Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ievērojamais krievu padomju laiku smadzeņu speciālists S.Saveļjevs

16.06.2019. 10:35

»

patiesībā

Dominējoši, neapšaubāmi. BET - ne tikai, kā zināms


profesors piedāvāja Krievijai izstrādāt slepenu smadzeņu skeneri, kurš būtu desmitreiz jaudīgāks par esošo, lai noteiktu potemciāli visapdāvinātākās personas, kras iesaistīt valsts attīstības programās, tostarp ieroču izstrādē. Zināms, ka Krievija cionista Putina vadība no tā atteicās. Pašlaik no tā dēvētajiem dabiskajiem talantīgajiem ģēnijiem caur videvējību radītiem standartiem no desmit izlaužoties realizējas viens. Savulaik Staļins izmantoja savu talantu, lai atrastu talantus un izvirzītu vadošos amatos PSRS interesēs. Pašlaik, nozogot šo ideju, Ķīnas valdība realizē šāda skenera izstrādi savas ekonomikas un armijas attīstības interesēs.

Atbildēt

Precīzi sacīts - "doinējoši"

16.06.2019. 05:08

»

patiesībā

Dominējoši, neapšaubāmi. BET - ne tikai, kā zināms


Jo nekā cita nav, daži instinkti - izdzīvošanas, vairošanās un dominēšana. Katram smadzenes no ieņemšanas brīža attīstās dažādi. Dažādi lauki virssmadzenēs utt. Notikumus līdz 2 g.v. cilvēks neatceras. Skolā faktiski jāiet no 7-8 g.v., bet sūta ātrāk, lai būtu ar ko papildināt armiju. Dažādu lauku lielums var atšķirties pat 40 reižu. Citi var pat iztrūkt. Majakovskim pieres daivā viens iztrūka, viņš, rakstot dzeju, to kopensēja ritma veidošanā, sacerot soļojot. Pārnācis mājās, visu pierakstīja. Vācu zinātnieki, pētit Ļeņina smadzenes, tās nesačakarēja, bet Einšteina iznīcināja... :)

Atbildēt

paga paga

16.06.2019. 00:36

Varbūt ne par tēmu, bet tomēr. Katru gadu Latvijas universitāti beidz filozofi, bet ko viņi dara, nav zināms. Tieši filozofiem būtu jāraksta un jāanalizē aktuālas norises, gudri izglītojot lasītajus. Zinu tikai pāris filozofu, kas ļoti labi uzstājas un analizē mūsu laiku. Piemēram, Stefan Molyneux, Slavoj Zizek… Tieši mūsdienās no jauna cilvēkiem vajadzētu skaidrot, kas ir rasisms, populisms, nacionālisms utt. vārdi ar kuriem nepareizi bārstās gan politiķi, gan daudzi cilvēki. Bet kur ir Latvijas filozofi, jaunie filozofi, kur???!!! Nekur.

Atbildēt

patiesībā

16.06.2019. 00:16

»

Cilvēki atšķiras

tikai ar smadzenēm


Dominējoši, neapšaubāmi. BET - ne tikai, kā zināms.

Atbildēt

Cilvēki atšķiras

15.06.2019. 22:49

»

QQ

Nu ja, nu ja...


tikai ar smadzenēm.

Atbildēt

Globāli ņemot,

15.06.2019. 22:47

»

QQ

Nu ja, nu ja...


dzīvojam taču pasaules ekonomikas globalizācijas laikā.. neitrāla komentēšana bez naida kurināšanas utt. ir ezotērika, kas nerada sekas, tukša izklaide. Pilnīgi tukša izklaide. Pat ne sabiedriskās domas virzīšana vai bremzēšana. Arī visas Pietiek publikācijas ir izklaide. Pietiek izklaides.

Atbildēt

QQ

15.06.2019. 20:57

»

HH

Komentēšana ir izklaide


Nu ja, nu ja. ;)

No metāla, piemēra pēc, var gan pa prasto štancēt naglas un dzeloņdrātis (vai, salīdzinoši "labākajā" gadījumā, ražot makšķerāķus, tūristu cirvīšus / lāpstiņas, grilaverķus un taml. "plašpatēriņu sportam & izklaidei"), gan arī – konstruēt un būvēt ekskluzīvas kvalitātes atslēgas un ieročus, tāpat kā dažādus (t.sk. arī metālapstrādes) smalkmehānikas instrumentus un agregātus, vai vēl par biezu kārtu lietderīgākus (tostarp IKT un taml. "plaukta") "attīstības viedproduktus".

Katram savs, kā zināms, tieši proporcionālā atkarībā no intelektuālās kapacitātes (galvenokārt). Cita starpā, smadzenes var izmantot arī kā subproduktu pārtikas ražošanā, nevis ("pēc noklusējuma") priekš +/- lietderīgas domāšanas. Nu ja, katram savs, tā jau vi'š i'... ;)

Atbildēt

Latvis

15.06.2019. 18:48

Sakarīgi komentāri reti aiziet un pietiek.com nav izņēmums.

Atbildēt

LL

15.06.2019. 12:32

»

Pietiek

Nu tā jau labāk, nevis lamāties! Vai ne


tu saki? Iespējams, ka tev varētu būt taisnība, vismaz šajā ziņā, ja to liecina tava pieredze.
Nekad nav tik labi, lai nevarētu būt vēl labāk! Vai ne? Un arī otrādi, tu jau to zini. Vai ne?

Atbildēt

Pietiek

15.06.2019. 11:25

»

Ontūns Mazpusāns© (lit. pseidonīms)

Tencinājums par bezmaksas reklāmu, lapsa & co...


Nu tā jau labāk, nevis lamāties! Vai ne?

Atbildēt

stalins

15.06.2019. 07:04

Paldies par rakstu! Man ljoti iepatikas salidzinajums :"pelekie zvirbuli".. Simpatiski, nudien simpatiski.Nu tie gara milzi gan mani neinterese. Mes , komunisti ar viniem ilgi nerotalajamies, vesture mums nebija devusi tik daudz laika.

Atbildēt

Kaatad

14.06.2019. 23:52

Saucamās izdevušās tautas no citām atšķiras ar to, ka vispār ļoti maz interesējas par - "ko domās pasaulē" :) Vidējais vācietis vispār lāga nezinās ka tāda Latvija kaut kur ir :)

Atbildēt

tev, stulbā lapsa no pietirstcomas pidarskapja,

14.06.2019. 22:05

»

Par sevi...


atkal zvērīgi skauž tas, uz ko pati nekad neesi spējusi un nekad arī nebūsi spējīga?
Samierinies un neķer kreņķi, ka esi tik bezcerīgi mazspējīga un nevērtīga draza.:)))

Atbildēt

14.06.2019. 21:52

»

Nemocies, Priedīt!

Striķi sev ieziepē


Par sevi:
Par mani?... Ko gan kāds var pateikt par sevi (objektīvi)?;))) Ja nu patiešām kādam būtu interese kaut ko konkrētu / personīgu uzzināt - var ievērtēt to, kas atrodams šajā linkā: http://www.dialogi.lv/article.php?s 361&id 1464&lang 2 P. S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv . Pilncieņā ~

Atbildēt

vai tiešām

14.06.2019. 21:28

»

Gatis

Priedīti, vai tiešam domā, ka latvieši lasa čekas mēsla sacerējumus


specdienestu provokators ar aģenta palamu "gatis" cer, ka viņš domā, nevis atvemj zombējuma mēslus?

Atbildēt

Gatis

14.06.2019. 20:55

Priedīti, vai tiešam domā, ka latvieši lasa čekas mēsla sacerējumus?

Atbildēt

Jēkabpils N. Šlitkes vārdā nosauktā ebreju draugu biedrība

14.06.2019. 20:08

»

Barmalejs

Kur tik nekonkrētu murgu var sarakstīt? 2/3 raksta izskatās kā masturbēšana uz sevīm spogulī, priecājoties cik pats ir garīgs un citi ne. Ja jau nav konkrētu lietu par ko rakstīt, tad varbūt ar nevajag rakstīt


plāno vākt naudas līdzekļus ebreju kopienu atbalstam cīņā par cilvēktiesību aizstāvību Latvijā. Īpaša uzmanība tiks veltīta cilvēktiesībām uz īpašumu un vienīgā nekustamā īpašuma, kas kalpo kā dzīvesvieta, neaplikšanai ar nodokli. Lūdzam visus vērsties jau tagad mūsu biedrībā ar Zemesgrāmatām par tiem īpašumiem, kuri šķietas apdraudēti ar piespiedu atsavināšanu NIN parādu dēļ.

Atbildēt

patiesībā

14.06.2019. 17:51

»

A.P.

Tas ir pareizi! Garīgi apveltīti cilvēki ir oponenti bezgarīgumam. Taču viņi ir arī garīgās bojāejas klienti. Garīgā bojāeja nevar attiekties uz tiem, kuriem ar garīgumu ir problēmas. Garīguma bojāejas klienti var būt tikai garīguma subjekti, kuri, neapšaubāmi, oponē bezgarīguma invāzijai, jo tas graujoši...


Un tomēr (ja ļauts precizējoši oponēt jeb "paskaldīt matus"):

1. Tātad – "tautas garīgās bojāejas OPONENTI" – tie ir jebkurā izpratnē / izpausmē Normāli Cilvēki, kuri vēl atlikuši (absolūtajā mazākumā uz kopējā "titulnācijas fōna") šajā pašreizējā "valsts" parodijā "eurolatvānijā". Un kurus, kā garīgi (intelektuāli, morāli un taml.) pilnvērtīgus Normālus Cilvēkus, "pēc noklusējuma" NEVAR ietekmēt nekādi garīgi "orientēti" destruktīvi procesi / norises, tostarp arī aktuālajā publikācijā visnotaļ atbilstoši uzrādītā un pierādītā neapšaubāmi "uz sejas" esošā tautas garīgā (garīguma) bojāeja. Pretējā gadījumā – nebūtu taču nekāda objektīva pamata uzskatīt TIK prasti (galvenokārt – pa lēto angažējamu neatgriezeniski degradējušos masmediju zombējuma) ietekmējamus subjektus par PILNVĒRTĪGI Normāliem Cilvēkiem.

2. Kur pretī "klienti" – tradicionāli tie ir (salīdzinoši) vairāk vai mazāk inerti un zināmām iniciatīvām / norisēm pakļāvīgi personāži. Tostarp, aktuālajā kontekstā – arī elementāri manipulējami, ietekmējami, zombējami, uzrīdāmi un taml. prasti ekspluatējami īpatņi, kam viena no raksturīgākajām un dominējošākajām "sugas" (identifikācijas) pazīmēm ir tā dēvētais "bara instinkts", tostarp inerti pakļaujoties bezcerīgi trulai "jābūtībai" un taml. garīgo draņķību zombējumam.

3. Visticamāk, tieši spēja "noturēt (garīgo, intelektuālo) stāju" un "izturēt sitienu" (t.sk. arī masmediju zombējuma, pūļa linčotāju noriešanas, "ķēķa tiesiskuma" sistēmas politekonomisko represiju izpratnē / izpausmē) ir tas principiāli izšķirošais kritērijs (jeb "pārbaudes akmens" / "lakmusa papīrs"), kas liecina (vai tomēr neliecina) par personāža atbilstību PILNVĒRTĪGI Normāla Cilvēka nominācijai. Un, līdz ar to, par jebkura attiecīgā personāža atbilstību "klienta" (absolūtajā vairākumā) VAI "oponenta" (absolūtajā mazākumā) statusam arī saistībā ar tautas garīguma bojāejas "mūsdienu apokalipsi".

P.S. Protams, taml. (terminoloģiskas) nianses, lai arī principiāli "jūtīgas", tomēr nekādi neietekmē tēmas "konceptuālo" būtību, kas arī šajā aktuālajā publikācijā ir tradicionāli visnotaļ atbilstoši identificēta un respektējami "izķidāta". Paldies! ;)

Atbildēt

jautaajums

14.06.2019. 16:07

Vai priedīts būtu pieskaitāms latviešu inteliģencei?Diemžēl inteliģences viedoklis netiek publicēts,publicēts tiek visādu samazgu viedoklis,kuri piesavinājuši inteliģences nosaukumu,piemēram,priedīts.
Vienam gan piekrītu,visi partijnieki ir deģenerāti,un kriminālnoziedznieki.

Atbildēt

patiesībā

14.06.2019. 15:49

Aktuālajā cien. A.P. publikācijā ar apzīmējumu "garīgās bojāejas klienti" identificētie subjekti neatbilst šī apzīmējuma sastāvdaļas "klienti" būtībai - visticamāk (kā arī turpmākajam šo subjektu izvērstajam raksturojumam atbilstošāk), gana adekvātāks būtu apzīmējums "oponenti". T.i. - "tautas garīgās bojāejas OPONENTI".

Atbildēt

Patriotiskais gars

14.06.2019. 15:07

par kādu suverenetāti gejropā runa--tā arī nesapratu,bla bla bla.Kāda suverenetāte ar vaļģisiem bebrovskiem,nē nē smieklu nav-----jāvaid un jābirina asaras,kā gadus atpakaļ vaļģis,kad no siles "aizgāja" šajā SAULES MŪŽA ZEMĒ,bet lielāku sili dabūja par "labi padarītu ar gandarījumu darbu".

Atbildēt

Barmalejs

14.06.2019. 14:53

Kur tik nekonkrētu murgu var sarakstīt? 2/3 raksta izskatās kā masturbēšana uz sevīm spogulī, priecājoties cik pats ir garīgs un citi ne. Ja jau nav konkrētu lietu par ko rakstīt, tad varbūt ar nevajag rakstīt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: