Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

latvietis

15.07.2017. 14:06

Es biju griezies pie Donalda Trampa ar vestuli pirms velesanam. Un pastastiju par Latvijas problemam. Un uzrakstiju ka es velos but par Latvijas prezidentu laij cietuma saliktu visus Latvijas zaglus ar sievam un berniem kas tere valsts naudu ka savu. Gaidu kad kas mainisies un deportet visus nelatviesus lopu vagonos uz dizo Krieviju.

Atbildēt

Ija

11.07.2017. 19:17

Kamēr tantuki skries ar puķu klēpjiem, lai pasniegtu visiem zināmai personai, bučos un slavēs, absolūti nepieļaujams ir tautas vēlēts prezidents.

Atbildēt

no zoodārza

06.07.2017. 08:14

Zatleru pašu, oligarhu izraudzītu, Silenieks vadāja pa zoodārza priekškambariem kā aunu saitē. Tagad padomdevējs grib lai visi aizmirst, kā viņš kopā ar savu farsovščicu grāba no valsts kases visu, kas nebija piesiets, sākot ar pārspīlētām remontu maksām Jūrmalas rezidencē saviem radiem un beidzot ar superdārgo dzīvokli, ko par virstirgus cenu pirka no družkas Pulkinenas.

Atbildēt

Atceramies

06.07.2017. 08:05

»

inde

Cilveki mīļie! Kad jūs sāksiet draudzēties ar atmiņu? Kurš atceras 2011.gadu? Lasot komentārus izskatās, ka 99% latviešu ir totāla amnēzija. 2011.gadā , prezidents V.Zatlers atlaida Saeimu. Atlaišanas iemesls - tieši tas, kas atspoguļota ''oligarhu sarunās''. Toreiz ''valdošā'' partija bija Vienotība...


labi, kà ćekisti 2009.g. Àboltiñas vadîbà, lai Àboltiña, Èlerte, Pabriks, Śtokenbergs organizèja Doma laumà mîtiñu, sakûdot pûli izsist logus Saeimas èkai, lai ćekistu metodèm identificètu tà laika latvieśu tautas stihiskos aktîvistus, kas varètu ar laiku kłût organizèti. Zatlers tajà dienà " nejauśi" bija aizbèdzis uz Îriju it kà ar mèrki tikties ar tautieśiem. Arî vèlàkajos prootestos Doma laumà Zatlers no skatues aicinàja dziedàt, vienoties dziesmà. Tautas dusmas izmantoja, lai paliktu politikà, rosinot atlaist Saeimu. Tad ilgi nevarèja viñam patîkamus apartamentus un auto piemeklèt.

Atbildēt

Sorry

06.07.2017. 07:52

»

inde

Cilveki mīļie! Kad jūs sāksiet draudzēties ar atmiņu? Kurš atceras 2011.gadu? Lasot komentārus izskatās, ka 99% latviešu ir totāla amnēzija. 2011.gadā , prezidents V.Zatlers atlaida Saeimu. Atlaišanas iemesls - tieši tas, kas atspoguļota ''oligarhu sarunās''. Toreiz ''valdošā'' partija bija Vienotība...


Izlasiet uzmanîgi Zatlera gràmatu Kas es esmu. Zatlers ir divdabis. Nekas tik labi par cilvèku nepasaka, kà paśa uzrakstîtais. Latvijà ir VVF ćekistiski rietumniecisiski orientètà globàlà politika savam paślabumam, pie kà pieder Zatlers, kurś nedaudz slimo ar lielummàniju. Otra ir cekas Lemberga maskaviskà, treśà ir ćekistu Àboltiñas un Borovkova, ceturtà ir NA žîdu Zîles lînija, ceturtà un pàrèjàs ir maskaviskas. Nav neviena politiska spèka latvieśu tautas interesèm.

Atbildēt

inde

06.07.2017. 07:39

Cilveki mīļie! Kad jūs sāksiet draudzēties ar atmiņu? Kurš atceras 2011.gadu? Lasot komentārus izskatās, ka 99% latviešu ir totāla amnēzija. 2011.gadā , prezidents V.Zatlers atlaida Saeimu. Atlaišanas iemesls - tieši tas, kas atspoguļota ''oligarhu sarunās''. Toreiz ''valdošā'' partija bija Vienotība, kas visu par šo lietu zināja no A līdz Ž. Tomēr Saeimas atlaišanai pretojās kā mācēdami kopā ar ZZS, utt.. Sākumā caur sev piederošajiem medijiem pūta viedokli, ka tas viss tādēļ, ka jūt, ka šo (V.Zatleru) neievēlēšot uz otru termiņu. Starp citu, tieši šis fakts nez kādēļ ir spilgti palicis visu mietpilsoņu atmiņās. Tomēr vēl īsu brīdi līdz referendumam, saprotot, ka Saeimas atlaišana ir neizbēgama, Vienotība ar Āboltiņu priekšgalā pārņēma V.Zatlera teikto ''PIEGRIEZIES'', un ar superīgu kampaņu, nostājās ''atbalstītāju'' pusē., lai gan tad jau bija zināmas (publiski) dažas detaļas par šīm pašām sarunām, Vienotības sasaisti, Lemberga stipendiātiem, utt., utjp... Tomēr cietpaurainā un mietpilsoniskā savbiedrība ievēl Vienotību, ZZS, utt.. Jā OK, ievēlēja arī ZRP, kurā jau sākumā tika iefiltrēti Vienotības prādnieki, kas perfekti atstrādāja savu darbu līdz pēdējam centam. Diemžēl arī V.Zatleru ielenca tādi paši mietpilsoņi un oligarhu pakalpiņi. Kas tie ir? Paskatieties, kuri RP biedri ātri pārmetās pie tās pašas Vienotības, kura RP kuģi veiksmīgi bija notorpedējusi. Un tagad, Vienotības Piebalgs atkal jau ar to pašu Āboltiņas ņaudēšanu par kaut kādu mistisko parlamentāro atbildību inicē kaut kādas tur nebūt komisijas veidošanu, lai tik atkal varētu iekasēt nodokļu maksātaju naudu, kā tas bija ar Maximas gadījumu. Ar ko tas beidzās, ceru ka vēl kāds atceras. Veiko Spolītis, cik zinu, tā arī neatmaksāja atpakaļ saņemto naudu, kas tam pienācās kā komisijas vadītajam. Cilvēki! TAUTA!!!!! Pēc gada - Saeimas vēlēšanas!!!! Un šī komisija, ko organizē Vienotība ir nekas cits, kā priekšvēlēšanu kampaņa, un naudas iekasēšana, jo atcerieties to, ka Vienotība nesaņem valsts finansējumu dēļ pārkāpumiem, bet nauda ir vajadzīga!!!!. Ēdiet burkānus, biezpienu un rozīnes!!! Mūsu stavoklis šodien 40% ir dēļ jūsu īsās atmiņas!!!!

Atbildēt

Sorry

06.07.2017. 05:46

»

Tikai normāli

Tikai idioti nemaina domas. Tas, ka Zatlers domā, ir apsveicami un NORMĀLI


Zatlers nemainàs, savà gràmatà Kas es esmu viñś ir uzrakstîjis, ka vèsturè ieiet tikai karavadoñi un zemju iekarotàji, bet ne ar vàrdu nemin, ka tie, kas cînîjuśies par savas tautas brîvîbu. Gràmatà nav pieminèti jaunlatvieśi, aiz kuru vàrda pa laikam intervijàs slèpjas Kalnmeijers, ne citi latvieśu tautas brîvibas cînîtàji. Skats uz vèsturi śauri egoistisks kà VVF, kur gràmatà par viñu Îsvèsture aprakstîts krievlaiku Latvijà - caralaiku Rîgas pils interjers, kuru greznoja VVF prezidentûras laikà caralaika ikrievu valdîtàju, pàrvaldîtàju portreti.

Atbildēt

kalašnikovs

06.07.2017. 05:12

Labie purnu, purni!

Atbildēt

kāds

06.07.2017. 01:06

»

Tikai normāli

Tikai idioti nemaina domas. Tas, ka Zatlers domā, ir apsveicami un NORMĀLI


Kāds vējš papūš - tādas domas rodas. Cik nožēlojami, ka ir tik daudz cilvēku kas uzskata, ka viņam vispār ir viedoklis kā personibai, kas viņš vienkārši nav... :(

Atbildēt

Tikai normāli

05.07.2017. 23:02

Tikai idioti nemaina domas. Tas, ka Zatlers domā, ir apsveicami un NORMĀLI.

Atbildēt

da liekam vecam onkam

05.07.2017. 22:30

mieru.
Nu ne vairs racējs, ne spriedējs, ne griezējs.
Pat koncertā li'dz galam nespēj nosēdēt.

Atbildēt

finki un numerologi

05.07.2017. 20:12

idiotu ceļveži

Atbildēt

Džeina Straujuma

05.07.2017. 17:57

»

Desa

Pērku Lilitas kailfoto, atstajiet savu epastu un cenu, sazinasos ar Jums


Piedāvāju bildes no ārlietu ministra komandējumiem.

Atbildēt

čekas oficieris Bojārs

05.07.2017. 17:20

Kāpēc par šo valstiski svarīgo jautājumu neiztaujā VDK folkloristi no CANADA?

Atbildēt

Harijs

05.07.2017. 17:18

»

Aldis

Bijušajam Ministru prezidentam Valdim Dombrovskim nevajadzēja pat četrus gadus,lai iestātos gan kategoriski pret,gan pats rosinātu ieviest progresīvo ienākuma nodokli


Kur tieši Dombrovskis ir rosinājis ieviest progresīvo ienākuma nodokli?! Vari pievienot kādas saites ar konkrētiem citātiem, vai vēl labāk audio/video (nevis atstāstiem)?
Cik esmu manījis, tad progresīvo nodokli rosina ieviest premjers Kučinskis.

Atbildēt

ĪgŅa

05.07.2017. 16:59

Domājoši cilvēki mēdz domas mainīt.
Pieņemu, ka iepazīstoties ar politisko 'virtuvi' Zatlers ir zaudējis ilūzijas par 'tautas balsojuma' objektīvu atspoguļojumu vēlēšanās pie patreizējās kārtības.
Es nekad neesmu ticējis, ka neatverot čekas maisus un pastāvot kremļa, eiropederāļu un citu masonveidīgo saindētai informatīvai telpai, ir cerības 'tautas balsojumā' tikt pie normāla prezidenta.
Drīzāk es vaicātu, vai Latvijai vispār vajadzīgs 'prezidents'' .

Atbildēt

Balts etniskais

05.07.2017. 16:02

Kā strādāt pret Tautas interesēm tika pieņemts jau 1990-1993. gados. KPSS kā sēdēja savos krēslos, tā sēž arvien! K.Ulmani saukā par Fašistu, kuram alga esot bijusi 350 Ls. Esot iekrāji tikai 20Tn.zeltu, Un nemaz nenozaga..! Parādiet kaut vienu deputātu, kurš sēdētu Saeimas mājā par 300EUR.? Kā laupītāji sagrāba varu, kā laupītāji pametīs Latviju!Nav vairs ilgi jāgaidz. Finka pareģojumi piepildās.

Atbildēt

Kāds

05.07.2017. 14:57

»

Udo Ulbergs

Vai tad no aprobežota un amorāla cilvēka var sagaidīt idejisko konsekvenci kādā būtiskā jautājumā


Precīzi. Ja vēl gadās alkatīga tirgus sieva pie sāna, kas tur zem tupeles, tad skaidrs kas būs. Lilita Burkā un Ričards Zatlers. Ekselenti!

Atbildēt

Aldis

05.07.2017. 14:01

Bijušajam Ministru prezidentam Valdim Dombrovskim nevajadzēja pat četrus gadus,lai iestātos gan kategoriski pret,gan pats rosinātu ieviest progresīvo ienākuma nodokli!

Atbildēt

Gena

05.07.2017. 13:12

Mēģinājumi no ārpuses, no Krievijas ietekmēt ASV prezidenta vēlēšanas, Francijas prezidenta vēlēšanas, nemaz nerunājot par tādām valstīm, kā Čehija vai Moldova. Tiks ietekmēta arī Latvijas prezidenta ievēlēšana. Ja viņas būs tiešas. Jo ietekmēt 51 deputātu, lai viņi pieņemtu kaut kādu neprātīgu lēmumu Latvijas valstij, ir ļoti, ļoti grūti.
-------------
Manuprāt, te arī ir pamatojums viedokļa maiņai. Salīdzinot ar 2009.-2010.gadiem notiek daudz aktīvāka Krievijas jaukšanās citu valstu iekšpolitikā, t.sk. uzpērkot politiķus un žurnālistus (tādus kā lapsa). Tāpēc jautājumu par tautas vēlētu Prezidentu tiešām der pārdomāt, izvērtējot arī riskus.

Atbildēt

Focking stupid

05.07.2017. 12:58

»

Kasiņš

Patiešām smieklīgs muļķītis... Zatlers ir prasts, alkatīgs pašlabuma meklētājs, un tam, ka viņš atlaida Saeimu, ir tāds pats sakars ar godīgumu, kā Borovkova vakardienas sašutumam par trīs citu godavīru (un Co.) sarunu publicēšanu


ir maita Zatlers. Bet vakar batonus grûda asî Àboltiña, śkoboties un deklamèjot, ka ar Lembergu nekad nav tikusies. Arî padlaikos? Kad Lembergs bija cekiste, bet Àboltiña LPSR VDK vîzu dałas vadîtàja, tàtad ćekiste. Àboltiña melo un var melot, jo viñai ir isaugstàkà pielaide valsts noslèpumiem. Bet Bojàrs klanîja ar galvu un arî teica, ka nav pa telefonu runàjis nekad ar Lembergu, ticot Àboltiñai. Neśaubos, ka Àboltiña melo vienmèr saskanà ar valsts noslèpumu it kà sabiedrîbas drośîbas interesès, jo gatavojas protesti, kas var kłût nekontrolèjami. Ko mès redzèjàm vakar Tieśajà runà? Àboltiñas un Borovkova vadîtu sarunu procesu no bûtîbas par oligarhu lietas sarunu nopludinàśanas un lietas izbeigśanas uz politiskiem vispàrîgiem procesiem. Cekisti un ćekisti ir nobijuśies, arî divi ćekisti Àboltiña un Borovkovs.

Atbildēt

Udo Ulbergs

05.07.2017. 12:57

Vai tad no aprobežota un amorāla cilvēka var sagaidīt idejisko konsekvenci kādā būtiskā jautājumā?

Atbildēt

Zaraza

05.07.2017. 12:24

»

visu cieņu

Zatlers ir godavīrs. Nespēju iedomāties, ka viņš varētu melot, krāpt un nodot. Viņš pelnījis tautas mīlestību par to vien, ka uzdrošinājās atlaist Saeimu. Tagad no oligarhu sarunām redzam, kas būtu noticis, ja vinš to neizdarītu...


Izlasi viña darbu Kas es esmu. Visa intriga virsrakstà, ko viñś atstàj vèsturniekiem un nàkośajàm paaudzèm. Bet atbildes ir viña gràmata. Cilvèks laipna amèba, kurś kà latvieśu tautas ienaidnieks raksta savà gràmatà, vainu par Parex novełot uz Godmani - ka Godmanis esot łoti pàrdzîvojis Parex bankrotu, tikai nezin kàpèc Godmanis meloja visai Latvieśu publikai, ka tikko valsts nopirks par 2 LVL Parex, no tàs neaizplûdîs ne santîms, Tie bija apzinàti meli.Divàs dienàs pèc parakstîśanas aizplûda ap 1 miljardu LVL, izzogot pensiju fondu un socàlo budžetu, valstij iekłûstot paràdos. Zatlers ir pelnîjis kà politisks noziedznieks abi ar Godmani, ka Doma laukumà abiem nocèrt galvas par tàm cieśanàm, kas sagàdàtas latvieśu pensionàriem, bet ćekiste VVF pelnîjusi mûža ieslodzîjumu.

Atbildēt

Desa

05.07.2017. 12:19

Pērku Lilitas kailfoto, atstajiet savu epastu un cenu, sazinasos ar Jums

Atbildēt

Kasiņš

05.07.2017. 12:17

»

visu cieņu

Zatlers ir godavīrs. Nespēju iedomāties, ka viņš varētu melot, krāpt un nodot. Viņš pelnījis tautas mīlestību par to vien, ka uzdrošinājās atlaist Saeimu. Tagad no oligarhu sarunām redzam, kas būtu noticis, ja vinš to neizdarītu...


Patiešām smieklīgs muļķītis... Zatlers ir prasts, alkatīgs pašlabuma meklētājs, un tam, ka viņš atlaida Saeimu, ir tāds pats sakars ar godīgumu, kā Borovkova vakardienas sašutumam par trīs citu godavīru (un Co.) sarunu publicēšanu.

Atbildēt

cghmfchjm,fhjk,

05.07.2017. 11:42

Pieļauju, ka Z*****tlera viedokļi atkarīgi no urîna spiediena uz vārîgo protatu

Atbildēt

visu cieņu

05.07.2017. 11:40

Zatlers ir godavīrs. Nespēju iedomāties, ka viņš varētu melot, krāpt un nodot. Viņš pelnījis tautas mīlestību par to vien, ka uzdrošinājās atlaist Saeimu. Tagad no oligarhu sarunām redzam, kas būtu noticis, ja vinš to neizdarītu.
Protams, ka ir tādi, kuri visiem spēkiem centīsies viņu zākāt, bet lai viņam veselība un spēks iet augstu paceltu galvu.

Atbildēt

?!

05.07.2017. 11:24

Vai tad gaidāms maijpuķīšu - lietussargu II seriāls ?
Maijpuķes sen jau kā noziedējušas , lietus gan raženi līst ....

Atbildēt

Edge

05.07.2017. 10:30

»

caca

Tarakāni.... un nekas vairāk. Kā vējš pūš, tā tarakāni locās


Tieši tā jārīkojas "brīvajā tirgū", sekojot "pieprasījuma-piedāvājuma" izmaiņām! Loģiski tak, ka 51 ietekmēt būs grūtāk kā >1 000 000 balstiesīgos pilsoņus Latvijā. Zatlers pamatskolā matemātiku labi apguvis....

Atbildēt

caca

05.07.2017. 10:05

Tarakāni.... un nekas vairāk. Kā vējš pūš, tā tarakāni locās.

Atbildēt

to be

05.07.2017. 09:47

Tiem, kam patiesi rûp latvieśu tautas un latvieśu valsts liktenis, jàpievèrśas Karamàkslas studijàm. Latvija śobrît ir gan smagà zeme, gan caurstaigàjamà zeme, analizèjot pèc deviñu zemju principu likumiem, formai, kà pretoties sveśzemju tîkojumiem, ir jàbût revolucionàrai, bet saturam evolucionàram. Jo laiks negaida.

Atbildēt

to bè or not to bè

05.07.2017. 09:42

Visa śî jezga ar temàm par to, cik latvieśu tauta ir inteligenta, tautas - latvieśu un nelatvieśu vèlèts VP ir tikai manipulàcijas ar sabiedrisko domu, novèrśot uzmanîbu no nozagtàs valsts Latvijas patiesiem mèrkiem. Gan oligarhi, nan cekisti un ćekisti kà Àbltiña, Borovkovs, Lembergs, Kreituse u.c.- pilnîgi visi politiskie spèki, tai skaità NA, stràdà pret latvieśu tautas patiesajàm interesèm un tiesîbàm.

Atbildēt

Sorry

05.07.2017. 09:19

Zatlera devîze - Politika ir kompromisu màksla. Vispirms jàuzdod jautàjums, jo VP amatà Zatlers ir izdarîjis latvieśu tautas laba. Viñam, atrodoties VP amatà, Zatleram neiebilstot, tàtad piekrîtot, tika veikta lielàkà diversija pret Latvijas valsti ar Parex glàbśanas afèru, kà rezultàtà tika iztukśota valsts kase, pensiju fonds un sociàlais budžets. Pèc tam Zatlers, manipulèjot ar sabiedrîbas noskañojumu savà labà, rosinàja Saeimas atlaiśanu. Savà gràmatà Kas es esmu Zatlers sevi atklàj kà aristokràtisku un smalku estètu, bet patiesîbà par VP kłuva, pateicoties ćekiste VVF virzîbai pèc tam, kad viñai izoperèja celi. Ćekistes VVF patiesà seja atklàta gràmatà Îsvèsture. Patiesais politikas definèjums ir cits - Politika ir màksla panàkt vèlamo. Śoreiz vèlamais ir latvieśu tautas intereśu ievèrośana cekistu un ćekistu realizètajà genocîdà pret lattvieśu tautu Latvijà. Tàdèł politikànim Zatleram, politiskam noziedzniekam, kas realizè sveśzemju intereses Latvijà, uzdodot tautai nozîmîgus jautàjumus, ir žurnàlistu politiska tûvredzîba vai 4. maija LR pasûtîjums.,

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: