Menu
Pilnā versija
Foto

Tautvaldība un globālisms

Lauris Galiņš* · 21.08.2023. · Komentāri (21)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Antons Mikoss

30.08.2023. 21:31

Tautvaldība akmens laikmeta izpratnē ir eksotika. Autor esi kādus 40 gadus gulējis?
Informācijas laikmetā katrs indivīds tiešsaitē pieņem lēmumu jebkurā jautājumā, nav vajadzīgi starpnieki, valdības, tiesas. Neatkarīgi no citu cilvēku ietekmes. Jebkura ietekme sodāma ar nāvi, balsojot visiem pilsoņiem. Gala lēmumu noskaidro mākslīgais intelekts(dators). Alvis Hermanis kaut ko grib. Viņam knieš visas tās draugu būšanas, zagšanas un uzpirkšanas.

Hermani ! Sākums tāds kusls! Lauri! turpini dusēt vēstures pēļos!
tautvaldība ir nākotne. Tā pārbrauks visiem blēžiem ar ceļa rulli.

Atbildēt

vēlēt drīkstētu tikai nodokļu maksātāji

23.08.2023. 11:39

un ne noziedznieki un nekauņas, kas nezin valsts valodu...sākumam.

Atbildēt

23.08.2023. 08:49

Atcerieties tos ļautiņu pūļus, kuriem bija tāds naids pret nevakcinētajiem, gan jau viņi būtu gatavi cilvēkus arī gāzes kamerās slaktēt par nevakcinēšanos.
Kāda tautvaldība, ko jūs tur murgojat? Domājat ar šiem vakcīnu nacistiem var kopā lemt par svarīgiem jautājumiem?

Atbildēt

autoram

22.08.2023. 20:40

Patiesa tautas valdība prasa no tautas reālu atbildību par saviem darbiem politikā. Tā kā LV vēlētāju vairums nejūtas atbildīgi par to ko paši savēl, tautvaldībai te nav nekādaa pamata, ja nu vienīgi saulveža veidolā..

Atbildēt

Osis

22.08.2023. 17:23

Autors tā arī neko nav sapratis no Hermaņa vēstījuma. Un autors nepārzin Latvijas Satversmi. Savukārt Hermaņa vēsts pilnībā atbilst Satversmei, ja kas. Partijas ir uzurpējušas varu caur Satversmei neatbilstošu vēlēšanu likumu. Ir īstais laiks sekot un atbalstīt Hermani, nevis viņu noriet.

Atbildēt

jānis 2

22.08.2023. 15:25

Nabaga A.H!
Neko viņš neredz. Neko. Grābstās. Tu uz EU paskaties!
Kādu tautvaldību Viņi pieļaus? Viņi! Ei! Beidz jāt tautu!

Atbildēt

nesagaidīsiet

22.08.2023. 11:44

Pār Latviju valda $-i un USA!

Atbildēt

Tada ir realitāte ar Latvijas valsts ārējiem

22.08.2023. 10:34

»

ASV protektorāts Latvija

Tagad jau arī labākie tautas pāŗstāvji pie varas nenokļūst, bet gan oligarhu un specdienestu atlasīti koloboranti nagu maucēji jaunlaiku vagari, kas gatavi saviem tautiešiem gan potes ar varu uzspiest, gan elektrības tarifus par 100% pacelt, gan skolas likvidēt


un iekšējiem ienaidniekiem.

Tautai Satversmē nav dotas tiesības ar ieročiem rokās sacelties pret valsts ārējiem un iekšējiem ienaidniekiem, atšķirībā no ASV konstitūcijas.

Ja tautas daļa saceltos, kā 13. janvārī 2009. gadā Doma laukumā, kad Zatlers aizbēga uz Īriju, hunta, kas atņēmusi cilvēktiesības Latvijas iedzīvotājiem un apstulbinātiem iebāzusi degunu Satversmes tekstos, to tulkotu kā masu nekārtības, kas krimināli sodāmas.

Latvijas valsts kļuva par Latvijas valsts huntu pandēmijas laikā, kad tautai 13.03.2020. atņēma cilvēktiesības, paziņojot ANO, un negrasās atdot, bet visi politiķi , pilnīgi visi, kas ir uz vienu roku ar huntu, par to klusē kā komunisti pratināšanas laikā.

Atbildēt

Jo globālistu kājslauķi, Pasaules valdības samita, kājslauķi

22.08.2023. 10:25

»

ASV protektorāts Latvija

Tagad jau arī labākie tautas pāŗstāvji pie varas nenokļūst, bet gan oligarhu un specdienestu atlasīti koloboranti nagu maucēji jaunlaiku vagari, kas gatavi saviem tautiešiem gan potes ar varu uzspiest, gan elektrības tarifus par 100% pacelt, gan skolas likvidēt


jau 13.03.2020. uzreiz pēc ANO PVO 11.03.2020. paziņotās pandēmijas Latvijas iedzīvotājiem atņēma cilvēktiesības “uz pandēmijas laiku”. PVO izziņojusi “pandēmijas beigas”, bet cilvēktiesības neviens negrasās atdot starptautiskā nozīmē. Tauta bez cilvēktiesībām ir pūlis, kas neapzinās un neizprot savas cilvēktiesības un necīnās par tām.

Latvijas zemes pūlis ar Latvijas valsti ir parādā ārējiem naudas aizdevējiem valstij. Pūlis šādā nozīmē ir cilvēkkapitāls bez ilvēktiesībām, solidāri ar valsti parādā.

Ekonomikas slepkava K. Kariņš dažos gados valsts parādu dubultoja ar savu rokaspuisi A. Ašeradenu, kurš vispār neko nesaprot no finansēm un ekonomikas, Kirova Lipmana vārdiem runājot.

Bet valsts slepkava Pasaules valdības sammita ideoloģijā ir E. Rinkēvičs.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

22.08.2023. 08:35

»

ha ha ha

Kā sarkanajiem sprāgoņām izpaudās tā atstumšana no varas ? Cik atceros, tad lode pakausī vai 15 gadi gulagā. Strādnieki un zemnieki ari pie varas nenokļuva, bet gan čekas atlasīti kadri, nagu maucēji ,parazīti un virtuozi dirzsēji


Tagad jau arī labākie tautas pāŗstāvji pie varas nenokļūst, bet gan oligarhu un specdienestu atlasīti koloboranti nagu maucēji jaunlaiku vagari, kas gatavi saviem tautiešiem gan potes ar varu uzspiest, gan elektrības tarifus par 100% pacelt, gan skolas likvidēt.

Atbildēt

NEVAJAG GARI UN GUDRI

22.08.2023. 08:02

VAJAG TIESISKUMU. ČANGAĻI DAUDZ MULD, LAI PIESEGTU ZAGŠANU. KRIEVIJA.

Atbildēt

Žulis

22.08.2023. 06:59

Dumjš, pasūtījuma raksts, kuru uzrakstījis cilvēks, kam nav sajēgas par tautvaldību. Pirms te spriedelēt par tautvaldību, izlasiet Valda Šteina grāmatu "Tautvaldība" un vēlams arī citas viņa grāmatas. Tas attiecas arī uz Hermaņa kungu, jo arī viņa uzskati par tautvaldību ir visai primitīvi. Ne velti presē un internetā figurē tikai Hemaņa teiktais par tautvaldību, bet Valdis Šteins, kurš par šo tēmu sarakstījis kapitļu darbu un ir šīs idejas pamatiniciators, tiek noklusēts. Tautvaldība nav nekas sens un arhaisks, savu laiku nokalpojis. Tieši tautvaldības principi ir tie, kas mūsdienās var glābt latviešu tautu no iznīcības un dot iespēju atkal kļūt saimniekiem savā zemē.

Atbildēt

ha ha ha

21.08.2023. 22:13

»

ASV protektorāts Latvija

Beidziet tās Hermaņa muļķības apspriest un pavairot! Hermanis pats nesaprot, ko raksta un ko runā. Tautvaldība ir kaut kas līdzīgas, kā boļševiku padomju vara, tas ir, varas uz vietām nodošana vēlētām padomēm. Tikai boļševiku tauatvaldība paredzēja, ka no varas tika apzināti atstumti muižnieki, kapitālisti...


Kā sarkanajiem sprāgoņām izpaudās tā atstumšana no varas ? Cik atceros, tad lode pakausī vai 15 gadi gulagā. Strādnieki un zemnieki ari pie varas nenokļuva, bet gan čekas atlasīti kadri, nagu maucēji ,parazīti un virtuozi dirzsēji.

Atbildēt

Pfe

21.08.2023. 22:04

Призрак коммунизма или народовластие. Latviski būs, demokrātija aziātu gaumē.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.08.2023. 21:41

Beidziet tās Hermaņa muļķības apspriest un pavairot! Hermanis pats nesaprot, ko raksta un ko runā. Tautvaldība ir kaut kas līdzīgas, kā boļševiku padomju vara, tas ir, varas uz vietām nodošana vēlētām padomēm. Tikai boļševiku tauatvaldība paredzēja, ka no varas tika apzināti atstumti muižnieki, kapitālisti un kulaki. Padomēs driskstēja tikt ievēlēti tikai zemnieki un strādnieki. Vai to Hermanais grib? Vai arī viņš nesaprot, ko raksta? Vai oligarhi drīkstēs Hermaņa domātajā tautvaldībā piedalīties, vai arī viņiem atkal vajadzēs šai pārvaldes formai deliģēt savus pārstāvjus?

Atbildēt

Arī ģimene ir mainījusies

21.08.2023. 20:54

Ar ko mainījusies tautvaldības forma ģimenē. Ģimene ir sašķelta, ja sieva strādā ārpuss kopējas mājsaimniecības, radot mājsaimniecībai un tautvaldībai tajā zaudējumus. Tāpēc pēc Frīdmana ikviens globālismā ir cilvēkkapitāls- mainīgā persona, kas cīnās par idzīvošanu tīklu sistēmās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: