Menu
Pilnā versija
Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Latvijas Slimnīcu biedrība · 30.05.2020. · Komentāri (26)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Leiputrija ierēdņiem

03.06.2020. 12:16

Slimnīcu līmeņi ir tik pat neizdevies eksperiments,kā kārtējā veselības apdrošināšanas sistēma un e-veselības neveiksmīgais projekts,kurā jau ieguldīta milzu nauda,jo nevienam nekad atbildēt nevajadzēs-ne ierēdņiem,ne ministriem!

Atbildēt

Šai krīzei vajadzētu likvidēt bezjēdzīgos dziedātāju un dejotāju barus grupās

01.06.2020. 05:06

»

!

atnemiet ierednus,sorositu mediju bandu un profesionalos sportistus


sportistus - futbolistus, basketbolistus - kas “aizstāv” klubu un valstu titulus utt. Hokejs arī kļuvis bezjēdzīgs - vicina nācijvalstu karogus, bet spēlētāji algotņi, nācijvalsts nodevēji no “patiesības ministrijas” viedokļa.

Nejēdzīgi pašvaldību štati ar milzīgiem nepamatotiem izdevumiem uz sabiedrības vispārīgās labklājības rēķina. Pārāk daudz politikāņu - aktieru un klaunu, lai gan partokrātiju vada un kontrolē VDD.


Bezjēdzīgi daudz visādu valsts finansētu mediju, kuri atražo valsts pasūtījumu - nepārtraukti melojot sabiedrībai.

Nav palikusi neviena sfēra, kuru nebūtu sabojājusi nauda. Žīdu ebreju FRS saražotā. Pašlaik Ķīna, Krievija, ES un ASV pastiprināti izlaiž apgrozībā lielas savas naudas masas. Starptautiskā norēķinu banka ar grūtībām uztur dažādu kursu attiecības starp naudu vērtībām. Neviens nezin ar ko tas beigsies.

Atbildēt

Zelta stunda

01.06.2020. 04:52

»

Agnese

Nav jēga pacientu vest uz klīnikām, kur tāpat nevar sniegt palīdzību, jo nav konkrētas specialitātes ārsta, resp., nestrādā brīvdienās, piemēram, vai gadījums izrādās komplicēts un tāpat jāved uz augstāka līmeņa stacionāru pēc iespējas ātrāk. Nevis jāsaņem telefoniskas konsultācijas un tik ,,jāārstē...


Piekrītu Jūsu viedoklim. Zinu, reti kad gadās speciālists uz vietas, neskaitot terapeitu, steidzamas asinsanalīzes, varbūt vēl dežūrējošais ķirurgs.

Pacientu visos veidos atsvešina no valsts - samazina finansējumu, nesamazinot administratīvos izdevumus. Valsts par sevi, tauta par sevi.

Cik reižu nav bijis, ka “ātrajiem” galvenais “fiksi dabūt pacientu uz slimnīcu uzņemšanā” un miers. Labākā gadījumā uztaisita kardiograma. Kādreiz aizbrauca, īpaši naktī krīzes stundās asinspiedienam uz rīta pusi - cilvēks mirst, ierodas, iešpricē papaverīnu un dibazolu, kupē stāvokli līdz nākošajai reizei. Tagad, cik zinu, papaverīnu un dibazolu nepraktizē.Lai gan bija labi rezultāti. Strīdīgi viedokļi.

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz

31.05.2020. 23:26

Man jautā,kāpēc es Egmaŗs Kakuedajs visur atklāti lepojos ar savu darbību LPSR milicijā un VDK štatā kā stukacšš un provokātors. Jā tie bija manas dzīves labākie gadi, gadi kad es tiku savervēts kā ietekmes aģents un atklāti un ar visu jaudu cīnījos pret jums visiem , kad mani novērtēja Partija un Valdība. Vēl līdz šim es, Egmaŗs Kakuedajs izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, goda vietā glabāju savus apbalvojumus un pateicības rakstus par savu LPSR miliča stukačša provokātora dienestu. Šo cīņu es turpināšu līdz pēdējam elpas izsmirdējienam.

Atbildēt

!

31.05.2020. 22:45

»

atņemiet administrācijas barus

cik cilvēku pie mums vispār rada materiālas vērtības


atnemiet ierednus,sorositu mediju bandu un profesionalos sportistus !

Atbildēt

Agnese

31.05.2020. 21:00

»

Zelta stunda

Vienmèr bijis svarīgi ātrās palīdzības slimnīcā pacientu nogādāt stundas laikā pie speciālista...


Nav jēga pacientu vest uz klīnikām, kur tāpat nevar sniegt palīdzību, jo nav konkrētas specialitātes ārsta, resp., nestrādā brīvdienās, piemēram, vai gadījums izrādās komplicēts un tāpat jāved uz augstāka līmeņa stacionāru pēc iespējas ātrāk. Nevis jāsaņem telefoniskas konsultācijas un tik ,,jāārstē" tālāk.

Atbildēt

ha-ha

31.05.2020. 15:41

Viss notiek likumsakarīgi,jo iedzenot bailes palielinās mūsu galvenās,bet nu jau izsīkstošās ,eksportpreces virzība uz donorvalstīm.Samazinoties ārstu apmeklējumu skaitam ir samazinājusies mirstība,kas arī ir rādītājs veselības aprūpes kvalitātei un politikai un izsauc varas satraukumu.Ir radušies ierēdņu darbībai ideāli apstākļi,kurus ierēdniecība labprāt saglabātu,bet vienlaicīgi parāda ierēdņu skaita absolūto absurdumu.

Atbildēt

jautaajums

31.05.2020. 14:45

»

nē, tie ir tie

kas parazitēšanu pielikuši pie cilvēktiesībām...cērme ir humanizēta, 74 000 bezdarbnieku, laukos darbus nav kas dara...kur vēl ēnu ekonomikas cērmes...ja nav kauns būt cērmei, ar ko sarunāties


Vai tie ir deputāti,vai domāti visi partijnieki?Laukos tiešām vairs nav kam īsti strādāt,bet tas atkal ir biedru partijnieku nopelns.

Atbildēt

Jā, bet

31.05.2020. 11:26

»

treknis

"katram";piesmiet/ierēkt-normāls liberastu troļļa stils,bet,ne par trolli...


Ko Viņķele var darīt? Varbūt labāk padomā, ko Viņķele varētu nedarīt? Izlasi šajā pat portālā publicēto rakstu “Viņķele piemet savam atbalstītājam Rajevskim vēl 40 tūkstošus – Veselības ministrijai esot nepieciešams piedalīties „ZZ čempionātā”. KO citas amatpersonas šajā kovid situācijā varētu nedarīt? Izlasi šajā portālā publicēto rakstu “Šuplinskas cīņa pret Muižnieku izmaksājusi 20 000 eiro: ar paslepus noslēgtu vienošanos no nodokļu maksātāju kabatas iztērēti vēl papildus gandrīz 7000 eiro” Ja vēl interesē tēma “Ko mūsu valstsvīri varētu nedarīt?” vari painteresēties par tiem vairāk kā 200 miljoniem, kas tikko ar vieglu roku ir iegrūsti “Air Baltic”. Tādu piemēru ir cik tik uziet!

Atbildēt

treknis

31.05.2020. 10:40

"katram";piesmiet/ierēkt-normāls liberastu troļļa stils,bet,ne par trolli:
1.bet ko Viņķele var izdarīt,ja resursu ir tik cik ir, bet Covid "apkarošanai"esošie resursi tiek pāradresēti uz Covid.
2.papildus ekonomija uz citu rēķina-slikta ziņa-būs vēl kāds Covid vilnis (IZM arī filozofē ,ko darīt rudenī , ja būs atkal "pandēmija")
3.vara , kura uzskata,ka izglītība un veselības aprūpe ir pakalppojums ir tikai vara,kura prot tikai"uzvārīties".

Atbildēt

atņemiet administrācijas barus

31.05.2020. 10:01

cik cilvēku pie mums vispār rada materiālas vērtības????????????????
saucas 'ekonomika'

Atbildēt

nē, tie ir tie

31.05.2020. 09:59

»

jautaajums

Vai tie ir tie izcilības centra švonderi


kas parazitēšanu pielikuši pie cilvēktiesībām...cērme ir humanizēta, 74 000 bezdarbnieku, laukos darbus nav kas dara...kur vēl ēnu ekonomikas cērmes...ja nav kauns būt cērmei, ar ko sarunāties

Atbildēt

patiesībā

31.05.2020. 03:50

»

labvēlis

Žesti norāda visu


žesti norāda tikai to, kā tu personīgi izvēlies tos redzēt un saprast (?) attiecībā galvenokārt uz sevi vai citiem taml. domājošiem (?) "sabiedriskajiem aktīvistiem".

Visiem cilvēkiem standartversijā ir 2 rokas, 2 kājas un kopā 20 pirksti. Jebkura kāju / roku / pirkstu kombinācija, ko dēvē par žestiem, ir katra konkrēta personāža smadzeņu, t.sk. arī personīgi tavu smadzeņu interpretācija jeb fantāzija par "doto tēmu", kas ir precīzi atbilstoša konkrētā subjekta "samaitātības pakāpei". Kritiski "samaitātā" sabiedrībā tās "locekļi" par savu "samaitāto fantāziju" tradicionāli mēdz vainot tos cilvēkus, kuru žestos šie "locekļi" cenšas saskatīt savu neadekvāto fantāziju subjektīvās "vīzijas", t.i. (visbiežāk) vienkārši slima elefanta murgus.

Ir sacīts: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas."

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

Atbildēt

jautaajums

31.05.2020. 03:40

»

mja, švonderi jau vaimanā

varbūt vajag mazāk dzert un rīt


Vai tie ir tie izcilības centra švonderi?

Atbildēt

Q

31.05.2020. 03:37

Vai tad nav skaidrs, ka sorosītei viņķelei dots uzdevums iznīdēt latviešu tautu , ko arī viņa veiksmīgi dara. liedzot tai mediķu palīdzību!

Atbildēt

mja, švonderi jau vaimanā

31.05.2020. 01:30

varbūt vajag mazāk dzert un rīt.............

Atbildēt

Jā, bet

31.05.2020. 00:01

"Latvijas Slimnīcu biedrība aicina politikas veidotājus lēmumu par slimnīcu līmeņu pārskatīšanu nepieņemt sasteigti."
Nekas nav sasteigts. Viss ir smalki izplānots. Vai tiešām kāds to vēl nav sapratis? Ja kāds grib par to sīkāk uzzināt, sameklējiet un palasiet Googlē skaidrojumu jēdzienam "genocīds".

Atbildēt

Čekas troika

30.05.2020. 23:34

Levits, Kariņš, Viņķele.

Atbildēt

!

30.05.2020. 22:36

sorosa diskoteka aborigeniem !

Atbildēt

?

30.05.2020. 22:33

»

labvēlis

Žesti norāda visu


vinkele iemacijas no dela,vai dels no mates ?

Atbildēt

labvēlis

30.05.2020. 21:03

Žesti norāda visu...

Atbildēt

Zelta stunda

30.05.2020. 20:54

Vienmèr bijis svarīgi ātrās palīdzības slimnīcā pacientu nogādāt stundas laikā pie speciālista.

Rakstā nav neviena lieka vārda. Katrs uzrakstītais vārds ir cilvēka dzīvības vērts iepretim valsts politikas attieksmei.

Tas, ka valsts politika ir samazināt visos veidos iedzīvotāju skaitu, nesniedzot kvalitatīvu valsts veselības aprūpi, ir pat skaidrs no E. Levita attieksmes pret likumu. E. Levits kā VP ignorēja likumu par mediķu algu palielināšanu. Ja tiesa soda likumpārkāpējus, vai nav cita tiesa, kas adekvāti sodītu E. Levitu par noziegumu pret tautas vispārējo veselības aprūpi? Vai tiešām Latvijā nav neviena drosmīgā, kas sodītu E. Levitu tā, lai visa latviešu tauta to uzzin?

Atbildēt

kā vēl iznīcināt Latviju

30.05.2020. 20:50

??????????????????????????????????????
priekšļikumi būtu

Atbildēt

katram savu slimnīcu, skolu, pašvaldību, universitāti

30.05.2020. 20:49

stadionu, baseinu, pabalstus.............un brīvu ēnu ekonomiku...............

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: