Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to ?

07.07.2020. 09:28

»

?

negribi negeriem kajas bucot


Nēģeriem kājas bučo maza saujiņa negrofīlo deģenerātu, tādu nav pat 1%. Arī pie mums ir morālie kropļi, kuri pret jums, staļiniskiem izdzimteņiem, izturas ar iecietību.
Uztraucieties bidlas labāk par saviem anāliem, ko bērnībā plēš popi, armijā oficieri un ikdienā kaukāzieši: "Дагестанец изнасиловал казака - YouTube"

Atbildēt

tava rusofobija neiet kopa ar faktiem

06.07.2020. 21:45

»

krievu plānprātiņam

Agrāk teica, ka krievs nekad nav dzīvojis tik slikti, kā Obamas laikā, bet tagad jūs esiet vēl lielākā anusā. Neviens netaisās Krieviju kolonizēt, jo barot 70 - 80 miljonus lielo bidlomasu, neviens negrib. Krievija tiks notīrīta no pasaules kartes, bet teritorija humanizēta - atkrievota...


Krievija uz sodienu ir lielaka graudu exportvalsts pasaule !Krievijas 5 kolonas izdaribam arzemes jauna Krievijas konstitucija radis lielus skerslus.nu bet ,lai sargatu savu zemi ir jaiegust pretinieka piedavata viltus ,,izglitiba,, pat par sorosa naudu,ka to izdarija Krievijas politologs Mihejevs,kurs ka Krievijas patriots uzstajas ikdienas radioparraides Vesti FM !

Atbildēt

krievu plānprātiņam

06.07.2020. 17:17

»

lidojums sapni un isteniba

Aizmirsti par Krievijas paklausanu ,iznicinasanu,kolonizaciju un okupesanu!asv nekad nav dzivojusi tik slikti ka Vladimira Putina prezidenturas laika


Agrāk teica, ka krievs nekad nav dzīvojis tik slikti, kā Obamas laikā, bet tagad jūs esiet vēl lielākā anusā. Neviens netaisās Krieviju kolonizēt, jo barot 70 - 80 miljonus lielo bidlomasu, neviens negrib. Krievija tiks notīrīta no pasaules kartes, bet teritorija humanizēta - atkrievota.
Par ASV man vari nestumt, jo es uz turieni netaisos, mēģini par to pārliecināt Krievijas vergturus, kas ASV skolo savus bērnus, tur ģimenes un kapitālus un ved dzemdēt sievas, lai bērniem būtu ASV pilsonība.

Atbildēt

lidojums sapni un isteniba

06.07.2020. 16:10

»

neviens krievs

Nepiedzīvos, ka kāda nācija izmirs. Putins būs jūsu pēdējais valdnieks. Pēc viņa, kā teica viens no viņam pietuvotiem pederastiem, Volodins: "nebūs Putina, nebūs Krievijas". Es papildināšu: "nebūs Krievijas, nebūs krievu


Aizmirsti par Krievijas paklausanu ,iznicinasanu,kolonizaciju un okupesanu!asv nekad nav dzivojusi tik slikti ka Vladimira Putina prezidenturas laika !

Atbildēt

neviens krievs

06.07.2020. 13:08

»

!

cilveku planeta tagad buco negeriem kajas un izmirst pandemijas apstaklos.p.s. par nogaztajiem pieminekliem pilnigi pie kajas,bet viens ir skaidrs pindosija tev un tev lidzigajiem nepalidzes


Nepiedzīvos, ka kāda nācija izmirs. Putins būs jūsu pēdējais valdnieks. Pēc viņa, kā teica viens no viņam pietuvotiem pederastiem, Volodins: "nebūs Putina, nebūs Krievijas". Es papildināšu: "nebūs Krievijas, nebūs krievu"

Atbildēt

man tevi nav žēl

06.07.2020. 13:04

»

ka smejies ,mums viens informacijas avots !

Es katru dienu skatos Sputnik.com un Gasparjans izsmelosi stasta ,kas notiek mordora


Varēsi būt kopā ar lapķjām, kuras ar norautiem pautiem raks ogles Ķīnas ogļu šahtās Dienvidsibīrijā.

Atbildēt

Ivars

06.07.2020. 09:16

Diezgan rēcīgi ir lasīt visus šāda veida garadarbus par Krieviju, kurus raksta dīvāneksperti, kas visu zin kā bija, kā ir un kā būs. Man jau liekas, ka varbūt pareizāk būtu apskatīties sev apkārt, pieļauju ka tas būtu daudz lietderīgāk!

Atbildēt

ka smejies ,mums viens informacijas avots !

06.07.2020. 06:58

»

to pidrilla

Lai priekš idiotiem varētu raidīt RT, krievu dzimtcilvēkiem jādzīvo badā. Ja gribi zināt, kas notiek Mordorā un citur pasaulē, lasi agonia ru


Es katru dienu skatos Sputnik.com un Gasparjans izsmelosi stasta ,kas notiek mordora !

Atbildēt

sajūsminatais

05.07.2020. 00:17

NU kasies,ja ziepēm nav naudas,kuru tavi naivumi interesē,nezinīti.

Atbildēt

sankcijas nenoteiks, ne vecas ne jaunas

04.07.2020. 17:56

»

?

vai asv nenoteiks jaunas sankcijas pret latviju ,jo ne Rimi ne Maxima nav kosereto produktu sekcijas ?tas bija loti pazemojosi, kad marks ar plikgalviti no svf brauca pie pilknabja slepenos protokolus parakstit ,bet produktus sev neviena Rigas lielveikala nopirkt nevareja


Košeru un haval tirgot vai netirgot, tā ir katra pārdevēja izvēle. Ja kāds veikals sadomātu tirgot krievu iecienītos kaķu gaļas beļašus, tad gan veikalu uzreiz aizklapētu ciet.
Uztraucies, netīrais dzīvniek, vairāk par tām ar buldozeriem samīcītām zosīm, lai beztiesīgā bidlomasa nerītu to pašu ko vergturi un baudi Latvijā labus ēdienus, kamēr vēl neesi izdzīts pāri Zilupei pie saviem pakaļās drāztiem sugas brāļiem!

Atbildēt

to pidrilla

04.07.2020. 17:42

»

RT America

skaties latvija ,,aizliegto,, RT youtube .com strima rezima 24 stundas diennakti no TR asv studijam ar miljardiem lielu skatitaju loku un 1,11 miljoniem abonentu pilnigi par brivu


Lai priekš idiotiem varētu raidīt RT, krievu dzimtcilvēkiem jādzīvo badā. Ja gribi zināt, kas notiek Mordorā un citur pasaulē, lasi agonia ru

Atbildēt

?

04.07.2020. 17:37

»

pateicoties NATO

Latviešiem nav jāēd produkti no Ķīnas slimām un nosprāgušām cūkām, konservus ar beigušos derīguma termiņu un pienu no kaļķa un palmu taukiem, kā jums, beztiesīgām krievu bidlām un mūsu medmāsām nav jāiztiek ar 200 dolāriem mēnesī. Bez 1000 neviena savu pakaļu nepacels. Minimālā alga dežurantam, kas ...


vai asv nenoteiks jaunas sankcijas pret latviju ,jo ne Rimi ne Maxima nav kosereto produktu sekcijas ?tas bija loti pazemojosi, kad marks ar plikgalviti no svf brauca pie pilknabja slepenos protokolus parakstit ,bet produktus sev neviena Rigas lielveikala nopirkt nevareja !

Atbildēt

to krievs

04.07.2020. 17:17

»

latvietis

Totalitāro žurku bars , labs sorosītu un to klonu kas valda Latvijā apzīmējums


Labi zini, ka sorosoīdi ir pederasti un krievmīļi.

Atbildēt

RT America

04.07.2020. 17:13

»

latvietis

Totalitāro žurku bars , labs sorosītu un to klonu kas valda Latvijā apzīmējums


skaties latvija ,,aizliegto,, RT youtube .com strima rezima 24 stundas diennakti no TR asv studijam ar miljardiem lielu skatitaju loku un 1,11 miljoniem abonentu pilnigi par brivu !

Atbildēt

latvietis

04.07.2020. 14:49

Totalitāro žurku bars , labs sorosītu un to klonu kas valda Latvijā apzīmējums!

Atbildēt

Če Gevara

04.07.2020. 14:40

»

pateicoties NATO

Latviešiem nav jāēd produkti no Ķīnas slimām un nosprāgušām cūkām, konservus ar beigušos derīguma termiņu un pienu no kaļķa un palmu taukiem, kā jums, beztiesīgām krievu bidlām un mūsu medmāsām nav jāiztiek ar 200 dolāriem mēnesī. Bez 1000 neviena savu pakaļu nepacels. Minimālā alga dežurantam, kas ...


Vienīgie laiki .kad latvieši ēda neviltotus produktus , bija LPSR laiki, kad desu tiešām taisīja no gaļās un veikalā bija nopērkams dabīgs piens un siers , nevis Rietumeiropas frankenšteina barība no zarnu, kaulu un ādas emulsijas ar modificētu soju un kukurūzas cieti, ko tagad sauc par desu!

Atbildēt

pateicoties NATO

04.07.2020. 13:50

»

Če Gevara

nu kas gan pastaldauņiem atliek, savu valsti pārdevuši jeņķiem un ES, Valstī ievests NATO okupācijas karspēks, iedzīvotāji panikā bēg no nabagmājas, vienīgais kas atliek , apriet kaimiņus, varbūt saimnieks iedod izlaizīt pusdienu šķīvjus! Nožēlojami un pretīgi tie rējēji, absolūtās mēslu vaboles , pilnīgi...


Latviešiem nav jāēd produkti no Ķīnas slimām un nosprāgušām cūkām, konservus ar beigušos derīguma termiņu un pienu no kaļķa un palmu taukiem, kā jums, beztiesīgām krievu bidlām un mūsu medmāsām nav jāiztiek ar 200 dolāriem mēnesī. Bez 1000 neviena savu pakaļu nepacels. Minimālā alga dežurantam, kas darbā noguļ, ir 430 eiro mēnesī.
Kāpēc jūs, pretīgākie pasaules izdzimteņi: lapķjas, partjankas un pufaikas, mokieties nīstā Latvijā, bet nedodieties atpakaļ uz savu rašu - parašu?

Atbildēt

Če Gevara

04.07.2020. 13:08

nu kas gan pastaldauņiem atliek, savu valsti pārdevuši jeņķiem un ES, Valstī ievests NATO okupācijas karspēks, iedzīvotāji panikā bēg no nabagmājas, vienīgais kas atliek , apriet kaimiņus, varbūt saimnieks iedod izlaizīt pusdienu šķīvjus! Nožēlojami un pretīgi tie rējēji, absolūtās mēslu vaboles , pilnīgi bez pašcieņas!

Atbildēt

kavkazcenter.com

04.07.2020. 12:18

Китай назвал российские ядерные ракеты устаревшим хламом, который не сможет взлететь

Atbildēt

labas ziņas Ukrainai

04.07.2020. 12:16

Ar Kanādas komplektējošām daļām, kas Krievijas Pederastijai sankciju dēļ vairs nav pieejamas, Ukrainas AN iziet pasaules tirgū, vispirms Dienvidamerikā un Turcijā, bet pēc tam arī citur.
Ukraina piedalīsies Turcijas dronu, kurus uz savas ādas Sīrijā un Lībijā jau izbaudīja utilizējamie bioatkritumi, "ihtamņetu", izstrādē. Turcijas dronu iespējas grupā iznīcināt cilvēces ienaidniekus un to dzelžus, izbrīnīja pat ASV un Izraēlas, kas skaitījās līderi šai nozarē, speciālistus.

Atbildēt

ko variet ņemties, bidlas?

04.07.2020. 11:47

»

tavi lasti debesis nekapj.

1 Julija balsojuma rezultati rada ,ka Krievijas prezidentu atbalsta 80% Krievijas balstiesigie iedzivotaji!Vienlaikus gribetos tevi apsveikt ari ar Krimas tilta 2 kartas nodosanu ekspluatacija,uzsakot kravas vilcienu regularu satiksmi pa 19 kilometrus garako tiltu eiropa 30 junijaVai tad līdz plebiscītam (plebeju aptauja) krievu zaldātiņus nebaroja ar suņu barību un tos oficieri - deģenerāti nevarēja drāzt pakaļās? Tik pat beztiesīgi, kādi jūs bijāt, tādi paliksiet.
Galvenais ir tas, ka ASV senāts jūsu galveno pederastu ir pasludinājis par neleģitīmu. Tas nozīmē, ka 90% pasaules sabiedrības tam pievienosies un tas zarnu infekciju perēklis vairs nevazāsies apkārt, kaut gan jau tā pat tas nelien laukā no sava bunkura.
Ja krievu plānprātiņi cer uz Ķīnu, atgādināšu, ka Ķīna apzinīgi pilda visas ASV sankcijas pret Krievijas banku sektoru.
p.s. Eiropa, kur jūsu feodāļi tur savas ģimenes un kapitālus, kur skolo savus bērnus, kur pērk sev pārtikas produktus, pid-ar, rakstās ar LIELO burtu

Atbildēt

tavi lasti debesis nekapj.

04.07.2020. 02:14

»

Krievija bija suverēna

Vai tad līdz šim, jums, smirdīgām cūkām, kāds liedza ar lapķjām strēbt skābo kāpostu zupu, vai lika atteikties no 30 miljoniem suverēnu āra ateju, ar koka grīdu un caurumu vidū, kur bieži vien bidlas ielūzt un noslīks. Neviens nelika krieviem vismaz 60% māju ierīkot ūdensvadu, bet 30% ievilkt silto ...


1 Julija balsojuma rezultati rada ,ka Krievijas prezidentu atbalsta 80% Krievijas balstiesigie iedzivotaji!Vienlaikus gribetos tevi apsveikt ari ar Krimas tilta 2 kartas nodosanu ekspluatacija,uzsakot kravas vilcienu regularu satiksmi pa 19 kilometrus garako tiltu eiropa 30 junija !

Atbildēt

Krievija bija suverēna

03.07.2020. 23:57

»

Apsveicu kasikli !

Apsveicu kasikli ar Krievijas referenduma balsosanas rezultatiem 1 julija par suverenas valsts konstitucijas...


Vai tad līdz šim, jums, smirdīgām cūkām, kāds liedza ar lapķjām strēbt skābo kāpostu zupu, vai lika atteikties no 30 miljoniem suverēnu āra ateju, ar koka grīdu un caurumu vidū, kur bieži vien bidlas ielūzt un noslīks. Neviens nelika krieviem vismaz 60% māju ierīkot ūdensvadu, bet 30% ievilkt silto ūdeni?
Ar 1. jūliju kļuva skaidrs, ka tagad vairs jums neizdosies pacelties uz ceļiem. Gulēsies savos sūdos, kamēr Cilvēku planēta no jums atbrīvosies.

Atbildēt

mēslam

03.07.2020. 23:43

»

BTZ


Neviens jūs, staļiniskos izdzimteņus, ņedobitkus, par tautu neuzskata.

Atbildēt

to Q

03.07.2020. 23:37

»

Q

Laikam pilnmēness, atkal izlīdis nomīzies sētas krancis pavaukšķēt, droši nopelnīs kādu apgrauztu kaulu no saviem saimniekiem Sandersa ielā


Visu nicināmiem civilizācijas atkritumiem nākas pieņemt kā faktu, ka paranoidālais sadistiskais pederasts - pedofīls, Vovka Bunkernijs, ir absolūti vientuļš un tie, kas pie viņa bija aizbraukuši, pirmie iedurs viņam dunčus mugurās. Katrā tautā var gadīties pa staļinam vai putinam, bet normālās sabiedrībās tie vai nu sēž cietumā, vai ir nosisti, kā traki suņi, tikai ne pie visos caurumos izdrāztiem krieviem.

Atbildēt

ha ha

03.07.2020. 23:30

»

anti soross

kasikli ,vai ir kas sakams levita lieta ?ja nav ,tad turi muti,Krievija ar suverenas konstitucijas pienemsanu referenduma balsosanas rezultata atbrivosies no asv kolonialas atkaribas


Boļševiki ar Vlasoviešiem nedraudzējas, bet kas attiecas uz neatkarību, tad krievija tikai kļūs neatkarīga no naftas,gāzes un pārējiem iztikas avotiem.

Atbildēt

labvēlis

03.07.2020. 20:25

»

Ivo

9.maijā atkritumi un pārējie pitari svin izdzimteņu un necilvēku dienu..ciemos brauc tādi paši mēsli


Priecājies,ka tāda diena vispār ir!Vai nu tu vēsturi neesi mācījies,vai vispār nezini,kas tā vēsture tāda ir!Deģenerāts!

Atbildēt

virsraksts pareiz,bet bilde neatbilstosa !

03.07.2020. 20:03

vai ortodoksala sorosite twiterotaja springe iznerros nacionalo atkritumu iesalnieku ,vai neonacists iesalnieks apbers springi ar kaskrusta piparkukam !

Atbildēt

banka ,kur liki panemtos 20 eiro skaidraja ?

03.07.2020. 19:59

»

fakts

Normāls raksts. NATO izcilības centra zābaku laizītājs tūlīt klāt ,kā pamestam kaulam


mulku zeme latviesiem ir atnemtas pat tiesibas rikot referendumus,aizliegts nopirkt malkas skuniti un mazdarzinu par skaidru naudu,bet viniem bus varen maktens prieks doties uz ,,jauno akiustisko koncerzali,,!tie ,kuri pamanas saslimt var kadu gadu pasedet rinda gaidot uz pienemsanu arsta kabineta !un to visu sauc par veiksmes stastu uz briseli aizbedzis noziedznieks.

Atbildēt

1905.gada bauri

03.07.2020. 19:50

Par ko cepiens-Levits ar Kariņu var neuztraukties.

какие изменения предлагается внести в Конституцию РФ.

Далее тезисно основные нововведения:

Внести положение об обязательной индексации пенсии;Ввести норму о минимальном размере оплаты труда, которая должна быть приравнена к прожиточному минимуму;

Для всех высших государственных должностных чинов, а именно: депутатов, сенаторов, министров, глав субъектов РФ, судей, руководителей правительства ввести запрет на наличие иностранного гражданства, вида на жительство и иного документа, позволяющего приживать в другой стране.

А для Президента страны недопустимо наличие иного гражданства (вида на жительства и пр.) не только на момент избрания, но и в прошлом.
Расширение полномочий Конституционного суда РФ в части возможности проверки по инициативе Президента федеральных законов на их конституционность до подписания.

Расширение полномочий Совета Федерации в части отстранения от должности судей Конституционного и Верховного судов за поступки порочащие честь и достоинство. Вынесение вопроса о такой отставке будет исходить от Президента.

Государственный совет сделать конституционным органом. Госсовет был образован в 2000 году соответствующим Указом Президента как совещательный орган рассматривающий наиболее актуальные политические вопросы страны. Госсовет не является органом власти и не обладает властными полномочиями. В послании Президента В.В.Путина было предложено закрепить в Конституции Госсовет как совещательный орган власти.Увеличить ценз оседлости для Президента с 10 лет до 25 лет. Ценз оседлости- это требование Конституции согласно которому обладание избирательным правом напрямую зависит от времени проживания лица в стране к моменту проведения выборов.

Снятие запрета на занятие должности Президента РФ одним и тем же человеком более двух сроков подряд.

Руководителей силовых ведомств назначает Президент РФ после консультации с Советом Федерации.Глава правительства, заместители и министры назначаются Парламентом.

Ограничение приоритета международного права. Сейчас согласно ст.15 Конституции в России действует приоритет международного права. (Т.е. если международным договором установлены иные правила чем предусмотренные законом, то действуют нормы международного договора.

Atbildēt

fakts

03.07.2020. 19:01

»

Padoms

Normals raksts. Kremla zabaku laizitajs tulit klat ,ka pamestam kaulam


Normāls raksts. NATO izcilības centra zābaku laizītājs tūlīt klāt ,kā pamestam kaulam .

Atbildēt

sarkanais sports

03.07.2020. 18:59

tā viņu 'kultūra'

Atbildēt

Padoms

03.07.2020. 18:57

Normals raksts. Kremla zabaku laizitajs tulit klat ,ka pamestam kaulam .

Atbildēt

Ivo

03.07.2020. 18:02

9.maijā atkritumi un pārējie pitari svin izdzimteņu un necilvēku dienu..ciemos brauc tādi paši mēsli..

Atbildēt

Es

03.07.2020. 17:31

»

BTZ


Tikai te ņem pretī.

Atbildēt

anti soross

03.07.2020. 17:00

kasikli ,vai ir kas sakams levita lieta ?ja nav ,tad turi muti,Krievija ar suverenas konstitucijas pienemsanu referenduma balsosanas rezultata atbrivosies no asv kolonialas atkaribas !

Atbildēt

Apsveicu kasikli !

03.07.2020. 16:56

Apsveicu kasikli ar Krievijas referenduma balsosanas rezultatiem 1 julija par suverenas valsts konstitucijas
ieviesanu dzive ! 78,9% nobalsojuso izteicas par suverenu Krievijas konstituciju,nomainot asv 1993 gada sarakstito Krievijas kolonizacijas konstituciju.asv kolonijai latvijai iedzivotajiem ir atnemtas pat referendumu rikosanas tiesibas.

Atbildēt

viss ir vienkārši

03.07.2020. 14:38

»

BTZ


Kāds "mēēēdijs" un tā kuratori - tādi "autori", pietieklapsītāji un citi tamlīdzīgi zombiji.

Atbildēt

BTZ

03.07.2020. 14:36


Šādi rusofobu primitīvi politikas apcerējumi ir naida kurināšana starp tautām.
Vai pietiek.com ir īstā vieta kur tie jāpublicē?

Atbildēt

Žulis

03.07.2020. 12:08

»

jibiorio

Tu nu gan esi viens naivs auns... turklāt Putina konstitūciju visai leģitīmi pieņēma, ne ... zini, beidz pats riet, labāk uzraksti kādu rakstu par attiecīgo tēmu, ja reiz tik gudrs auns esi! Žulis, te atradies


Nu palamājies, vai vieglāk palika? Redzi, tā lamāšanās un apsaukāšanās ir tāda muļķīga padarīšana. Tu to Putinu vari no rīta līdz vakaram saukt par žurku, bet tādēļ viņš nesāks pa pažobelēm skraidīt. Tāpat Žuli tu vari no rīta līdz vakaram par aunu saukt, bet tādēļ viņš nesāks ne zāli ēst, ne blēt kā auns. Tu vienkārši pats parādi, ka prātiņš par īsu, lai kaut ko saturīgu pateiktu. Savā komentārā pieminēji vārdu "leģitīms". Vai tu zini, kas ir leģitīms un cik leģitīmi ir ievēlēts mūsu prezidents?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: