Menu
Pilnā versija
Foto

Tiesiskuma konveijers

Jana Streleca · 22.03.2021. · Komentāri (23)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums ir ne tikai ar plağiātiem augstskolas beiguši, bet vispār ir iesūtīti bezdvēseles un zema intelekta reptiloīdi? Bet nē, prokurori ir no mūsu vidus. Latv(ij)ieši.

Īsumā: par Ventspils Olimpiskajā centrā (VOC) peldēšanas nodarbības laikā noslīkušā bērna nāvi līdz šim vienīgais sodītais - ar 70 eiro par administratīvu pārkāpumu - ir VOC vadītājs. Krimināllieta velkas un velkas, pa laikam vecākus izsauc uz pratināšanu.

VOC noslēdzis konfidenciālu vienošanos un izmaksājis vecākiem morālo kompensāciju. Kas saskaņā ar likumdošanu netiek aplikta ar nodokļiem, BET ir jānorāda deklarācijā. Vecāki par 2018.gadu šo summu nebija uzreiz deklarējuši, tagad ir, bet pilnīgi likumīgi 2018.gada deklarāciju var papildināt un mainīt līdz 2022.gada jūnijam.

Pret vecākiem ir ierosināta krimināllieta par īpaši liela apjoma līdzekļu nedeklarēšanu. Atšķirībā no pirmās - par viņu dēla nāvi - šī krimināllieta raiti virzās pa tiesiskuma konveijeru.

Zeme, atveries...

Novērtē šo rakstu:

144
6