Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

UN ZOGAM ARVIEN LABĀK

24.09.2022. 11:16

par ko kreņķis

Atbildēt

VISI CILVEKI VARBŪT ZEM 'CITI'

24.09.2022. 11:15

»

Anita

Raksts ir par citiem cilvēkiem- izlasiet, komentētājs bez vārda. Jautājums- kas apmaksā neprofesionāļu darbu( nedarbu


ŠAMIE VISI VIENĀDI,UN VISI CITI.... KĀ NO VIENAS KOMPARTIJAS...bet nav taču

Atbildēt

HT

24.09.2022. 02:07

»

Ralfs Postītājs

Te policija par to gadījumu, kur viena meitene piekauj otru Jelgavā, filmētājus uzskata tikai par lieciniekiem, bet cietušo - par nepietiekami cietušu, lai būtu nopietnas sekas. Bet ko policija darītu, ja kāds izdauzītu purnu pavļutam, ne vairāk un ne mazāk kā tur, Jelgavā


Vai tadnav laiks prast atšķiert visdusskolniekus no globāliem līderiem kriminālajai Rīgai?

D. Pavļuts ir globālo finanšu un ekonomikas korporāciju politiskais līderis Latvijā

Izglītība:

* Hārvardas Kenedija skola

* Hārvardas Kenedija skola MPAPvalstiskā politika un vadība 2006. - 2007. Akadēmiskā koncentrācija - apmeklēja arī nodarbības par sarunām un strīdu risināšanu, sociālo psiholoģiju, finansēm, starptautisko tirdzniecību, attīstības ekonomiku, mikro- un makroekonomiku, enerģētiku, transporta plānošanu utt. Pilsēta, Universitāte Londonas

* Sitija, Londonas Universitāte Profesionālais diploms Kultūras menedžmentā 1999. - 2000. Apguvis menedžmenta kursus; Finanses un grāmatvedība; Mārketings un komunikācija; Mākslas tirgi; Cilvēkresursu vadība, pētniecības fokuss - Internets kā mākslas mārketinga instruments. Jazepa Vītola Latvijas Muzikas Akadēmija

* Jazepa Vītola Latvijas Muzikas Akadēmija MA music Klavieres 1995 - 1999


Londonas Sitijas administratīvais statuss nav tāds kā pārējiem 32 Londonas rajoniem (borough) — tā ir ceremoniālā grāfiste, kuru pārvalda Londonas Sitijas Korporācija. Šo īpašo statusu nodrošina gadsimtiem ilgušās privilēģijas, ko Londonas Sitijai garantēja karaļi un kas līdz pat šim laikam nav tikušas pārskatītas. Līdz ar to Sitija ir vismazākā Anglijas ceremoniālā grāfiste gan iedzīvotāju skaita, gan teritorijas ziņā.


Pilsētai ir ciešas saiknes ar Londonas Sitiju, un Londonas lordmērs pilda universitātes rektora pienākumus.[6][7] Universitātes galvenā pilsētiņa atrodas Londonas centrā, Londonas Islingtonas apgabalā, ar papildu pilsētiņām Islingtonā, pilsētā, Vestendā un Īstendā. Iestādes gada ienākumi no 2019. līdz 2020. gadam bija 245,0 miljoni mārciņu, no kuriem 11,1 miljons mārciņu bija no pētniecības dotācijām un līgumiem, un izdevumi bija 218,4 miljoni mārciņu.[1] Tā ir sakārtota piecās skolās, kurās ir aptuveni četrdesmit akadēmiskie departamenti un centri[8], tostarp Žurnālistikas departaments, Biznesa skola un Pilsētas tiesību skola, kurā ietilpst Inns of Court Juridiskā augstskola[9].

Londonas pilsētas korporācija:

“Apvienotā Karaliste ir pasaules globālākais finanšu centrs ar nepārspējamiem cilvēku, tirgus un digitālajiem sakariem. Londonas pilsētas korporācija vada The Global City, lai vienā platformā demonstrētu Apvienotās Karalistes finanšu un profesionālo pakalpojumu piedāvājumu.

Nodrošinot pārliecinošu pētījumu, statistikas un partneru stāstu pierādījumu bāzi, kampaņas mērķis ir piesaistīt talantus, uzņēmumus un investīcijas. Apvienotajā Karalistē bāzētie uzņēmumi COVID-19 pandēmijas laikā ir izrādījušies elastīgi un noturīgi. Londonas un Apvienotās Karalistes kā globāla finanšu centra galvenās stiprās puses joprojām ir spēcīgas. Apvienotās Karalistes finanšu un profesionālie pakalpojumi ir atpazīti ar atvērtību, globālajiem sakariem un sadarbības kultūru.

Kad pasaule iziet no pandēmijas, mēs esam gatavi sadarboties ar pasauli, lai rastu risinājumus, kas paātrina globālās ekonomikas atveseļošanos.”


Jautājums ir cits, kas finansēja D. Pavļuta izglītību ārzemēs un kā labā patiesībā D. Pavļuts pieņem lēmumus Latvijas valsts politiskajos amatos.

Politiskajās diskusijās prot negaidīti uzbrukt oponentam, bez minstināšanās “baltu pārtaisīs par melnu” vai otrādi.

Atbildēt

Vecais ārsts

23.09.2022. 15:25

Labs stils tam Apinim! To jau viņš trenējis vismaz kopš LĀB dibināšanas kongresa, kad paspīdēja ar savu satīru par toreizējo, vēl padomju laika, veselības ministru Kaņepu. Nez vai Apinis arī šodien viņu tā kritizētu. Kaņeps bija Gulivers salīdzinot ar patreizējiem liliputiem. Un kas kaut ko tādu kādreiz varēja iedomāties, ka Veselības ministrijā nebūs neviena ārsta, ministru ieskaitot! Toties nams varens, salīdzinot ar kādreizējo Skolas ielā...

Atbildēt

ES

23.09.2022. 14:41

Rozentālei vīrs ir atgriezis tautai salaupīto ziedojumu aknu transplantācijai, kuru nevajadzēja? Laikam īsa tautai atmiņa.

Atbildēt

nu, i' kas

23.09.2022. 13:50

zog arvien labāk

Atbildēt

Pēdējais joske

23.09.2022. 13:48

Šo kadru jalikvidet

Atbildēt

Pēdējais joske

23.09.2022. 13:41

P

Gals tuvojās, gaidām atbildes, jūs m nogalinās par pieminekli, kā arī par pārējoAtbildēt

Ralfs Postītājs

23.09.2022. 13:32

Te policija par to gadījumu, kur viena meitene piekauj otru Jelgavā, filmētājus uzskata tikai par lieciniekiem, bet cietušo - par nepietiekami cietušu, lai būtu nopietnas sekas. Bet ko policija darītu, ja kāds izdauzītu purnu pavļutam, ne vairāk un ne mazāk kā tur, Jelgavā?

Atbildēt

Johans

23.09.2022. 13:29

Čaksas talantu par pasakainu cenu pārdot dzīvokli vienā no sūdīgākajiem rajoniem Rīgā un par pasakainu cenu nopirkt māju Siguldas pusē ir apbrīnas vērtas. Tāpat kā bijušo vīru iesaistīšana shēmās.Melošana un divkosība Čakšai ir goda lieta. Sev apkārt pulcina vājus speciālistus ar verga domāšanu. Tādi deputāti un ministri ir vērtē. Diemžēl.

Atbildēt

Stop

23.09.2022. 13:26

»

Nākamās trulās ministru kandidātes

Aizsilniece un Cicule


Cicule par resnu,nevar iesēsties krēslā.Antireklāma fizioterapeitiem

Atbildēt

HT

23.09.2022. 08:59

»

Tūba

Kas gudrāks - Viņķele vai Rozentāle


Viņķele bija marionete vokālā dueta Kariņa un Pavļuta rokās. Kariņš, populistiski melo, ka nekad vienpersoniski nav pieņēmis lēmumus MP amatā. Patiesībā PVO biroja darbinieks atlidoja uz Latviju un deva rekomendācijas Kariņam. Pēc tām uzreiz Kariņš ar savu rezolūciju vienpersoniski uzdeva Viņķelei “sastādīt pūļa vakcinācijas plānu”.

Pūļa, jo tautas vairs nebija, ar 13.03.2020. LV paziņojuma ANO, LV atteicās Latvijā ievērot cilvēktiesības. Tās pat nesola atjaunot.

Viņķele ķērās pie darba. Kad sava prāta spēju robežās visu paveica, viņu patrieca un iecēla globālistu līderi, demagogu, Pavļutu, arī marioneti no paristiem, galvenās kovidafēras menedžēšanai Latvijā.

Pārsteidz Apiņa prāta loģika, neatzīstot, ka kovids bija bioloģiskais ierocis, līdzeklis, globālās ekonomikas nonuļļošanai, Apinim ignorējot Vatikāna paziņoto faktu, ka pasaules karš sācies 2013. gadā. Globālo korporāciju un Pasaules valdības sammita, kas izveidots arī 2013. gadā, reakcija ar PVO un globālām vakcīnu ražošanas korporācijām un valstu valdībām bija saskaņota un sinhrona.

Pret Viņķeli ierosināts kriminālprocess par vakcīnu iegādes kavējumiem. Tā ir duāla situācija, huntas, kas izveidota kovidafēras aizsegā, reakcija, legalizējot globālo kovidafēru, ar ko palielināts LV parāds par vairākiem miljardiem īsā laikā.

Varbūt Viņķele ir varone, kas kavēja kovidafēru Latvijā?

Atbildēt

Tūba

23.09.2022. 08:03

Kas gudrāks - Viņķele vai Rozentāle?

Atbildēt

HT

23.09.2022. 07:59

Visi trīs pieminētie diversanti stāv tālu no medicīnas. Visas reformas veikuši, tās pamatojot ar finanšu izlietošanas lietderību, kad Latvija pēc Parex afēras nonākusi PB parādu gūstā.

Ja žīdu 3 standarti ekonomikā noteic “ar finanšu izstrumentiem sagraut reālas ekonomikas attīstību”, tad trīs minēto ministru plosīšanās rāda, ka Rozentāle un Čakša samazināja finanšu instrumentus, iznīcinot medicīnas valsts pakalpojumus, bet Pavļuts palielināja valsts parādu ar apzinātu un mērķtiecīgu bezatbildību.

Visi trīs sagrāvuši medicīnas valsts aizsardzības sistēmu, palielinot valsts parādu. Ar finanšu instrumentiem sagrāvuši reālo medicīnas pakalpojumu pieejamību, ko sniedz valsts. Vienlaikus samazinot iespējamo uzlabošanos nākotnē. Savdabīgs hibrīda karš pret vietējo populāciju.

Atbildēt

HT

23.09.2022. 06:11

Diversantu top trijnieks Latvijas medicīnas nozarē.

Nekritiski uzticēt savu veselību PVO, EZA reģistrētiem medikamentiem un vakcīnām, veselības ministrijai un jebkuram ārstam Latvijā ir slēpts pašnāvības mēģinājums.

Noderīgo idiotu top trijnieks politikā, iznīcinot vietējo populāciju?

Atbildēt

Pēdējais joske

22.09.2022. 23:32

Turpināt vēlēt, lai turpinātu sukakt, lai Amerakasiem veicās, laiks pienāks

Atbildēt

Pēdējais joske

22.09.2022. 22:44

»

Nuja

Rozentāle samazināja, nevis Dombrovskis, kurš pakalpīgi grieza visas Latvijas budžetu mehāniski par 20%, jo to prasīja starptautiskie aizdevēji! Atraduši grēkāzi. Tikai viens jautājums: kur tagad ir Rozentāle un kur Dombrovskis? Padomājiet vēlreiz


Tā var teikt grieza Dombrovskis, tagad Briselē sēž, bet jautājums par Zolitūdes jumtu kur paliks, jūs tiešām domājat kad varēsiet dzīvot mierīgi, nāve nāk pēc jums

Atbildēt

Pēdējais joske

22.09.2022. 22:38

»

ES

Lembergs ar Kramiņu un pārējām šoferu meitām ir jāpatriec no siles! To var izdarīt tikai balsojot par KaKu partiju. Vienīgais ceļš, kā šitās piesūkušās spermacērmes padzīt no Saeimas


Man jautājums kā jūs vārdos spējat, šos cilvēkus kuri Latvijas patrioti, jāiznīcina pilnībā un vēstulē Amerikai jūsu demokrāti runā ar dievu, jūsu Dievu un tālāk

Atbildēt

ES

22.09.2022. 21:19

»

Jūsmiņš

Vienreizēji precīzs autora minēto Veselības ministru padarīto darbu apraksts. Respect...


Lembergs ar Kramiņu un pārējām šoferu meitām ir jāpatriec no siles! To var izdarīt tikai balsojot par KaKu partiju. Vienīgais ceļš, kā šitās piesūkušās spermacērmes padzīt no Saeimas.

Atbildēt

ES

22.09.2022. 21:11

Čekists Daņilāns teica, ka Coca-Cola ir veselīgs dzēriens, tāpat, kā lauku speķis un Liepājas šķīstošā kafija.

Atbildēt

2012. gada 31. augusts

22.09.2022. 19:35

»

bet

pats Pēteris Apinis jau gadiem muld TV, un tā ar nav paskaidrojis-kas apmaksā viņa garās runas TV


LĀB, kas ir nevalstiska organizācija, pieņēmusi ziedojumu no atspirdzinošo dzērienu ražotāja «Coca-Cola» fonda. Biedrībai ziedotās summas apjoms ir 19 000 latu, un tās priekšsēdētājs Pēteris Apinis plašsaziņas līdzekļos jau paguvis izpelnīties kritiku par naudas pieņemšanu no kompānijas, kuras ražoto dzērienu par veselībai derīgu nosaukt nevar.

Atbildēt

Jūsmiņš

22.09.2022. 18:50

Vienreizēji precīzs autora minēto Veselības ministru padarīto darbu apraksts. Respect!
Par Čaškas darbiem bērnu slimnīcā vien jau anekdotes tika stāstītas viņas darba laikā tur, taču tas nebija traucēklis tai kļūt par ministri.Par Rozentāli un pāvļūtu - bez vārdiem!
Kas no tā iznāca - raudāt gribas, vai kauties, bet tad jau policija būs klāt.
Arī par pārējiem - ja jau nav iespējams iecelt par ministru savas nozares speciālistu, tad nevajag arī sētnieku, vai piānistu tur likt. Ir nozares arodbiedrība - lai lemj par to, kam par ministru strādāt, bet nevis kaut kāda glupa "partija" ieliek savu ielikteni, kas grauj gadiem ilgi strādājušu sistēmu līdz to arī sagrauj.
Jāsecina, ka tieši tāpat ir sagrautas izglītības sistēma, arī nodokļu sistēma, vai tiešām nav nevienam saprašanas, ka arī ražotāji nevar strādāt apstākļos,kad nodokļu sistēma gadā mainās vismaz 2 - 3 reizes, tieši kā teļa aste dunduru laikā!
Kādi biznesa plāni, vai plāni vispār tādos apstākļos ir iespējami?
Varētu jau turpināt, bet tā bezcerība, ka kaut kas varētu mainīties apstiprinājas, kad palasi jaunās Saeimas kandidātu sarakstu - visi vecie vēži! Ko jaunu un labu sagaidīsi, ja tie kas jau ir bijuši pie varas, nāks un turpinās iesākto Valsts ekonomikas un sistēmu graušanu.
Ja nu vienīgi tiek ievēlēti Lembergs ar Kramiņu - tad varbūt mazliet var cerēt uz kaut kādu progresu, pie noteikuma - ja tos nenoēd kārtējie "šoferu dēli un meitas".

Atbildēt

Un

22.09.2022. 18:50

»

Lapsene

Lielisks raksts un ļoti trāpīgs raksturojums katram no ministriem! Un atkal viņi balotējas un atkal kāds par viņiem nobalsos, jo Rozentālei tik skaista frizūra un neapturams muldēšanas ūdenskritums, Čakša tik mīlīga, ar mazu bērniņu un zilo acu spoguli, kurā atspoguļojas cipari, bet Pavļuts,nu, tāds...


Kaut kāda ekonomistu biedrība 2010 kā ceturto vai piekto nākamo premjeru topā iecēlusi Danielu Pavļutu. Urā! Uz jaunām uzvarām! Varbūt būs pirmais.Pēterim būs iespēja rakstīt par šīs"izcilās" personas jauniem sasniegumiem.

Atbildēt

Van Helsing

22.09.2022. 18:35

Vilkaci var nosist, var arii noshaut ar sudraba lodi. Tomeer ar to vien nepietiek, visaadam gadiijumam tie jaapienaglo pie zemes ar piilaadzha mietu. Es te pie daarza atjaunoshanas taisni 3 mietus esmu sagatavojis. Skaidrs, ka vajadzees veel, bet ar kaut ko tak jaasaak, vai ne? ;-)

Atbildēt

nu

22.09.2022. 18:18

»

JKL

Tu aizmirsi paskaidrot-par ko tad jābalso


par tiem kuri nav bijuši saeimā,jā, varbūt iebalsosim atkal analfabētus un zagļus,bet ir cerība,bet ja iebalsos jau esošos,tad pat cerība nav un nevar būt

Atbildēt

nubet

22.09.2022. 18:13

»

Tieši tā!

Muldēt nav darīt


protams,darot var kļūdīties,bet miljardu iztērēt uz nepilniem diviem miljoniem iedzīvōtāju?!,to nevar nosaukt par kļūdīšanos

Atbildēt

Nuja

22.09.2022. 16:57

Rozentāle samazināja, nevis Dombrovskis, kurš pakalpīgi grieza visas Latvijas budžetu mehāniski par 20%, jo to prasīja starptautiskie aizdevēji! Atraduši grēkāzi. Tikai viens jautājums: kur tagad ir Rozentāle un kur Dombrovskis? Padomājiet vēlreiz...

Atbildēt

Nākamās trulās ministru kandidātes

22.09.2022. 16:21

Aizsilniece un Cicule!

Atbildēt

Tieši tā!

22.09.2022. 16:17

»

bet

pats Pēteris Apinis jau gadiem muld TV, un tā ar nav paskaidrojis-kas apmaksā viņa garās runas TV


Muldēt nav darīt.
Darot var kļūdīties.
Apdirst visus nav liela māksla.

Atbildēt

pastāsti lūdzu, vai patiešām

22.09.2022. 15:09

»

viens no tautas

Izturējām komunistu laikus, izturēsim arī "brīvās" Latvijas laikus


komunistu laikos bija bezmaksas medicīna un izglītība?

Atbildēt

Dr.Aikāsāp

22.09.2022. 15:00

Atpalicība diemžēl pieaug. To arī redzam ārstu kongresā, kur nav normālu ziņojumu. Daži plātās ar saviem amatiem, lai uzturētu lētu popularitāti. Patiesību rāda skaitļi - vidējā dzīvildze 87 vietā aiz Taizemes. ES priekšpēdējā vietā. Par jaunākām tehnoloģijām un zinātnes sasniegumiem netiek runāts. Skumja aina, un vēl skumjāka, jo netiek apzināta reālā "sick care" situācija Latvijā. Nesaprotu, vai tiešām morāli un ētiski ir plātīties kolēģu priekšā ar visādām pasakām?

Atbildēt

Joske

22.09.2022. 14:38

Idiotiem granāta, kurš atbildēs idiots atbildes

Atbildēt

Precizējums

22.09.2022. 14:26

»

vice

Nepiekrītu


Es arī nepiekrītu - kur tad TP Gundars Bērziņš, kas sacēla tik daudz slimnīcu un sapirka tik daudz tehnikas, kas vietām vēl joprojām stāv nelietota un slimnīcas tiek vērtas ciet. Toties kādi ieņēmumi viņam pašam un viņa zemnieku saimniecībai!

Atbildēt

Pēdējais joske

22.09.2022. 14:13

»

Pēdējais joske

Sanāk jūs Pamodaties, jūs apzog zagļi ar Amerikas karogu, jūs tiešām domājat kad varēsiet pasakas stāsta, vairāk nav pasaku, vis būs reāli


Jūs reāli neko nemainīsiet, jums vēl nebija saprotams, latvija ir ielektenu zeme, un jūsu demokrātija viens cirks, bet pienāks laiks visi Padommu devēji tiks likvideti, tādi pabri leviteni, viltotie Ulmani utt, gaidāt beigas

Atbildēt

Pēdējais joske

22.09.2022. 14:02

Sanāk jūs Pamodaties, jūs apzog zagļi ar Amerikas karogu, jūs tiešām domājat kad varēsiet pasakas stāsta, vairāk nav pasaku, vis būs reāli

Atbildēt

vīle

22.09.2022. 12:48

Čaksu tas jau īpašais gadījums... Tāda lēta parodija no Juhņevičas Bet nepārvarama tieksme pēc beņā un siles

Atbildēt

AIVARS

22.09.2022. 12:39

ZAGLU UN KRETINU BARS

Atbildēt

viens no tautas

22.09.2022. 11:56

Izturējām komunistu laikus, izturēsim arī "brīvās" Latvijas laikus!

Atbildēt

MK

22.09.2022. 11:27

Kolorītā veselības ministru galerija. Dievs, sargi Latviju no valdības, Saeimas, prezidenta, kas vakar patuksā zālē lasīja runai ĢA uzrakstīto tekstu.Lasot komentārus, kādi ar lielu ātrumu virzās pa ekrānu, jādzer sirdszāles, bet ar tādiem veselības politikas virzītājiem jau gadiem nav pa ceļam.

Atbildēt

nejurididisks jautājums

22.09.2022. 11:23

Cik lielā mērā šie "veselības ministri" ir Kremļim "noderīgie idioti"!

Atbildēt

Lapsene

22.09.2022. 10:53

Lielisks raksts un ļoti trāpīgs raksturojums katram no ministriem! Un atkal viņi balotējas un atkal kāds par viņiem nobalsos, jo Rozentālei tik skaista frizūra un neapturams muldēšanas ūdenskritums, Čakša tik mīlīga, ar mazu bērniņu un zilo acu spoguli, kurā atspoguļojas cipari, bet Pavļuts,nu, tāds malacis, ka nevien klavierspēli un vadību ieguvis augstās skolās, bet kā rakstnieks Gorkijs apguvis veselības speciālista profesiju pašmācības ceļā savās universitātēs! Balsojiet, balsojiet atkal par viņiem! Ja putināt to Latviju, tad līdz galam!

Atbildēt

22.09.2022. 10:27

NU,GALIIGI PO!

Atbildēt

bet

22.09.2022. 09:38

pats Pēteris Apinis jau gadiem muld TV, un tā ar nav paskaidrojis-kas apmaksā viņa garās runas TV.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: