Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aivars

23.11.2016. 17:36

»

?

Nesaprotu, kādas vēl krematorijas firmas vai saistības ar to? IR viena KREMATORIJA - "Sēru nams", Rīgā, Varoņu ielā 3, Latvijā (agrāk arī no Lietuvas veda kremēt uz Rīgu), tur tad arī, speciāli izglītoti cilvēki, kremē mirušos un pēc noteikta laika izsniedz pelnu kapsulas utt...


Ir arī otra krematorija Valmierā. Par to var pārliecināties pēc www.krematorija.lv
Tātad Latvijā ir 2 (divas) krematorijas, kas ir tiesīgas veikt kremāciju un izsniegt attiecīgus dokumentus.

Atbildēt

SP

18.07.2015. 17:00

Mani vairāk satrauc, vai Rīgas krematorijā tuvinieki saņem tieši sava aizgājēja pelnus. Te tāda ziņa pasprukusi, ka kremē trešdienās un visus juku jukām. Tuviniekiem iedod kapsulu, bet vai tie ir konkrētā cilvēka pelni. Štrunts par Paradisus un Pizānu. Mani interesē, vai man izsniegtie pelni ir mana tuvā cilvēka.

Atbildēt

;) ? Asjai

15.07.2015. 22:03

,,Apbedīšanas nams-krematorija ,,Paradisus”,
,,APBEDĪŠANAS NAMS-KREMATORIJA”
----------------
Es pavisam par ko citu. Ar ko, jūsuprāt, atšķiras šīs apbedīšanas firmas? Tās arī kremē mirušos? Jūs kā domājat? Es, domāju, ka nē. Viņi ved uz to pašu Varoņu ielu, Krematoriju "Sēru namu", vienalga.
Bet, bet, bet..., - Katrai apbedīšanas firmai Katrs pasūtījums, manuprāt, liels ieguvums, jo bagātāks pasūtījums, jo lielāka naudiņa.

Atbildēt

prāta enerģija

14.07.2015. 14:11

»

??

Ko par to saka Latvijas Juristu biedrības un Nekropoles īpašnieks Aivars Borovkovs


Krematoriju radīja juristi. Lai tad juristi Krematoriju atgūst no saved kārtībā. Bet Ozolu lai paņem vēzis.

Atbildēt

??

14.07.2015. 14:10

Ko par to saka Latvijas Juristu biedrības un Nekropoles īpašnieks Aivars Borovkovs?

Atbildēt

Zemribo

14.07.2015. 13:10

Kas nezina, tagad zieniet, ka vēl priekšā būs tiesāšanās Augstākā tiesā, kur augstas raudzes juristi spriedumā visu par Aivaru Ozolu pateikts.

Atbildēt

Asja

14.07.2015. 13:07

»

?

Nesaprotu, kādas vēl krematorijas firmas vai saistības ar to? IR viena KREMATORIJA - "Sēru nams", Rīgā, Varoņu ielā 3, Latvijā (agrāk arī no Lietuvas veda kremēt uz Rīgu), tur tad arī, speciāli izglītoti cilvēki, kremē mirušos un pēc noteikta laika izsniedz pelnu kapsulas utt...


Vai gribat ko vairāk uzzināt par Aivaru Ozolu? Kad uzzināsiet, tad sapratīsiet. Te būs viens raksts, lai atgādinātu, ka nekas nav aizmirsts. Agrāk vai vēlāk Aivars Ozols saņems ko pelnījis pēc pilnas programmas. Ko Aivars Ozols sēja, to pļaus.

Par "galma apvērsumu" krematorijā...

Piektdien, 2003. gada 31. oktobrī, laikraksta "Rīgas Balss" 6. lappusē bija publicēta Elmāra Barkāna informācija Krematorijā "galma apvērsums".
Izlasot šo publikāciju, var konstatēt, ka "krematorijā slepus nomainīta vadība, un pastāv aizdomas, ka kāds to grib privatizēt par sviestmaizi. Krematorijas darbinieki un Rīgas domes amatpersonas rausta plecus neziņā par notikušo".
Publikācijas autors pasvītro, ka krematorijai jeb uzņēmumam "Sēru nams" ir divi saimnieki: Rīgas dome un Latvijā dibināts vāciešu uzņēmums "Rico GMbH". Pašvaldībai pieder 51% "Sēru nama" akciju, un tā arī ir noteicēja par tur notiekošo, bet tagad acīmredzot domei kontrole izslīdot no rokām. Pirms divām nedēļām negaidīti esot notikusi "Sēru nama" dibinātāju sapulce, kurā krematorijas direktorei Inesei Kārkliņai esot likts parakstīt atlūgumu, jo viņa, lūk, nemākot vadīt saimniecību un ir "nevēlama persona". Direktores atlaišana esot notikusi domes Komunālo un dzīvokļu jautājumu komitejas priekšsēdētāja Jāņa Karpoviča slimības laikā, un pašvaldībai par to neesot ziņots. J.Karpovičam dibinātāju rīcība esot pilnīgi neizprotama, un viņš esot solījis, ka pēc atgriešanās no slimības gultas "situāciju noskaidrošot". Viņš uzskata, ka I.Kārkliņas atlaišanu esot inspirējusi vācu puse, jo pašvaldība ar I.Kārkliņas darbu bija apmierināta. Pastāvot aizdomas, ka krematoriju kāds grib privatizēt, un, lai to vieglāk varētu izdarīt, nomainīta tās vadība.
Domes Uzņēmējdarbības pārvaldes galvenā ekonomiste Zanda Ola ir citās domās: I.Kārkliņas vadītā krematorija esot strādājusi ar zaudējumiem un pēdējā pusgada laikā situācija nav uzlabojusies. Pašlaik zaudējumi sastādot 19 400 latu, tādēļ arī pieprasīta direktores atlaišana. Pati I.Kārkliņa uzskata, ka apvainojumi esot nepatiesi.
Fakti. Uzņēmums "Rico GMbH" pie 49% akciju esot ticis tādēļ, ka krematorijā ieguldījis mantu, piemēram, biroja tehniku, tepiķus un automašīnu. Neoficiāla informācija liecinot, ka pēdējos gadus "Rico GMbH" par krematoriju nav interesējies. Uzņēmuma vadība atrodas Vācijā, un tās pārstāvji Rīgā ierodoties ļoti reti.
Jaunajā krematorijas valdē esot ievēlēti trīs cilvēki, kuri nekomentējot "Sēru namā" notiekošo. Valdes priekšsēdētājs, uzņēmējs Daniels Stankevičs tikko sācis darbu, tāpēc izpausties esot solījis pēc mēneša. Savukārt valdes loceklis, bijušais Centrāltirgus direktors Aivars Ozols pašlaik esot kā "tumšā mežā". Viņš par valdes locekli esot piekritis būt tāpēc, ka to esot piedāvājusi domes Uzņēmējdarbības pārvalde, bet divu nedēļu laikā viņu tā arī neviens neesot iepazīstinājis ar dokumentiem un situāciju krematorijā.
Latvijas Ugunsapbedīšanas asociācijas prezidents Vilors Atlāvins esot pārliecināts, ka mistiskās darbības ap "Sēru namu" notiek tikai tādēļ, lai "veikli zēni" to iegūtu savā īpašumā. "To nedrīkst pieļaut, jo krematorija taču nav kaut kāda fabrika", esot teicis V.Atlāvins. Viņš esot nobažījies, ka pašlaik slepeni tiek samazināta krematorijas bilances vērtība – no pusotra miljona latu uz 400 tūkstošiem, tomēr dokumentāru pierādījumu nav. Krematorijas darbība nākotnē būšot ienesīgs bizness, jo Latvijā aizvien populārāka kļūstot ugunsapbedīšana, piemēram, pašlaik domē izstrādā projektus kolumbārija ierīkošanai. Rīgas krematorijas pakalpojumus izmantojot arī lietuvieši, jo tur neesot savas krematorijas.
Ar notiekošo neapmierināti esot krematorijas darbinieki. Jaunā vadība esot ieslēgusies savos kabinetos un nevēlas runāt, tiekot aizkavētas un samazinātas algas. "Likumdošana netiek ievērota. Nezinoši cilvēki tagad dara, kas ienāk prātā", esot sacījis "Sēru nama" darbinieks Andris Andžāns. Santa Baure esot atzinusies, ka viņai darbs krematorijā nu nav "patīkams un jauks".

Atbildēt

Angel

13.07.2015. 13:36

Cik ironiski, ka pašas vēstules autors apbedīšanas birojs Angel un tā amatpersonas ir pastāvīgi VID klienti... Tā ir, kad negrib džeki maksāt nodokļus...

Atbildēt

lu

13.07.2015. 13:35

AKKA/LAA nodarbojas ar patentiem??? Kopš kura laika?

Atbildēt

cirvis bez kāta

13.07.2015. 11:06

"...un Baltkrievijas uzņēmums (Baltkrievija nav Eiropa)"
----------------------------
Tagad sēžu un domāju kur tā Baltkrievija atrodas Āfrikā vai Ziemeļamerikā? Paskatījos ģeogrāfijas atlantā hmm... tur norādīts, ka tomēr Baltkrievija ir Eiropā. Varbūt atlanta sastādītāji kļūdās un īstenībā Baltkrievija ir Antarktīdā. Kur lai noskaidroju patiesību?

Atbildēt

Cilvēks no malas

13.07.2015. 00:18

Jautājums - kurš "jurists" šo murgaino "vēstuli" ir sarakstījis?

Atbildēt

12.07.2015. 21:14

Driķējiet veseli!

Atbildēt

?

12.07.2015. 19:39

Nesaprotu, kādas vēl krematorijas firmas vai saistības ar to? IR viena KREMATORIJA - "Sēru nams", Rīgā, Varoņu ielā 3, Latvijā (agrāk arī no Lietuvas veda kremēt uz Rīgu), tur tad arī, speciāli izglītoti cilvēki, kremē mirušos un pēc noteikta laika izsniedz pelnu kapsulas utt.
Priekš kam vēl vajadzīgas krematorijas Latvijā?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: