Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvis

02.07.2019. 20:01

Mēs to komunistu/VDK izveidoto valsti neesam sakārtojuši, kas tiek veiksmīgi darīts KF. Pat pilnīgi pretēji, tā attīstās savā noziedzībā. Mēs esam tāda kalpu tauta, kas bez svešā kunga nevar. Tas laikam to 700 gadu verdzības iespaidā. Lietuvā tā nav. Pie mums ir apmēram tā pat kā Ukrainā, šiem arī maz ir bijusi neatkarība un vēl komunistu salikta valsts no dažādām teritorijām, kas nekad nav bijusi Ukraina. Vienīgais labums, ka pie mums nav karošana.

Atbildēt

forcemajeure

02.07.2019. 11:30

domas ilustrācijai: te tikko vienā portālītī bija ziņa par Jordānas! karali

Atbildēt

forcemajeure

02.07.2019. 11:30

A.P. vienk nezina, kā strādā masmēdīkļi. darbā paņemti studenteļi (skat žurnālistu darba sludinājumus - var būt pēdējo kursu students). tādiem var maz maksāt. tad viena daļa tulko no angļu avotiem, otra - no krievu. angliski te mums ienāk reuter, AP, krieviski rian un interfax. angliskie brauc virsū Krievijai, krieviskie slavina savas pseidozvaigznes. rezultātā rodas tāda it kā idejiska putra, bet visam pamatā ir redaktoru aprobežotība

Atbildēt

VB

02.07.2019. 08:32

»

trollis

Ļoti labi par rusofobiju, par Klimovičiem


Jā! Un tiešām: "Pēc PSRS sagraušanas obligāti nebija jārada kaut kas antihumāns, amorāls, nacionāli katastrofāls, cilvēciski zemisks un pazemojošs."

Atbildēt

Indulis

01.07.2019. 13:50

Vislielākie rusofobi ir paši krievi 21.gadsimtā atdzīvinot Čingishana instinktus kas viņus pašus arī iznīcinās kā impēriju

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

30.06.2019. 22:17

»

Apmelot

var visus. Un nolamāt. Kur pamatojums par represijām


P.S.

Interesanti, patiešām – tieši kurus "visus" (represētājus, tātad) un tieši par ko personīgi es būtu atļāvies "nepamatoti apmelot un nolamāt"?

Jo – ņemot vērā to, ka šis paudums (publisks apvainojums nepamatotā apmelošanā u.t.t.) ir tapis adresēts personīgi man, neapšaubāmi runa ir par konkrētiem "apmelojumiem un nolamājumiem (it kā bez) pamatojuma par represijām" konkrēti manā izpildījumā – un, līdz ar to, attiecībā uz tik pat konkrētiem "nepamatoti apmelotajiem un nolamātajiem" attiecīgi saistītajiem personāžiem t.i. represētājiem.

Tātad –

"Kas tie tādi, kas raudāja",
piekāst-komas onlainā ~
"Apmeloti & nolamāti",
Represiju sakarā?…

Jau iepriekš – tencinājums par pilnvērtīgi patiesi un konkrēti uzrādītu pamatojumu šim personīgi man adresētajam publiskajam apvainojumam. Vai arī – tev "SLABO" tomēr, kā parasti? :/

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

30.06.2019. 20:00

»

Apmelot

var visus. Un nolamāt. Kur pamatojums par represijām


Nu, rau - tieši tā (arī, t.sk., bet ne tikai, protams) izpaudās represijas tā dēvētajā "publiskajā telpā" - vairākus gadus "ilgtspējīgi" un teju ikdienišķi regulāri tiražējot lojālpatrEJotiski orientētos masmēdītājos klajus apmelojumus un truli kretīnisku nolamāšanu. Protams, ieskaitot šo lapsas w-lapu, kā vienu no sevišķi proaktīviem "oficiālās" varas turētāju "īpašo vajadzību" apkalpotājiem. Tostarp arī lapsai tradicionāli demonstratīvi atbalstot un protežējot šādu (14:03) un taml. tizlu izpildīšanos komentāru sadaļās - par ko nepārprotami liecina kaut vai aktuālās publikācijas komentāru sadaļas attiecīgas "orientācijas" izkārnījumi.

Savukārt, attiecībā uz atkārtotu, nu jau uzstājīgi pieprasītu "pamatojumu par represijām" - skat. iepr. (ja jau atkal ar vienu reizi tomēr nav "piešķīlis uz palikšanu", kā parasti): "Vai varētu, lūdzu, pienācīgi argumentēti pamatot šādu "tuvāku" interesi un / vai šādas sensitīvas un taml. visnotaļ specifiskas informācijas objektīvu nepieciešamību (pie tam vēl - aicinot to tiražēt publiskajā telpā)?" Tātad, citējot tizleņklasiku – "kur pamatojums (jau iepriekš palūgtais!) šādai interesei (nu jau atkārtotai, pie tam vēl uzstājīga pieprasījuma formā) par visnotaļ sensitīvas un taml. diskrētas informācijas iegūšanu, pie tam vēl pieprasot to tiražēt publiskajā telpā un, savdabīgā kārtā, tieši šajā lapsas w-lapā?

Atbildēt

lida

30.06.2019. 15:59

Labs raksts to vajadzētu pasniekt aukskolās.Es iesaku izlasīt internātā rakstu IDIĀLA DZIVE NOGALINA kur dzīvnieku pēdējā degradācijas stadija ir pederastija tā pat kā cilvēku.

Atbildēt

gura

30.06.2019. 15:45

»

Mārcis Plūmesķirsis

Labs un savlaicīgs raksts,tā janki "vērtību" atdarināšana ir uz vājprāta robežas


Kāpēc visi atbalsta ASV kā žandarmu kas iejaucas visu valstu iekšējās lietās.

Atbildēt

Spulga Vijolīte

30.06.2019. 12:56

pat bail iedomāties, ka tā sauc masmed. sāks skalot smadzenes slāvu val. nezinošajiem par dramatiskajiem notikumiem Ukrainā. Mūsmēdiju sadistiem nāves un kara apjūsmošana pie kaimiņiem neizraisa vairs prieku, 5g. jau pagājuši -vajag kautko jaunu.Labi noderēs pašu neizglītotie bērni-mērkaķi, kas pat latv. val. nespēj 3 vārdus saviknēt loģiskā secībā ...

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

30.06.2019. 02:39

»

Vai nevarētu, lūdzu,

tuvāk par 2. punktā minētām represijām


Vai varētu, lūdzu, pienācīgi argumentēti pamatot šādu "tuvāku" interesi un / vai šādas sensitīvas un taml. visnotaļ specifiskas informācijas objektīvu nepieciešamību (pie tam vēl - aicinot to tiražēt publiskajā telpā)?

Atbildēt

Vai nevarētu, lūdzu,

30.06.2019. 01:11

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

Varētu, protams – tomēr ar pāris "atrunām...


tuvāk par 2. punktā minētām represijām?

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

29.06.2019. 18:19

»

Ārkārtīgi precīzi!

Vairāk nevarētu, lūdzu


Varētu, protams – tomēr ar pāris "atrunām":

1) ja vien TAM būtu pietiekama jēga un adekvāta motivācija (jebkurā attiecīgajā izpratnē / izpausmē);

2) ja PAR TO jau iepriekš (t.i. pirms dažiem gadiem aizsākoties un vēl joprojām turpinoties zināmām "sankcionālām norisēm", t.sk. "ķēķatiesiski procesuālā" shēmojumā) uz savas / savu tuvinieku (!!?!!) privātādas nebūtu bijis "jāizbauda" visi iespējamie šajā pašreizējā "valstī" politiski represētiem "izstrādes figurantiem" tradicionāli garantētie "labumi un jaukumi, pēc pilnas programmas un pa pilnu spektru".

Atbildēt

Ārkārtīgi precīzi!

29.06.2019. 17:06

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


Vairāk nevarētu, lūdzu?

Atbildēt

gan jau Livonijas tikumi piebeigs

29.06.2019. 14:50

vitebskas guberņas netikumus....................

Atbildēt

trollis

29.06.2019. 12:36

Ļoti labi par rusofobiju, par Klimovičiem...

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.06.2019. 09:17

»

Ne ne

Avàriju cèlonis ir steiga. Steiga ir pieradums, kas mainàms. Steigu veicinošos faktorus rada laika trūkums, pārslodze darbā, finansu krīze, ģimenes krīze, jaunas neizpildāmas prasības pielāgojoties haotiskajai likumdošanai.. tas viss tiek radīts, lai visaptveroši iznīcinātu ģimeni, iedzītu personu parādos...


Steiga noteikti ir faktors, neapšaubāmi.
Tomēr steigas ierobežošana uz ceļiem ar CSN neko nedod - ierobežojoši noteikumi tiek pieņemti nemitīgi, tak avāriju skaits vienalga palielinās!

Paradokss (patiesībā gan nē, tas mehānisms apakšā ir gana skaidrs), ka uz katru jaunu ierobežojumu kāda ļaužu grupa atsaucas uz sevis ierobežošanu vēl vairāk. Kādreiz apdzīvotās vietās ātruma ierobežojums bija 60, šī grupa brauca uz 50. Kad ierobežoja līdz 50, šamie brauc uz 40. Līdzīgi uz šosejām, kur šie čubina uz 70. Pie divjoslu šosejām (un vispārējās steigas, protams) šamie kopā ar fūrēm rada briesmas.

BMW atsaldeņi gan bija, ir un būs vienmēr

Atbildēt

Ne ne

29.06.2019. 09:02

»

Pomeranču Vainadziņš

Autoavāriju skaita pieauguma galvenais iemesls ir nevis uzspļaušana CSN, bet gan LV ceļi kā tādi kombinācijā ar transportlīdzekļu skaita pieaugumu. Nezinu, vai ir vēl kāda ES valsts, kur visas galvenās maģistrāles ir ar tikai 2 braukšanas joslām - katru savā virzienā; katrs apdzīšanas manevrs satur ...


Avàriju cèlonis ir steiga. Steiga ir pieradums, kas mainàms. Steigu veicinošos faktorus rada laika trūkums, pārslodze darbā, finansu krīze, ģimenes krīze, jaunas neizpildāmas prasības pielāgojoties haotiskajai likumdošanai.. tas viss tiek radīts, lai visaptveroši iznīcinātu ģimeni, iedzītu personu parādos...iznīcinātu.. kas beidzas ar avārijām, to letāliem iznākumiem. Tāda ir stratēģija, atbrīvojoties no liekajiem cilvēkiem, tautām, valstīm..

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.06.2019. 06:57

»

Jozis

Precīzāk par Žuli vairs nav iespējams...


Autoavāriju skaita pieauguma galvenais iemesls ir nevis uzspļaušana CSN, bet gan LV ceļi kā tādi kombinācijā ar transportlīdzekļu skaita pieaugumu. Nezinu, vai ir vēl kāda ES valsts, kur visas galvenās maģistrāles ir ar tikai 2 braukšanas joslām - katru savā virzienā; katrs apdzīšanas manevrs satur palielinātu avārijas risku, salīdzinot ar parastu braukšanu pa savu joslu.

Protams, BMW grūtgalvīši ir un paliek avāriju problēmas neatņemama sastāvdaļa, taču primārs, manuprāt, ir iepriekšminētais iemesls.

Atbildēt

Kaatad

29.06.2019. 01:57

Priedīškunga kaisle, pieņemu, ar piebildēm, daudziem tuva, saprotama..:) Tikai jautājums, vai desmitiem gados, nav bijis vērtīgāk kādu burkānu dobi izaudzēt, pielabot jumtu, nez ko vēl.., nu, tā perosnīgi.. Jo, kā redzami- milzīgam enerģijas tēriņam jēga tuvu nullei. Vai kas ir mainījies, kādi atjēgušies, apgaismoti pilsoņi dodas savā dzīvē ko mainīt? Taču ne. Un pat negrasās. Tad ko vērtas šis peršas,ja neskaita autora- uff, kā atkal pateicu..,norunāju nost.. :) Nesaku, ka tā noteikti ir, bet šķiet, autoram tīk vien visu vārdiski demontēt "pa tīro", vienlaikus nedarot it neko. Laimībai jānotiek, acīmredzot, kā "un pēkšņi uzausa gaisma" stilā :)Bet, tā jau interesanti, vietām informatīvi, paldies :)

Atbildēt

nu kurš tad to nezin

28.06.2019. 23:56

»

Morāle

10/10


nozombētiem naciķiem nav morāles. vispār nekādas. 0/00

Atbildēt

Cyril

28.06.2019. 21:58

»

Jozis

Precīzāk par Žuli vairs nav iespējams...


полный дурак

Atbildēt

Да да

28.06.2019. 21:33

»

jautaajums

Vai priedīts raksta par Izraēļa tutu


Priedîc skTas uz savu siev ebrejiet un rakst rakstus. Visi dumi sanàk.

Atbildēt

Jozis

28.06.2019. 21:21

»

Žulis

Čekas aģents Priedītis nespēj (negrib) saprast, ka tas viņa šeit sludinātais „jānusisms” ir bijis pamatā tieši viņa dievinātajai padomju impērijai. Atcerēsimies – šis impērijas ideoloģija bija Marksisms – Ļeņinisms. Tā ir materiālismu slavinoša, Dievu noliedzoša, antinacionāla ideoloģija. Padomju cilvēkam...


Precīzāk par Žuli vairs nav iespējams.
Skumji ir tikai fakts, ka debilizācija Latvijā vēršas plašumā, vislabākā liecība tam ir autoavāriju skaita straujais pieaugums. Ja uzskatām ka CSN ir likums, tad iedomājieties, ja variet, kādas masas, katru dienu, visrupjākā veidā uzspļauj šis likumam, un, uzspļāvēju skaits tiem nositoties nevis samazinās, bet otrādi - top lielāks. Šis tiesiskais nihilisms kļūst šaušalīgs!

Atbildēt

Žulis

28.06.2019. 20:28

Čekas aģents Priedītis nespēj (negrib) saprast, ka tas viņa šeit sludinātais „jānusisms” ir bijis pamatā tieši viņa dievinātajai padomju impērijai. Atcerēsimies – šis impērijas ideoloģija bija Marksisms – Ļeņinisms. Tā ir materiālismu slavinoša, Dievu noliedzoša, antinacionāla ideoloģija. Padomju cilvēkam vajadzēja būt pārliecinātam materiālistam, apzināties, ka šis īsais viņa dzīves brīdis beigsies ar pilnīgu iznīcību un vienlaikus būt gatavam šo vienreizējo esības mirkli ziedot komunisma ideju vārdā kaut kādai gaišai nākotnei, kuru varbūt kādreiz piedzīvos viņa mazbērni. Padomju cilvēkam savu tautu un Tēvzemi vajadzēja uzskatīt par kaut ko otršķirīgu, bet vienlaikus vajadzēja dedzīgi mīlēt un slavināt lielo padomju impēriju un padomju tautu. Vienkāršajam padomju cilvēkam, protams. Kas tad tas ir, ja ne visīstākais „jānusisms”?! Un šis „jānusisms” izpaudās visā PSRS valsts iekārtā un sadzīvē. Tie, kuri sludināja vienlīdzību, pieticību un sevis ziedošanu komunisma ideāliem, paši iepirkās specveikalos, ārstējās specslimnīcās un atpūtās tikai viņiem domātās sanatorijās un atpūtas namos. Ne velti tauta par viņiem ar ironiju teica: „Tie jau tie mūsu lielie, nabadzīgie proletārieši. Viņiem nekā nav. Viņiem visu dod valsts. Gan greznus dzīvokļus, mājas, vasarnīcas, mašīnas, pat šoferus un istabenes...” Jo veiklāks „jānusists” kāds bija (vienlaikus raušot un baudot materiālus labumus, veiklāk mācēja notēlot ticību un uzticību komunisma ideāliem), jo lielākas karjeras iespējas viņam pavērās. Tā tad arī bija tā izlase, kas gadu gaitā veidoja padomju varas eliti. Tie vis nebija „Maskavas PSKP/VDK augstākās nomenklatūras morālie kastrāti”, kā šeit viņus dēvē Priedītis. Tie bija paši izcilākie „jānusi”, kas no vienas puses bija uzticīgi materiālisma un ateisma egoistiskajai patērētāju kulta morālei, bet no otras puses, tautai sludināja vienlīdzību, humānismu, tautu draudzību un stāstīja pasaciņu par gaišo nākotni komunismā. Ir jāsaprot, ka pati komunisma ideoloģija sevī slēpj pretrunas. Nu nevar būt cilvēks vienlaicīgi materiālists un ideālists! Rupji sakot, nevar cilvēkam mācīt, ka viņš ir no mērkaķa radusies dabas rotaļa un vielaikus prasīt, lai šis cilvēks ziedotu sevi kaut kādiem cēliem ideāliem un ievērotu augstas morāles normas. Komunisma ideoloģija bija tikai instruments, ko „jānusi” izmantoja, lai parazitētu uz paverdzināto padomju impērijas tautu rēķina. Kad komunisma ideoloģija sāka traucēt viņu arvien pieaugošajām ambīcijām un dzīves baudīšanas vērienam, tā kā tāds nederīgs cimds tika vienkārši atmesta. Tagad šie „jānusi” ir ieceļojuši kapitālismā. Tagad viņiem kā instruments tautu paverdzināšanai ir globālisma ideoloģija. Tiek stāstīta pasaciņa par to, cik jauka dzīve būs, kad valstu robežas tiks noārdītas un kad mēs visi būsim pasaules pilsoņi bez tautības un pat bez noteikta dzimuma. Latvijas masu komunikācijas „jānusisms” nepiestāv latviešu tautas šodienas sejai, kā to apgalvo Priedītis. Latvijas masu komuniskācijas „jānusisms” ir padomju varas „jānusisma” turpinājums. To visu vada, virza un regulē tie paši pārkrāsotie kompartijas „jānusi” un viņu pēcnācēji. Pārliecināti materiālisti un Dieva noliedzēji, kam nav svēta un dārga ne sava tauta, ne Tēvzeme Ne jau latviešu tauta šeit ir kāda noteicēja. Latviešu nacionālo valsti iznīcināja padomju okupācija un tā vēl līdz šim brīdim nav atjaunota

Atbildēt

Jo priedītis grib izteikties gudrāk,

28.06.2019. 18:46

»

Pomeranču Vainadziņš

Bet Priedīšpap...


jo sanāk stulbāk. Kam mums viņš jāaudzina par normālu cilvēku? Uz palīgskolu to muļķi!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

28.06.2019. 18:37

Bet Priedīšpap!
Attiecībā uz II Pasaules kara izraisīšanu – varbūt tomēr iedziļinies Viktora Suvorova “Ledlauzī” rakstītajā?
Saprotu, ka tur atspoguļotais grauj iesakņojušās paradigmas un tāpēc tas tiek atmests “tāpēc, ka tā nav!”; tak tomēr ar loģiku vajag draudzēties.

Atbildēt

Puse raksta sacerēta skaidrā

28.06.2019. 18:19

»

Mārcis Plūmesķirsis

Labs un savlaicīgs raksts,tā janki "vērtību" atdarināšana ir uz vājprāta robežas


Tad iedzerts šnabis un raksts pabeikts. Nevis pabeigts.

Kārtējie šizi murgi. No kurienes? No ekonomikas "attīstības", no plānprātiņa skatījuma uz šodienas lietām. Svešvārdu kokteilis, neizprotot situāciju. Murgi, murgi un murgi. Tā šodiena atspoguļojas bij. čekista smadzenēs.

Atbildēt

jautaajums

28.06.2019. 17:41

Vai priedīts raksta par Izraēļa tutu?

Atbildēt

:)

28.06.2019. 16:31

»

Gatis

Izskatās, ka LPSR VDK vervēja, maigi izsakoties, plānprātiņus


Paškritika ir laba lieta, bet nevajadzētu publiski.

Atbildēt

Igors

28.06.2019. 16:02

Krievu aplamātājiem šis raksts nepatiks.

Atbildēt

Gatis

28.06.2019. 15:31

Izskatās, ka LPSR VDK vervēja, maigi izsakoties, plānprātiņus.

Atbildēt

Arturs Priedītis

28.06.2019. 15:29

Plašāk vērtējot, masu komunikācijas jānusisms ietilpst eiropeīdu rases entropijā. Eiropeīdu rase, saprotams, nav viendabīga, bet sastāv no daudziem etniskajiem kolektīviem. Katram no tiem piemīt zināma mentālā specifika un attīstības pakāpe. Entropija ir parādību un procesu pāreja zemākā stāvoklī, izdalot destruktīvu enerģiju. „Baltās” rases entropija aktīvi pulsē labu laiku – no XX gs. 70.gadiem. Toreiz jau 10 gadus plauka ārprātīgā demogrāfiskā pāreja, un eiropeīdu liktenis bija zināms – izmiršana un novecošana. Eiropeīdu entropijas izdalītā enerģija vispirms bija postmodernisma murgi, pēc tam tos papildināja homoseksuālisma legalizācija, iracionālisma uzplūdi, dzīves realitātes šizofrenizācija, veselā saprāta trūkums politikā, ekonomikā, izglītībā, globālisma ideoloģijas fanātisms, rusofobija. Eiropeīdu entropijas piemērs ir ES varas elites pelēcība un nekompetence, idiotiskā aizbildināšanās ar tolerances un politkorektuma nepieciešamību, milzīgie melu plūdi informācijas telpā, pašnāvnieciskā migrācijas politika. Vārdu sakot, eiropeīdu entropija uzskatāmi izpaužas nespējā sev nodrošināt normālu dzīvi un nespējā pašiem nepadziļināt savu antropoloģisko katastrofu. Skaidrs, ka latviešu inteliģence ir minētās entropijas sastāvdaļa. Ņemot vērā etnosa kritisko attīstības līmeni, ļoti spilgta sastāvdaļa. Piemēram, masu komunikācijas jānusisms ir entropijas izpausme. Taču nebūt vienīgā entropijas izpausme laikā, kad Latvijā strauji pieaug psihiski slimu hominīdu klātbūtne masu komunikācijas satura veidošanā. “Pietiek” virzība tam ir grezns piemērs, jo portāla saturu pārsvarā tagad veido oligofrēnijas apdāvināti talanti (komentārus raksta tikai debils “žulis”). Šodienas latviešu kultūru arvien apjomīgāk bīda kadri ar oligofrēnijas diagnozi. Par laimi arvien biežāk skan objektīvs vērtējums šodienas dzīvei – “absurds”. Latvieši jau otro reizi ir nonākuši līdz “absurdam”. 34. gada 15.maijā bija radikāla vēršanās pret pirmo “absurdu”. Vai vēsture atkārtosies un sagaidāma tāda paša formāta vēršanās pret otro “absurdu”? Nav ticams! Toreiz nebija latviešiem masveidā ļoti tīkamās zagšanas iespējas; toreiz LR bija suverēna valsts, bet nevis konfederācijas dalībvalsts. Tagad latviešu miljonam “absurds” silda sirdis, un latviešiem valsts suverenitāte nav vajadzīga. Toreiz latviešu miljonu vadīja inteliģence, kuru nebija kauns dēvēt par eliti. Tagad latviešu miljonu stumj uz elli levitžīda smirdošie fani un “583 darāmo darbu” bezsmadzeņu postcilvēki. Vēsture nevar atkārtoties! Un pats galvenais iemesls ir tas, ka toreiz nebija demogrāfiskās pārejas apstākļu un demogrāfiskās pārejas stimulētais hēdonisms (“dzīres mēra laikā”).

Atbildēt

Mārcis Plūmesķirsis

28.06.2019. 15:21

Labs un savlaicīgs raksts,tā janki "vērtību" atdarināšana ir uz vājprāta robežas?!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: