Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

40% bērnu alkaholķi

14.10.2019. 11:50

precīzi atspoguļo pieaugušo kontingentu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nu nebūs tizliem vecākiem labi bērni nekad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sports alkahols sekss popkuļtura......................

Atbildēt

>

14.10.2019. 09:57

»

Komentārs balstīts uz nesen atslepenotu ASV sarunu starp Jeļcinu un Klintonu pamata

Pirms LV iestāšanās sarunām ES es kā publicists ieteicu Latvijas valdībai uzreiz Latvijai ierosināt sevi kļūt par ASV štatu, lūdzot sevi pievienot ASV. Šo ideju pārsteidzoši ātri uztvēra ASV vēstniecība un publiski noraidīja... idejas autors vēl nezināja, ka pat ASV mediji nekautrējoties izplatīja uz...


Krievijas Rietumu militārais apgabals otrdien paziņoja, ka šogad un nākamgad Maskavā notiks 17 salūti, lai atzīmētu 75. gadadienu kopš padomju karaspēka ieiešanas dažādu Austrumeiropas un Viduseiropas valstu galvaspilsētās.
Salūts, lai atzīmētu Rīgas ieņemšanas gadadienu, Maskavā paredzēts 13. oktobrī.

Latvijai, Lietuvai un Igaunijai brīvības un neatkarības atjaunošana notika 45 gadus vēlāk, jo Sarkanās armijas ienākšana nozīmēja padomju okupācijas atjaunošanu.

Ja Ļaunuma impērijas mantiniece Krievijas Federācija ar pašreizējo prezidentu Vladimiru Putinu cienītu igauņus, latviešus un lietuviešus, tad miera labā no salūta atteiktos. Bet, pēc visa spriežot, Krievijā Vladimira Putina vadībā grib atjaunot ietekmi visās bijušās Padomju Savienības okupētās (Padomju armijas atstāšanu pus gadsimtu nevar uzskatīt par atbrīvošanu, jo atbrīvošana būtu, ja karaspēks ienāca, atbrīvoja un aizgāja)) valstīs.

Tā ir mūsdienu Krievijas propaganda, ka Baltijas valstis ir okupētas kolonijas. Nepatīk viņiem, ka Baltijas valstis ir NATO. Paši gan bez prasīšanas ieveda karaspēku Ukrainā, aneksējot Krimu, Gruzijā, kā arī zem apsargu firmu aizsega sūtot bruņotus cilvēkus uz dažādām valstīm Āfrikā, Latīņamerikā, Sīrijā utt. Turklāt internetā ir pieejami daudz video ieraksti ar pierādījumiem, ka Krievijas valdošā spice ir atbildīga par narkotiku izplatīšanu visā pasaulē.

Atbildēt

Komentārs balstīts uz nesen atslepenotu ASV sarunu starp Jeļcinu un Klintonu pamata

14.10.2019. 06:59

»

Nene

To visu ātri interpretēs kā pārrakstīšanās kļūdu...


Pirms LV iestāšanās sarunām ES es kā publicists ieteicu Latvijas valdībai uzreiz Latvijai ierosināt sevi kļūt par ASV štatu, lūdzot sevi pievienot ASV. Šo ideju pārsteidzoši ātri uztvēra ASV vēstniecība un publiski noraidīja... idejas autors vēl nezināja, ka pat ASV mediji nekautrējoties izplatīja uz pārliecinošiem pierādījumiem balstītu informāciju, ka ES ir ASV projekts.

Šodien neesam ASV štats, bet iekarota kolonija. Bet Krievijas pareizticīgo vecajo un Putina mērķis ir atjaunot Krievijas impēriju 18. g.s. robežās. Karš ar Gruziju nesen, Karš Ukrainā, Krimas aneksija .. krievu tautas beztiesiskums...

Atbildēt

Nene

13.10.2019. 20:36

»

ierosinājums

Vēršos pie Jums ar ierosinājumu pārdomām, par iespēju sūdzēt tiesā Veselības ministriju. Ir dokuments (pielikumā...


To visu ātri interpretēs kā pārrakstīšanās kļūdu.

Ak brīvība, cik tu gan grūta!

Ieteikumi apreibināties ir vergiem, lai tie var aizmirst savu apspiesto stāvokli vismaz uz brīdi! Arī slimajiem, kam valsts veselības ministrija negrib palīdzēt. Visiem, kuri izjūt genocīdu no valsts.

Helsinkos, tiekoties Jeļcinam ar Klintonu, apspriežot Baltijas uzņemšanu NATO, pēc sarunām un kopējas atbildēšanas uz žurnālistu jautājumiem abi apmainījās dāvanām. Jeļcins uzdāvināja sudraba galda piederumu komplektu, ekskluzīvs žests, jo tādu attieksmi savulaik pauda Krievijas ceri tikai trīs reizes. Klintons savukārt inijāņu virssaiti uz paklupuša zirga, komgrebums, bet vārdus teica iedvesmojušus, uzsverot savas sarunas ar ASV ebrejiem. Tā mēs, baltieši, esam ASV kolonisti, lai arī esam NATO.

Atbildēt

......

13.10.2019. 19:36

JKP vadītājs Jānis Bordāns publiskaji meloja, apgalvojot, ka viņa februārī skaļi apsolītais visaptverošais tieslietu sistēmas audits „notiek un notiks, kā bija plānots”.

Bet tagad straujiem soļiem norisinās jaunā valsts budžeta plānošana, un šajā sakarā starp skaļākajām izskanējušas divas iniciatīvas – daļēji noņemt valsts finansējumu skolēnu pusdienu kompensēšanai 1.–4. klašu audzēkņiem, kā arī desmitkārtīgi palielināt finansējumu politiskajām partijām. Interesanti, ka šos priekšlikumus virza Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) no vienas un Tieslietu ministrija (TM) no otras puses. Abu ministriju politiskās vadības vieno partejiskā piederība – Jaunā konservatīvā partija, radot priekšstatu par abu priekšlikumu savstarpējo saskaņotību finanšu rezervju meklēšanas laukā "tiesiskuma koalīcijas" ietvaros.

Tātad Latvijas tiesas paliks nepieejamas, mazo klasīšu skolēnienm ēstšanai naudas no Izglītības ministrijas nebūs. Toties Bordāna vadītai partijai ar likuma spēku būs garantēti visMaz astoņas reizes vairāk naudas. Tā tiks iekasēta, nodzirdot latviešu tautu uyn labējot kārtējo Karteli.

Atbildēt

Uzdosim tiešus jautājumus

13.10.2019. 19:22

Nesen LR1 intervēja Baibu Liepiņu, Latvijas reklāmas asociācijas vadītāju. Ziņās saruna tika atreferēta un pievienots intervijas fragments.

Jums varētu būt jautājums Latvijas radio: Ar kādu mērķi ir notikusi šāda intervija ar reklāmas nozares lobētāju?

Liepiņas kundze pārmet Jums, ka Jūsu iniciatīva aizliegt (ierobežot) reklāmu alkoholam grauj (kropļo) reklāmas tirgu un nozari. Pie kam bez jebkādas vajadzības, apgalvojot, ka reklāmas ierobežojumi nemazina alkohola patēriņu. Ka Jums jāmeklē citi (efektīvāki) risinājumi alkohola patēriņa mazināšanai. Cēlās rūpes!

Patiesība ir tāda, ja reiz par tautas veselību tā satraucas reklāmas devēji, tas nozīmē vienīgi to, ka Jūsu iniciatīva apdraud reklamētāju biznesu. Kādā veidā? Gluži vienkārši. Alkoholisko dzērienu ražotāji vairs nepasūtīs reklāmas. Tātad līdz šim pasūta un baro reklamētāju biznesu. Bet, alkohola ražotāji, kā jau privātais sektors, negrūž savu naudu reklāmās tāpat vien, reklāmas dod savu atdevi, tātad ir alkohola patēriņa veicinošs faktors.

Kāda, Jūsuprāt, ir Latvijas radio atbildība šajā "nesmukumā"?

Kādas "nejaušības sakarā" tieši tagad ir intervēta Liepiņas kundze?

Kurš ir šīs intervijas iniciators?

Kurš ir devis akceptu intervijas atskaņošanai ēterā?

Atbildēt

kļimoviča aita

13.10.2019. 19:13

Alkoholiskos dzērienus nedzert vispār - šāda doma latvietim laikam ir par sarežģītu?

Atbildēt

ierosinājums

13.10.2019. 18:58

Vēršos pie Jums ar ierosinājumu pārdomām, par iespēju sūdzēt tiesā Veselības ministriju. Ir dokuments (pielikumā).
IETEIKUMI ĢIMENES ĀRSTIEM ALKOHOLA ATKARĪBAS PROFILAKSĒ, Slimību profilakses un kontroles centrs, 2015.

6.lpp. - Daži pacienti lieto daudz alkoholu noteiktos gadījumos, turpretim viņu parastais alkohola patēriņš nedēļā nepārsniedz rekomendētās devas.
18. - lpp. Pacienti jāuzslavē, ka viņi pašreiz alkoholu lieto reti, un viņiem jāatgādina, ka alkohola lietošanas gadījumā jāaprobežojas ar ieteiktajām devām.
7.lpp -
Tabula Nr.1. Zema riska alkohola lietošanas robežas pēc Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijām. Sk. dokumentā.
Pie tabulas vēl piebilstams, ka pat aritmētika tur ir aplama, - nedēļā ir jāizdzer vairāk, nekā ieteikts izdzert 5 dienās!

Visa sāls ir, ka šis dokuments kā alkohola atkarības mērķi uzstāda ierobežotu dzeršanu 5 dienas nedēļā!!! Lasi, - ne tikai slimniekiem, bet viesiem tas IETEICAMS!

Varētu pieņemt, ka akadēmiķa Uglova un Behtereva atziņas, ka alkohols lietošana jebkādos daudzumos ir kaitīga, ir atsevišķu speciālistu atziņas, turklāt novecojušas. Bet nesen no droša avota uzzināju, ka 2017. gadā žurnālā "The Lancet" par šo tēmu ir publikācija ar analoģiskiem secinājumiem, un tas jau gan būtu stiprs arguments!

Ja tas tā arī ir, vai būtu iespējams celt prasību tiesā pret Veselības ministriju par kaitniecību un likt publiski atsaukt šo un citus analogus dokumentus?

Atbildēt

Gribi izdraazt

13.10.2019. 18:52

»

Hahaha

...


kaimina sievas meitu ?

Atbildēt

Ziemeļblāzma

13.10.2019. 18:51

Sabiedrības portālā "Manabalss” savākti 10 000 paraksti aizliegt personām iegādāties un lietot alkoholiskos dzērienus no 21 gadu vecuma. Bet ar to ir par maz. Arī tā zinā,ā mērā ir tāda alkohola popularizēšana. Kas un kā būtu darāms? Vajadzētu atzīt, ka alkohols ir narkotiska viela, un kā narkotikas maksimāli aizliedzamas. Jānosaka valsts monopols uz alkoholu un cigaretēm. Bet Kariņu un Levitu, kuri nepildīja solījumu strādāt tautai, t.i., parakstīja likumu par akcīzes nodokļa samnazināšanu stiprajam alkoholam, tādējādi lobējot Karteli, vajadzētu pārvēlēt ar jaunu Ministru prezidentu un Valsts prezidentu. Lai būtu tā kā bija Kārļa Ulmaņa laikos, kur alkohola patēriņš uz cilvēku samazinājās uz cilvēku 4 litri, nevis kā tagad, kad kā Padomju okupācijas gados alkohola patēriņš uz cilvēku sasniedz 11 litrus, un pat jau pārsniedz.

Atbildēt

Hahaha

13.10.2019. 13:54


No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatas "Starp dzirnakmeņiem".

Citāts no talmuda jūdaistu ebreju impērijas žīdmasonu cionistu - ebreju nacistu rokasgrāmatas "Gudro stratēģija un taktika" 6. Saeimai, kas citēts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem":


"Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta vairs neatrod izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.

Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes. "Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts."

Atbildēt

Saeimas deputāti, mainot likumdošanu 88 gadījumos dzēra visu nakti balsodami, lai saņemtu SVF aizdevumu pēc Parex bankrota

13.10.2019. 13:49

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai plēsīgs zvērs, kas pakļaujas stiprākam, un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.

Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personību rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, to pamatosim, ka neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu teorijām un melkulību!

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslēptas ar kosmopolītisku pārliecību."

Atbildēt

Secinājums

13.10.2019. 13:17

Vai nav vienalga ko aitas dzer,ka tik dzer,rāmākas būs.
PSRS laikos medicīnas enciklopēdijā spirts tika klasificēts kā narkotiska viela,tagad pārtapis par ogļūdeņražu hidroksilatvasinājumu,un nekas nav melots.
Nožēlojams ir režīms kas pelna uz cilvēku nodzirdīšanu.

Atbildēt

Latvis

13.10.2019. 13:04

Jebkurš nodoklis kropļo tirgu, bet akcīzes un PVN it sevišķi. Un ar šņabi nav tas lielākais ļaunums. Vēl jau ir degviela, tabaka, limonāde.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: