Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sākas

24.05.2019. 02:48

»

Interesanti

Indulis Durka vēl nav nosists


atkal pidar-comas lapseņu anomālija?
Egmaŗ Sudedaj, izlaizi sev starp pakaļkājām kārtējo reizi lapseņpūžņa plānpŗātiņ!

Atbildēt

formula

23.05.2019. 12:10

Daudzu gadus valsti sagrābusi mafija,kurā apvienojušies sorosīdi un stoļicas ušākieši ! Tik pat daudzus gadus to visu jumtoja knābī iebāzti ,tai skaitā no maskavijas , psihopātiski blēži,kuri ar rafinētām šantāžām vērsās pret ikvienu ,kas uzdrošinājās šai mafijai stāties ceļā. Nu bezkomnpromisa jumtotāji pašiem sakārojās no pakalpiņiem kļūt par mafijas pilntiesīgiem čļeņiem .Iekortelējās augstā namā. Stoļica palika bez jumnta.Ko nu?

Atbildēt

Vot tā!

23.05.2019. 05:34

Tiesiskums neklibo. Tiesiskums valstī vai nu ir, vai nav. Mūsu valstī nekāda tiesiskuma nav. Ja vien "pareizajiem cilvēkiem" radīsies tāda vajadzība, pret jebkuru no mums var safabricēt lietu, ietupināt aiz restēm, iznīcināt un bankrotā iedzīt uzņēmējdarbību vai pat fiziski iznīcināt.Un ir pietiekami daudz piemēru, kur tas tā jau ir noticis. Tajā pašā laikā ir pietiekami daudz piemēru, kur skaidri redzamus noziegumus "kompetentās iestādes" nu nekādi nespēj ne atklāt, ne pierādīt, ne noziedzniekus notiesāt.

Atbildēt

www,govlawyer.lv

23.05.2019. 02:51

§ 1

Bija jau rakstīts,
ka likt pierādīt ...
var būt pretrunā ar nevainības prezumpciju
(cilvēktiesībām)

§ 2

Itālijā tagad esot sliktāk
kā zem Musolīni,
2019. g. it kā esot pieņemts likums,
kas aizliedz glābt jūrā slīkstošos bēgļus
(no Āfrikas), kas ir
cilvēktiesību uz dzīvību pārkāpums


Atbildēt

Nevar

22.05.2019. 22:19

pat vienu sūda rakstiņu ievietot bez Saskaņas pieminēšanas. Ar vienas pašvaldības vienas no koalīcijā esošajām partijām visiem diena sākas un beidzas jau mēnešiem ilgi. Citas tēmas nav šai jancīgajā valstelē.

Atbildēt

Kriminālprocess

22.05.2019. 18:57

"Godājamam" Kasīklim sajukušas baznīcas. Tieslietu ministrs neraksta likumus, neorganizē prokuratūras darbu, un neizmeklē krimināllietas. Izmeklētāju subordinācija ir pavisam cita valsts. Tā, ka - ja grib vainot tieslietu ministru Mordānu, tad jāmeklē citi argumenti.

Atbildēt

Tiesiskums Latvijai

22.05.2019. 18:02

»

VB

"“Krimināllikums”. Tajā skaidri uzrakstīts, par kādām darbībām kriminālatbildība ir paredzēta
Žīdi, talmuda jūdaisti, ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību, izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem, akcionāru kompāniju atbalstīšanu, nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus, citticībniekus, aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās, nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju, jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam, izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos, izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos, ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.Tešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli.Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā, svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas, pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju, jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas, jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem, jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji, jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām, jānnodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", sabiedriskām aptaujām, valstu ekonomiku destabilizācija, krīžu radīšana, priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana, ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

VB

22.05.2019. 17:35

"“Krimināllikums”. Tajā skaidri uzrakstīts, par kādām darbībām kriminālatbildība ir paredzēta."
Gribat, lai skaļi sāktu smieties?

Att. uz raxta būtību pagriezt visu otrādi, teikšu, pat PSRS laikos TĀ nebija. Ja ko tādu izdotos realizēt, tad gribu TUR atpakaļ!

Atbildēt

Joske

22.05.2019. 17:20

Autors, aprakstot algas, aizmirsa norādīt piemaksas. Reti kurš policists strādā par pliku algu. Bet par ekonomisko noziegumu atklāšanu, līdzekļu konfiskāciju var saņemt prēmiju pat 10000 EUR. Paskatieties uz Rīgas pilsētas Latgales un Ķengaraga iecirkņu operēm un izmeklētājām. Ja visu to zeltu, ko viņas nēsā gredzenos, kaklarotās, aprocēs utt., labais piķis sanāktu. Par algu to visu nenopirku.
Neba nu visi tajā policijā dēļ ~700 € uz rokas strādā. Nesmīdiniet manu veco pakaļu!!!!!

Atbildēt

Cionisti

22.05.2019. 17:01

Tauta jāpieradina pie nelikumībām.

Atbildēt

lauķis

22.05.2019. 16:47

Kāds nu tur tiesiskums,pati biedru partijnieku/augļotāju sistēma ir prettiesiska,pretdabīga un necilvēciska.

Atbildēt

Q

22.05.2019. 16:07

Tiesiskums partijām nav vajadzīgs, tad var iznākt atbildēt par visām sastrādātām nelietībām ,ne tikai politiski, bet arī krimināli!

Atbildēt

DDD

22.05.2019. 14:39

Viss pareizi, tikai līdz brīdim, kad atbildība par tiesiskuma ieviešanu tika uzvelta Bordānam. Laikam piemirsās, ka lielākoties pēdējos gados par tiesiskumu atbildēja NA, kas nu tur pabija, tas pabija, pēdējos astoņus gadus procesa virzītājs un problēmu identifikators bija nozīmēts Kalmejers. Tagad tie sūdi, kas ir sataisīti tieslietās Bordānam arī jārisina. Pirmais solis laikam būtu tie nekompetentie nozares vadītāji Kalnmejers un Bičkovičs jānoņem, jo ne jau parastais prokurors vai tiesnesis varētu ieteikt deputātiem, valdībai nepieciešamos uzlabojumus sistēmai kopumā. Ja autors tos redz, tad laikam arī Ģenerālprokuroram un AT priekšsēdētājam būtu jāredz. Ja neredz, tad otru variantu neminēšu, paši izdomājiet.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: