Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Derdz

16.01.2021. 18:25

Lūdzu ejiet pelniet naudu, taisiet kultūru par kuru cilvēki maksās,petiek jau ar valsts aparātu utt

Atbildēt

Taisnība

14.01.2021. 00:16

»

Kas ir slikti cilvēki

Slikti cilvēki ir tie, kas grib dzīvot uz citu rēķina. Lai "mākslinieki" tad maksā par katru apsēšanos uz krēsla, ko izgatavojis kāds mēbeļnieks, par katru apsēšanos uz poda, ko izgatavojis pēc kāda patenta ražotājs, lai maksā par sētnieka tīrīto ielu, pa kuru viņi staigā un tā tālāk. Šie "mākslinieki...


Lūk tieši Jūsu minētais piemērs ir precīzi atbilstošs autora paša rakstā minētajai rindkopai! Lai arī šie autori līdz mūža galam maksā nodevu būbniekiem par tiltu Ludzā, ja nekad nav pāri gājis un nekad neies, iespēja taču ir! Arī maizniekam par maizi jāmaksā, tas nekas, ka neēdīs, bet iespēja taču to iekopēt savā datu nesējā, tas ir, kuņģī, taču reāli pastāv! Par pieminētajiem mēbeļniekiem vispār nav ko runāt- tas taču ir autordarbs augstākajā pakāpē, tur dubultā jāmaksā par iespēju sēdēt!
bet tagad galvenais: pirms daudziem gadiem AKKAi tika nosūtīts piepresījums mājas lapā publicēt METODOLOĢIJU AUTORATLĪDZĪBAS MAKSĀJUMU SADALEI STARP AUTORIEM. Joprojām tas nav izdarīts! Kā valsts var deleģēt kādas ekskluzīvas tiesības tādai nevalstiskajai biedrībai, kura slēpj no sabiedrības savus darbības principus? KĀ TAS IESPĒJAMS?

Atbildēt

tikai vēl sliktāki cilvēki

13.01.2021. 20:40

parazitē uz citu rēķina, izdomājot visādas "nodevas" par neko

Atbildēt

Visur asinsūcēji klāt

13.01.2021. 14:10

»

Pilsonis

Bet es mūžā nēesmu klausījies vai ielādējis savā iekārtā nevienu jūsu dziesmu vai foto. Man pat nekad nav bijusi ne mazākā doma piesārņot savas iekārtas


Murgs un laupīsana. Kur tek naudas ādere, tur asinssūcēji klāt. Patiesi- cirvja izgudrāājam arī jāsaņem maksa, ja pērk cicvi un to lieto. Arī par spaini tāpat, jo gūst labumu - no akas ar to iesmeļ ūdeni un dzer, dzirdina lopus no spaiņa un slauc govis, ar zirgu ar zemi - maksāt ragā.

Tāpat - visi "lieto" lietus ūdeņi, jo to pārvērš par dzeramo - jāmaksā, izlēma pašvaldības.

Atbildēt

Pilsonis

13.01.2021. 09:16

Bet es mūžā nēesmu klausījies vai ielādējis savā iekārtā nevienu jūsu dziesmu vai foto. Man pat nekad nav bijusi ne mazākā doma piesārņot savas iekārtas

Atbildēt

viedoklis

13.01.2021. 05:13

»

Noziedzīgās valdības noziedzīgie lēmumi!

Ja tikai 14-34 % kopē, tad kāpēc vienas nelielas izredzētās grupas interesēs tiek pretlikumīgi apsūdzēti un bez tiesas sodīti pārējie 66-86%, ignorējot cilvēku pamattiesības! Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa...


Diemžēl jāsecina ka valsts pārvaldes sistēmā strādā cilvēki ar nožēlojamu primitīvismu domāšanā lai neteiktu vairāk. Viņi nav spējīgi vadīt valsti, tādēļ izdomā likumus, kuri faktiski ir legalizēta sabiedrības apzagšana. Un pēc tam paši brīnās ka sabiedrība viņiem neuzticas.Jums jābūt pateicīgiem savai tautai jau par to ka jūs pacieš kā zobu sāpes.

Atbildēt

2012.gadā valdībai ar Satversmes tiesas lēmumu...

12.01.2021. 23:44

Kā redzam, Satversmes tiesa jau sen izcēlusies ar klaji nelikumīgu un cilvēktiesībām neatbilstošu lēmumu pieņemšanu, ne tikai debilās kroplības ģimenes jēdziena definēšana.

Atbildēt

Noziedzīgās valdības noziedzīgie lēmumi!

12.01.2021. 23:41

Ja tikai 14-34 % kopē, tad kāpēc vienas nelielas izredzētās grupas interesēs tiek pretlikumīgi apsūdzēti un bez tiesas sodīti pārējie 66-86%, ignorējot cilvēku pamattiesības! Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā. Nevainīguma prezumpcija nodrošina to, ka nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums un visas šaubas jātulko par labu apsūdzētajam.
Tātad šī noziedzīgā nodeva nekavējoties jāatceļ kā nelikumīga!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

12.01.2021. 23:07

Iedzēru divus alus un padomāju, ka jāaiziet pie kaimiņa un jāparasa morālā kompensācija par to, ka šis drātē manu sievu. Varbūt ar, ka nedrātē, bet kamēr esmu darbā, iespēja taču ir. Iedzeršu vēl divus alus un aiziešu. Cerams, ka pa muti nedabūšu - tas būtu nedemokrātiski :D

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

12.01.2021. 22:14

Nodokli "par iespēju" var paprasīt jebkurš. Piemēram, Rīgas satiksme: tramvaji kursē katru dienu, ikvienam ir iespēja braukt ar tramvaju. Ja šo iespēju neizmanto tāpēc, ka vai nu brauc ar mašīnu, vai tramvajs neiet gar tavu māju, pats vainīgs. Tāpat par iespēju iepildīt degvielu arī būtu jāmaksā visiem - tas nekas, ka tev nav mašīna, iespēja taču ir. Un šo sarakstu var turpināt līdz bezgalībai - kādas tik mums iespējas nepaveras. Kuras laižam garām...

Atbildēt

vispār

12.01.2021. 21:49

Pēc "tukšo salmu kūlēju..", ai , kļūda, tukso nesēju domām ... vispirms nodoklis būtu jāuzliek somām (tašām, maisiņiem), jo tajos iespējams ievietot pilnīgi visu ko, kam nebūs samaksāts nodoklis, kas būs nokopēts vai, baidos pat pieminēt, nozagts.
Vai par nodokli jaunam ledusskapim kā "no kaimiņienes noskatīto pīrādziņu receptes rezultātu nesējam" neesat padomājuši? Par nodokli zīmuļiem - ar tiem var talantīgs cilvēks, ai , cik daudz ko nokopēt. NO mākslas darba līdz pat uzmetuma naudassīmēm vai diplomiem. Vienīgais, kas neko un nekad nepratīs nokopēt, būs tie, kuri kā ne tik senajā laikā pievienojās lozungiem "mēs, darbaļaudis, pievienojamies... nosodām... piekrītam"..

Atbildēt

Kas ir slikti cilvēki

12.01.2021. 21:00

Slikti cilvēki ir tie, kas grib dzīvot uz citu rēķina. Lai "mākslinieki" tad maksā par katru apsēšanos uz krēsla, ko izgatavojis kāds mēbeļnieks, par katru apsēšanos uz poda, ko izgatavojis pēc kāda patenta ražotājs, lai maksā par sētnieka tīrīto ielu, pa kuru viņi staigā un tā tālāk. Šie "mākslinieki" ir savairojušies liekēži. Vieni līekēži iesūdušies radio, visādās AKA- laka, tie, savukārt tiražē liekēžus māksliniekus , kuri "saražojuši" pilnīgus mēslus. Kuriem vajag tos mēslus tirazēt, ko meļš šie lielžokļi kārļi! Es gribu zvanīt un runāt pa tālruni, nevis tiražēt šmurguļus un neveiksminiekus, kuri to vien iemācījušies, kā uzkundzēties citiem ar sadārdzinātām izrādēm, koncertiem utt. Profānisti, diletanti un nekauņas "mākslinieki" ir tie sliktie cilvēki, nevajag nodarboties ar demagoģiju! Visus uz cietumu vai darba nometni - šos "mākslinieķeļus"! Mākslinieki atradušies.

Atbildēt

janis

12.01.2021. 20:18

Visu cieņu mākslas druvas stahanoviešiem par šķebinošiem širpotrebiem,un avangardu papagaiļojumiem.

Atbildēt

Konstantīns

12.01.2021. 19:17

Nepārliecinājāt. Tie paši, jūsu pieminētie, mēbeļu un pārtikas ražotāji saņems savu atlīdzību tikai tad ja produkts būs kvalitatīvs un tirgū pieprasīts.
Manuprāt liela daļa mākslinieku ir plānā galdiņa urbēji un samaksu par savu rosīšanos grib saņemt arī tad, kad viņu darbi nevienam nav vajadzīgi.

Atbildēt

Ivars

12.01.2021. 17:54

Man tā jūsu mūzika nav vajadzīga, es nekad to nēsu lejuplādējis nevienā ierīcē un tādēļ uzskatu šo nodokli par ļoti netaisnīgu. Uzskatu ka māksliniekiem ir pietiekami daudz iespējas savus darbus pārdot tiem kurus tas interesē un tādēļ nav jāsoda visi pēc kārtas. Nav jātiražē stulbuma ideoloģija: zagli neizdevās notvert bet sodīsim visus pēc kārtas, jo var gadīties ka arī viņi nozog kādreiz nākotnē. Vai nesaprotat ka pazemojat ar šo likumu ne tikai valsts godīgos iedzīvotājus, bet arī pašu valsti.

Atbildēt

Bēthovens

12.01.2021. 17:12

Es latviešu mūziku neklausos. Kā panāksiet, ka tas 1 eiro no Latvijā pirkta telefona, datora vai cita datu nesēja aizies ārzemju izpildītājam?
Man nav jāuztur AKALAA liekēžu banda un Reiņiks, Busuļs, Kazaks un Ļinda Ļī, un pārējie dziedoņi, kuru vārdus pat nezinu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: