Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Indriķa Latvieša jaunais politiskais trilleris „Nauda” („Bailes – 3”) jau septiņas nedēļas ir vispieprasītākā grāmata Latvijas grāmatnīcās. Šis fenomens radījis negaidītu blakusefektu: daudzi lasītāji neveiksmīgi mēģina grāmatnīcās atrast arī „Baiļu” triloģijas pirmās divas grāmatas – „Bailes” un „Vara”.

Simtiem interesentu izdevēji pašlaik palīdzēt vienkārši nespēj, jo „Baiļu” un „Varas” tirāžas grāmatnīcās faktiski pilnībā tika izpirktas jau pērn.

Tiesa, pastāv iespējamība, ka Indriķis Latvietis varētu pirmos divus romānus pamatīgi pārstrādāt un tad visu triloģiju izdot vienā pamatīgā sējumā, taču tas noteikti nenotiks ne šogad, ne arī nākamgad.

Nākamais Indriķa Latvieša romāns „PИGA 2040” varētu pie lasītājiem nonākt 2020. gadā, kas nozīmē, ka pārstrādātā „Baiļu” triloģija varētu būt gaidāma ne ātrāk kā 2021. gadā.

Vienīgais, ko Indriķis Latvietis un izdevēji var ieteikt lasītājiem šajā situācijā, kad strauji izsīkst arī jaunā romāna „Nauda” 6000 eksemplāru tirāža, ir – doties uz bibliotēku vai arī… vai arī piedalīties aizraujošā un izaicinošā konkursā, kurā balvu fonds būs daži desmiti „Baiļu” un „Varas” eksemplāru, kurus Indriķis Latvietis ir sameklējis savā personiskajā kumodē.

Un tātad – esat izlasījuši jauno Indriķa Latvieša trilleri „Nauda”? Gribat uzzināt, kas un kā Latviju pārdeva iepriekšējos divos romānos, bet „Bailes” un „Vara” veikalos sen izpirktas? Ko darīt? Ir elegants risinājums!

1. Ņemiet jauno romānu „Nauda”!

2. Padomājiet, kura „Naudas” „varoņa” prototipu Jūs visvienkāršāk varētu satikt!

3. Satieciet!

4. Dabūjiet no viņa ierakstu vai vismaz autogrāfu romānā „Nauda”!

5. Fotogrāfiju publicējiet sociālajos tīklos!

6. Atsūtiet saiti uz epasta adresi [email protected]!

7. Un viss – „Bailes” vai „Vara” nonāks Jūsu īpašumā par baltu velti!

Balvu skaits ir ierobežots – pasteidzieties! Un paldies integrētajam vikingam Benediktam Ingibjorgam, kura tviterī pamestā ideja ir pamatā šim konkursam!

Novērtē šo rakstu:

843
3