Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bezkompromisa tiesiskums

30.01.2021. 11:02

bordans būtu labāk uztraucies par savas mafijas rebēm namu pārvaldnieka dzīvokļu afērās, nevis cepies par knābja brāķiem

Atbildēt

leopards

30.01.2021. 10:49

Bija cerība uz Strupišu,bet pašreiz viņš ir zaudējis uzticibu,es saprotu ka viņs kā pasniedzējs,nav sekojis kā ir strādājūši 30 g.tiesneši,ar VDK āģentu Bičkoviču priekšgalā, Bordānam bija pilnīgas un pamatotas tiesibas paprasīt tiesneša darba novērtējumu,attiecībā par Magones lietas iztiesāšanu,kuru es saskatu, ka grib tiesu novilcināt,un izbeigt.Prokurors Stukāns strādādams par tiesnesi,arī saskata pārkapumus tiesnešu darbā,un kā sabiedrības pārstāvjiemm sen bija redzams tiesnešu bedarbību,un par bezdarbību prasa tik paaugstināt vēl viņiem algas,jautājums par ko paaugstināt?Vai par bezdarbibu?Vai nav pienācis laiks,iztīrīt no padomju laika apmācītiem tiesnešiem,veikt viņu zināsanu parbaudi.Latvijā korpcija sasniegusi visaugstāko līmeni ES,mēs Latvijas pilsoņi atbalstīsim Bordānu un Stukānu cīnā ar korupciju.mēs pilsoni negribam dzīvot korumpētā valstī,un sāciet uzreiz,jo ātrāk sāksiet cīņu ar korupciju,joātrāk korupcija izbeigsies.

Atbildēt

Nika

30.01.2021. 10:36

Konkrētajā krimināllietā ir pieļauti 72 kriminālprocesa pārkāpumi. Pati apsūdzība ir absurda, kas ir viegli pierādāms. Vai Magonis un Osinovskis ir balti un pūkaini? Domāju, ka nē. Bet, ja cilvēkus sāks notiesāt tikai tāpēc, ka ir aizdomas, bet nav pierādījumu, tas būs sliktāk kā attaisnot brāķa krimināllietā. Tiesnesim jāsaka paldies, ka viņš nepakļāvās poliiskajam spiedienam un izsprieda lietu pēc tiesiskās sirdsapziņas. Brīnumi vēl "uzpeldēs" Rimšēvica krimināllietā. Un, ja šeit vel būs attaisnojošs spriedums, tad kādam par šīm brāķa lietām būs jāatbild lkuma priekšā.

Atbildēt

Aplauziens

30.01.2021. 10:30

»

Tamāra

lsm.lv - 28.01.2021 - Par 700 eiro kukuli bijušajam VID inspektoram – trīs gadi cietumā


Šī bija viena no "cerīgākajām" lietām, jo bija pieķerti ar naudu. Un še tev, nekā. Ka tad domā tās izsmalcinātās shēmas pierādīt? Līdz ar to....klapējam visus kantorīšus ciet, nav jēgas tiem eksistēt.

Atbildēt

Precīzi teikts!

30.01.2021. 10:26

»

Tamāra

lsm.lv - 28.01.2021 - Par 700 eiro kukuli bijušajam VID inspektoram – trīs gadi cietumā


Attiecigi sarēķinot 500t kukuļa apmēru, sanāktu ap 2000 gadi cietumā.

Atbildēt

Tamāra

30.01.2021. 10:13

lsm.lv - 28.01.2021 - Par 700 eiro kukuli bijušajam VID inspektoram – trīs gadi cietumā.
Vai nav laiks atcerēties brāļus Kaudzītes - mazos zagļus liek cietumā, lielos ceļ augstos amatos.

Atbildēt

Interesanta ir tiesas motivāca

30.01.2021. 08:58

»

Vēsture nākotnes spogulis

Varu iedomāties cik tūkstošu ir tādi kā tu un kā jūs kliegsiet, kad izbeigsies demokrātija


ka 500 k nebija kukulis, bet komisijas nauda.

Grūti pateikt, kāda būs tālākā lietas virzība.

Mans viedoklis, ka Tieslietu padome liekuļo.

Bet Bordāns, cionistu specdienestu kluba 21 biedrs un tādi kā Bondars joprojām ilgstoši vazājas apkārt ar pielaidi valsts noslēpumiem, ir vai nav politiskos amatos.

Tieslietu padome noziedzīgi klusēja, kas A.A. Bērziņu notiesāja pretēji jau izdotā AT sprieduma saturam.

Ja man būtu teikšana, es tieslietu sistēmā 90 procentus atlaistu, aizrotētu uz akmenslauztuvēm par vnk darba strādniekuem. Pirmaie būtu Maizītis, Bordāns un Levits. Tad Jansons Juris. Visi no AT departamenta.

Atbildēt

Demokrāts

30.01.2021. 07:33

Kurā valstī vēl persona sēžot uz apsūdzēto sola varētu kritizēt tieslietu padomi? Tas, ka Bordāns ir savulaik izvēlējies apsūdzēto par savu vietnieku vai parlamentāro sekretāru, bet vēlāk virzīja par Saeimas juridiskās komisisijas vadītāju pietiekami pasaka par viņa tiesiskuma izpratni.
Kad beidzot godīgie JKP biedri saņemsies un šos pseidovadoņus nosūtīs uz atbilstošu vietu ar nepatīkamu smaržu?

Atbildēt

komuņagu infekcija jāizdedzina līdz septītai paaudzei.

30.01.2021. 07:25

3. Ar likumu ir aizliegta tiesneša ietekmēšana, izskatot lietu. Tas ir viens no tiesiskuma stūrakmeņiem.

- kamēr nav notiesāts, nav vainīgs, ja nav vainīgs, kāpēc lai tiesātu godīgus cilvēkus.

Urrā biedri, lai dzīvo demokrātija un mūsu ieliktie stūrakmeņi.
Visu zemju proletārieši apvienojieties. Mūsu saraustā bagātība ir tik pat neaizskarama kā ķēms zem hūtes.

Atbildēt

Ilvars

30.01.2021. 07:21

»

tiesneši- noziedznieki

īstie noziedznieki ir tiesneši un mafijas krusttēvi sēž Tieslietu padomē, Advokātu virsmafijas iestādē, Satversmes tiesā, prokuratūrā. Beidzot ir pienācis laiks arestēt šos noziedzniekus uz attīrīt Latviju no mafioziem tiesnešiem, prokurotiem un advokātiem. Ko teica OCeeD? Valstis valstī sadibināhuši...


Prokuror Eviju Freidenfeldi Sedlenieci
Tiesnesis Strazds (karma atnaca)
Viktors Montiks ar Krupenicu (aiztureja KNAB-atpirkas izmaksajot Kuzim jubileju 50gadu.
Tiesasanas ka Maksla (grutupa otkati
ARNO BERZINJU Ko samala mafioza Tiesiski nihiliska zagliga valsts koruptiva vara.

Atbildēt

tiesneši- noziedznieki

30.01.2021. 01:22

īstie noziedznieki ir tiesneši un mafijas krusttēvi sēž Tieslietu padomē, Advokātu virsmafijas iestādē, Satversmes tiesā, prokuratūrā. Beidzot ir pienācis laiks arestēt šos noziedzniekus uz attīrīt Latviju no mafioziem tiesnešiem, prokurotiem un advokātiem. Ko teica OCeeD? Valstis valstī sadibināhuši, cūkas!
Tieši šie te kretīni pavilkuši Latvijas korupcijas indeksa rādītāju līdz Kiprai. Tiek noazgta valsts un SAB neko nedara. Kāpēc? Tāpēc, ka tur sēž tādi paši.

Atbildēt

Fakts

29.01.2021. 23:06

Tiesu vara ir viena no varām!Mūsu Satversmes tēvi izveidoja līdzsvaru starp varām.Latvija ir kā galds ar četrām kājām.Tiklīdz kāda no varām Orveliski mēģina kļūt vērtīgāka-tā uzreiz sašūpo valstiskumu.Mēdijos ir jāizgaismo citu-oficiālo varu-trūkumi,lai valsts maksimāli labi varētu attīstīties sabiedrības interesēs.Līdzīgi kā dzīvā organismā katrs orgāns vai šūna veic savu funkciju.Pretējā gadījumā tā ir slimība vai vispār vēzis,kas apdraud visu.

Atbildēt

Tiesu eksperts

29.01.2021. 22:25

»

janis

Tieslietu padome ir aizdomīgs radījums,kur redzams tiesiskums


Kādēļ Tieslietu padome nekad, neko nelemj par tiesnešiem.lai viņi pārtrauktu tisiskuma graušanu valstī ar korupciju? s, tā ir pilnīgi parazītiska |Padome, nauda sūklis.

Pajautāsim, kādēļ šī Tieslietu padome izvirzīja ģeju par augstāko prokuroru? Tādēļ, ka pašā šajā Padomē ir pārpārēm geji un lezbietes un lai kopā ar Osipovu nostiprinātu valsts "postīšanu" dzimumjautājumos un par ģimenes izpratni?

Kādēļ Tieslietu padome nenopēla Eiropas Cilvēktiesību tiesas atklātos aplamos tiesu spriedumus Latvijā?

Likvidēt Satversmes tiesu, likvidēt Tieslietu padomi un vēl daudz ko!

Atbildēt

Neatkarīga

29.01.2021. 21:51

»

varbūt referendumu???

tiesas kalpo tautai, vai ne


Tiesa ir neatkarīga un nevienam nekalpo.

Atbildēt

janis

29.01.2021. 20:49

Tieslietu padome ir aizdomīgs radījums,kur redzams tiesiskums?

Atbildēt

Divi tiesiskumi

29.01.2021. 20:45

Tiesiskums ir tad, kad notiesā, ja ir pierādījumi, bet attaisno, ja pierādījumu nav! Bezkompromisa tiesiskums ir tad, ja Magoni notiesā, bet Jurašu attaisno!!!

Atbildēt

k

29.01.2021. 19:58

»

bompirdāns

"Viens atzinās, ka pusmiljonu iedeva, otrs atzinās, ka pusmiljonu paņēma, bet korupciju pierādīt neizdevās...". Tā Bordāns teica tieslietu padomes sēdes sākumā. Viņš ar to atkal pateica, ka magonis un osinovskis bija jānotiek. Kad tieslietu padome skatīs šo bordāna prettiesisko izteikumu. Te jau veidojas...


Sapuvusi ir visa tieslietu sistēma! Paskat, kas notiek Administratīvajās tiesās par VID lēmumiem: tiesai pietiek ar VID pieņēmumu, tas ir - izdomājumu. Tas ne kas, ka process nav ievērots, ka VID nav ļāvis izģērbjamajam cilvēkam cilvēkam iepazīties ar lietu. Tiesas absolūti klaji atbalsta VID prettiesiskumu. Izģērbj cilvēkus un uzņēmums kopīgi grupā!
A te, kad runa iet par 2 miljonāriem, uzreiz bija skaidrs ar ko tā beigsies

Atbildēt

bompirdāns

29.01.2021. 19:29

"Viens atzinās, ka pusmiljonu iedeva, otrs atzinās, ka pusmiljonu paņēma, bet korupciju pierādīt neizdevās...". Tā Bordāns teica tieslietu padomes sēdes sākumā. Viņš ar to atkal pateica, ka magonis un osinovskis bija jānotiek. Kad tieslietu padome skatīs šo bordāna prettiesisko izteikumu. Te jau veidojas recidīvs...:D

Atbildēt

TP

29.01.2021. 19:21

Tieslietu padome ir vārguļi. Ar tādām pašām sekmēm tiesas var noziedzniekus nevis sēdināt cietumā, bet AICINĀT turpmāk neizdarīt noziegumus. Biju domājusi, ka varbūt Augstākās tiesas tiesneši vēl saglabājuši kādu neatkarību no politiskajiem procesiem valstī, bet nekā. Kauns Strupišam, kauns Tieslietu padomei. Bordānu jāizmet misenē.

Atbildēt

turpinājums

29.01.2021. 19:07

»

404

Lai nu kā, bet šķiet ka problēma ir pašā tieslietu sistēmā: kāpēc tik svarīga lieta iedalīta kā reiz tiesnesim ar vissliktāko novērtējumu? Ā, mums te visas lietas ir svarīgas, nesvarīgu lietu nemaz nav un būt nevar


...Turklāt citās valstīs tiesnesis nevis tikai nolasa sprieduma rezolutīvo daļu un iet projām, bet pāris teikumos arī paskaidro kāpēc pieņemts tieši šāds spriedums, un tas nav nekāds pilnais teksts uz vairākām lapām, uz kuru visiem pacietīgi jāgaida, bez uzdrīkstēšanās izteikties.

Atbildēt

404

29.01.2021. 19:05

Lai nu kā, bet šķiet ka problēma ir pašā tieslietu sistēmā: kāpēc tik svarīga lieta iedalīta kā reiz tiesnesim ar vissliktāko novērtējumu? Ā, mums te visas lietas ir svarīgas, nesvarīgu lietu nemaz nav un būt nevar.

Atbildēt

Paija

29.01.2021. 18:20

kadā lietā Bordāns atzina, ka lietā nenumurēti un necauraukloti papīri esot normāli, kaut gan paša tieslietu ministra instrukcija nosaka, ka lietas materiāli jācaurauklo un jānumurē.

Neticu Bordānam.

Atbildēt

Pox

29.01.2021. 18:13

»

varbūt referendumu???

tiesas kalpo tautai, vai ne


Ko tas īspim*pis var lekties!

Atbildēt

varbūt referendumu???

29.01.2021. 18:01

tiesas kalpo tautai, vai ne???????????????

Atbildēt

Ja

29.01.2021. 17:47

Tieslietu padome būtu konstruktīvi paškritiska, tad citiem nebūtu pamata tieslietu sistēmu kritizēt. Paškritika nav vājuma izpausme!

Atbildēt

Bordāns sprieda pārliecinoši pareizi

29.01.2021. 17:45

»

Franklins

Labi uzrakstīts. Kamēr nav pilns tiesas spriedums nav ko muti virinat un valsts var izmantot parsūdzēšanu augstākā instancē


“Bordāna komentārs -“Ministrija uzsver, ka turpmāk šāda veida lietas pēc jaunas tiesas izveidošanas nonāks Ekonomisko lietu tiesā, nevis ceļos uz Limbažiem.”

Kas te nepareizs? LV ar 2020.gada 13. martu atteikusies ievērot cilvēktiesības un Osinovskis, viņam nelabvēlīga tiesas sprieduma gadījumā var vērsties ECT ar kompensācijas prasību pret LV. Sēžot cietumā? Pret LV ar notiesājošu spriedumu krimināllietā? Bezceris!

Un Bordāns to labi saprot! Tāpēc tik droši draud ar žīdu tiesu - Ekonomikas tiesu!

Atbildēt

patiesībā

29.01.2021. 17:26

visi zin ,kas un kā notiek.Šī teātra lietā derēja TROIKA.

Atbildēt

Franklins

29.01.2021. 17:20

Labi uzrakstīts. Kamēr nav pilns tiesas spriedums nav ko muti virinat un valsts var izmantot parsūdzēšanu augstākā instancē!
Iebraucis ir auzu laukā tas ministrs.

Atbildēt

Tieslietu padomes tukšā muldēšana

29.01.2021. 16:57

Osinovska lietā Bordāns kritizē tiesu. Tiesa uzskata, ka ir divas realitātes Osinovska lietā - objektīvā, ievērojot cilvēktiesības un neobjektīvā - politiskā.

Te mēs redzam inkluzīvā kapitālisma iesoļošanu Latvijas tieslietu sistēmā, ko Osinovska lietā izgaismo pats Bordāns.

Ekonomikas lietu tiesu - “ebreju tiesu saimnieciskos strīdos” saskaņā ar “ebreju impērijas trešo standartu” J. Bordāns un E. Levits plāno izmantot inkluzīvā kapitàlisma interesēs, politiski sodot personas, konfiscējot mantu un īpašumus sabiedrības interesēs, safabricējot krimināllietas ar mērķi konfiscēt īpašumus, sagraut ekonomiku.

Bordāns sašutis par spriedumu Magoņa un Osinovska lietā un apšauba tiesneša profesionalitāti
POLITIKA
  Jauns.lv / LETA

Bordāna komentārs -“Ministrija uzsver, ka turpmāk šāda veida lietas pēc jaunas tiesas izveidošanas nonāks Ekonomisko lietu tiesā, nevis ceļos uz Limbažiem.”

Kopumā mēs redzam globālistu inkluzīvā kapitālisma “tiesību sistēmu” nākotnes Latvijā, kas atainota Klausa Švābes grāmatā “Covid-19 Lielais restarts”

Vienlaikus redzam, ka arī A. Lembergs ar realizētajām sankcijām pret viņu no ASV puses caur E. Levitu un J. Bordānu kļuvis par pirmo redzamo inkluzīvā kapitālisma upuri Latvijā.

Jau tagad Latvijā ir divas realitātes. Vienā dzīvo tie, kuri lasījuši Klausa Švābes “Covid-19 Lielo restartu” un aktīvi seko politiskajiem notikumiem, bet otrā realitāte ir haotiskie un slepenie E. Levita un K. Kariņa, J. Bordāna un VDD lēmumi, uz kuriem maldīgi tiesiski paļaujas Latvijas iedzīvotāji.

Izlasot K. Švābes grāmatu “Lielais restarts”, mēs skaidri ieraugām ienaidnieka plānus, kuri realizējas mūsu acu priekšā, bet nezinām, kā tiem pretoties, jo sabiedrība dzīvo divās ralitātēs. Ar K. Švābes Davosas foruma plāniem un bez to zināšanām. Sabiedrību sašķeļ pat ar vakcināciju, aizskarot katras personas dārgāko - veselību un dzīvību, valstij rupji pārkāpjot Nirnbergas kodeksa ētiku.

Bet Tieslietu padome, pieskaroties “Bordāna bezkompromisa tiesiskumam” ignorē būtisku apstākli. Daudzi to ignorē un nenovērtē. 2020. gada 13. martā LV ir paziņojusi ANO pilnīgi oficiāli, ka atsakās no cilvēktiesību ievērošanas “pandēmijas laikā”. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka personu, kuras vērsīsies ECT pieteikumus pret Latvijas valsti pieņems, tostarp par personas veselības problēmām, ko izraisīs valsts vakcinācija pret Covid-19, bet neizskatīs pēc būtības.

Ar ko Tiesletu padome atšķiras no “bezkompromisa tiesiskuma Bordāna”, nepieminot šo apstākli, būtiski maldinot lasītāju?

Atbildēt

Juris

29.01.2021. 16:39

»

kode

Centušies inteliģenti pateikt, ka Bordāns un Jurašs ir prasti saldafoni


Bordis, kā jau visi maziņi, kompleksaini vīrietīši, esot ļoti atriebīgs. Un viņam tagad ir vara. Bet pasaulē viss rotā ap varu un naudu. Baumo, ka šam gauži tīkot abi.

Atbildēt

jaut

29.01.2021. 16:35

tieslietu pad ir kāds hetero jeb visi kā viens dod dibenā????????????

Atbildēt

sola

29.01.2021. 16:22

Kas ar mums notiek. Pilnīga NULLE var būt labklā'jības ministre.Sapaša viņai nav pat aprobežotas beibes līmenī.Par tieslietu ministru piestrādā lietu kārtotājs.Citādi es to nevaru nosaukt. Nu ,vajadzēja tagadējam dzelzceļa izsaimniekotājam vietu...lūdzu.Un tagad, kad nesanāca šitās rebes,tad tiesneši vainīgi.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

29.01.2021. 16:21

Bezkompromisa tiesiskums Bordāna un Co izpratnē ir individuāla lieta, kuru Bordāns un Co piemēro atkarībā no katras lietas figurantiem. Kad pret citiem, tad tas tiesiskums darbojas. Kad pret savējiem, piemēram, pret Jurašu, tad par to tiesiskumu piemirst. Un, kad tiesnesis nespriež tā, kā bezkompromisa tiesiskuma nesējiem iegribas, tad tas tiesiskums tiek pavērst pret šo tiesnesi.

Atbildēt

Vot vot

29.01.2021. 16:21

»

kode

Centušies inteliģenti pateikt, ka Bordāns un Jurašs ir prasti saldafoni


Pie tām abi divi mazizglītoti

Atbildēt

kode

29.01.2021. 16:17

Centušies inteliģenti pateikt, ka Bordāns un Jurašs ir prasti saldafoni.
Viņi tāpat nesapratīs šo maigo ieteikumu.

Atbildēt

Spoks

29.01.2021. 16:13

Pareiza bet bezzobaina rezolūcija uz tieslietu ministra muļķīgu un amatam neatbilstošu tiesas ietekmēšanu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: