Menu
Pilnā versija
Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Alvis Hermanis · 29.10.2023. · Komentāri (228)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un mūsu bērniem dzīvot māca prātu izkūkojušie, muļķi un nelieši, kuri uzurpējuši varu, - šai laikā nav nekā svarīgāka kā turēties pie kaut kādas normālības.

Vecos laikos tā laikam bija reliģija vai Imants Ziedonis, vai kādi citi dzīves likumi, kas turēja mūs līdzsvarā un saskaņā ar Lielo kārtību. Tagad katram pašam jārod sava personīgā koordinātu sistēma, savējie 10 baušļi.

Latvijā situāciju apgrūtina tas, ka valdošie politiķi kopā ar saviem medijiem ir likvidējuši demokrātiskas valsts mehānismus. Un sakārtot mūsu sabiedrību ir grūtāk nekā Lietuvā vai Igaunijā.

Pat Latvijas valdībā esošās partijas vairs nepārstāv savu vēlētāju intereses, nemaz nerunājot par pārējo sabiedrību. Latvijas tauta sāk saprast, ka esošās partijas viņus vairs nebūs spējīgas pārstāvēt arī turpmāk.

Pirms tiek dibināta jauna partija, es iesaku dibināt normālo cilvēku tautas kustību ar nosaukumu "Veselais saprāts". Šai kustībai varbūt nemaz nevajag rakstītu programmu. Jo cilvēki, kuri būs tās sastāvā, šo programmu jau paši zina. Varbūt nevajag ne biedru naudu, ne kongresu, ne savstarpējo intrigu. Pietiek ar personīgo atbildību. Ikvienā dzīves situācijā.

Jo šīs kustības dalībnieki ir tie Latvijas iedzīvotāji, kuri visu paši labi saprot.

Tautas kustība "Veselais saprāts".

Novērtē šo rakstu:

254
19