Menu
Pilnā versija
Foto

Tiesiskuma konveijers

Jana Streleca · 22.03.2021. · Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ir lietas, kuras nevar kompensēt

23.03.2021. 21:59

Izlasīju b.Stukāna skaidrojumu un vēlreiz saku Zeme, atveries! Vai tiešām viņam nebija iespējams iepazīties ar šo lietu, pirms raksta komentāru?
Nu kā lai uzticas prokuratūrai, izmeklētājiem, tiesām, ja pat Ģenerālprokurors nespēj sakarīgi izskaidrot tik acīmredzamu lietu? Beidziet pazemot cilvēkus un domāt, ka ir pasaulē naudas summa, kas spēj aizstāt dēliņa nāvi? Beidziet vēlreiz pazemot un vajāt cilvēkus par kompensācijām. Tās neko neatrisina un nekad mūžā neatrisinās.

Atbildēt

nav tik prasti,Janočka nedaudz aprakstījusies

23.03.2021. 20:28

»

lasi pietiek.com

"Kuldīgas rajona prokuratūras prokurore Rūta Leišavniece


Skat. delfi.lv
11. martā prokurore pieņēma lēmumus par abu kriminālprocesu izbeigšanu, nosacīti atbrīvojot personas no kriminālatbildības, ko apstiprinājis amatā augstāks prokurors, informēja prokuratūras pārstāve, piebilstot, ka "Nekā personīga" sižetā prokuratūra publiski ar pieņemtajiem lēmumiem par kriminālprocesu izbeigšanu klajā nenāca, jo personas ar lēmumiem vēl nebija iepazīstinātas. Advokāta aizņemtības dēļ to esot paredzēts darīt vien 29.martā.
Troksnis ne vienmēr ir patiešiba.

Atbildēt

lasi pietiek.com

23.03.2021. 19:56

»

Protobalts

''Pret vecākiem ir ierosināta krimināllieta par īpaši liela apjoma līdzekļu nedeklarēšanu.''Jana Streleca...


"Kuldīgas rajona prokuratūras prokurore Rūta Leišavniece".

Atbildēt

vispārjau

23.03.2021. 19:55

»

Tiesiskums

ar komsorgiem un krievu okupantiem nav savienojamas lietas


nevajag ēst, tirst un domāt reizē ar vienu un to pašu vietu.

Atbildēt

ES

23.03.2021. 14:26

Kā redzams, lielākā daļa komentāru ir dzēsti. Gan jau dzēsīs arī manis uzrzkstīto, kaut nedomāju vienu vai otru pusi krizēt, tikai gribu uzzināt skaidrību kādā lietā, kuru nespēju saprast. Tātad - nemaz tik sen NRS publicēja lūgumrakstu Ģenerālprokuroram, viest skaidrību kādas ģimenes traģēdijā. Īss atstāsts no šī iesnieguma. Ģimenes galva tika izsaukts uz tikšanos ar Lemberga lietas apsūdzības uzturētājiem. Tikšanās laikā ar šantāžu un draudiem tika panākts, ka minētais cilvēks parakstīja pret Lemberguviltus liecību.
Vīrietis to ļoti pārdzīvoja un no pārdzīvojuma pēc dažām dienām mira. Vēl pēc pāris dienām mira arī viņa sieva un smagi saslima meita... kas tomēr izdzīvoja. Viņa un vēl pie ģimenes attālināti piederoši cilvēki šo iesniegumu iesniedza Ģenerālprokuratūrā, Lai izvērtētu šo gadījumu ar viltusliecību izspiešanu kā arī mīklainos nāves gadījumu. Es no savas puses ieteiktu pacelt augšā tos septiņus nāves gadījumus, kad mira Pret Lembergi liecinošie liecinieki. Man tas izklausās kaut kas līdzīgs ar Skripaļu indēšanu. Ja tur indēšana izskatījās pēc atriebības, tad šajā gadījumā tās varētu būt arī bailes, ka visaa apsūdzība var sabrukt, ja kāds tiesā palaistu muti, kā tiek iegūtas liecības. sKAIDRĪBU šajā lietā var vērst tikai un vienīgi ĢENERĀLPROKURORS, ja šo vārdu raksta ar lielo burtu. Un man gribās rakstīt ar LIELO BURTU, un nekavēties, kamēr vēl pie dzīvības ir liecinieki par šo pēdējo gadījumu.

Atbildēt

Protobalts

23.03.2021. 11:18

»

Alex

Prokuratūra "skaisti" kārtējo reizi safabricējusi it kā laicīgi pieņemtos lēmumus...


Tagad savlaicīgi jabrīdina ģimenes ar 2-4 un vairāk bērniem,ka viņām obligati jaiesniedz būs deklarācija,jo saņems uz katru bernu pa 500 e pabalstu ,lai neizznāk ,ka šai ģemenei .
Kamēr mūsu vastī būs būs juristi levitvediegie okupanti -notiks genocīds pret vietejo etnosu ,šādā likumdošanas sodu formā .
Te tadiem nav vietas ,te nav jūdu zeme ,manā uzskatā ,nepieciešama individuāla pieeja katram ,no mūsu mazā etnosa sabiedrības parstāvim,Vidam sākuma brībinājuma paziņojums ģimenei bija jaizsūta par deklaracijas nesniegšanu ,tikai tiesa.

Atbildēt

Stukāns

23.03.2021. 11:01

Kakiņas

Atbildēt

Protobalts

23.03.2021. 10:24

''Pret vecākiem ir ierosināta krimināllieta par īpaši liela apjoma līdzekļu nedeklarēšanu.''Jana Streleca.
Vecāki acīmredzot neapjauta sērās par bērna zaudējumu ,ka nav uzsākuši komercdarbību un nav jaiesniedz deklarācija .
Kurš parazīts konkreti ir ierosinājis kriminallietu ?

Atbildēt

bende

23.03.2021. 10:21

Šī būs Latvijas tiesiskuma pārbaude. Ne tukšā diršanā,m bet reālos darbos. Ir vai nav Latvija bandītu pārvaldīta mnēslu bedre! Ja pastāv šāds pants: Krimināllikuma 290.panta pirmā daļa: "Par personas saukšanu pie kriminālatbildības, zinot, ka tā nav vainīga, ja to izdarījis prokurors, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.", tad gaidam ziņas uz kādu cietuma kameru šai prokurorītei nest dārzeņus smadzeņu darbības uzlabošanai! Lai neietekmētu tiesas procesu prokurorei būtu nepieciešama nekavējoša iepriekšeja apcietināšana, jo astoņkājis tieslietu sistēmā māk savējos piesegt. Skatīsimies generālprokurora Stukāna reakciju un nekavējošu rīcību!

Atbildēt

Aivars

23.03.2021. 09:31

»

Ivars

Ja tā prokurore būtu pieņēmusi attiecīgo lēmumu jau 11.martā, tad viņa tā vakar telefonsarunā un būtu pateikusi, nevis locītos kā "zutis pannā


Bezdarbniek un slīmest Ivar!
Tupi vecāku dzīvoklī, dzer lēto alu, nodzer intelekta paliekas, ja tādas vēl ir, un beidz tēlot viszini Interneta vietnēs.
Ja tu būtu tik gudrs, tad nerakstītu muļķības.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

22.03.2021. 22:23

Paskatieties uz to cinisko barokļa mūli! Vai jūs tiešām ticat, ka viņa vadībā kaut kas tajā iestādē var notikt godīgi un taisnīgi?

Atbildēt

Edis

22.03.2021. 21:44

Paldies Dievam vairs nedzivoju LV.Bet sirds tomer tur.3 gadus atpakal izteicu launu prieku,ka manas asinis ir tikai 1/4 latviesu.Tagad to nozelojo.Nodomaju-jus tak debiliki vel celos kritisiet un lugsieties,lai atgriezas Slesers,Vejonis...

Atbildēt

Pētersons

22.03.2021. 18:20

»

Hmm

Nu vispār arī prokurore deklarāciju nav aizpildījusi pēc vadlīnijām. Kur ta šī dzīvo, automašīnā


Pie mātes-māsas-mīļākā- draudzenes- īrē kur dzīvot! Bet tikko dažus gadus pēc policijas koledžas jau prokurore ar šai pieredzei neadekvātu algu.

Atbildēt

Hmm

22.03.2021. 18:03

Nu vispār arī prokurore deklarāciju nav aizpildījusi pēc vadlīnijām. Kur ta šī dzīvo, automašīnā?

Atbildēt

Jūsmiņš

22.03.2021. 17:50

Bordāndauņu un stukāndauņu "bezprecedenta tiesiskums" rullē. Par kriminālnoziegumu izmeklēšana nevirzās, par naudas atņemšanu un jau likteņa sodīto vecāku sodīšanu - iet tempā. Kur vēl lielāku ciniskumu par šo? Nespēju ticēt, ka tādā tempā, 30 gados, valsts tā var degradēties, ka ierēdņa acis iesp'das nelabā spīdumā tad, kad ir iespēja kādu sodīt, vai citādi tam ieriebt. Pat šādos, augšminētos gadījumos...

Atbildēt

Tiesiskums

22.03.2021. 17:30

»

Tiesiskums

ar komsorgiem un krievu okupantiem nav savienojamas lietas


Kā šo savienot ar "atbrīvotāju" armijas koncentrēšanu gar krievijas rietumu robežu, lai katrs pats izfantazē.
https://youtu.be/i6Cw8pZvFiQ

Atbildēt

Ivars

22.03.2021. 17:26

Ja tā prokurore būtu pieņēmusi attiecīgo lēmumu jau 11.martā, tad viņa tā vakar telefonsarunā un būtu pateikusi, nevis locītos kā "zutis pannā".

Kārtējo reizi tiesībsargājošo iestāžu neizdarība un nolaidība.

Atbildēt

Alex

22.03.2021. 17:23

Prokuratūra "skaisti" kārtējo reizi safabricējusi it kā laicīgi pieņemtos lēmumus.
Pirmkārt, šādā lietā prokurorei nemaz nevajadzēja uzrādīt apsūdzību, jo nav NN sastāva.
Otrkārt, neticu, ka advokāts ir tik aizņemts, ka nevar atrast laiku iepazīstināt ar lēmumu ātrāk. It īpaši, kaut kādā Dieva aizmirstā nostūrī - Kuldīgā.
Treškārt, tagad dīkstāves un COVID laikā, vajadzēja jau izmantot attālināto iespēju un elektroniskā paraksta iespēju, lai laicīgāk iepazistinātu "it kā" pieņemto lēmumu.

Vienvārdsakot, absurds un nožēlojami. Par tādu dokumentu safabricēšanu pašu prokurori vajadzētu saukt pie kriminālatbildības. Lai paskatās "ZZ Dats", kad ProIS sistēmā ievadīts "it kā" lēmums, gan jau ka tikai šodien, LOL.

Atbildēt

Tiesiskums

22.03.2021. 17:05

»

lauķis

Nu cik var?Nav ne valsts ne tiesiskuma


ar komsorgiem un krievu okupantiem nav savienojamas lietas.
Baidens kremļa čekistu nesauca par slepkavu dēļ pagātnes, bet gan dēļ nākotnes plāniem.

Atbildēt

lauķis

22.03.2021. 16:26

Nu cik var?Nav ne valsts ne tiesiskuma.

Atbildēt

Paija

22.03.2021. 16:13

Bet par augsta līmeņa ministrijas ierēdņa ienākumu nedeklarēšanu , nodokļu nemaksāšanu krimināllietu VID neierosināja.

Viss atkarīgs no tā, kā sarunā...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: