Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

20.03.2024. 19:44

Tad pasaki arī godīgi, ka tavs tēvs ir tāds pats bezizmēra bezkauņa, kad runa ir par medībām. Privātās dzĪves intervija par piestūķētajiem ledusskapjiem ar brieža gaļu, kuru nevarot pats nekādi noēst, un ir jātaisa lieli tusiņi,tas visu laiku paliek prātā.
Dranķīgu cilvēku naudas un visatļautības vara padara par mēslu.

Atbildēt

superzagļi sarkanie ča

20.03.2024. 16:35

paši NEKO nevada

Atbildēt

Gunta Cunska no "Viesakām" tāda pati killere kā Šņepsts

20.03.2024. 15:37

saņēmusi Gada balvu medniecībā, un Radio SWH kopā ar savu piegulētāju Klimanovu stāsta kā slakteriem apiet lietotni Mednis

Atbildēt

jans

20.03.2024. 15:16

..uzņēmums Preiļu siers ir viens no tiem kurš pieder vietējam uzņēmējam,nu apmētāt ar dubļiem kādu veiksmīgu uzņēmēju tas ir letiņu gaumē,lai tie mētātāji paši parāda ko labu devuši mūsu valstij...bet par medībām runājot,tas jau katra cilvēka brīvā laika hobijs...

Atbildēt

Vieplis.

20.03.2024. 12:20

Atcerējos, kā Vācijā viens zemnieks iegūst lielopu gaļu, visu dara pats, bet kad pienācis nokaušanas laiks ,,iešauj,, uz lauka lopam miega zāles, lops iemieg , tādu prom uz savu kautuvi, lopam nekāda stresa, pats arī gaļu sadala, neatceros kurā gadā tas bija uzņemts, bet toreiz viņš gaļu pārdeva par 37 eiro kg.

Atbildēt

visiem darba ņēmējiem

20.03.2024. 10:15

Lūk, no kā vajag prasīt algas, ne no Kariņa. Te liela daļa darba devēju dzīvo kā karaļi: No tiem ar jāprasa algas.

Atbildēt

Phe, nu, kur

20.03.2024. 09:26

»

Kur nu

Šis stāsts par medībām pilnīgi izkrīt no Latvijas problēmām,skaidri redzams,kādam Šņepsta kungs pārgājis ceļu.Brīnos,ka Lapsa iekritis kādā pasūtītā afērā,līdz šim ta kā viņa raksti izskatījās samērā ticami.Nu viļšanās.Labi,ka Šņepsts atbild Lapsas valodā.Šis cilvēks nudien nav pelnījis tādu nesaprotamu...


tik atpalicis esi gadījies?! Medību problēma Latvijā ir liels, vecs, smirdīgs kloāks. Kauna traips šai valstij. Pagrīdes bizness, kas tieši tāds ticis kultivēts un uzturēts visus 30 gadus, kopš tādu kā šņepstu, krištopanu, šmidru, barviku,kazinovsku, broku, bondaru, u.c. izkurtējušo vietējo "baronu" vajadzībām, tika safabricēts pirmais medību likums. Visi labi zina, kas šo pagrīdes biznesu uztur, kādas institūcijas, kas ir atbildīgie, kādi ierēdņi taisa fiktīvus papīrus, kādi izliekas, ka kontrolē, kādi fabricē datus.

Atbildēt

Vilis teica, ka viņam sakari

20.03.2024. 09:06

»

jautājums

Un kā gan citādi te lai tiek pie naudas, ja ne caur blatiem valsts un pašvaldību iestādēs


golfa bizsnesā "Rīgas mežu" platībās kopā ar pašu Trampu :D:D Un Tauriņš ar Buškevicu, acīmredzot, pavilkās :D

Atbildēt

Vieplis.

20.03.2024. 01:25

Ir divi ,,humāni,, veidi, kā iegūīt gaļu, tas ir audzēt pašam vai medīt, protams tikai ne tajās, kurās dzena un pēc tam apšauj.Protams ja audzē pats, tas arī vajadzētu nokaut lopu, lai tam nebūtu ,,lieka,, stresa. Bet šaut prieka pēc izskatas pēc slimības.

Atbildēt

Quo vadis?

19.03.2024. 20:48

»

Kur nu

Šis stāsts par medībām pilnīgi izkrīt no Latvijas problēmām,skaidri redzams,kādam Šņepsta kungs pārgājis ceļu.Brīnos,ka Lapsa iekritis kādā pasūtītā afērā,līdz šim ta kā viņa raksti izskatījās samērā ticami.Nu viļšanās.Labi,ka Šņepsts atbild Lapsas valodā.Šis cilvēks nudien nav pelnījis tādu nesaprotamu...


Ziniet, ir rakstīti un ir nerakstīti likumi.
Ir cilvēki, kuri, ievērodami rakstītos likumus, ir pretīgāki par tiem, kas tos neievēro.
Ceru, ka sapratāt. Ne viss ir mērāms noteikumos, kārtībās, likumos un tabulās. Ir šur tur dzirdēts par morāles ētisko dabu.
Morāles galvenie avoti ir sāpes un patikšana.
Un ja kāda patikšana ir atkarīga no cita sāpēm, tad, protams, dīvaina vēlēšanās atbalstīt šādus cilvēkus.

Atbildēt

Kur nu

19.03.2024. 20:30

Šis stāsts par medībām pilnīgi izkrīt no Latvijas problēmām,skaidri redzams,kādam Šņepsta kungs pārgājis ceļu.Brīnos,ka Lapsa iekritis kādā pasūtītā afērā,līdz šim ta kā viņa raksti izskatījās samērā ticami.Nu viļšanās.Labi,ka Šņepsts atbild Lapsas valodā.Šis cilvēks nudien nav pelnījis tādu nesaprotamu ķengāšanu.Nekādu noteikumu pārkāpumu nav,nu tik visi metas par tikumības un sazin kādiem vēl ekspertiem,ha ha...:)

Atbildēt

Mednieks

19.03.2024. 19:31

Paldies, ka izvēlieties Latvijas preci - Preiļu siera ražojumus! Šo garšīgo preci vajag dūšīgāk pirkt un dūšīgāk jāatbalsta latviešu uzņēmējus!

Atbildēt

he-hee

19.03.2024. 18:36

»

protams

tiekot lielā amatā par ministru, nav problēmu izveidot savu firmu ar lielām naudas plūsmām


Varētu domāt ka LV ir kāds kas ticis pie lielām naudām bez KGB un varas atbalsta..

Atbildēt

Un

19.03.2024. 14:07

Tāds pats zarnu laidējs ir Šķēles mafijas klana atkritumnieks Māris Simanovičs, Eco Baltia grupas pārraugs.

Atbildēt

19.03.2024. 13:44

»

sarausis naudu un slepkavo

Vai visiem, kas sarausuši naudu,sākas slepkavošanas mānija? Kurš te var iestāstīt,ka šitais šneps ir labs cilvēks? Tipisks sūda brālis


tipisks slepkava, tāda pati ir vecā poļitrucene Linda Dombrovska, kura tāpat brauca uz Āfriku trofeju medībās. Nošāva tur kārpcūku un pēc tam lepni to tirināja visapkārt portālos, un filmējās ar kārpcūkas galvu fonā savā virtuvē.

Atbildēt

Krištopāni smird

19.03.2024. 12:59

Visa tā ģimenīte smird pēc sūdiem. No sūdiem cēlušies un par sūdiem palikuši, un sūdi dzimst. Vilītis savulaik veiksmīgi piedalījās Latvijas prihvatizācijā no Latviju izlaupītāju partijas Latvijas ceļš, nu tēlo ģēniju un dēls tāds pats - papuča sliedēs, iedzimts...

Atbildēt

protams

19.03.2024. 12:59

»

jautājums

Un kā gan citādi te lai tiek pie naudas, ja ne caur blatiem valsts un pašvaldību iestādēs


tiekot lielā amatā par ministru, nav problēmu izveidot savu firmu ar lielām naudas plūsmām..

Atbildēt

sarausis naudu un slepkavo

19.03.2024. 12:53

Vai visiem, kas sarausuši naudu,sākas slepkavošanas mānija? Kurš te var iestāstīt,ka šitais šneps ir labs cilvēks? Tipisks sūda brālis.

Atbildēt

tie

19.03.2024. 12:48

kas nogalina sava prieka pēc ir slepkavas, ne cilvēki...

Atbildēt

vai Tauriņam un Buškevicam ar kas atleca?

19.03.2024. 12:40

Īpašums “Krievupes līči” Garkalnes mežniecībā pieder pašvaldības SIA “Rīgas meži”. Pirms 9 gadiem tas tika iznomāts SIA “Krievupes golfa klubs”, kura īpašnieks ir bijušais Latvijas premjerministrs Vilis Krištopans. Īpašums, kura platība pārsniedz 160 hektārus, uzņēmumam tika iznomāts uz 30 gadiem par četriem tūkstošiem eiro gadā pirms nodokļiem.

2021.gadā “De Facto” vēstīja, ka “Rīgas mežu” iepriekšējā vadība ar Aivaru Tauriņu un Juri Buškevicu, kas amatus zaudēja martā, pret golfa laukumu attīstītājiem, starp kuriem arī ekspremjers Vilis Krištopans, bijusi labvēlīga un konceptuāli meža pārdošanu izsolē atbalstījusi.
“Nē, nu tā atpirkšana, es baidos, vēl ir ļoti tālu,” tomēr atzīst Krištopans. “Nomas līgums man ir. Starp citu, nomas līgumu es dabūju konkursā, ja kāds tur atkal sāks kaut ko stāstīt.. Viss, kas ir noticis, ir noticis pret. Pirmkārt jau “kapitālais remonts” bankās. Aizbrauca viens man tāds sarunātais partneris, kuram bija daudz naudas šeit. Sāka slēgt ciet kontus, viņš aizskaitīja naudu uz Maltu, uz Kipru un pateica: dzīvojiet paši šeit! Tad sākās tas kovids, tad, nu... Visādas tādas lietas, ja.” Krištopans sūdzas, ka šo gadu laikā zemes nomā un dažādos citos darbos jau ieguldījis apmēram 30 tūkstošus eiro, bet joprojām neesot skaidrs, vai būs kāds rezultāts..”

Bijušais rebju meistars un mednieku "zaļās klases" projektētājs, “Rīgas mežu” valdes priekšsēdētājs Aivars Tauriņš stāstīja NRA, ka, lai gan viņa vadītā valde konceptuāli atbalstīja mežu atsavināšanu golfa laukumu attīstītājiem, bez kapitāldaļu turētāja, proti, Rīgas domes izpilddirektora, akcepta tas notikt nevarēja. Tauriņa ieskatā, daži simti hektāru meža esot vien niecīga daļa no vairāk nekā 60 tūkstošiem hektāru, ko kopumā apsaimnieko “Rīgas meži”.

“Rīgas meži” noslēguši ar Krištopanu 2 nomas līgumus ar vienu kadastra nr.
Platības: 814900; 865200
Līgums spēkā līdz 8.07.2045

Atbildēt

Tā ja

19.03.2024. 12:06

kādreiz Vilis brēkāja, ka Daudzeses un Zalves pagastu apkārtne, kur šis polit-baģka nodarbojas ar meža gaļas ievākšanu, esot tukša no cilvēkiem, tur pat neviena policista apkārtnē nevarot neatrast. Kontroles nekādas. Miera vējos, dari ko gribi. Tāpēc arī mazais radis brīvi ar plinti uzdzīvot. Pieradis, ka tā laukos ir norma.

Atbildēt

re ka

19.03.2024. 11:44

»

Beta

Izskatās, ka šoferu un basketbolistu dēli izauguši un tētiņi tiem nopirkuši labu darbiņu - spied podziņu, birst naudiņa


mazais krištopāns noalgots kurpju šņoru siešanai šim "preiļu piena" bifelim

Atbildēt

Beta

19.03.2024. 10:52

Izskatās, ka šoferu un basketbolistu dēli izauguši un tētiņi tiem nopirkuši labu darbiņu - spied podziņu, birst naudiņa....

Tiesa prātu un jēgu nopirkt nevar...

Tas resnis bildē, manuprāt, pat peli patstāvīgi nevarētu nomedīt...
Nez vai kurpju šņores sien pats?

Atbildēt

redz

19.03.2024. 10:50

»

Beta

Lielisks komentārs


kāda pati sabiedrība-tādi tie uzņēmēji un citi cilvēki...

Atbildēt

Nu

19.03.2024. 10:39

ko lai dara? LV cilvēku vairums iet uz politiku ar mērķi pelnīt naudu....Kas tur jauns?

Atbildēt

DFG>vv

19.03.2024. 10:25

»

vv

Jā, un kā izrādās tie ir viņi paši Latvijas "patrioti", visur kur zādzības, afēras, kontingents uzpūstajā valsts sektorā uz, pretī stāv tikai un vienīgi latvieši, kuri meklē vainīgos


pretī stāv tikai un vienīgi latvieši, kuri meklē vainīgos...
________________________
Vispirms-te visam pretī stāv osvoboditeli, ja vēl to nezini. Viņu milzu skaits te izraisa šādas problēmas.

Atbildēt

vv

19.03.2024. 10:05

»

Orku mednieks

Realitāte ir tāda, ka arī Latvijā ir savairojusies invazīva populācija, kas kļuvusi bīstama un apdraud pamatiedzīvotāju izdzīvošanu


Jā, un kā izrādās tie ir viņi paši Latvijas "patrioti", visur kur zādzības, afēras, kontingents uzpūstajā valsts sektorā uz, pretī stāv tikai un vienīgi latvieši, kuri meklē vainīgos.

Atbildēt

Redziet, lai kļūtu par labu biznesmeni

19.03.2024. 09:54

»

Quo vadis?

Piekrītu par biznesa instinktu, nepiekrītu, ka dzīvnieks nogalina izklaides pēc. NEKAD. Izņemot kaķi...


ir jābūt labam slepkavas instinktam. Pilnīgi piekrītu Jūsu viedoklim.

Manu kaķi sauc Princis un ari esmu biznesmenis, bet man pietiek prāta, lai “neslepkavotu slepkavošanas pēc”.

Bet Princis to turpina darīt, kaut ēd visdārgāko barību un saņem visdārgākos medicīnas pakalpojumus vajadzības gadījumā. Mēs saprotamies bez vārdiem. Es viņu rāju par putniņiem, viņš neklausa.

Atbildēt

tagad zināsim

19.03.2024. 08:56

Jēzups Šņepsts kaislīgs bandīts, labi ka mazais Krištopans to pateica

Atbildēt

aa

19.03.2024. 08:36

»

Hulyo

Tas Šnepsts nebūt nav uz mutes kritis un atbildējis LL visnotaļ trāpīgi. Pievienotā bilde vispār ir super. Ko teiksi LL? Adekvāta atbilde? Aizbāza tev muti viens kārtīgs čangals


no kārtīga čangaļa tālu stāv. medīt prieka pēc ir slepkavošana, kauns tādiem. un tie 25 vai 19 tūkstoši mednieku labāk lai iet zemi rakt un beidz prieka pēc slepkavot.

Atbildēt

Mambo

19.03.2024. 00:12

Lielajiem šāvējiem laiks aizdomāties, ka daudzi labprāt izietu medībās dēļ nesaņemtās algas.

Atbildēt

ммм

18.03.2024. 22:20

Slavas dziesma radījumam, kura vaļasprieks ir slepkavot dzīvniekus sava prieka pēc.

Atbildēt

Kārumniex

18.03.2024. 22:01

»

Orku mednieks

Realitāte ir tāda, ka arī Latvijā ir savairojusies invazīva populācija, kas kļuvusi bīstama un apdraud pamatiedzīvotāju izdzīvošanu


Cik orkus jau esi nomedījis? Datorspēlēs izietie līmeņi šoreiz neskaitās.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: