mednieks

Paldies, ka izvēlieties Latvijas preci - Preiļu siera ražojumus! Šo garšīgo preci vajag dūšīgāk pirkt un dūšīgāk jāatbalsta latviešu uzņēmējus


Zaļie zālēdāji dara visu, lai piebeigtu vēl vienu vietējo uzņēmumu. Dikti sailgojušies pēc Polijā vai Lietuvā ražotā plastmasas-kazeīna siera...

Atbildēt

Es

21.03.2024. 14:36

»

Phe, nu, kur

tik atpalicis esi gadījies?! Medību problēma Latvijā ir liels, vecs, smirdīgs kloāks. Kauna traips šai valstij. Pagrīdes bizness, kas tieši tāds ticis kultivēts un uzturēts visus 30 gadus, kopš tādu kā šņepstu, krištopanu, šmidru, barviku,kazinovsku, broku, bondaru, u.c. izkurtējušo vietējo "baronu" ...


Pēdējais gadījums, kur viens dzērājs - vilkatis uzplečos noblieza citu dzērāju bez uzplečiem, neko neiemācīja ne dzērāju-mednieku kolektīviem, ne tiem, kas varētu lemt par šīs "ekskluzīvās" slepkavošanas ierobežošanu, pielaižot tai garīgi veselos, nevis kuru katru vepri ar piķi un vēlmi šaudīties, kā caune vai šņepsts.

Līdz ar to ir pamats domāt, ka medības tiek izmantotas kādām citām neafišētām lietām un funkcijām. Ieskaitot malumedniecību un totālu dzeršanu.

Atbildēt

viedokis

21.03.2024. 12:33

Kretīns!

Atbildēt

va vellos

21.03.2024. 10:19

»

jans

..uzņēmums Preiļu siers ir viens no tiem kurš pieder vietējam uzņēmējam,nu apmētāt ar dubļiem kādu veiksmīgu uzņēmēju tas ir letiņu gaumē,lai tie mētātāji paši parāda ko labu devuši mūsu valstij...bet par medībām runājot,tas jau katra cilvēka brīvā laika hobijs


Viņš dod valstij, jo valsts ņem pati! Viņš dod darbu apkārtējiem, jo citādāk nevar! Ja papildus vēl uzvedas pieklājīgi, tā ir viņa paša darīšana.
Bet tu, jaņķeli, izbeidz lietot prasīšanu, kas ko un kam devis! Kurš tevi par uzskaitvedi iecēla?!

Atbildēt

Ilmārs

21.03.2024. 07:51

Tekstiņa autoram ir problēmas ar latviešu valodas elementāru gramatiku, kuru parasti apgūst jau pamatskolā...

Atbildēt

edis

20.03.2024. 20:19

»

hi hi

Par apsaukāšanos Lapsas video nobloķējuši Youtube, bet pats par to pat tā kā priecājās. Cik gan viņam tas prātiņš un uztvere sačakarēti


Isti nesapratu.Par apsaukasanos?Tas ir,ka?Ja manuprat kads stavustaigajos primats,kurs uzskata sevi par radibas kroni tads nebut nav un es ta ari pasaku-tu esi nelietis,melis,tu esi merglis...Vai ta ir,vai nav lamasanas?Protams,var jau pateikt ari savadak-tas pilsonis nav pietiekosi konstruktivs,vins nedaudz niveleti izturas pret visparpienemto normu ieverosanas labutigo atversanos sajos sarezgitajos un grutajos laikos,kad jabut vienotiem un ...

Atbildēt

edis

20.03.2024. 20:06

Instinkti ir un bus,bet ir tak ari smadzenes.Medit,lai pabarotu sevi un savu gimeni ir viens.Nogalinat Degunradzi,lai palepotos ar to-''a vot es to varu,man redzi kada sautenite,ka vina bliez!''ir,kas pavisam cits.Tas tiesam ir degeneratisms.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: