Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Domāju, jābūt drosmīgiem un beidzot jāpasaka atklāti - ir pēdējais laiks nopietni izvērtēt tikšanās nepieciešamību kā tādu, ne tikai svētku laikā, bet vispār.

Tas tomēr ir bīstami, jo, lai gan Dumpis sola, ka jau nākamā gada rudenī būs pieejamas jaunas, daudz labākas un modernākas vakcīnas, kas jau labāk pasargās pret daudzajām mutācijām, vienmēr pastāv risks.

Un, kā prasīja mūsu pats gudrākais premjers, - Krišjāni, tu gribi dzīvot vai mirt? Kurš gan grib mirt - visi taču grib dzīvot mūžīgi. Tiesa, zinātnē balstīti pētījumi liecina, ka pagaidām nevienam tas nav izdevies, tā ka arī Krišjānim tomēr acīmredzami nāksies nomirt.

Lai gan var jau gadīties, ka Pfizer izstrādā un patentē arī nemirstības eliksīru, jo, ja cilvēks nemirst, viņam ir izcilas iespējas vakcinēties regulāri neierobežotā laika periodā, kas savukārt ir izcils biznesa plāns. Akcionāri un investori sit plaukstas, visi laimīgi.

Bet, kamēr tas vēl nav paveikts, labāk būt piesardzīgiem. Maskām pa virsu valkāt respiratorus, skriešus doties būstēties, ne ar vienu netikties un, droši distancējoties, pasēdēt mājās vēl drusciņ, kamēr viss norims. Nu, kādus dažus gadiņus vēl. Un tad jau varbūt Metaverss būs attīstījies tik tālu, ka no mājām arā nemaz nevajadzēs iet. Viss būs virtuāli daudz reālāk nekā fiziskajā realitātē.

Krišjāni, vai tu to negribi? Protams, ka gribi. Tā ka klausiet, lūdzu, Dumpim un farmācijas ministram Pavļutam. Esat apdomīgi un nemēģiniet ļauties muļķīgam kārdinājumam dzīvot, - jo tad taču var arī nomirt.

Tas, kas nav dzīvojis, - tas taču nevar arī nomirt, vai ne? Šī tad arī varētu būt nemirstības formula, ko varētu patentēt mūsu valsts vadītāji un kā Latvijas Nokia pārdot Pfizer. Valsts ekonomikas problēmas atrisinātas un visi laimīgi var sēdēt Metaversā.

Slava valdībai! Slava farmācijai! Slava nemirstībai!

Novērtē šo rakstu:

215
25