Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ggg

11.04.2019. 03:54

»

Biruta

Mums ir diktatūra


drīzāk totalitārisms...

Atbildēt

nu gnu

10.04.2019. 08:59

amerika shemo prasti

Atbildēt

Kmm

07.04.2019. 09:42

»

Jolanta

Minētā grāmata nav slepena,Šie cionas gudro protokoli izlasāmi internetā


Cionistu protokoli nav identiski ar cionistu Gudro stratēģija un taktika. Cionistu protokoli ir pat novecojuši pret šodienas aktualitātēm, bet slepena ir konkrētā roasgrāmat īpaši Saeimai, Saeimas prezidijam, Saeimas juridiskajam birojam. Proti - konkrēti piemēroti latviešu videi - Saeimas institūcijām - noderīgiem idiotiem. Izlasiet citātus G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem. Slepena ir tieši šī Saeimas institūcijām izdalītā grāmata Gudro stratēģija un taktika. Atrodiet to! Un parādiet LTV1 Panorāmā!

Atbildēt

ha-ha

07.04.2019. 09:27

Kamēr lietas bīdīs Raiti,mednieki u.c.okupācijas režīmā diversanti tā arī turpināsies.Droši vien tādi Kavači ir nokrituši no Marsa bez iesaistes kolektivajās komunistu,komjauniešu,čekas un aģentu korupcijas shēmās.

Atbildēt

xx

07.04.2019. 09:09

No justīcijas viedokļa labāk, ja kāds vainīgais netiek notiesāts , kā ja kāds nevainīgs tiek notiesāts .

Atbildēt

Jolanta

07.04.2019. 08:38

Minētā grāmata nav slepena,Šie cionas gudro protokoli izlasāmi internetā.

Atbildēt

Kaatad

07.04.2019. 08:12

Tas pats būs ar nākamā eirodeputāta Ušakova apsūdzībām.Ilga vazāšana, un galā -čiks. Toties resnvēderu partijām lielāka cerība tikt pie puses valsts ekonomikas kūrēšanas.Varēs atkal sliet zelta tiltus :)

Atbildēt

Izlasi 6. Saeimas deputāta

07.04.2019. 07:26

»

Km

Nepieļauju, ka tiesu nesprieda pareizi. Parasti tiesa realizē prokurora apsūdzību, tiesa ir vienota ar visutieslietu sistēmu. Viena sistēma. Ja tomēr tiesa atzīst, ka nav nozieguma sastāva un ar nolēmumu lietu izbeidz, tad taisnība triumfē. Glumie tipiņi izslīd jau prokuratūras rīcības dēļ. Prokuroriem...


G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem. Tur uziesi citātus no cionistu Gudro stratēģijas un taktikas, rokasgrāmatas, kuru izdalīja 6. Saeimas deputātiem, Saeimas prezidijam, Saeimas juridiskajam birojam. Grāmata ir slepena. LV mediji par to kusē. Arī Juraša lieta tiek realizēta saskaņā ar šo rokasgrāmatu.

Atbildēt

Cionistu Gudro stratēģija un taktika

07.04.2019. 07:22

»

Fēlis

Tātad Tu pat nepieļauj domu, ka tiesa nopirkta? Kaut kā nesaprotami, kāpēc gandrīz vienmēr izšļūk visādi slideni tipiņi, bet valsts cieš zaudējumus. Tipiņi izšļuk, bet zaudējumi paliek


Tauta jāieradina pie nelikumībām. Vajadzības gadījumā jāierosina kriminālprocesi. Tie izbeidzami, kad vajadzība beigusies.

Atbildēt

Km

07.04.2019. 07:19

»

Fēlis

Tātad Tu pat nepieļauj domu, ka tiesa nopirkta? Kaut kā nesaprotami, kāpēc gandrīz vienmēr izšļūk visādi slideni tipiņi, bet valsts cieš zaudējumus. Tipiņi izšļuk, bet zaudējumi paliek


Nepieļauju, ka tiesu nesprieda pareizi. Parasti tiesa realizē prokurora apsūdzību, tiesa ir vienota ar visutieslietu sistēmu. Viena sistēma. Ja tomēr tiesa atzīst, ka nav nozieguma sastāva un ar nolēmumu lietu izbeidz, tad taisnība triumfē. Glumie tipiņi izslīd jau prokuratūras rīcības dēļ. Prokuroriem nesen dtaz tiesības apšaubīt pierādījumu pietiekamību, virzot lietas uz tiesu, un jau prokuratūrā lietas izbeigt. Tā bija oligarhu Rīdzenes sarunu lietā. Tieši, kamēr to lietu vilcināj, steidzami izmainīja likumu, ļaujot prokuroram Lejam apšaubīt pierādījumus. Tieši šie fakti par apšaubīšanas leģitimitāti izskanēja Judina sacītajā TV raidījumā točki nad i, Judins bija Saeimas izmeklēšanas kom. dalībnieks taā satunu lietā. Judins vārds vārdā par apšaubišanu atkārtoja manu Pietiek komentāru.. Es, savukārt, uz šo domu par apšabīšanu netieši nonācu no cita komentāra..

Atbildēt

Fēlis

07.04.2019. 06:04

»

Kmm

Safabricē lietu, iesaldē naudas līdzekļus, sagrauj reputāciju. Viss notiek visīstākajām cionistu- žīdsātanistu politiskajām metodēm. Atrodiet cilvēku! Likumu piemeklēsim


Tātad Tu pat nepieļauj domu, ka tiesa nopirkta? Kaut kā nesaprotami, kāpēc gandrīz vienmēr izšļūk visādi slideni tipiņi, bet valsts cieš zaudējumus. Tipiņi izšļuk, bet zaudējumi paliek.

Atbildēt

Q

07.04.2019. 05:17

Nezin cik Kavacam izmaksāja šis tiesas lēmums?

Atbildēt

Jozis

07.04.2019. 00:53

Visas Rīgas pašvaldības iestādes ir daļēji sapuvušas. It īpaši Rīgas Būvvalde un Attīstības departaments. Abi , iespējams, izcili korumpantu perēkļi. Ir tikai nožēlojami, ka lēmumus pieņem amatpersonas, bet zaudējumus no tiem nepiedzen, bet gan samaksā no nodokļiem.
Īstā svojaku stilā.

Atbildēt

John Doe

07.04.2019. 00:23

Spriedums, kas kārtējo reizi pierāda, ka Latvijā ne prokuratūra jēdz izmeklēt finanšu noziegumus, ne tiesnešiem ir kaut mazākā nojausma par to, kā šos noziegumus izvērtēt. Šeit pat nav divu domu, ka Kravacs ir izdarījis noziegumu, bet tizleņi no prokuratūras nejēdz sastādīt apsūdzību un tiesneši, kuru intelekta kalngals ir satiksmes noteikumu pārkāpumu iztiesāšana, nejēdz iztiesāt finanšu noziegumus.

Ja Kariņš tiešām grib veikt kapitālo remontu finanšu sistēmā, tad jāsāk nevis ar tirgus dalībniekiem, bet ar valsts definētās kontroles un likumdošanas rāmja kapitālo remontu. Cerības, protams, mazas. Ja ECB izdarīs, tad būs - mūsējiem nav ne gribas, ne zināšanu.

Atbildēt

jaajaa

06.04.2019. 21:19

..."atcelt piemēroto arestu uzņēmumā Zeus (kurš šajā laikā kļuvis maksātnespējīgs) izņemtajiem 582 271 eiro,"...tad tā tomēr ir Zeus vai Rīgas namu nauda ?...ja Zeus, tad ir pamats civilprasībai pret prokuratūru(valsti)...:)

Atbildēt

to Lato

06.04.2019. 20:23

Vai tur naudu, lai uzvārītos, nebija aizdevis arī Misters 20%? Tikai, viņš dabūja atpakaļ, bet pašvaldība ne.

Atbildēt

Kmm

06.04.2019. 18:36

Safabricē lietu, iesaldē naudas līdzekļus, sagrauj reputāciju. Viss notiek visīstākajām cionistu- žīdsātanistu politiskajām metodēm. Atrodiet cilvēku! Likumu piemeklēsim!

Atbildēt

Biruta

06.04.2019. 18:23

Mums ir diktatūra!

Atbildēt

Mums ir tiesiskums un demokrātija

06.04.2019. 18:19

Vilis Seleckis: Kad tiesiskums pārvēršas par tiesiskuma bendi - DELFI
https://www.delfi.lv/.../vilis-seleckis-kad-tiesiskums-parversas-par-tiesiskuma-bendi.d?...
2019. gada 1. marts - Zinām, cik nevarīgi kļūst mūsu likuma sargi, kad uzmanības centrā nonāk labi zināmie, leģendārie, par oligarhiem sauktie trīs kungi Aivars ...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: