Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zee

16.11.2021. 14:21

»

lasīt nepratējs

Kura vieta tajā raksta ir sakarīga


Funkcionālie analfabēti pēdējā laikā savairojušies jo kuplā skaitā.

Atbildēt

Potējies vai nepotējies

12.11.2021. 22:24

»

Es tā neteiktu...

Galvenais iemesls, ka cilvēki negrib vakcinēties, ir neuzticēšanās valdībai un masu mēdijiem! Ja latvieši šaubās, tad krievvalodīgie nemaz neklausās, un arī negrib neko zināt! Lai neizliktos par galīgiem idiotiem, tie kladzina, ka sputņiku gaida, apzinoties, ka nepotēsies ne pie kādiem apstākļiem...


Saslimušie nonāk slimnīcā vienādā skaitā. Tās pasakas, ka vakcinētie slimo vieglāk ir meli. Kopums parasa pakļaušanos.

Jo ne jau vakcīna noteica slimības vieglumu, bet kopējais veselības stāvoklis. Diabēts, liekais svars utt. Par nesalaboti zobi ... Turklāt dižā potēšana rada aizvien agresīvāku covid.

Neviens no kāda varianta neizmuks. Skaties kā gribi - paliks dabiskā izlase, kas tomēr nevakcinēsies. Nežēlīgi, bet patiesi.

Atbildēt

fakts

12.11.2021. 18:19

»

Es

Nu, ja tu mēri kaut ko EP ievēlētajos, tad davai mērīsim visu...


Ar ko tādā gadījumā labāka ir ievēlēšana Saeimā, par kuras neesamību "ES" tā satraucās? Visi tavi nosauktie īsāku vai garāku laiku ir bijuši Saemas deputāti.

Atbildēt

Es tā neteiktu...

12.11.2021. 14:55

»

Visus izpotet

Dombura raidijuma bija grafiks,kur vareja redzet,ka mirst visvairak pensionari,kuri nav potejushies un kurus tik viegli nevar piesspiest to darit. Sevishki krieviski runajoshos,jo vini grib Sputniku. Tak vajadzeja to iepirkt un nopotet lai butu miers,bet nee , labak faizer un modernu no kuram veciem...


Galvenais iemesls, ka cilvēki negrib vakcinēties, ir neuzticēšanās valdībai un masu mēdijiem! Ja latvieši šaubās, tad krievvalodīgie nemaz neklausās, un arī negrib neko zināt! Lai neizliktos par galīgiem idiotiem, tie kladzina, ka sputņiku gaida, apzinoties, ka nepotēsies ne pie kādiem apstākļiem!

Atbildēt

Antivakserim

12.11.2021. 13:52

»

Antivakseris

Pārslimoju divi gadi atpakaļ ar kovidu. Tad tas nebija modē, tika slēps, ka pie mums tāds ir. Gāja vaļā visādi pilsētu svētki, kaut pārpildītās intensīvās terapijas nodaļas slimnīcās bija tīri vai valsts noslēpums. Vakcīnas tad nebija un kovida arī. Parādoties vakcīnām, parādījās arī epidēmija...


Jums paveicās. Ne tā kā mātei, kam no covid nomira divi dēli. Nevar vispārināt. Covid ir kā krievu rulete. Varbūt paveicas, varbūt arī ne. Man zināma kundze (nevakcinēta) slimo smagi, atrodas slimnīcā. Jācer, ka paveiksies.

Atbildēt

Pensionāre

12.11.2021. 13:25

»

fakts

Atkal stulbā Jurča ielīdusi Pietiekā ar bezsakarīgu raksteli...


Ļoti sakarīgi paskaidrots,tikai nevisiem Dieviņš devis prātu labåk skriet valdības pavadå.Paldies Jurčai.Žêl to dakteri,kuri savas pårliecības dēļ spiesti aiziet no darba.Ja kuram tā patīk durties,lūdzu kaut vai katru dienu to žļurgu saņemiet.

Atbildēt

motorhead 1916

12.11.2021. 11:18

»

hkjkk

Angliski saprotat pietiekami labi, tādēļ netulkošu...


Piebildiishu, ka vakar Izraeelaa notika iipashas valdiibas maaciibas jauna, biistamaaka varianta izplatiishanaas gadiijumam. Nav tak duumu bezz uguns. Jaa, Bavaarijaa aarkaartas staavokli izsludinaaja arii vakar laikam... Eeh, buus veel jautri. Kaa tur Cojs dziedaaja - bez muziki namiru smertj nekrasna?

Atbildēt

hkjkk

12.11.2021. 09:35

Angliski saprotat pietiekami labi, tādēļ netulkošu:

A recent study published in the journal Cellular & Molecular Immunology shows that a new A.30 variant of the severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 (SARS-CoV-2) can evade vaccine-induced antibodies and might spread outside the lungs extraordinarily well, with important implications for our public health response.

Tas arī ir iemesls, kādēļ akla paļaušanās uz vakcīnām ir strupceļš, kas var radīt milzu problēmas!

Atbildēt

Laikabiedra citāts

12.11.2021. 09:32

»

Secinājums

Mērķis nav apkarot neesošu pandēmiju,mērķis ir pēc iespējas vairāk "švakcinēt" un iznīcināt to ekonomiku kas vēl palikusi.Mērķis ir samazināt cilvēku skaitu un padarīt tos par biorobotiem


Iepatikās Žiga rakstītais.

"Laikam kādu brīdi jābeidz kritizēt Pļūtu un Rodžeru, jo tiem nabagiem grūti šobrīd. Vienlaikus jāpārliecina nevakcinētie, ka vakcīna ir absolūti droša un darbojās, un vakcinētie, ka tā ir nedroša un nedarbojās, tāpēc jāmauc pēc balsta/papildus vakcīnas."

Atbildēt

Es

12.11.2021. 09:30

»

fakts

Par premjeru kļuva cilvēks, kurš bija ievēlēts Eiropas parlamentā, bija partijas premjera kandidāts un, atšķirībā no tava pielūgtā Lemberga, gļēvi nepazuda krūmos, kad vajadzēja arī kļūt par Ministru prezidentu


Nu, ja tu mēri kaut ko EP ievēlētajos, tad davai mērīsim visu:

1) EP tika ievēlēts arī Godmanis. Tu līdz ar to piekrīti, ka tas bija labākais veids, kā viņam piezemēties pēc Parex krīzes (un pēc iepriekšējās premjerēšanas ar taupības krāsniņu un izfenderētiem elektrovadiem).

2) EP tika ievēlēta arī izbijusi komuniste Vaidere. Tikai kažoka mala nedaudz bija jāpavelk uz augšu. Tekstus varēja turpināt līdzīgus sacerēt.

3) EP tika ievēlēti tevis cienītie Nils Ušakovs un Tatjana Ždanoka.

Secinājums - ievēlēšana EP ir ļoti labs rādītājs, kas daudz ko pasaka par cilvēku.

Atbildēt

biologs

12.11.2021. 09:29

Tik dumjas tantes penteri, kas ir vista pēc prata spējām, ilgi nav gadījies lasīt.

Atbildēt

Visus izpotet

12.11.2021. 07:08

Dombura raidijuma bija grafiks,kur vareja redzet,ka mirst visvairak pensionari,kuri nav potejushies un kurus tik viegli nevar piesspiest to darit. Sevishki krieviski runajoshos,jo vini grib Sputniku. Tak vajadzeja to iepirkt un nopotet lai butu miers,bet nee , labak faizer un modernu no kuram veciem tapat nave klat.

Atbildēt

vēl smieklīgāk

12.11.2021. 06:08

»

humors

"kā nevakcinētas tiek pieskaitītas personas, kas ir izslimojušas C19, pat divreiz izslimojušie


Jurča pat nesaprot, ka ar savu muldēšanu, pilnībā iznīcina antivakceru apgalvojumus par daudzkārt augstāko imunitāti pēc pārslimošanas salīdzinot ar vakcināciju.

Atbildēt

fakts

12.11.2021. 06:02

»

ES

Ko tu , draņķi, muldi! Ja nebūtu neviena tik drosmīga un gudra cilvēka kā Ilze Jurča mēs visi viens pēc otra aizietu pie Pētera tā arī dzīvodami kā mucā. Paldies Ilzes kundzei...


Par premjeru kļuva cilvēks, kurš bija ievēlēts Eiropas parlamentā, bija partijas premjera kandidāts un, atšķirībā no tava pielūgtā Lemberga, gļēvi nepazuda krūmos, kad vajadzēja arī kļūt par Ministru prezidentu.

Atbildēt

Secinājums

12.11.2021. 06:00

»

Blondīne

Jāpiekrīt tam, ka tā saucamais "zaļais režīms", ko politiķi izdomājuši no 15.novembra situāciju atkal pasliktinās. Pirmkārt tas attiecas uz dažādu koncertu un teātru apmeklējumiem. Tagad jau skaidri zināms, ka vakcinētie arī inficējas un spēj nodot slimību citiem, tādejādi tajos koncertos un teātros...


Mērķis nav apkarot neesošu pandēmiju,mērķis ir pēc iespējas vairāk "švakcinēt" un iznīcināt to ekonomiku kas vēl palikusi.Mērķis ir samazināt cilvēku skaitu un padarīt tos par biorobotiem.

Atbildēt

Blondīne

11.11.2021. 23:32

Jāpiekrīt tam, ka tā saucamais "zaļais režīms", ko politiķi izdomājuši no 15.novembra situāciju atkal pasliktinās. Pirmkārt tas attiecas uz dažādu koncertu un teātru apmeklējumiem. Tagad jau skaidri zināms, ka vakcinētie arī inficējas un spēj nodot slimību citiem, tādejādi tajos koncertos un teātros arī varēs notikt inficēšanās. Tajā pat laikā šobrīd visas lielās Maksimas un Rimi ir atvērtas visiem, bet inficēšanās līkne stipri krīt. Pēc 15. datuma tur bez tā saucamā sertifikāta tikt nevarēs, bet visiem kam tā ( vēl) nav būs jāiet uz mazajiem veikaliem, tur palielinot drūzmu, kas var atkal veicināt inficēšanos. Kur loģika?

Atbildēt

Anta 68

11.11.2021. 23:21

»

humors

"kā nevakcinētas tiek pieskaitītas personas, kas ir izslimojušas C19, pat divreiz izslimojušie


Jāņem vērā, ka patiesais izslimojošo skaits ir daudz lielāks, nekā reģistrētais. Ne visi viegli slimojošie skries pie ārsta, zinot, cik noslogoti ir ģimenes ārsti šajā laikā.
Es ar savu ģimeni izslimoju 2020.g. februārī. Un man ir savas zāles. Bet tos 100€ pensionāriem viņi manis dēļ var iesālīt. Un humpalu veikalus arī vairs nevajag, ir diezgan krāmu mājās.

Atbildēt

Blondīne

11.11.2021. 23:21

»

Haralds Kalns

Paldies Ilzei Jurčai par argumentētu,analītisku rakstu! Domāju,ka uzspiesta obligāta vakcinācija ir nelikumīga. Ārstniecības likums man paredz tiesības,jebkuru medicīnisku manipulāciju, pieņemt vai noliegt! Klajš Satversmes pārkāpums ir man liegtās tiesības uz darbu savā profesijā, neļaujot nopelnīt...


Varētu piekrist, ka vakcinācija ir obligāta tiem, kas strādā ar cilvēkiem, bet tiem, kas strādā mežā, traktorā uz lauka, dodas savā īpašumā individuālajās medībās utt. kaut kāda neizprotama prasība.

Atbildēt

ES

11.11.2021. 22:47

»

Smic

Jurčas kundzes analīzes gan pārsvarā Šlesera maciņā balstās


Ko tu , draņķi, muldi! Ja nebūtu neviena tik drosmīga un gudra cilvēka kā Ilze Jurča mēs visi viens pēc otra aizietu pie Pētera tā arī dzīvodami kā mucā. Paldies Ilzes kundzei!
Par Domburu. Vispirms iedeva ordeni, tad atjaunoja raidījumu - tas vien jau izsaka visu. Domburs vienmēr ir spēlējis vienos vārtos. Ja bija vajadzība nostiprināt pareizo viedokli, tad tika piesaukta palīgos tāda kā Sipeniece ar skaļu balsi. Es Domburu neskatos no tiem laikiem, kad viņš vieniem pēc pirmā vārda aizbāza muti, citiem ļāva gvelzt par diviem mēmiem. Tas bija tik uzkrītoši, ka nebija iespējams skatīties.
Vakar izlasīju Pavļuta izbrīnu, ka starp vakcinētiem vīruss izplatās straujāk, bet starp nevakcinētajiem lēnāk. Un galu galā neviens nepasaka īstos ciparus, kas ainu darīt skaidrāku, - cik tad īsti katrā grupā to cilvēku ir procentuāli?Ja pieņem, ka Latvijā ir 1700000 kopā ar zīdaiņiem un tiem, kas ir izbraukuši un šeit nedzīvo tas būtu 100 % no tiem vakcinētie ir ap 55 %, bērni un pusaudži, kuri vēl nav pakļauti politiskai vakcinācijai varētu būt ap 25 % un kā lēš infektologi, tad ap 2o % ir izslimojuši, un kādi pāris procenti šeit skaitās, bet dzīvo ārzemēs. Tātad, kuri tad ir tie nevakcinētie? Tie, kas izslimojuši un nav griezušies pie ārsta? Kādēļ viņiem to neļauj pierādīt ar anti vielām? Iznāk - nevakcinēto skaitā ir arī bērni ir arī bērni un pusaudži? Tas izraisa šausmas... Tāpat kā šausmas izraisa meli. Nav iespējams ticēt nevienam vārdam, kas nāk no valdības. Un vēl - tas nav ne neprāts ne vieglprātība, tā ir tīša darbība ar zināmu mērķi jau no šīs Saeimas ievēlēšanas dienas - kā varēja varu atdot partijai kuras nedaudzie ievēlētie tika ievēlēti ar pašu balsīm. Tauta viņus bija noraidījusi. Kā var par premjeru iecelt cilvēku, kurš jau reiz darbojās un neprasmīgi darbojās, turklāt pat nestartēja vēlēšanās, jo skaidri zināja, ka tiks izsvītrots. Un te nu tas ir! Tikai Dombura raidījums nebūs, kas par to runās.

Atbildēt

humors

11.11.2021. 22:21

"kā nevakcinētas tiek pieskaitītas personas, kas ir izslimojušas C19, pat divreiz izslimojušie"

Interesanti cik tad ir to TREŠO!!! reozi saslimušo, ja jau Jurčai šķiet, ka tas ļoti ietekmē statistiku un kā tas saskan ar antivakceru tekstiem par imunitātes iegūšanu pārslimojot?

Atbildēt

Haralds Kalns

11.11.2021. 22:17

Paldies Ilzei Jurčai par argumentētu,analītisku rakstu! Domāju,ka uzspiesta obligāta vakcinācija ir nelikumīga. Ārstniecības likums man paredz tiesības,jebkuru medicīnisku manipulāciju, pieņemt vai noliegt! Klajš Satversmes pārkāpums ir man liegtās tiesības uz darbu savā profesijā, neļaujot nopelnīt iztikai sev un ģimenei!

Atbildēt

Ja

11.11.2021. 21:52

Varbūt Ainars varētu sponsorēt raidījumu, kuru tad arī pati Ilze varētu vadīt, lai būtu iespēja izpausties?

Atbildēt

Antivakseris

11.11.2021. 21:41

»

fakts

Atkal stulbā Jurča ielīdusi Pietiekā ar bezsakarīgu raksteli...


Pārslimoju divi gadi atpakaļ ar kovidu. Tad tas nebija modē, tika slēps, ka pie mums tāds ir. Gāja vaļā visādi pilsētu svētki, kaut pārpildītās intensīvās terapijas nodaļas slimnīcās bija tīri vai valsts noslēpums. Vakcīnas tad nebija un kovida arī. Parādoties vakcīnām, parādījās arī epidēmija.
Otreiz arī pārslimoju, nepilnu gadu atpakaļ. Pasmaga gripa, un viss. Pie ārsta negāju. Slimības lapa nebija vajadzīga. Un ko no šiem prasīt? Tur nav ārstēt varošo! Ārstējos ar antibiotiku, tāpat, ja kā gripu. Man palīdz.

Atbildēt

Smic

11.11.2021. 21:34

Jurčas kundzes analīzes gan pārsvarā Šlesera maciņā balstās.

Atbildēt

11.11.2021. 21:27

Ka vakcinētie mirst no C19, to jau LSM ziņās pa radio sāk teikt. Gan jau pēc kāda laiciņa atklāsies, ka saslims un mirst vienādi ar nevakcinētajiem, beigās, ka slimo smagāk un mirst vairāk par nenošpricētajiem. No Izraēlas tāda informācija jau sen parādās.

Atbildēt

fakts

11.11.2021. 21:17

Atkal stulbā Jurča ielīdusi Pietiekā ar bezsakarīgu raksteli.
Vispirms samurgo par to, ka vakcinētie slimojot un mirsot no kovida tikpat cik nevakcinētie.
Tad vispār samin antivakceru svēto govi apgalvojot, ka ir divreiz pārslimojušie.
Beigās galīgi sapinās vispirms sakot, ka MK var pieņemt lēmumus balstoties uz likumu, bet lamājot tieši Saeimas pieņemtu likumu.

Atbildēt

Lētais kārdinātājs...

11.11.2021. 20:25

»

Latvija - neizdevusies valsts

"Kas notiek Latvijā" bija un ir tribīne ierēdniecības un politiķu mundieru pogu spodrināšanai. Nekāda cita pienesuma no Dombura nav un visticamāk nebūs


Vai tad ordeņus par velti piešķir? Domburs, tāpat kā Tomsons būdami pieredzējuši spēlmaņi zina ar kādām kārtīm jāspēlē! Viņi strādā, lai pelnītu, nevis uzjautrinātu klausītājus! Viss ir pasūtīts šovs, lai regulētu aitu baru pareizā virzienā. Žēl, ka ir tikai vienā taurē pūtēju komandas. Nedaudz līdzsvaru veido NRA avīze, taču tai ir nesamērīgi mazas iespējas, pret dižajiem "taisnības" paudējiem masu mēdijiem LR un LTV!

Atbildēt

Es

11.11.2021. 20:18

Īsumā:

Antivielu un izslimošanas jautājumi tiek apzināti samudžināti un speciāli liegta sertifikāta iegūšana. Jautājums par visur uzrādāmu sertifikātu jau ir citā kategorijā, daudz nopietnākā.

Daudzos momentos parādās vistīrākā vīrusa politizēšana; ar veselības aprūpi vai profilaksi tur nav sakara.

Valsts vara acīmredzot cer uz valsts maizē dzivojošo ierēdņu balsīm, jo tie nebūs pasīvi, zinot, ka var dabūt vilka pasi un kāvienu kopā ar viesstrādniekiem un viņu piekariņiem.

Atbildēt

...

11.11.2021. 19:47

»

Valdības nelamātājs

Un tu , dārga prostitūta


Nevar lamāt to ka nav,valdību.Toties kolonijas pārvaldniekus gan var lamāt.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

11.11.2021. 19:36

"Kas notiek Latvijā" bija un ir tribīne ierēdniecības un politiķu mundieru pogu spodrināšanai. Nekāda cita pienesuma no Dombura nav un visticamāk nebūs.

Atbildēt

lasīt nepratējs

11.11.2021. 19:06

»

Aģents 007

Labs, sakarīgs raksts tiem kas prot lasīt


Kura vieta tajā raksta ir sakarīga?

Atbildēt

Aģents 007

11.11.2021. 19:01

Labs, sakarīgs raksts tiem kas prot lasīt.

Atbildēt

jopcik, skaidrs taču

11.11.2021. 18:57

ka vakcīnu bizness rullē! Naudas plūsma- ASV virzienā, taču tiek atmests dažs trekns kumoss arī kanKariņa mērgļiem!

Atbildēt

pietiek lasītājs

11.11.2021. 18:43

Piederība "aisberga" birojam ir tik pat nosodāma kā rakstu cepšana šim portālam.Vēl pat ļaunāk.tika izniekota nodokļu maksātāju nauda.

Atbildēt

aber

11.11.2021. 18:40

Ļoti kodolīgs un sakarīgs skaidrojums par dažiem svarīgiem tiesiskiem aspektiem.

Atbildēt

jautaajums

11.11.2021. 18:40

»

Atbilde

Neviens neko neapkaros, jo vīruss ir neredzams


Vai var ieraudzīt un apkarot to ka nav?

Atbildēt

Atbilde

11.11.2021. 18:30

»

jautaajums

Ko Jurča vēlas apkarot?Vai tiešām vēlas apkarot kovidafēru


Neviens neko neapkaros, jo vīruss ir neredzams.

Atbildēt

Jurčas kundze!

11.11.2021. 18:29

Personīgi pazīstu Domburu. Zinu, ko viņš domā šis pusmuļķa šo mens jau sen. Viņam svarīgs ir viņa TV “tukšais diršanas šovs”. Viņš ir lēta prostitūta, kuram pat laiku nav jēgas tērēt.

Atbildēt

mērkaķiene

11.11.2021. 18:14

»

jautaajums

Ko Jurča vēlas apkarot?Vai tiešām vēlas apkarot kovidafēru


Zini to anekdoti par mērkaķi ar ložmetēju?

Atbildēt

jautaajums

11.11.2021. 17:49

Ko Jurča vēlas apkarot?Vai tiešām vēlas apkarot kovidafēru?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: