Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

overbaums

25.12.2021. 16:42

Stulbais cilvēk, tu, kurš šodien ar degunu slienies mākoņos, bet rīt baltās čībās un uzvalkā bez kabatām tiec aprakts vai sadedzināts; tu gribi kādu sertificēt?! Tu kādam draudi?! Tu kādu gribi atstāt bez iztikas līdzekļiem?! Tikai tādēļ, ka tev gribas būt bagātam un tev ir vara?! Vai tu, muļķi, nesaproti, ka tā ir tava pārbaude, tavs eksāmens? Kas tu tāds esi? Vai tualetē pēc tevis smaržo pēc naktsvijolītēm?

Tu esi iedomājies sevi Dieva vietā? Tu gribi sertificēt būtnes, par kurām tu nezini gandrīz neko; kuras nav veidotas ar tavu palīdzību..

Atbildēt

viņu plāns līdz 2040gadam visus iedzīt nabadzībā

23.12.2021. 12:12

Valdošo ,,Elišu,, plāns ar pošu palīdzību aplaupīt ,,legāli,, cilvēkus iedzenot nabadzībā, atņemot darba iespējas atņemt jumtu virs galvas dēļ kaut kādas sūda potes.

Tas ir noziegums, kuru tumšās valdības šobrīd realizē ,,vilki,, jēru ādās...

Atbildēt

man tevi duraku nevajag

22.12.2021. 12:48

tikties vai netikties katrs lemj pats, atkal viens idiots sēž un bļāvā'!!!! ej pie darba, nodokļus nomaksā, dievs tevi vēro

Atbildēt

Pastala - dzīvojam mirušo ielenkumā

20.12.2021. 18:08

Viņiem jātop pakārtiem pēc starptautiskā tribunāla, ja vien agrāk kāds mednieks, kuram noslaktēta ģimene, ies pēdējās medībās skaidri zinot - ja gribi dzīvot, jāzin par ko mirt.
Mūsmāju pastalnieki skrējuši pakaļ visām varām, šis kovidskrējiens ir pēdējais, dzīvi distanci nesasniegs ne potētie, ne potētāji.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

20.12.2021. 16:44

Tā arī nebija īsti saprotams, ko stāsts vēstīja ?

Atbildēt

Viltnieks

20.12.2021. 16:02

Bravo!
Lielisks feļetons!

Atbildēt

Hroniskais indriķis

19.12.2021. 16:31

Nopietni apsverot satikšanās nepieciešamību - vecvecāki jaunāki nekļūst, no testētajiem ap 10% ir ar covidu, no mirušajiem apmēram tāpat. Viss normāli - nekāds papildu risks no satikšanās.

Atbildēt

Andris Akers

19.12.2021. 14:20

Stīvī Niks un Bekingems piedzīvoja kaut ko tuvu tam. Ak, jā, Delēzs par Laibnicu. Un tikai tur arī vajag dzīvot. Kā tur Bikovs teica - žēl, ka jūs neizvēlējāties kļūt par dzejnieci, jūs zinātu, ka nāves nav, jūds piedzīvotu milzīgas emocijas un iekultos absolūtās dzīves ķezās. Mums bija divas dzejnieces, kas saskaņoti pašnāvējās. Tur bija sarakste... lūk, tur arī vajag dzīvot.

Atbildēt

stulbi

19.12.2021. 14:12

bet tagad idiotu gadsimts

Atbildēt

Andris Akers

19.12.2021. 14:11

Bairons ieradās Venēcijā.... tas bija absolūts GREATNESS.

Atbildēt

Andris Akers

19.12.2021. 14:08

Tā ir Meraba frāze - 1989. gads, Prāga, krievu valdoas redakcija. Kas notiks ar padomju varu? Tas, kas nekad nav dzīvojis....

Ebreji sarīkoja kultūras uguņošanu. Tas bija visu laiku labākais radio. Amerikāņi deva nedaudz naudas, neko nekontrolēja. Un sabiedrības izspļāvēņi sarīkoja kaut ko skaistu. Raģio Svoboda, Tango....

Greta Garbo, Greta Garbo, vjse dumaļi, kakaja kakaja... - A ŅEKAKAJA.

Atbildēt

Ja būs varēšana, tad okey...

19.12.2021. 00:13

»

Akmentiņš

Laiks mētāt jokus ir pagājis.Šī kategorija saprot bruģakmeņus un skrotis


Vai atradīsies, kam bikses netrīc?

Atbildēt

Farmakologu sveiciens svētkos

18.12.2021. 21:52

Farmokologu Ziemassvētku sveiciens - netikties svētkos un labāk nekad vairs nevienam ne ar vienu netikties ir tāds maigs pirmsvētku pīkstiens.

Jau sen visi ir pieslēgti pie vadiem un nav nekādas nepieciešamības VISPĀR jelkad iziet no mājām.

Lielveikali raustās pirmsnāves konvulsijās liekulīgi aicinot pirkt svētku dāvanas nolūkā vienam otru apdāvināt. Neatgriezeniski izzūd klātienes kontakti it visās jomās, Apdāvināt " savus mīļos" ar ledusskapi , jaunu skārienjūtīgo spēļmantiņu vai citu Jaungada mantu var arī pa vadiem.


Nepieciešamība apmeklēt DARBU , skolas, veikalus, valsts iestādes, tiesas (jo būs elektroniskās - tiesas) - atmirs. Tuvā nākotnē būs arī elektroniskās dzemdības, elektroniskie zobārsta pakalpojumi, elektroniskie cietumi, nesmejaties, tas būs..

Iestāsies savdabīga komunisma utopija ; jāstrādā vispār vairs nebūs un , cik jauki, cilvēki veģetēs savās " alās" pieslēdzot savu APZIŅU pie datora vadiem.
Komunismā bija tada smieklīga likuma norma: par nestrādāšanu - parazītisku dzīves veidu lika cietumā, bet tagad valsts pati aicina cilvēkus nestrādāt algotu darbu, sēdēt mājās .

Pašreizējā, 2021,.2022., 2023.utt. gada dzīves jēga un mērķis jau skaidri redzama : nodrošināt un kāpināt farmācijas biznesa miljardu peļņu, padarot cilvēkus par vakcīnatkarīgiem līdz brīdim, kad pasauli pāršalks jauns izaicinājums - vēl jaukāks un skaistāks bacīlis, kura dēļ cilvēce piedzīvos aizvien jaunu tehnoloģiju progresu un, diemžēl, cilvēcisko attiecību galu.

Atbildēt

Gada stulbākais ūdenputns

18.12.2021. 16:06

Dihotomija “vakcinēts”- “nevakcinēts” ļoti noder apstākļos, kad “latvietis-krievs” un “krievi nāk” vairs nestrādā.

Atbildēt

Haralds Kalns

18.12.2021. 00:03

Tāpēc visus,tur augšā esošos,vēl pa virsu peldošos,jāgulda atpūtā,lai Pastarā tiesā neierastos,itkā nekad nebūtu miruši!!!

Atbildēt

Akmentiņš

17.12.2021. 22:13

Laiks mētāt jokus ir pagājis.Šī kategorija saprot bruģakmeņus un skrotis.

Atbildēt

Marika

17.12.2021. 20:38

Šāda vēstule pie mums cirkulē, izprintē un iesniedz saviem vietējiem priekšstāvjiem. Cienījami cilvēki parakstījušies. Mēs esam vairākums, kas nepadosies.
https://renz-law.com/renzletter/

Atbildēt

Naivais

17.12.2021. 20:22

»

Derdz

DUMP KUR IR VĪRUSS, KUR DZĪVOT, KUR AUG UN PEĻ,.. VARBŪT PAMATSKOLAS MĀCĪBU STUNDA BIOLOĢIJA SPĒS SNIEG SAPROTAMU INFO


Gribi sajust vīrusu sevī, satiekamies, man tāds neliels vīrusiņš ir priekš tādiem, kā Tu.

Atbildēt

Aģents 007

17.12.2021. 19:32

"Es domāju, ka grāmatas daļas, kas cilvēkus patiešām interesēs, ir Tonija Fauči vēsture," Roberts Kenedijs jaunākais sacīja Bremonam Housam stundu garajā intervijā.
"Tā vietā, lai sniegtu medicīnisku atbildi uz medicīnisko krīzi, mums bija militarizēta reakcija, un mums bija monetizēta atbilde," sacīja Kenedijs.
"Visa Fauci politika tika izstrādāta, lai veicinātu sabiedrības uzskatu, ka vakcīnas ir vienīgā izeja no pandēmijas, un pēc tam tika izmantotas organizētas bailes kā propaganda. Iespiest cilvēkus mājas arestā un izraisīt stāvokli, ko sauc par Stokholmas sindromu, kas liek cilvēkiem būt pateicīgiem saviem sagūstītājiem un ticēt viņiem, ka vienīgais veids, kā izdzīvot, vienīgā izeja no krīzes, ir pilnīga paklausība pēc sagūstītāja pavēlēm."
Taču, iespējams, šokējošākā atklāsme lielākajai daļai Kenedija grāmatas lasītāju būs lieta, ko viņš vērš pret ASV valdības izlūkošanas aģentūrām, jo tās jau pirms laika ir izstrādājušas visu reakciju uz vīrusu.
"Viena no lietām, ko es domāju, ka es parādu, kas pārsteigs cilvēkus, ir izlūkošanas aģentūru dziļā iesaistīšanās. Ne tikai saistībā ar funkciju finansējuma ieguvei Uhaņā un ļoti dīvainajām partnerattiecībām, kas viņiem bija ar Ķīnas militārajiem zinātniekiem, bet arī par to, kā izlūkošanas kopiena, jo īpaši CIP, sazvērējās ar Toniju Fauci, lai izmantotu pandēmiju kā izlikšanos, lai uzspiestu totalitārās kontroles, lai iznīcinātu tiesību aktu ne tikai ASV, bet arī demokrātijās visā pasaulē.
Kenedija pētījumi atklāja faktu, ka 68 procenti no Fauci algas nāk no bioieroču pētījumiem.

Atbildēt

mr-swabs

17.12.2021. 19:31

Pēdējais laiks ir izvērtēt vai dumpi un ūrīti svētku sajūtai nevajag iesēdināt Ziemsvētku eglītēs - tādās paškidrās un nomizotās ar uzasinātiem galiņiem. Nešaubos, ka laiks, kad sapnis kļūs par īstenību, nav aiz kalniem, bet Ziemsvētki tā būtu jaukāki.

Atbildēt

jā, bet...

17.12.2021. 19:01

Miljoniem cilvēku mirst tā arī nedzīvojuši. Šeit būt vēl nenozīmē šeit dzīvot.

Atbildēt

vaccine detox

17.12.2021. 17:56

duckduckgo

Atbildēt

millers

17.12.2021. 17:21

lops karelis un mesls pluts, nospragstiet

Atbildēt

Derdz

17.12.2021. 17:18

DUMP KUR IR VĪRUSS, KUR DZĪVOT, KUR AUG UN PEĻ,.. VARBŪT PAMATSKOLAS MĀCĪBU STUNDA BIOLOĢIJA SPĒS SNIEG SAPROTAMU INFO.

Atbildēt

Kariņš jau guļ “nāves koridorā uz morgu”

17.12.2021. 17:18

Nekas vairs viņu neapdraud. Ne ceturtā, ne trešā vai entā pote!

Spriedums nav pārsūdzams.

62 000 ir bijuši spiesti atstāt darbu un reģistrēties bezdarbniekos. Ja kādam no viņiem kā tādiem, kas atsakās savu ķermeni pakļaut eksperimentiem ar vakcināciju, par kuras sekām pašam jāparakstās, valsts nodarbinātības dienests piedāvās divus darbus un, ja viņi joprojām nebūs vakcinējušies, Kariņa valdība šos cilvēkus atstās bez darba un iztikas minimuma ienākumiem. Atstās vispār bez ienākumiem, kas neatbilst cilvēktiesībām - tiesībām uz darbu un ienākumiem.

Kariņa MK valdība izvērš sociālo segregāciju un veicina sociālo protestu aktivizēšanos, kurinot naidu starp vakcinētiem un nevakcinētiem, kurinot naidu pret valsts iekārtu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: