Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Preiļu siers

18.03.2024. 20:55

»

atbalstu Leilas Rasimas politiku

Akciju sabiedrība „Preiļu siers” ir izveidota 1972.gadā kā valsts uzņēmuma „Daugavpils piena kombināts” struktūrvienība „Preiļu siera rūpnīca”. Tika apvienotas četras pienotavas – Preiļu, Līvānu, Aglonas un Rožupes, kuru savāktais piens turpmāk tika pārstrādāts Preiļos...


Tieši tā, pareizi ir jāraksta nevis izveidojis, bet prihvatizējis, pārkāpjot pāris līķiem un ievainojot simtiem ģimenes, kā jau īstam degunradžu slepkavam pienākas.
Kā tad tā viņa selektivitāte medībās izpaužas? degunradža galvu nevis pie sienas piekāra, bet ar nēģeriem uz vietas notiesāja, bada mocīti?
Slepkavas ir un paliek slepkavas, kas šauj uz dzīvniekiem bez iemesla.

Atbildēt

Quo vadis?

18.03.2024. 20:36

»

Redziet, lai kļūtu par labu biznesmeni

ir jābūt labam slepkavas instinktam. Šnepsts tam ir ilustratīvs piemērs. Viņs ir nopelnījis pietiekami daudz naudas savai iztikai un izklaidēm, bet palidzis dzīvnieka līmenī - turpina nogalināt izklaides pēc...


Piekrītu par biznesa instinktu, nepiekrītu, ka dzīvnieks nogalina izklaides pēc. NEKAD. Izņemot kaķi. ;)
Var nogalināt spēlējoties.

Iespējams, ka Jūs gribējāt teikt, ka par morāliem kropļiem palikuši. Tam gan piekrītu. ;)

Esmu bijusi kādā mājā, kur ir praktiski safari parks. Neko pretīgāku dzīvē neesmu redzējusi. Izejot, vēmu vairākas stundas.
Kāpēc lai kāds gribētu dzīvot starp SIMTIEM izbāztu līķu, man nav skaidrs. Kāpēc lai kāds varētu gribēt tos nogalināt NEGODĪGĀ cīņā, man arī nav skaidrs.
Ir saprotama dzīvnieka nogalināšana ēdienam vai aizsardzībai. Nekad nebūs saprotama dzīvnieka apzināta medīšana un nogalināšana, vēl jo vairāk - gatavošanās viņa noslepkavošanai tikai un vienīgi savas izklaides pēc.
Nekāda atsauce uz to, ka visi cilvēki medīja un tas ir normāli, neiet krastā. NEVIENS NEMEDĪJA IZKLAIDES PĒC.
Gribās parādīt savu spēku, varu? Uz priekšu, iešauj sev vai saviem radiem deniņos. Viss pārējais ir amorāli.

Atbildēt

Tramps

18.03.2024. 20:04

Citustarpā, klajšs - kādas tik pērles neuzmirdz šajās dažās rindiņās! Izrādās, ka Krištopsis pa pusei analfabēts, bet gudri pļūtīt gan gribas!

Atbildēt

fhffgh

18.03.2024. 20:01

Realitātē mednieku trūkst! Pat Ceilonā, kur ziloņi skaitās svēti, gadā vairāki simti to tiek nonāvēti, jo ir kļuvuši bīstami. Tas ir vienkārši izdzīvošanas jautājums - tu vai zilonis. Drīz tas sāksies ar lāčiem Latvijā, palasiet kaut par Itālijas un pēdējiem Slovākijas gadījumiem, Rumānijā ik gadu lāči kādu nomušī. Kuram idiotam sagribējās Latvijā atjaunot lāču populāciju?

Atbildēt

atbalstu Leilas Rasimas politiku

18.03.2024. 19:36

»

Gustavs

Biznesā no nekā viņš ir radījis 7. lielāko Latvijas pārtikas uzņēmumu...


Akciju sabiedrība „Preiļu siers” ir izveidota 1972.gadā kā valsts uzņēmuma „Daugavpils piena kombināts” struktūrvienība „Preiļu siera rūpnīca”. Tika apvienotas četras pienotavas – Preiļu, Līvānu, Aglonas un Rožupes, kuru savāktais piens turpmāk tika pārstrādāts Preiļos.
Tas saucas no nekā. Hahahaha

Atbildēt

Mednieks

18.03.2024. 19:35

Jautājums autoram, no kurienes atziņa, ka 90% mednieku Latvijā šauj visu, kas pagadās. Palūdz, lai tētis Tev nopērk žurnālu "Medības", varbūt paliksi prātīgāks.

Atbildēt

Gustavs

18.03.2024. 18:54

»

Nu ja

Ir jau protams godīgi uzņēmēji, bet tādu ir ļooooti maz un tos cenšas iznīdēt visos iespējamos veidos. Bet kad lieli kampēji grib sev panākt atvieglojumus, tad tieši šie mazie, nelaimīgie tiek izcelti par piemēru, uzņēmēju problēmām


Tas tikai tapēc, ka lielajiem ir radītas mākslīgas priekšrocības..Līdz ar to visam biznesam nav vienādu spēles noteikumu, kas ir obligāta lieta liberālā ekonomikā. Tapēc ar LV katrs bolseviks tagad sauc sevi par liberāli....bet metodes tad ir vecās-bolseviku....

Atbildēt

Jēkabs

18.03.2024. 18:52

»

Juris

Krištopans-debīlākais deputāts kāds jebkad ir bijis! Dauņu daunis.Varbūt vēl Šlesera dēls daunismā ar viņu var sacensties


Jāaa, bet kā pats redzi-tad vēlētāji tādu ievēlēja, un ne pirmo reizi...Tas pats sakāms par Šleseru un visu viņa komandu: Izteikti internacionalisti-savas kabatas pildītāji...Tad jau Vienotība salīdzinājumā ar šleseristiem ir tikai tāds maigs jēriņš...

Atbildēt

Gustavs

18.03.2024. 18:50

»

Briedis

Šito nekad neesmu sapratis slepkavot eksotiskus dzīvniekus, pat alni mežā redzot rokā neceltos viņu slepkavot, kas viņiem gaļas trūkst veikalā. Laikam domāšana tomēr palikusi PSRS laika līmenī


Piekrītu, bet tāda rīcība daudz liecina par pašu cilvēku, kā par egoistu, ar zemu kultūru...Bet šleseristiem kultūra pie vienas vietas: Tiem ka tik sev pilnas kabatas..Viss kā bija ar šleseru LPSR laikā, kad biedrs spekulēja ar valūtu Rīgas centrā un krogos..

Atbildēt

Briedis

18.03.2024. 18:46

Šito nekad neesmu sapratis slepkavot eksotiskus dzīvniekus, pat alni mežā redzot rokā neceltos viņu slepkavot, kas viņiem gaļas trūkst veikalā. Laikam domāšana tomēr palikusi PSRS laika līmenī.

Atbildēt

zināms, ka

18.03.2024. 18:34

Latvijas bandītiskajā medību sistēmā medību kolektīvus (kolhozus) pārsvarā vada sarkanie baroneti, kā piemēram, Krištopāns (vecais) Aizkraukles novadā, kuri uzskata, ka ES PATS tas ir kolektīvs un kolektīvs esmu ES.

Atbildēt

Juris

18.03.2024. 18:20

Krištopans-debīlākais deputāts kāds jebkad ir bijis! Dauņu daunis.Varbūt vēl Šlesera dēls daunismā ar viņu var sacensties.

Atbildēt

Kristap Šleser, kauns un negods!

18.03.2024. 18:06

Kā tas nāk, ka tu, būdams Saeimas deputāts, neko nezini no statistikas datiem? Vai tu par citām nozarēm, par kurām tav jāceļ sava treknā roka, lai nospiestu balsošanas pogu uz sava darba galda darba vietā Saeimā, arī tikpat vāji ko zini? Tavai zināšanai dzīvnieku killeru skaits Latvijā ir sarucis un sen vairs nav tavi nosauktie 25k. Šobrīd, kā zināms, ir tikai 19k. Uzprasi Valteram Lūsim vai Arvīdam Ozolam - killeru reģistŗatūrai VMD.

Atbildēt

Nu ja

18.03.2024. 18:03

»

jautājums

Ja jau visi ir tādi sliktie maitas - kurš ir tas labais un godīgais (jā tāds vispār ir


Ir jau protams godīgi uzņēmēji, bet tādu ir ļooooti maz un tos cenšas iznīdēt visos iespējamos veidos. Bet kad lieli kampēji grib sev panākt atvieglojumus, tad tieši šie mazie, nelaimīgie tiek izcelti par piemēru, uzņēmēju problēmām.

Atbildēt

kā tad tā?

18.03.2024. 17:59

Kristaps Šlesres, būdamams kristīgs cilvēks, draudzējas ar bandītiem?

Atbildēt

šitie mežoņi- tovarišči

18.03.2024. 17:49

»

JKL

Piekrītu: Šitie tovarišči ir tikai lai piebāztu sev kabatas....Nekas cits tos neinteresē, un tādi salīduši LV politikā papilnam


nevar rimties slepkavot sava idiotisma pēc

sava idiotisma pēc neapstājas slepkavot

jo slepkavām tas ir augstākais instinkts

jo pašiem bail no nāves

tiem šķiet

ka ar katru slepkavību ko viņi veic

viņi attālina savu nāvi

un jūtas vareni

Atbildēt

Redziet, lai kļūtu par labu biznesmeni

18.03.2024. 17:21

ir jābūt labam slepkavas instinktam. Šnepsts tam ir ilustratīvs piemērs. Viņs ir nopelnījis pietiekami daudz naudas savai iztikai un izklaidēm, bet palidzis dzīvnieka līmenī - turpina nogalināt izklaides pēc.

Šis dzīvnieks- mežonis nekad nekļūs par aristokrātu, kaut līdzekļu tam pietiek. Tas pats attiecas uz Šleseru un Krištopanu.

Visi trīs ir nožēlojami dzīvnieki.

Visiem rokas līdz elkoņiem asinīs.

Atbildēt

Novērotājs

18.03.2024. 16:27

Man pašam medības prieka pēc neraisa pozitīvas asociācijas. Taču Lapsas pēkšņā pārtapšana par zoošizu smīdina.

Atbildēt

Nu ja

18.03.2024. 16:19

Kategoriski nav iespējama godīgi nopelnīta nauda šādā valstī, kur valda totāla korupcija un varu pēc 90tā gada saglabāja tā pati okupācijas vara, komunisti, čekisti un krievu okupanti. Vai tad eiropas politiku korumpēja dāņi, norvēģi, turki, jeb tomēr kremļa purni visur izgaismojas.

Atbildēt

Oki

18.03.2024. 16:03

Vēl viena grāmata , kas palīdzēs vairāk izprast medības :
Hunting: A Cultural History (The MIT Press Essential Knowledge series) Paperback – October 4, 2022

Atbildēt

Oki

18.03.2024. 15:52

»

Gustavs

Biznesā no nekā viņš ir radījis 7. lielāko Latvijas pārtikas uzņēmumu...


Pirms rakstīt murgus par medībām, iesaku iepazīties vismaz ar Medību likumu un pasaules vēsturi . Izsakoties vēl skaidrāk - ja Tavi senči nebūtu medījuši , Tevis nebūtu .

Atbildēt

VID

18.03.2024. 15:46

Malacis tas Šnepsts! Bet ne mazāk izcils mednieks un uzņēmējs ir LR prezis pederastio Rinkavičš!

Atbildēt

štopānam

18.03.2024. 15:44

jāatgriežas pamatskolā un jāiemācās latviešu valodā rakstīt bez kļūdām!

Atbildēt

Hulyo

18.03.2024. 15:06

Tas Šnepsts nebūt nav uz mutes kritis un atbildējis LL visnotaļ trāpīgi. Pievienotā bilde vispār ir super. Ko teiksi LL? Adekvāta atbilde? Aizbāza tev muti viens kārtīgs čangals?

Atbildēt

va vellos

18.03.2024. 15:02

Nu tiktāl esam. Metaxas Viļa dēls, pats bankrots, māca pasauli, kas ir pareizs bizness.
Vēl jau nav teikts, ka tas radzis ir īsts.

Atbildēt

Liana B.

18.03.2024. 14:56

Ups, vai tiešām 90% no 25 000 Latvijas medniekiem šauj pa visu, kas kustās? Par Āfriku ir jau lasīts- bezgala dārga licence, aizved ar vaļēju auto un dod iespēju izšaut 1x, kopā ar dižo Latvijas mednieku šauj arī vietējais, lai būtu drošs, ka zvērs nav aizšauts un tam nav kaut kur līdzi jāvelkas. Tā jau arī tās Lindas lobētās lūšu medības notiek, nabaga pārbiedētais dzīvnieks kokā savu bendi gaida. Apsargam neslikta prēmija kešā.

Atbildēt

JKL

18.03.2024. 14:43

»

teiksmim

Kā ir: Pie joda visus tos sleseristus-lembergistus u.c. internacionalistus-nacionālo interešu nodevējus..Krievijas pakalpiņus


Piekrītu: Šitie tovarišči ir tikai lai piebāztu sev kabatas....Nekas cits tos neinteresē, un tādi salīduši LV politikā papilnam...

Atbildēt

teiksmim

18.03.2024. 14:33

»

Gustavs

Biznesā no nekā viņš ir radījis 7. lielāko Latvijas pārtikas uzņēmumu...


Kā ir: Pie joda visus tos sleseristus-lembergistus u.c. internacionalistus-nacionālo interešu nodevējus..Krievijas pakalpiņus..

Atbildēt

Gustavs

18.03.2024. 14:17

Biznesā no nekā viņš ir radījis 7. lielāko Latvijas pārtikas uzņēmumu...
_______________________________________

Tiesa gan-tikai: ar blatiem, izvairoties no nodokļu nomaksas, ar aloksņu algām un citiem prihvatizatoriem rasturīgiem elementiem...tā kā te nav ko lielīties. Lūk, ja viņs to būtu radījis ar savām spējām un zināšanām-tad būtu ko lielīties..
Kas attiecas uz dzīvnieku nogalināšanu prieka pēc, tad tas gan nav kas jauks un atbalstāms...Tas ir kaut kas no visatļautības un nesodāmības..no lieluma mānijas....

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: