Menu
Pilnā versija
Foto

Ticība rituāla spēkam

Leonards Inkins · 01.12.2019. · Komentāri (21)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

janis

03.12.2019. 22:00

Preizi,Inkin,tuksneša kazu ganu ticība priekš gojām ir tā labākā.

Atbildēt

jānītis

03.12.2019. 21:49

»

Inkin, blēņas! Viss ir latviešu tautas rokās, prātos un sirdīs!

...


Mušas un kotletes pēc 3A receptes.

Atbildēt

tautas rokas

02.12.2019. 19:02

»

Inkin, blēņas! Viss ir latviešu tautas rokās, prātos un sirdīs!

...


mēs (tautas rokas) dienu un nakti savus pirkstus dancinām uz datorklaviatūrām, tv u.c. pultīm, bakstām gadžetus. mēs (tautas rokas), kas pēc atmodas bijām nolaidušās gar sāniem, nu braši klabinām, bakstām, spaidām un ticam, ka uzklabināsim, uzbakstīstim, uzspaidīsim sev labāku nākotni. mēs (tautas rokas) būsim kā puķes vāzē, kas nocirstas tautas rumpim. rokas, nu celieties kājās, jo latvieši nebrauks vairs mājās. lai dzīvo tautas rokas, kas nepagurst balsot internetā par labāku nākotni. būtu vēl galva, varētu saķert to rokās un brēkt "ak, šausmas!". bet galva tika pazaudēta uz baltijas ceļa, kur to sabrauca kapitālisma tanki. kapitālisms ir pagānisks sātanisms. upurēšanās naudas, varas, slavas, baudas elkiem. paldies, inkin, ka tev vēl ne tikai rokas klabināšanai, bet arī rumpis, uz kura vēl grozās galva.

Atbildēt

jautaajums

02.12.2019. 17:23

»

Dievam nav jātic

viņš vai tic tev, vai....netic


Par kuru no dieviem ir stāsts?Pat bībele atzīst ka dievu ir daudz.Mani Dievi ir mani senči,viņi tic man un es ticu viņiem.

Atbildēt

Dievam nav jātic

02.12.2019. 17:10

viņš vai tic tev, vai....netic

Atbildēt

...

02.12.2019. 16:56

»

vienīgā izeja

negrēkot


Pēc kristietības kanoniem neiespējami,katrs cilvēks grēkā jau ir dzimis.

Atbildēt

vienīgā izeja

02.12.2019. 14:54

negrēkot...............................

Atbildēt

Bībeles būtība

02.12.2019. 13:01

Atrodiet visnevainīgāko cilvēku, noslepkavojiet viņu, tad jums tiks atlaisti jūsu "grēki", tad varat turpināt paveikt visbaisākos noziegumus.
Kas, vai tad, piemēram, ASV elite, principā pedofīli un sadisti, nedzīvo pēc bībeles principa?

Atbildēt

lauķis

02.12.2019. 11:38

»

Domātājs

Vēdiskās kultūras ir jauno laiku izdomājums, lai izceltu, ka īstā, pareizā ticība var būt tikai kristietība...


Man gan liekas ka kultūrai un reliģijai nav nekā kopīga.Arī zinātne un partijas tās pašas reliģijas vien ir un pilda jūsu pieminētās funkcijas.Tomēr vēdiskā kultūra ir tas ko ,,zinātnieki,, dēvē par pagānismu,elkdievību u.t.t.Piekam,šī kultūra bija visā pasaulē,bija viena valoda.Par to liecina simbolika un arhitektūra,kuru ,,zinātnieki,, sauc par antīko.Tā ir vienāda visos kontinentos.Tagad pat nav jābrauc ekskursijā,var apskatīt ar google palīdzību.

Atbildēt

Domātājs

02.12.2019. 11:12

»

lauķis

Tā bluķa vilkšana nāk no iepriekšējās vēdiskās kultūras,un tai nav nekāda sakara ar reliģijām


Vēdiskās kultūras ir jauno laiku izdomājums, lai izceltu, ka īstā, pareizā ticība var būt tikai kristietība.
Pirms kristietības arī bija ticība, ko arī var saukt par reliģiju.
Kristietību popularizēja romieši, kad saprata, ka tā viņiem noder, jo mobilizē cilvēkus karam pret nekristītajiem. Protams laupīšanas, paverdzināšanas nolūkos.
Nākošā jaunā ticība( reliģija) ir komunisms ar savu ticības mācību(zinātniskais komunisms), ar saviem elkiem ( Marks, Engels, Ļeņins). Un to jau 1938. gadā konstatēja Pareizticīgā baznīca emigrācijā. Kas arī ir viss pareizākā komunisma definīcija, ko esmu dzirdējis.

Atbildēt

lauķis

02.12.2019. 08:15

»

Domātājs

Tā bluķa vilkšana nāk no iepriekšējās reliģijas un tam nav nekāda sakara ar sliktuma izdzīšanu no sevis. Bluķi velk, lai sliktums neienāk mājā. Iepriekšējā reliģijā grēki netika piedoti, par to nekas nav dzirdēts. Grēkus piedod tikai katoļu ticībā, lai varētu turpmāk grēkot(slepkavot, zagt, laupīt, ...


Tā bluķa vilkšana nāk no iepriekšējās vēdiskās kultūras,un tai nav nekāda sakara ar reliģijām.
Kristieši ,kā tādi,ir tipiski diedelnieki un liekuļi,savu atbildību noveļot uz dievu.Šī reliģija lieliski veido patērētāju sabiedrību.

Atbildēt

KAMIKADZE

02.12.2019. 04:10

Klusi grabot šīferim lēni aizbrauc jumts... Simboliskā svētdienas kanibālisma sektas locekļi ir aktīvi, darboties spējīgi, darboties griboši , un pārliecināti par sava "pasākuma" patiesumu!

Atbildēt

Domātājs

01.12.2019. 22:25

Tā bluķa vilkšana nāk no iepriekšējās reliģijas un tam nav nekāda sakara ar sliktuma izdzīšanu no sevis. Bluķi velk, lai sliktums neienāk mājā. Iepriekšējā reliģijā grēki netika piedoti, par to nekas nav dzirdēts. Grēkus piedod tikai katoļu ticībā, lai varētu turpmāk grēkot(slepkavot, zagt, laupīt, izvarot).
Par grēku izsūdzēšanu arī nav taisnība. Izsūdzi un mācītājs atbrīvo tevi no grēkiem, uzdodot izlasīt pātarus no lūgšanas grāmatas. Tā tas ir pie katoļiem. Tad vari grēkot tālāk, bet vismaz riezi mēnesī tev jāiet uz grēksūdzi. To, ka grēki netiks piedoti, ja turpināsi grēkot ir mūsdienu izdomājums, lai celtu katoļu baznīcas prestižu.
Katoļticīgais iet uz baznīcu lūgt Dievu, lai viņam veiktos dzīvē un Dievs palīdz, tad viņš var veiksmīgi zagt, melot utt.Kas būs tālāk ar viņu pašu, ar viņa dzimtu--- nu nekas labs, trešajā, ceturtajā paaudzē izbeigsies, vēl smagi slimojot.
Domāju, ka viss labākais ir nedarīt otram to, ko tu negribētu , lai nodara tev.

Atbildēt

lauķis

01.12.2019. 19:25

»

švamme

Izraēlas "zinātnieki" 2000 g. atpakaļ (Eureka!) uzsāka savu pirmo ? biznesa plānu - ievākt no visiem mednieķeļiem un zvejnieķeļiem nodevas savas grāmatiņas varonim (kura arī tika attiecīgi sacerēta, ar visām obligātajām nodevām un pamācībām), jaunizgudrotajam Jahvem...


Izraēlas "zinātnieki" aizmirsuši bībelē iekļaut Jūdas un Jēzus ēvanģēlijus.Jūda teica ka palīdzējis Jēzum atbrīvoties no sava cietuma,sava ķermeņa.Jēzus teica ka nes savu vēsti Izraēļa nama noklīdušajām avīm.
Jahve jau ir no jūdaisma,tas ir kristietības dievs.

Atbildēt

švamme

01.12.2019. 19:02

»

a411

Ja Jēzus ir nesis(vilcis) savu krustu ( Izraēlas zinātnieki gan to ir atzinuši par neiespējamu), tad vietējie mednieķeļi un zvejnieķeļi pie Baltijas jūras pēc 1200 gadiem velkot bluķi varēja to arī nezināt


Izraēlas "zinātnieki" 2000 g. atpakaļ (Eureka!) uzsāka savu pirmo ? biznesa plānu - ievākt no visiem mednieķeļiem un zvejnieķeļiem nodevas savas grāmatiņas varonim (kura arī tika attiecīgi sacerēta, ar visām obligātajām nodevām un pamācībām), jaunizgudrotajam Jahvem.
Cilvēkam ir morāle, ja tās nav, tad nekāds Jahve to neuzburs vai neuzspiedīs no gaisa.

Atbildēt

Dīvaini!

01.12.2019. 17:38

»

Hmm

nobanojāt, Pietiek


Ja vienam rakstam uzliek komentāru secību uz pirmo vai pēdējo, tad komentāru secība mainās isiem rakstiem un paliek iespaids, ka komentārus nepievieno.

Atbildēt

Hmm

01.12.2019. 17:33

nobanojāt, Pietiek?

Atbildēt

a411

01.12.2019. 17:27

Ja Jēzus ir nesis(vilcis) savu krustu ( Izraēlas zinātnieki gan to ir atzinuši par neiespējamu), tad vietējie mednieķeļi un zvejnieķeļi pie Baltijas jūras pēc 1200 gadiem velkot bluķi varēja to arī nezināt...

Atbildēt

Inkin, blēņas! Viss ir latviešu tautas rokās, prātos un sirdīs!

01.12.2019. 16:03


Zeme zem kājām 4. maija valsts varas korporācijai ļodzās pēc 2019. gada 7. novembra 2000 mediķu protestiem. Tie ir tikai tā daļa, kas iznāca protestos pie Saeimas ēkas. Tas nozīmē, ka tendence protestēt ir daudz lielāka! Neviens pēc valdības lēmuma neņemt vērā likumu par mediķu algu palielināšanu, vairs īsti netic varas pozitīvajiem nolūkiem. Jebkura “provokācija” sociālajos tīklos pret čekistu- komunistu 4. maija varas korporāciju Latvijā varas vērtējumā ir Kremļa inspirācija. Saprotams, ka Kremļa troļļi skaitās ikviens, kurš nepiekrīt valsts varas vadlinijām palielināt aizbraukušo skaitu, visos veidos samazinot iedzīvotāju daudzumu. To, kuri LTV un TV24 atainoto patiesību uzskata par reālu, kļūst aizvien mazāk. Vara domā, ka atradīs pēdas uz Kremli, tomēr tie nelieši tā prot noslēpties, ka neviens nav atrodams.

Mediķi gatavo jaunas protestu akcijas 2019. gada 11. decembrī. Jaunatne negrib aizbraukt no Latvijas, bet 4. maijas varas korporācijai ir izdevīgi, ka politiski sociāli aktīvā jaunatne aizbrauс.

Tektoniskas politikas izmaiņas Latvijā tikai sākas. Arī ar esošo tieslietu sistēmu vairs nevarēs samierināties neviens, tajā jāmaina izglītojošie elementi visas sabiedrības izglītošanai. Faktiski būtu jānoskaidro un jāpublicē, cik amatpersonām tieslietu sistēmā ir dubultpilsonība un kāda, cik personām no tieslietu sistēmas ir Latvijā nedeklarēto ofšoru banku kontu un kuras ir tās personas, kuras, izmantojot šos kontus, ir patiesā labuma guvējas.

Atbildēt

Jancis

01.12.2019. 15:57

Vai Jānis dubrava un Jānis iesalnieks varētu būt Kristītāji un Atlaist Grēkus?!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: