Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Šā gada aprīļa beigās SIA Baltic Screen sadarbībā ar izdevniecību Atēna plāno laist klajā L. Lapsas un K. Jančevskas grāmatu ar provizorisko nosaukumu "Liepājas metalurgs: kam jāsēž, kam jālido".

Uz apjomīga dokumentu un faktu pamata grāmata norādīs uz konkrētām amatpersonām, kuru korumpētības un noziedzīgas nolaidības dēļ uzņēmumā Liepājas metalurgs tika pazaudēti desmiti miljonu eiro Latvijas nodokļu maksātāju naudas, savukārt pats uzņēmums tika novests līdz maksātnespējai.

Kā zināms, grāmatas vāka vizuālais risinājums ir ļoti būtiska tās sastāvdaļa. Tāpēc SIA Baltic Screen izsludina konkursu par labāko jaunās grāmatas vāka vizuālā risinājuma skici.

Nav svarīga ne vizuālā risinājuma tehnika, ne kas cits, izņemot tikai un vienīgi saturisko risinājumu.

Grāmatas vākam skaidri jānorāda uz to, ka personas, kas atbildīgas par nodokļu maksātāju naudas izsaimniekošanu un Latvijas lielākā rūpniecības uzņēmuma krahu, ir pelnījušas izlidošanu no iesildītajiem krēsliem, iespējamu kriminālvajāšanu un, protams, ilgstošu un apjomīgu publisku necieņu.

Attēlojamo personu vidū noteikti jābūt Ivaram Godmanim, Einaram Repšem, Danielam Pavļutam, Andrim Vilkam un Valdim Dombrovskim - protams, personu godu un cieņu iespējami aizvainojošā izskatā, atbilstoši "nopelniem" Liepājas metalurga krahā. Nevajadzētu piemirst arī uzņēmuma "saimnieku" Sergeju Zaharjinu.

Konkursa balvu fonds ir 1000 eiro (piedošanu, bet grāmatai nav bagātu sponsoru), skiču iesniegšanas termiņš - 2014. gada 28. februāris.

Papildu informācija un skiču iesūtīšana: [email protected]

Novērtē šo rakstu:

0
0