Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kaķa smiekli

14.12.2021. 12:32

»

Izsmiekls

Ko var čīkstēt? Aizej, savakcinējies un strādā. Tieši tik vienkārši. Un nestāsti savas glupības par čipiem, 5G starojumu un pārējo, kā dēļ tu "nevari" vakcinēties


Cik reizes Tu pats personīgi būu gatavs vēl vakcinēties, lai varētu strādāt ? Un ar kādu intervālu ?
Ak, ko es Tev vaicāju, Tu taču esi no tiem, kuri darīs ko un cik liks vai Panorāmā pateiks.

Atbildēt

GeorgeC

13.12.2021. 16:41

»

...

ENTITY un BODY.... sāc domāt


tam cepumam par daudz rozīnes galvā sakratījušās. Rullītim ar domāšanu nav sakara kā tik vien kā ne pārlieku oriģināls un vājš stand-up komedianta mēģinājums.

Ejiet pie saknēm!

Atbildēt

Izsmiekls

13.12.2021. 15:28

Ko var čīkstēt? Aizej, savakcinējies un strādā. Tieši tik vienkārši. Un nestāsti savas glupības par čipiem, 5G starojumu un pārējo, kā dēļ tu "nevari" vakcinēties.

Atbildēt

?????

13.12.2021. 11:00

»

Ugunsdzēsējs

Nodedziniet Rīgas pili ar visiem pederastiem iekšā


Pie kā tad Rīgas pils vainīga?

Atbildēt

Ugunsdzēsējs

13.12.2021. 10:12

Nodedziniet Rīgas pili ar visiem pederastiem iekšā!
Nevajag gaidīt ierodamies Ķīnas un Krievijas motostrēlniekus, pašiem taču arī ir rokas. Pielaiko šasiju, mērgli Kariņ! Baidena Amerika tevi gaida, jeņķu sūds!

Atbildēt

...

13.12.2021. 10:08

»

...

https://www.youtube.com/watch?v mxkIBloUpco


ENTITY un BODY.... sāc domāt...
Ar šo nosaukumu atradīsiet Intas Dižās rullīti.

Atbildēt

...

13.12.2021. 10:06

https://www.youtube.com/watch?v mxkIBloUpco
ENTITY un BODY.... sāc domāt...

Atbildēt

Man patīk stukači

13.12.2021. 01:10

»

tante Dusja

Kremlis un krievi mūs sanaido, Kremlis mūs indē! Tikai NATO un ASV mūs var glābt! Man ļoti patīk Levits, Kariņs, Dzintars un Baidens


Vislabāk tos prot tēlot Saskaņa un Nacionālā Apvienība - brāļu tautas vadoņi. Partiju biedri te "nepričom", visās partijās tā ir ne pie kā nevainīgā, no varas un ietekmes atstumtā tauta ar paņēmienu, lai saaicinātu stāties partijās, kur tautas daļu var labāk apmānīt, dresēt, ietekmēt, it kā viņiem dodot iespēju darboties partijā. Partijā partijas biedri ir nulles, šlaka, atzīti kā tumsoņas utt.

Atbildēt

Te pateikts viss

13.12.2021. 01:04

»

Ugunsdzēsējs bez darba

Nodedziniet nahuj to Vecrīgu rīt ar visiem Koalīcijas pederastiem! Negaidīsim zaļos cilvēciņus, rīkosimies paši! Atjaunosim Satversmi un brīvību Latvijā! Nāvi huntai


Raksts ir spilgti juridiskās taisnības garā, patiess un vienreizējs. PALDIES Mārcim Bendikam.

SVEŠLATVIEŠU "troikas" vara ir sataisījusi tādus mēslus, ko nevar izskaidrot,kam tas domāts, ko ar to tā slimā "troika" (EL, AKK un DP) grib panākt. Neviens normāls jurists to nesapratīs, jo skaidri zināms, ka vakcinētie izplata vīrusu vairāk, kā nevakcinētie un kur veselus cilvēkus dzen bada nāvē - atlaiž no darba, lai paši izmirst, pakaras vai aizbēg no valsts.


Nolādētā "TROIKA".

Atbildēt

Ugunsdzēsējs bez darba

12.12.2021. 22:33

Nodedziniet nahuj to Vecrīgu rīt ar visiem Koalīcijas pederastiem! Negaidīsim zaļos cilvēciņus, rīkosimies paši! Atjaunosim Satversmi un brīvību Latvijā! Nāvi huntai!

Atbildēt

tante Dusja

12.12.2021. 21:53

Kremlis un krievi mūs sanaido, Kremlis mūs indē! Tikai NATO un ASV mūs var glābt! Man ļoti patīk Levits, Kariņs, Dzintars un Baidens!

Atbildēt

?

12.12.2021. 20:58

Šodien pa Radio teica, ka deviņi miruši ar kovidu, pieci nav izgājuši pilnu potēšanas kursu, bet četri bija pilnīgi sapotēti. Kam tās herņas mums spiež potēt!? Pilnīgi idioti valsti vada?

Atbildēt

Pietiek lasītājs

12.12.2021. 19:58

»

Ja būs varēšana, tad okey...

Konsultanti, kas apkalpo varnešus, ir sevi izsmēluši. Baidīšana ar krieviem, pat ar Gobzemu vairs nestrādā. Cilvēkos arvien vairāk rodas pārliecība, ka esošie pūkainie "nacionālistu tēlotāji", ir nākamajās vēlēšanās jāpadzen. Laiks salasīt manatkas un tīties


Precīzi. Nacionālais Dombrava TV kamerās sācis spriedelēt, ka visiem, kas nonāk slimnīcās, jāiegrūž pote ribās.

Skuju taku šādai pattijai, kuras līderi dara visu, lai nopotētu savu tautu ar ģenētiski modificētajām Pfizer /Moderna vakcīnām.

Zinātnieki pierādījuši, ka tieši šo vakcīnu sastāvā iekļautais Covid S pīķa proteīna gēns ir ģenētiska mRNS inde, kas sabojā cilvēka genomu un adaptīvo B un T šūnu imunitāti.

Tāds Dombrava laikam pats ir sapotējies ar rādu, un tagad nevar pārdzīvot, ka daļa latviešu tautas izrādījusies gudrāka par Kariņa-Levita valdības vakcīnu dīleriem. Nu jau runā kā fašists Rancāns, kas arī visus grib par katru cenu ar šīm toksiskajām gēnu terapijas vakcīnām sapotēt.

https://pietiek.com/raksti/ja_zinatne_tiek_politizeta,_mirst_cilveki!/

Atbildēt

Šalom

12.12.2021. 19:31

»

Aģents 007

Apvienotās Karalistes komanda cilvēku vārdā 2021. gada 6. decembrī ir iesniegusi sūdzību Starptautiskās Krimināltiesas prokuroram par Apvienotās Karalistes valdības amatpersonu un starptautisko pasaules līderu pastrādātajiem noziegumiem par dažādiem Nirnbergas kodeksa pārkāpumiem, noziegumiem pret cilvēci...


Nu pat kā kremļa urki pieņēmuši lēmumu, pagarināt noslepenojumu 1937.gada NKVD bendēm. Tā ir kā zaļā gaismai rītdienas nagu maucējiem, jo vecie ir miruši un slepenība tiem vairs nav vajadzīga, bet jaunajiem dod garantiju, ka kremļa russkij mir gopņiki savējos neizdod.

Atbildēt

Aģents 007

12.12.2021. 19:25

Apvienotās Karalistes komanda cilvēku vārdā 2021. gada 6. decembrī ir iesniegusi sūdzību Starptautiskās Krimināltiesas prokuroram par Apvienotās Karalistes valdības amatpersonu un starptautisko pasaules līderu pastrādātajiem noziegumiem par dažādiem Nirnbergas kodeksa pārkāpumiem, noziegumiem pret cilvēci, kara noziegumiem un agresijas noziegumiem, kas pastrādāti pret Apvienotās Karalistes tautām.

Atbildēt

Sarkanais mēris

12.12.2021. 17:39

Īstenais biedrs sācis par tiesiskumu pļurkstēt, bet kad 30 gadus komunisti ar okupantiem turpināja valdīt okupācijas tradīcijās un izlaupīt Latviju, tad gan nekas.
Vienīgais ko 4.maija kliķe vēl nepaspēja, tas ir deokupācijas un dekolonizācijas rēķina, izraidīt no Latvijas visus, kas nav samierināmi ar krievu okupantiem.

Atbildēt

reptilis

12.12.2021. 16:59

»

reptiloidu vārdnīca

viensreizs potētie...divreizs potētie..repopotētie...reptilrepotētie


Man pašreiz ir tikai viensreizs potētā statuss...:((..,jā līdz dieva un nemirstīgā statusam vēl garš ceļš ejams:(((

Atbildēt

Ja būs varēšana, tad okey...

12.12.2021. 16:54

»

Žulis

Jā, arvien vairāk paklausīgo un padevīgo sāk kasīt pakaušus un prātot, ka kaut kas šeit tomēr nav īsti tā kā vajag. Vēl jau tās domas ir tādas neskaidras, ar ticību demokrātijai un cilvēktiesībām atšķaidītas. Bet gan jau valdība parūpēsies, lai visas neskaidrības zustu pat visgrūtākajās galvās...


Konsultanti, kas apkalpo varnešus, ir sevi izsmēluši. Baidīšana ar krieviem, pat ar Gobzemu vairs nestrādā. Cilvēkos arvien vairāk rodas pārliecība, ka esošie pūkainie "nacionālistu tēlotāji", ir nākamajās vēlēšanās jāpadzen. Laiks salasīt manatkas un tīties!

Atbildēt

ko tad

12.12.2021. 15:55

ja pat potētie sāks saprast, ka no daudzkārtīgas potēšanās spēj paglābt tikai Gobzems?

Atbildēt

reptilis

12.12.2021. 15:27

Var tikai piekrist rakstam...un paturpinot - kas notiks,kad beigsies šo potēšanas sertifikātu derīguma termiņi un cilvēki vairs nepotēsies??? Tad bus sadalījums - nepotētie...viensreizs potētie...divreizs potētie..repotētie...rerepotētie ...un statuss - potēšanās dievs:)))

Atbildēt

jaja, dasistfantastiš

12.12.2021. 15:16

»

nu kas te neskaidrs

Visas cūcības mums sagādā Kremlis caur abu uzpirkto viesstrādnieku launprātīgo darbību


Kremlis vainīgs, ka latvānija ir muļķuzeme!!

Atbildēt

nu kas te neskaidrs

12.12.2021. 15:09

Visas cūcības mums sagādā Kremlis caur abu uzpirkto viesstrādnieku launprātīgo darbību!

Atbildēt

Žulis

12.12.2021. 14:50

Jā, arvien vairāk paklausīgo un padevīgo sāk kasīt pakaušus un prātot, ka kaut kas šeit tomēr nav īsti tā kā vajag. Vēl jau tās domas ir tādas neskaidras, ar ticību demokrātijai un cilvēktiesībām atšķaidītas. Bet gan jau valdība parūpēsies, lai visas neskaidrības zustu pat visgrūtākajās galvās.

Atbildēt

Ak, skaistais

12.12.2021. 14:50

cionistu žīdeļa Levita un tā pakalpiņu haoss!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: