Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Aprīlī es atgriezīšos Latvijā. Piedalīšos Saeimas sēdēs, ja atkal neizslēgs. Tie, kuri manu atgriešanos nevēlas, var samesties kā Repšem vienu miljonu, tad es palieku. Godīgi arī pasaku - mana ģimene un bērni Latvijā neatgriezīsies uz pastāvīgu dzīvi.

Iekārtot skolā prasīja aizsūtīt vienu e-pastu. Nodokļu maksāšanu pārcelšu prom no Latvijas. Saku godīgi. Lai beigtu Latvijas vara ar Kariņu Levitu un visiem viņu dienestiem mani čakarēt. Un arī nodokļi ir mazāki šeit. Skola arī mazāk maksā. Pārtikai nav PVN. Nav agresijas, naida. Ir savi mīnusi, kā jau visur. Mana ģimene Latvijā atgriezīsies tikai vienā gadījumā - ja vēlēšanās uzvarēšu.

Tagad par vēlēšanām. Ir tikai divi varianti. Paliek Kariņa karteļa režīms, vai to nomaina opozīcija. Lai opozīcija to nomainītu, ir skaidri jāsaprot, vai Kučinskis turpina snaikstīties ar Vienotību un Bergmanis rociņās turpina ar Latkovski no Vienotības, vai arī ZZS kļūst par bloku kopā ar visām opozīcijas partijām. Ja ZZS cer būt Vienotības piedēklis, atgādināšu Jums pēdējos 3.5 gadus.

Savukārt bloks ar Katram un katrai ir vienīgā drošā iespēja. Bet tad skaidri ir jānovelk robeža - esat Jūs, ZZS, ar Vienotību vai neesat. Un tas jāzina tagad. Attīstībai/Par Saeimā neiekļūs. Būs izmaiņas. Tās būs atkarīgas no ārpolitiskiem notikumiem un tikai tad pakārtoti no iekšpolitikas.

Priekšvēlēšanu kampaņa būs netipiska. Īsa un citādāka. Vai nu esošā vara, vai Gobzema vadītā Katram un katrai. Šlesers esošo varu nomainīt nevar, pat ja piepirks visu SKDS Kaktiņu ar visu biroja īri klāt. ZZS spuraina opozīcija nebūs. Vai nu būs manis nosauktais jenotu piedēklis, vai sapratīs, ka tur nav viņu nākotne.

Manas partijas nākotne atkarīga tikai no viena - cik daudzi aizies uz vēlēšanām. Tie, kuri neaizies, nobalsos par jenotiem. Bet, ja būs karš, kas ir iespējams, tad vēlēšanas ir otršķirīgas. Plāns B ir gatavs. Nevajag apvainoties. Nemainās tikai iekonservēti dārzeņi. Dzīve ir pārāk īsa, lai to pavadītu ciešanās un skumjās, gaidās un ilgās.

P.S. Un es kļūdījos tajā, par ko rakstīju pēdējo gadu. Reizēm apskaidrība atnāk kā tajā teicienā - Лицом к лицу лица не увидать.

Ir tikai divi varianti. Ja palikšu opozīcijā pēc vēlēšanām, pievienošos bērniem.

Novērtē šo rakstu:

47
86