Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VNO

28.06.2023. 20:56

Jeb varbūt tavās stulbajās vatņika smadzenītēs tiesības uz drošības garantijām pienākas tikai Krievijai????????
2)Donbasa "republikas" ir suverēna Ukrainas teritorija. Nu vismaz tikpat suverēna kā Čečenija ir suverēna Krievijas tritorija. Vismaz pagaidām.
Vel ir jatājumi, vene siga?

Atbildēt

VNO

28.06.2023. 20:52

»

hm

Notikumu secība bija sekojoša.Putins pieprasīja Krievijai drošības garantijas. Amerikāņi un Eiropa parādīja trīspirkstu kombināciju, bet Donbasa republikās ukraiņi sāka iesūtīt lielā skaitā diversantu vienības. Krievi pieprasīja Ukrainas armiju atvilkt Minskas vienošanās noteiktajā attālumā no robežas...


Tu te atkal irs visu raškas prpagandu pēc grāmatas.
Sākam pēc punktiem:
1)Putins pieprasīja Krievijai drošības garantijas. A kas. Pieprasīt drīkst jebkurš. Bet kādas drošības garantijas, piemēram Latvijai, viņš piedāvāja pretī??? Varbūt atvilkt Pleskavas VDV divīziju 500 km no Latvijas robežas?? Kaut kā neesnu dzirdējis. gluži tāpat kā neesmu dzirdējis nožēlas vārdus un atvainošanos par 1940. gada notikumiem. Toties esmu dzirdējis "laipnu" pidāvājumu par beigta ēzeļa ausīm. Jerb varbūt tavās stulbajās vatņika smadzenītēs tiesības uz drošības garantijām pien

Atbildēt

velnam dumjajam

02.06.2023. 13:37

»

va vellos

Lato, es jau teicu, ka jums būs šī problēma. Šis pat nav trollis, bet psihiski slims krievvalodīgais, visticamāk gadus 15 vecs. Nezināt, ka Al Džazira raida galvenokārt angliski var tikai imbecilis...


Saproti, muļķīti h-jev, ne visi nemitīgi skatās Krievijas TV un pieraksta no tās sev citātus kā tu un Al Džazirtu arī ne visi tā skatās. Psihiski slims esi tu, jo uzskati tos, kas tev nepatīk, par dumjākiem un psihiski slimiem. Tu uzskati sevi par pašu gudrāko, bet citi nekādu gudrību tavos murgos neatrod. Varbūt tu pats laikus padomā par ārstēšanos, nevis mēģini citus pamācīt?

Atbildēt

va vellos

02.06.2023. 11:42

»

velnam pāukainajam

Tu saproti arābu valodu? Nepļūtī jau atkal!! Nekādu Kataru tu neskaties, bet hoholus krievu valodā. Un gribi teikt, ka nebija raķešu uzbrukums Odesas osatai? Hoholi salikuši savas algotņu daļas skolās un pansionātos un pēc tam gaudo par uzbrukumiem kā viņi sauc "civilajiem objektiem". Skola, kuras sporta...


Lato, es jau teicu, ka jums būs šī problēma. Šis pat nav trollis, bet psihiski slims krievvalodīgais, visticamāk gadus 15 vecs. Nezināt, ka Al Džazira raida galvenokārt angliski var tikai imbecilis.
Tad lūk, viņš te ražo analfabētismu ar troļļa intensitāti - pakās pa 30 - 50 visā rakstu spektrā. Domājiet, ko darīt.

Atbildēt

sūdam

02.06.2023. 08:42

»

mēslam

Skabeika ir Kremļa Sļivnoi Bačok Skabejeva. Tādam, kā tev, kurš 36 h dienā skatās krievu propagandonus, vajadzēja līdz tam aizdomāties


Tu dienu un nakti laikam skaties Krievijas TV propagandas raidījumus, jo neviens normāls cilvēkts tur darbojošos aktierus vārdos nepazīst. Tu laikam fano par viņiem un pierakti viņu citātus. Tāpēc no tevis nāk tāda smirdoņa, ka domā kā viņi un raksti kā viņi.

Atbildēt

mēslam

01.06.2023. 16:18

»

sūdam

Kā tad tu tik labi zini to, ko katrs ir teicis Krievijas propagandas TV? Nemelo, mērgli utainais, tu lūri Krieviajs TV nemitīgi. Es, piemēram, tādu uzvārdu Skabeika dzirdu vispār pirmo reizi


Skabeika ir Kremļa Sļivnoi Bačok Skabejeva. Tādam, kā tev, kurš 36 h dienā skatās krievu propagandonus, vajadzēja līdz tam aizdomāties.

Atbildēt

Atis Priedītis

01.06.2023. 15:23

Piecas minūtes pirms Apokalipses

Gandrīz pabeigtās grāmatas fragments.

Šīs fantastikas žanra grāmatas saturu veido Gulbja zvaigznāja sūtņa uz Zemes Kristapa sarunas ar kādas Zemes valsts slepenā dienesta pārstāvi. Sarunas notiek vairāku mēnešu garumā un šo sarunu laikā Kristaps ir piekritis atklāt visu viņam zināmo informāciju. Sarunas notiek tādēļ, ka uz Zemes ir izveidojusies ļoti bīstama situācija, kura var beigties pat ar atomkara sākšanos un Zemes civilizācijas bojā eju.

- Atklājiet lūdzu pašu būtiskāko informāciju, kuru jūs saņēmāt laikā kad jūsos tika atmodināts Dieva arhetips, lūdza slepenā dienesta pārstāvis.
- Pati būtiskākā ir šāda informācija. Dievs ar Zemes cilvēkiem ir nolēmis slēgt jaunu, Trešo derību, atbildēja Kristaps.
- Kāda ir šīs derības būtība.
- Iepriekšējās Derības ir sevi izsmēlušas un nav spējušas radīt uz Zemes mieru un mīlestības piepildītu gaisotni. Joprojām turpinās kari un apzinātas cilvēku slepkavības. Tāpēc ir jāslēdz Jauna Derība, kuras svētajos rakstos nebūs itin neviena fragmenta, kurš pieļautu un attaisnotu naidu un vardarbību.
- Vai jums ir zināms šīs Jaunās Derības teksts?
- Nē, es to nezinu, es nezinu arī to kādā veidā šī Jaunā Derība nonāks pie cilvēkiem.
- Tad lūdzu, pastāstiet kaut vai savas domas par šo Jauno Derību!
- Šai Derībai ir uz Zemes jārada pilnīgi jauna pasaule. Šī pasaule nebūs tā pasaule, kura tiek saprasta kā Paradīze. Šī pasaule atradīsies tepat uz Zemes un šo pasauli ir jārada pašiem cilvēkiem un jāiemācās tajā dzīvot.
- Cik ilgā laikā šī pasaule radīsies?
- Apmēram 300 gadu laikā, jo uzreiz šī pasaule rasties nevar. Pārāk ilgi cilvēki ir dzīvojuši ar pārliecību, ka naids, nežēlastība un agresivitāte ir pilnīgi normālas lietas. Savukārt, mīlestības jūtas ļoti bieži tiek uztvertas kā skaista pasaka.
- Vai tiešām viss varētu risināties šādi?
- Zemes cilvēkiem nav citas izejas. Pretējā gadījumā agri vai vēlu notiks atomkarš un gan Zemes civilizācija, gan pati Zeme kļūs par neapdzīvojamu planētu uz ļoti ilgu laiku.

Atbildēt

velnam pāukainajam

01.06.2023. 12:53

»

va vellos

Sūdiņ, tu jocīgs. Kataras sultāns par naudu vienmēr gatavs Putinam pumpēt, bet Al Džazirā ziņas par degošu Odesu nav, lai gan tur publicē krievu viedokli kā pirmo. Odesai, ja šitas būtu taisnība, bija jādeg trakāk kā 1944, redzami no orbītas...


Tu saproti arābu valodu? Nepļūtī jau atkal!! Nekādu Kataru tu neskaties, bet hoholus krievu valodā. Un gribi teikt, ka nebija raķešu uzbrukums Odesas osatai? Hoholi salikuši savas algotņu daļas skolās un pansionātos un pēc tam gaudo par uzbrukumiem kā viņi sauc "civilajiem objektiem". Skola, kuras sporta zēlē ir izmitināts kājnieku bataljons, nav nekāds civilais objekts. Vajadzētu šo hoholu melošanu un propagandu beidzot pārtraukt.

Atbildēt

tik tiešām

01.06.2023. 12:31

»

va vellos

Sūdiņ, tu jocīgs. Kataras sultāns par naudu vienmēr gatavs Putinam pumpēt, bet Al Džazirā ziņas par degošu Odesu nav, lai gan tur publicē krievu viedokli kā pirmo. Odesai, ja šitas būtu taisnība, bija jādeg trakāk kā 1944, redzami no orbītas...


Marodieru armija nav spējīga iznīcināt Ukrainas tehniku un štābus, jo spēj tikai dzīvojamo namu kvartāliem precīzi trāpīt. Bandīti - recidīvisti, salīdzinot ar alkoholismā un pederastijā noslīkušiem gļēviem krievu oficieriem, ir daudz labāki karotâji

Atbildēt

va vellos

01.06.2023. 11:34

»

sūdam

Speciāli priekš tevis, debiloīd...


Sūdiņ, tu jocīgs. Kataras sultāns par naudu vienmēr gatavs Putinam pumpēt, bet Al Džazirā ziņas par degošu Odesu nav, lai gan tur publicē krievu viedokli kā pirmo. Odesai, ja šitas būtu taisnība, bija jādeg trakāk kā 1944, redzami no orbītas.
Labāk atbildi, kāpēc armijai, kas mākot šitā trāpīt, nav regulāro vienību galvenajam uzbrukuma sektoram un jāizmanto bandīti-recidivisti.
Probļems, sūdiņ, ir tur, ka ar krieviem pa labam gribētu runāt daudzi, bet viņiem galvā kūp kā psiham tusiņā pēc padsmitās glāzes. Cits variants kā izrubīšana, nelīdzēs.

Atbildēt

sūdam

01.06.2023. 11:06

»

mēslam

Es neskatos krievijas TV, priekš tam ir normāli blogeri, kas atlasa imfomāciju, ko kurš propagandons teicis, lai putinososi, kā tu nekarinātu cilvēkiem makaronus uz ausīm


Speciāli priekš tevis, debiloīd:
$1 млрд. — ущерб ВСУ от удара Российской авиации по Одесскому порту.
Удар был нанесен в ночь на 30 мая. ВКС РФ выпустили 4 волны ракетных ударов с постановками ложных целей и вскрытием позиционных районов ПВО барражирующими боеприпасами.
Результат:
- один из трех оставшихся на плаву кораблей ВМС Украины,
- склад хранения противолодочных ракет, ракет AGM 88 Harm, установок Harpoon UGM-84,
- две HIMARS с заряжающими установками.
Пожара в порту полностью уничтожил 14 грузовых броневиков и 34 бронепикапов.
Суммарно потери ВСУ составили более $1 млрд. Ущерб от удара по Хмельницкому складу был оценен примерно в такую же сумму.
Кроме того, прилетело в центр управления специальными морскими операциями, где в этот момент находилось порядка 98 человек. Погибших из 98 оказалось 36, где 22 - сотрудники Ми-6, 8 сотрудников BND, 4 представителей Пентагона и 2 офицера ВВС Франции.

Atbildēt

sūdam

01.06.2023. 11:03

»

mēslam

Es neskatos krievijas TV, priekš tam ir normāli blogeri, kas atlasa imfomāciju, ko kurš propagandons teicis, lai putinososi, kā tu nekarinātu cilvēkiem makaronus uz ausīm


Kā tad tu tik labi zini to, ko katrs ir teicis Krievijas propagandas TV? Nemelo, mērgli utainais, tu lūri Krieviajs TV nemitīgi. Es, piemēram, tādu uzvārdu Skabeika dzirdu vispār pirmo reizi.

Atbildēt

mēslam

31.05.2023. 14:58

»

sūdam

Tu, sūds debīlais un smirdīgais, mazāk skaties Krievijas TV propagandas raidījumus un sāc beidzot atšķirt informāciju no propagandas


Es neskatos krievijas TV, priekš tam ir normāli blogeri, kas atlasa imfomāciju, ko kurš propagandons teicis, lai putinososi, kā tu nekarinātu cilvēkiem makaronus uz ausīm.

Atbildēt

mēslam

31.05.2023. 09:03

»

anti amerikoss

Nav vērts runāt ar demagogu. Runa jau bija nevis par 3 dienām, bet par zibesnkaru, kurš neesot Putinam izdevies, kaut gan nav neviena pierādījuma, ka bija plānots tieši zibenskarš. Un tu šo feiku mēģināji atkal te bīdīt, un tagda negribi to atzīt. Tu nodarbojies ar propagandu, kas balstīta uz ukraiņu...


Vai tu, krievu kroplīti, patiesi esi idiots vai tikai izliecies? Visi: Solovjovs, Skabeika, Kiseļovs publiski runāja par trīs dienām un Putins savam draugam Bernsam arī apsolīja ka Kijiva tiks ieņemta trīs dienās, bet pretīgā armēņu izcelsmes krievu fašistu kuce Simoņjan vispār apsolīja, ka Kijiva tiks ieņemta divās dienās. Internetā nekas nepazūd, arī tas, izdzimteni, ko tu esi uzrakstījis.

Atbildēt

tiešām

31.05.2023. 08:56

»

nepārcenties

Dodies taču beidzot uz Ukrainu un upurē tur


Šis nav latviešu karš, bet tu gan, krievu mēsls, varēji krievu pensionāru, invalīdu un neapmācītu studentu un skolnieku vietā aizbraukt nomēslot Ukrainas aramzemi.

Atbildēt

nu nu

31.05.2023. 08:51

»

skaidrojums lumpeņpropagandas nozmbētam eiropidarasam

Rietumi neuzbruka PSRS, jo ātombumbas bija par maz un monopols uz tām nebija ilgs. Tas nebija nekāds miermīlīgums, bet auksts aprēķins, bailes par sekām, jo Krievijai bija spēcīgākā sauszemes armija pasaulē. Ja būtu metuši kodolbumbas, tas neko nedotu, jo pēc tam krievi atbrauktu uz Rietumeiropu ar ...


Ja nebūtu ASV kara rūpniecības un aviācijas, jūs, krievu necilvēki, visi būtu izbeigti vēl 1941. gadā līdz pēdējam smirdīgam organismam. Ja 1945. gada 6. augustā bumba būtu uzmesta ne Hirosimai bet Maskavai, krieviem būtu tāda pat panika, kā bija 1941. jo jūs esiet gļēvi marodieri un pederasti

Atbildēt

Ku pi dors

30.05.2023. 12:25

»

vadošo kriminālziņu pārskats

Izrādās ka arī "Rietumu atbalsts Ukrainā nereti nonāk svešās kabatās; "Ukrainas pretkorupcijas aktīvisti un cilvēktiesību aizstāvji turpina ziņot par nozīmīgiem starptautisku standartu pārkāpumiem Ukrainas iekšienē". Vēl vairāk - "Valstī joprojām dominē kleptokrātiskas ekonomiskās intereses. Sabiedrība...


Toties pēc uzvaras Kijeva cels jaunu valsti, kur visi būs godīgi, nebūs korupcijas un valsts izzagšanas. Uzvara visus apskaidros. Visi būs vienlīdzīgi, un oligarhi izdalīs atlikušo naudu bāreņu un atraitņu aprūpei.

Atbildēt

skaidrojums lumpeņpropagandas nozmbētam eiropidarasam

29.05.2023. 21:56

»

skaidrojums kvemļa trollim

Ko jau iepriekš ir pierādījuši neuzbrūkot (bet gan visādi palīdzot) Krievijai, kad Rietumien bija atomieroču monopols, un arī tad, kad pēc PSRS ekonomiskā sabrukuma Krievija bija kļuvusi pilnīgi neaizsargāta...


Rietumi neuzbruka PSRS, jo ātombumbas bija par maz un monopols uz tām nebija ilgs. Tas nebija nekāds miermīlīgums, bet auksts aprēķins, bailes par sekām, jo Krievijai bija spēcīgākā sauszemes armija pasaulē. Ja būtu metuši kodolbumbas, tas neko nedotu, jo pēc tam krievi atbrauktu uz Rietumeiropu ar tankiem un tur visu nežēļīgi iznīcinātu. Gorbačova ēras beigās neuzbruka tieši tā paša iemesla dēļ- lai gan Krievija bija ekonomiski sabrukusi, tai bija liela armija un daudz kodolbumbu. Tagad paši vairās karot tā paša iemesla dēļ- baidās par sekām. Krievijai ir kodolzemūdenes, ballistsikās raķetes, stratēģiskā aviācija, daudz tanki, liela sauszemes armija. Daļu no tā visa pirmajā triecienā varbūt iznīcinās, bet pēc tam būs apokolipse- krievi nolīdzinās ASV ar zemi. Neviens to negrib. Tāpēc izvēlas karot ar ukraiņu rokām.

Atbildēt

patiesībā

29.05.2023. 18:51

»

VNO

Kā tas būtu latviski


interesanti - ko tu nesaprati un kāpēc?

Pilnvērtīgi zināt un mācēt lietot savu dzimto valodu, tostarp ieskaitot arī vispārlietojamos latviskotos svešvārdus, ir elementāri pašsaprotami jebkuram intelektuāli attīstītam normālam cilvēkam, kam latviešu valoda ir dzimtā valoda. Savukārt - tas gan varētu neattiekties uz personāžiem, tostarp uz tā dēvētajiem "titulnācijas izstrādājumiem" jeb "eurolatvāņiem", kas mēģina savstarpēji sazināties un pat riskē komunicēt publiskajā telpā "pa latviski".

Ir sacīts: "Cilvēks, pats uzdodot jautājumus par viņu interesējošām lietām citiem, patiesībā sniedz tādas atbildes pats par sevi, kādas nekad netiktu saņemtas no šī cilvēka, uzdodot viņam tiešus jautājumus par lietām, kas saistītas ar šo cilvēku." ;)

Atbildēt

skaidrojums kvemļa trollim

29.05.2023. 14:33

Ko jau iepriekš ir pierādījuši neuzbrūkot (bet gan visādi palīdzot) Krievijai, kad Rietumien bija atomieroču monopols, un arī tad, kad pēc PSRS ekonomiskā sabrukuma Krievija bija kļuvusi pilnīgi neaizsargāta.
Pateicības vietā krievfašisti sāka draudēt un izraisīja karu. Vēju sēsi, vētru pļausi.

Atbildēt

skaidrojums kvemļa trollim

29.05.2023. 14:29

»

hm

Notikumu secība bija sekojoša.Putins pieprasīja Krievijai drošības garantijas. Amerikāņi un Eiropa parādīja trīspirkstu kombināciju, bet Donbasa republikās ukraiņi sāka iesūtīt lielā skaitā diversantu vienības. Krievi pieprasīja Ukrainas armiju atvilkt Minskas vienošanās noteiktajā attālumā no robežas...


Putins pieprasīja Krievijai drošības garantijas
-------------------------------------
Kolektīvie Rietumi arī deva garantijas, garantējot, ka netaisās Krievijai uzbrukt. Ko jau iepriek

Atbildēt

patiesībā

29.05.2023. 12:14

»

patiesībai

Nozombētais trolli bioatkritum, tu neesi nekāda civilizācija, bet civilizācijas atkritums


tava komunikācija ar spoguli ir mēreni uzjautrinoša. Kā parasti. ;)

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH

29.05.2023. 12:11

»

patiesībai

Nozombētais trolli bioatkritum, tu neesi nekāda civilizācija, bet civilizācijas atkritums


Kāda tev transekzuālā orjentācija? Man patīk vīr.dz. no 8+ līdz 98+ gadi. Passīvaiz esu tagat.

Atbildēt

nepārcenties

29.05.2023. 12:07

»

necenties

,raša ir nolemta upurēšanai


Dodies taču beidzot uz Ukrainu un upurē tur.

Atbildēt

patiesībā

29.05.2023. 11:37

»

Pomeranču Vainadziņš

Prigožina lielā intervija diezgan uzskatāmi saliek visu pa plauktiņiem - tai skaitā šī kara bezjēdzību, tai skaitā ukraiņu demilitarizācijas absurdu, tai skaitā skaidri pateica, ka krievi, "ukraiņu nacistus" maklēdami, apkāvuši kaudzi nevainīgo un sadirsuši visu, ko varēja sadirst...


ir neiespējami ignorēt acīmredzamo - tas vairs nav tikai konkurējošu ideoloģisko sistēmu hibrīdkarš, un tas nebūt nav tikai ģeopolitiski lokāls konvencionāls militārais konflikts. Tā ir Normālu Cilvēku cīņa par Civilizācijas Pamatvērtībām, cīņa uz dzīvību un nāvi – ar šīs Pamatvērtības truli ignorējošiem un demonstratīvi apgānošiem, pret VISU Cilvēcisko klaji naidīgiem, Civilizācijas iznīcināšanas ideologu un reālo iznīcinātāju dārgi angažētu mentālās manipulācijas tehnologu sashēmota un lēti pērkamu masmēdītāju tiražēta lumpenpropaGANDĒJUMA totāli nozombētiem bezsmadzeņu bio/tehno/troļļiem, gaužām pavirši dresētiem dezinformatoriem, pašiznīcības provokatoriem un taml. NEcilvēkiem. Un šajā Pamatvērtību cīņā ir iespējams tikai viens uzvarētājs – Cilvēcība. Pretējā gadījumā – VISA un VISU absolūta iznīcība ir tikai laika jautājums. Bet laika paliek arvien mazāk, ar katru sekundi…

Atbildēt

anti amerikoss

29.05.2023. 11:21

»

Pomeranču Vainadziņš

Nav ar Tevi jēgas runāt, ja neredzi atšķirību starp nedēļu un trijām dienām. Un tad sava akluma dēļ pārmet man demenci


Nav vērts runāt ar demagogu. Runa jau bija nevis par 3 dienām, bet par zibesnkaru, kurš neesot Putinam izdevies, kaut gan nav neviena pierādījuma, ka bija plānots tieši zibenskarš. Un tu šo feiku mēģināji atkal te bīdīt, un tagda negribi to atzīt. Tu nodarbojies ar propagandu, kas balstīta uz ukraiņu propagandistu feikiem.

Atbildēt

anti amerikoss

29.05.2023. 10:44

»

Pomeranču Vainadziņš

1) Parādi manā tekstā, kur saku par trim dienām


Demence, ka pats vairs neatceries, ko raksti: "...ideja - nedēļas laikā paņemt Kijevu.." Ja jau tu pievienojies Prigožinam, tad tev vieta Vagner. Kāpēc vēl neesi tur? Ar to, ka ASV un rietumi neko nevar Krievijai padarīt un visi to redz, Krievija jau ar to ir uzvarējusi. ASV un rietumi līdz šim uzvedās tā, it kā viņi ir pasaules saimnieki, kas visiem var pavēlēt un uzspiest visiem savu gribu, bet izrādās, ka neko nevar Krievijai padarīt. Man kaut kā liekas, ka ar Ukrainu viss nebeigsies. Pēc Ukrainas Krievija dzīs ASV un NATO ārā no citām bijušajām PSRS republikām.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.05.2023. 10:16

»

anti amerikoss

1. Nevajag fantazēt. Vesalais saprāts ne par kādām trim dienām nerunā


1) Parādi manā tekstā, kur saku par trim dienām;
2) Kālab man tas būtu jādara?

Atbildēt

anti amerikoss

29.05.2023. 09:59

»

Pomeranču Vainadziņš

Tur nevajag neko sagrozīt, jo Prigožins visu pasaka gana viennozīmīgi...


1. Nevajag fantazēt. Vesalais saprāts ne par kādām trim dienām nerunā.
2. Esi jau pieteicies Vagner, ka pilnīgi pievienojies Prigožinam?

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.05.2023. 09:56

»

anti amerikoss

Katram gribas sagrozīt Prigožina teikto pa savam un vienlaikus atbisltoši ukru propagandas dogmām. Pirmā dogma ir par trim dienām. Vai kāds ir redzējis Krievijas ģenštāba uzbrukuma plānus? Tad no kurienes apgalvojumi par trim dienām? Šīs mistiskās trīs dienas ir ukru propaganda, ko te bezjēdzīgi un ...


Attiecībā uz propagandas dogmām - dogmu balodīšus laiž abas puses. Un abas puses melo - tas ir viegli pierādāms ar konkrētiem gadījumiem.

Tāpēc ir vērtīgi mēģināt atrast (abās pusēs!) avotus, kuriem var vismaz cik necik uzticēties, un kuru sacītais iet daudz maz kopā ar notikumu gaitu.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.05.2023. 09:51

»

anti amerikoss

Katram gribas sagrozīt Prigožina teikto pa savam un vienlaikus atbisltoši ukru propagandas dogmām. Pirmā dogma ir par trim dienām. Vai kāds ir redzējis Krievijas ģenštāba uzbrukuma plānus? Tad no kurienes apgalvojumi par trim dienām? Šīs mistiskās trīs dienas ir ukru propaganda, ko te bezjēdzīgi un ...


Tur nevajag neko sagrozīt, jo Prigožins visu pasaka gana viennozīmīgi.

Par Kijevas ieņemšanas ideju intervijā skaidri pasaka arī Prigožins. Un nav jāredz uzbrukuma plānus, lai ar veselā saprāta (ja tāds ir) nelielu piepūli izprastu ieceres.

Par civilizācijas vērtībām, es drīzāk sacītu, ka par tām cīn[īj]ās krievi, ne ukraiņi; vismaz tā varēja saprast kaut vai no Putina runas Davosas forumā (starp citu, lieliska runa!), taču atkal jau - tas viss aizgājis totālās auzās!

Par kara uzvarētājiem/zaudētājiem - neredzu es šeit krievu uzvaru un pilnīgi pievienojos Prigožina sacītajam.

Atbildēt

anti amerikoss

29.05.2023. 09:25

»

Pomeranču Vainadziņš

Prigožina lielā intervija diezgan uzskatāmi saliek visu pa plauktiņiem - tai skaitā šī kara bezjēdzību, tai skaitā ukraiņu demilitarizācijas absurdu, tai skaitā skaidri pateica, ka krievi, "ukraiņu nacistus" maklēdami, apkāvuši kaudzi nevainīgo un sadirsuši visu, ko varēja sadirst...


Katram gribas sagrozīt Prigožina teikto pa savam un vienlaikus atbisltoši ukru propagandas dogmām. Pirmā dogma ir par trim dienām. Vai kāds ir redzējis Krievijas ģenštāba uzbrukuma plānus? Tad no kurienes apgalvojumi par trim dienām? Šīs mistiskās trīs dienas ir ukru propaganda, ko te bezjēdzīgi un besaturīgi atgremo. Nākošā dogma ir par to, ka ukri cīnoties par civilizācijas vērtībām, bet krievi pret. Šīm karam ne ar kādām civilizācijas vētībām nav nekāda sakara. Karš ir par ietekmes zonām. Krievi grib padzīt amerikosus un NATO no teritorijām, kuras tie uzskata par savām vēsturiskajām. Nākošā dogma, ko te mēģina bīdīt, ka uzvarētājs nebūšot neviens. No sākuma gan ar putām uz lūpām propagandēja un borēja visiem, ka Krievija karu jau ir zaudējusi. Tagad, kad Krievijas zaudējums nekāds nav saredzams, mēģina stāstīt, ka zaudētāji no šī kara būs visi. Krievija jau ir atņēmusi amerikosiem milzīgas teritorijas ar labu zemi un derīgiejm izraksteņiem, kur turklāt dzīvo etniskie krievi. Nekādas sankcijas neko Krievijai nav nodarījušas, bet vairāk kaitējušas sankciju ieviesējiem. Nevar rietumi un nekad nav varējuši uzvarēt Krieviju. Tāpēc vislabāk bija amerikosiem svešās zemēs nelīst un neizmantot saviem imperiālistiskiem plāniem lētticīgos ukraiņus. Vajadzēja amerikosiem pildīt solīto: 1) nepaplašināt NATO un 2) pildīt Minskas vienošanās. Tad šī kara nebūtu.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.05.2023. 08:53

Prigožina lielā intervija diezgan uzskatāmi saliek visu pa plauktiņiem - tai skaitā šī kara bezjēdzību, tai skaitā ukraiņu demilitarizācijas absurdu, tai skaitā skaidri pateica, ka krievi, "ukraiņu nacistus" maklēdami, apkāvuši kaudzi nevainīgo un sadirsuši visu, ko varēja sadirst.

Bija saprotama SMO ideja - nedēļas laikā paņemt Kijevu, nomainīt establišmentu un viss!

Kad pēc divām nedēļām bija skaidrs, ka tas neizdosies, sākās nežēlīga bezjēdzīga asiņaina absurda teātris (ja vien Putins nepiespēlē āmurikāņiem!), kurā no tiešajiem iesaistītajiem uzvarētājs nebūs neviens.

Vai šī ir cīņa par civilizācijas vērtībām? Šādā izpausmē no krievu puses noteikti nē. Ir satikti nu jau daudz aculiecinieki, kas pastāsta piedzīvoto detaļās, kuras izdomāt nav iespējams...

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam demences invalīdam klimaksa pļutkai ŽH

28.05.2023. 19:52

»

Durķi

,tu esi orvela personāžs


tu neesi nekas un saukt tevi nekā, caurums nullē, derdzīga smirdoņa bez sugas un dzimuma.
Samierinies ar to un turpini nožēlojami agonēt. Vai arī iekāp podā, norauj ūdeni un nesmirdi.

Atbildēt

Īstenībā

28.05.2023. 19:38

»

Īstenībā

https://youtu.be/b5tspkCb43w


https://www.youtube.com/watch?v ZzylAiX_x9o
https://www.youtube.com/watch?v M7ausxhNRtg
https://www.youtube.com/watch?v nS3n7y7QMr8
https://www.youtube.com/watch?v 76BvCv5ndqQ
https://www.youtube.com/watch?v rGoPGZ-P89c

Atbildēt

Pietiek.skapja plānprātiņa demences invalīda klimaksa pļutkas ŽH lustrācija:

28.05.2023. 19:37

»

Durķi

,tu esi orvela personāžs


Pietiek.skapja plānprātiņa demences invalīda klimaksa pļutkas ŽH lustrācija: "Esmu sarakstījis daudz kā man liekās skaistu dzeijoļu, kas nekad netika publicēti ne periodikā ne dzeijas kopkrājumos. Kad piekritu sadarboties ar VDK, mani tomēr nesāka publicēt, par ko esu šokā visu savu nožēlojamo riebīgo dzīvi. Un kas no tā man par labumu? Nekas. Tukšs vēders, plika pakaļa un cauras pastalas. Un neārstējama plānprātība, komplektā ar demences invalīda kroplību. Dzeija un māksla ir tikai ezotērika un “psiholoģiskā cilpa”, kurā pakaras autors pats, ja neapstājas “savā radošajā procesā”, ko uztver nopietni. Tieši tā tas notika ar mani, kad biju dzeijnieks un arī tad kad jau biju čekas aģents stukačs un provakators. Dzeijai un mākszlai jābūt nenopietnai un bez pretenzijām, tad tā ir patiesa. Bet man sanāk tikai šķidras klimaksa pļutkas nekad nemainītos pamperos. Tāpēc ka esu savā diletantismā bijis un palicis patoloģisks kretīns un debils latvijāņu sugas biogaļas atkritumu izdzimtenis.

Mani toreiz mēģināja ar šantāžu savervēt VDK nodaļa no KGB, lai ziņotu par H86 vienu no trijnieka, ar ko biju tuvos draugos. Neatteicos un uzreiz parakstījos, ka piekrītu. Mani brīdināja par sekām, bet tomēr piekritu būt par čekas stukaču un provokatoru. Kāpēc es to pieminu? Tāpēc, ka mani nekad nav uztraukusi tēma par čekas aģentu uzskaites kartītēm, uz kurām esot viltoti paraksti. Jo mans paraksts uz manas čekas aģenta stukača un provokatora kartītes ir īsts, manējais paraksts. Mani šī čekas tēma interesē, jo neviens sevi tik labi nepazīst, kā es pats, savervētais čekas stukačš un provakātors. Skaitījos pie “radošās inteliģences” īsu brīdi, mani pat dažreiz publicēja palīgskolas sienasavīzē “Komjaunatnes prožektors”, bet vienraiz pat namu pārvaldes santehniķu sienasavīzē “Krāniņš un WC pods”. Kad pieteicos sadarbībai ar VDK kā aģents ziņotājs, pārstāju to darīt. Drošuma dienestu savervēts stukačš un provokators, čekas ietekmes aģents un noderīgais idiots - tā bija un vēl tagat ir visa mana dzīve. Nekā cita man nau un neko citu man arī nevajak."

Atbildēt

patiesībā

28.05.2023. 15:46

»

Secinājums

Klasisks piemērs kā vieni meli tiek pārklāti ar citiem meliem.Vara ir globāla un gladiatoru cīņas ieplānotas un vadītas no viena centra jau kopš 1886.gada


nu jau vairāk kā gadu, max. objektīvi ievērtējot pretējo pušu propagandas (ideoloģisko jeb polittehnoloģisko & tiražējošo jeb masmēdītāju) indistriju "konceptuālās vērtību sistēmas / vadlīnijas" un reālu izpildīšanos, ir (vismaz viena) principiāla jeb "pamatbāzes" atšķirība - viena no pusēm ražo, tiražē, kompilē un taml. "apspēlē" MELUS, kur pretī otra puse analizē, publisko, interpretē un taml. "operē" ar PATIESĪBU.

Tipiski precedenti, kas apliecina tieši šādu "lietu kārtību", ienākas faktiski ikdienišķi, tos var "neredzēt / nedzirdēt" tikai tie, kas to konsekventi (truli / izmisīgi) nevēlas.

Atbildēt

skats no (m)alas

28.05.2023. 15:43

»

idots atkal murgo

Idots kudors atkal samurgojis visu sliktu, ko vien varēja par Krieviju izdomāt. Kāpēc lapsa vispār publicē šī slimā deģenerāta murgojumus


Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek diskvalificēts un izspiests no apziņas. Mēs jau sākam pierast dzīvot starp kroplo un neglīto. Mūsdienās jebkas tiek atzīts par "vērtīgu", ikviena muļķība pasludināta par "viedokli, kurā jāieklausās". Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Tātad plebejs ir nevis sociālais statuss, bet dvēseles stāvoklis. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.

/ apt.cit.vied.aut. - vēsturnieks un sociologs Harijs Tumans, 2021. /

Atbildēt

izslēdz TV uc zombētājus propaGANDĒTĀJUS

28.05.2023. 15:39

»

Skumjais Bruņinieks

https://youtu.be/-Em_-i0hAQ8...


Ieslēdz GALVU!!

P.S. Tas gan attiecas tikai uz normāliem cilvēkiem ar veselām smadzenēm.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: