Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Paldies, Latvija! Tev mani nevajadzēja. Nevajadzēja manus bērnus, nevajadzēja manu prātu. Un arī sirdi. Tā gadās. Bet to visu vajag uztvert ar smaidu. Kopš šodienas Latvijā es būšu ciemiņš.

Ā, maza ziņa esošajai varai - Jūs pat iedomāties nevarat manu rakstura stingrību, pat, ja tas prasīs gadus, mēs vēl tiksimies, satikšanās nāks auksta un atdzesēta. Un nebrīnieties, esošā vara, šī tikšanās būs tad tikpat nežēlīga, cik Jūs bijāt pret mani un manu ģimeni, cenšoties atņemt maniem bērniem visu. Šī vara, tiesu sistēma, menti, politiķi darīja visu, lai iznīcinātu četru latviešu ģimeni. Tie bija un ir latvieši, kas iznīcina. Tie nebija krievi, Putins vai oligarhi. Tie bija un ir latvieši. Ar prievītēm, karodziņiem, zagļi un izlaupītāji.

Mīļie mani atbalstītāji, paldies Jums. Mana komanda gatavosies vēlēšanām, es turēšu roku uz pulsa. Arī pats piedalīšos kampaņā. Šodien tamdēļ braucam apciemot Anglijas latviešus, tad es došos tālāk un pēc tam būšu Latvijā laiku pa laikam. Atcerieties, mīļie ļaudis - spēcīga personība nevis cieš un cieš, bet pieņem lēmumu mainīt apstākļus, lai nevajadzētu ciest. Ar to spēcīgs cilvēks atšķiras no vāja. Vājais ļauj sevi drāzt daudzreiz ilgāk. Spēcīgais pieņem lēmumu un maina savu dzīvi. Esiet spēcīgi, nevajag ciest! Ciest nav varoņdarbs! Dzīvojam tagad.

***

Saeimas Mandātu un ētikas komisija nolēma, ka skraidīt pa Saeimas zāli un solīt pa muti ir normāli, tā drīkst. Proti, tas nav ētikas pārkāpums. Jo jāsargā koalīcijas deputāts ar orangutana uzvedību, Izglītības un zinātnes ministrijas puspriekšnieks bez izglītības, bet ar pieredzi karteļmeliorācijā. Bļaustīties no vietas ir atļauts, atslēgt mikrofonu, tiklīdz kā kas nepatīk, ir atļauts. Tikmēr mani izslēdza atkal no Saeimas darba. Jo nosaucu karteļmeliatoru par to, kas viņš ir.

Man derdzas viss, ko iemieso šī vara, šī 13.Saeima. Man derdzas Mūrniece un komuniste, varai pakaļā līdēja Kursīte-Pakule, kura sejā teiks vienu, bet darīs citu. Man derdzas neizglītotais orangutans un visi tie jaunkomunistu zagļi. Man derdzas visi tie garā mazie ļaudis, kuri par 3 tūkstošiem eiro uz papīra ir gatavi pārdot pat savu bērnu nākotni.

Man derdzas divkose Golubeva, kura bija totāli nespējīga it visur, izņemot acīmredzot kaislē uz p…pjiem pie pieres. Derdzas visa tā jenotu valsts nodevēju un izzadzēju šaika. Es ticu, ka viendien Kariņš sēdēs, ja nebūs aizmucis uz štatiem. Es izdarīšu visu, lai Kariņš sēdētu.

Vienlaikus. Šoreiz es nevaru atļauties sešas sēdes būt bez darba samaksas. Tas aizskar tiešā veidā manus bērnus, jo man ir viņi jāuztur. Liegt man darba samaksu un vienlaikus aizliegt man strādāt nozīmē turpināt iznīcināt manu dzīvi. Es to nevaru atļauties. Tamdēļ es paziņoju par Saeimas deputāta mandāta nolikšanu. Tas notiks jūlijā tehniski. Man vajag brīvas rokas, lai es varu strādāt un oficiāli saņemt samaksu, lai uzturētu bērnus.

Post Scriptum. Varas vēršanās pret mani ir nevis viņu spēks, bet vājums. Viņi to dara, jo es biju un esmu vienīgā īstā opozīcija neatkarīgās Latvijas vēsturē.

***

Mana kalpošana 13.Saeimā līdz ar vasaras saulgriežiem ir galā. Paldies visiem, kuri par mani balsoja, kuri ielika plusu. Paldies ikvienam, kurš palīdzēja krāmēt dēļus. Paldies visiem, kuri vajadzīgā brīdī mani apsargāja un paslēpa.

Paldies ikvienam, kurš pielika roku dārza darbos. Paldies tiem, kuri man palīdzēja ar ZTI. Paldies visām brūtēm. Paldies arī tām, kuras atteica. Paldies visiem, kuri bija protesta akcijās. Paldies katram un katrai!

Kas tālāk? Tālāk ir divi scenāriji. Pirmais. Ja es zaudēju vēlēšanas, četru latviešu ģimene Latvijā neatgriezīsies, pazemojumu ir bijis gana daudz. Otrais. Ja es vinnēju vēlēšanas, tad trīs lietas - 1. nebijuša apmēra dzelžainas varas noziedznieku aizturēšanas. Kariņu ieskaitot. 2. Katrai bērniņa mammai 5000 eiro bērna piedzimšanas dienā. 3. Visiem bērniem brīvpusdienas visās skolās visās klasēs.

Bija crazy četri gadi. Tagad mañana. Un es gribu četras sievas, nevis varavīksnes krāsās krāsotu daiktu pie pieres.

Novērtē šo rakstu:

120
68