Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ilgi gaidītais brīdis beidzot ir pienācis – Indriķa Latvieša romāna “Nāve” („Bailes 4”) pirmā daļa, kas drukātā formā grāmatnīcās jau sen izpirkta, tagad ir iegādājama arī e-grāmatas formā. Visiem interesentiem, kas dod priekšroku šādas formas lasāmvielai, romāna „Nāve” e-grāmata jau ir pieejama Jāņa Rozes interneta grāmatnīcā.

J. Rozes interneta grāmatnīcā „Nāves” pirmā daļa e-grāmatas formā maksā 5,75 eiro, un tā atrodama e-grāmatu sadaļā vai arī, vienkārši iekopējot interneta pārlūkā šo saiti:

https://www.janisroze.lv/lv/jra-e-gramatas/citas-e-gramatas/bailes-4-nave-e-gramata.html

Faktiski vienlaikus e-grāmatas formā pie lasītājiem dodas nākamā Indriķa Latvieša grāmata „Ādamsona faili: valstiskais organizētās noziedzības grupējums”, kas pērn nomainīja „Nāvi” Latvijā pieprasītāko grāmatu sarakstu augšgalā.

J. Rozes interneta grāmatnīcā „Ādamsona failu” pirmā daļa e-grāmatas formā maksā 5,50 eiro, un tā atrodama e-grāmatu sadaļā vai arī, vienkārši iekopējot interneta pārlūkā šo saiti:

https://www.janisroze.lv/lv/jra-e-gramatas/citas-e-gramatas/adamsona-faili-e-gramata.html

Abas jaunās Indriķa Latvieša grāmatas stāsta par faktiski vienu un to pašu – par „caurcaurēm izdomātiem” cilvēkiem, puskriminālu un atklāti kriminālu interešu grupām un vēl ietekmīgākām organizācijām. Katrs no tiem cenšas nokampt savu gabalu no Latvijas pīrāga pats savās un savu saimnieku interesēs. Kā redzam no apkārt notiekošā, daudziem tas lieliski izdodas, taču jaunās grāmatas katra no sava skatu punkta demonstrē – kas ir šie kampēji un kas to saimnieki.

Ir dzirdēts, ka internetā jau klejo apjomīgs un detalizēts saraksts ar personām, kas varētu būt „Ādamsona failu” „varoņi”, lai gan daudziem diezgan skaidras līdzības varētu būt saskatāmas arī bez šādas priekšā teikšanas.

Interesanti, ka Jāņa Rozes internetveikalā atrodama vēl viena ļoti slavena e-grāmata, kuru daudzi lasītāji tā arī nespēja iegādāties grāmatnīcās un kuras otrais, papildinātais izdevums vēl joprojām tiek tikai solīts. Lato Lapsas un Kristīnes Bormanes grāmata „Viltvārdis” e-grāmatas formātā ir atrodama un iegādājama šajā saitē, tās cena – 6,30 eiro:

https://www.janisroze.lv/lv/jra-e-gramatas/citas-e-gramatas/viltvardis-e-gramata.html

Novērtē šo rakstu:

89
7