Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

31.05.2021. 12:02

Covid-19 pandēmija jau ilgstoši nogurdina un apbēdina manu tautu. Lai izkliedētu šo nogurumu un šīs bēdas, talkā nāks lūgšana Dievietei Mārai. Dieviete Māra sena un spēcīga Dieviete. Viņa vienmēr palīdzēs nelaimē. Lūgšanu Dievietei Mārai skaita 12 reizes, uzvelkot kaklā Māras krustu. Vēlams iedegt pelēku svecīti.
“Sentēvu Dieviete, es lūdzu Tevi!
Māra, kas zināma zem daudziem vārdiem, es lūdzu Tevi!
Māra – Veļu Māte, es lūdzu Tevi!
Māra – Zemes Māte, es lūdzu Tevi!
Aizkapa Valdniece, es lūdzu Tevi!
Cilvēces aizgādne, es lūdzu Tevi!
Dieviete Māra, es godāju Tevi.
Dieviete Māra, es pielūdzu Tevi.
Pasargā mani no pāragras nāves.
Pasargā mani no slimībām un nespēka.
Dāvā man ilgu mūžu un veselību.
Dāvā man spēku un drosmi.
Piepildi mani ar savu dievišķo spēku!
Svētī mani, visvarenā Dieviete Māra!
Lai zalkši, Tavi vēstneši, nes man svētību!
Lai Tavs sirpis soda manus ienaidniekus!
Lai Tavs sirpis pasargā mani un manu dzimtu!
Lai godāta Dieviete Māra kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!
Visa slava Mārai – Veļu Mātei!
Visa slava Mārai – Zemes Mātei!
Visa slava Dievietei Mārai!”.
Ar mīlestību pret Tēvzemi, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #latvietība #latviskums #dievturība #pagāni #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #ticība #lūgšanas #Senpokaiņi #PokaiņuMežs

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

31.05.2021. 12:01

Kopš 2020. gada 13. marta Covid-19 sērga plosās mūsu mīļajā zemītē. Taču nevajag saskumt, jo pavisam drīz šis naidnieks taps pievarēts. Lai Covid-19 sērga pamestu mūsu valsti, aicinu skaitīt lūgšanu visvarenai Dabas Mātei. Lūgšanu Dabas Mātei skaita 12 reizes, iededzot zaļu svecīti savās mājās.
Lūgšana Dabas Mātei:
“Dabas Māte, es lūdzu Tevi!
Dabas Māte, es pielūdzu Tevi!
Mana Radītāja, es lūdzu Tevi!
Mana Radītāja, es pielūdzu Tevi!
Tā kas radīja manu miesu, kurā mīt mana dvēsele un mans gars, es lūdzu Tevi!
Uzklausi manu lūgšanu, visvarenā Dabas Māte.
Uzklausi mani, visvarenā Dabas Māte.
Dāvā man spēku un izturību.
Dāvā man gudrību un pacietību.
Dāvā man savu dievišķo spēku.
Izdziedē manas brūces un rētas.
Pasargā mani no trejdeviņām kaitēm.
Svētī mani, Dabas Māte!
Svētī mani, ak mana Radītāja!
Lai godāta Dabas Māte kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!
Visa slava Dabas Mātei!
Visa slava dzīvības dāvātājai! ”.
Ar mīlestību pret Tēvzemi, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #latvietība #latviskums #dievturība #pagāni #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #ticība #lūgšanas #Senpokaiņi #PokaiņuMežs

Atbildēt

bidok75121

25.05.2021. 12:54

Change Your Life Right Now! Work From Comfort Of Your Home And Receive Your First Paycheck Within A Week. No Experience Needed, No Boss Over Your Shoulder... Say Goodbye To Your Old Job! Limited Number Of Spots Open... Find out how HERE......... https://www.Cash.Works68.com

Atbildēt

to tupais

23.05.2021. 18:18

»

Viedais Manels

IMHO (tā tagad skan kādreiz cienījamu ārstu viedoklis): visas vakcīnas pret vīrusiem ir tukša muldēšana. Tikai no Krievijas placebo mazāk skuju taku


Sputņičok jau nu noteikti nav placebo, bet gan līdzeklis samazināt lieko mutu skaitu, kad vairs nav līdzekļu pat tehnisko palmu tauku iegādei. Ja Pfizer ir izlaidis vairākus miljardus vakcīnu, tas pēc tā lietošanas dabīgi nomirušo skaits, elementāri var būt lielāks, nekā visu Putina izlaisto "vakcīnu" skaits.

Atbildēt

Viedais Manels

22.05.2021. 04:19

IMHO (tā tagad skan kādreiz cienījamu ārstu viedoklis): visas vakcīnas pret vīrusiem ir tukša muldēšana. Tikai no Krievijas placebo mazāk skuju taku.

Atbildēt

Amigo

20.05.2021. 13:48

»

Vakcinācijas mērķis ir iznīcināt dabisko imunitāti 18.05.2021. 04:14...


Varbūt vispirms ieliec linku uz P.Ērliha institūta pētījumu.
Kas attiecas uz "dabīgo iminitāti".

1.Cik lielai populācijas daļai ir "absolūtā dabīgā iminitāte", tāda kuru nebūt nepieciešams iznīcināt?

2.Kā katrs indivīds va uzzināt, ka viņam tāds krut a imunitāte ir? Vai pietiek ar to, ka viņš pēdējā laikā nav slimojis, vai arī nav slimojis nekad un near ko?

3.Vai viss augstāk minētais nozīmē arī to, ka tāds indivīds nekad un ne ar ko nesaslims? Vai arī izslimos vieglā formā.

Ja reiz vakcīnas eksistē tikai un vienīgi lai iznīcinātu dabīgo imunitāti, kā varēja atgadīties, ka laikos kad vēl neviena vakcīna vēl nebija izgudrota cilvēce piedzīvoja daudzas epidēmijas, kuras nesa loti daudz upuru? Vai tajos laikos, kad nebija tik efektīga lidzkļa dabīgās imunitātes iznicināšanai visiem vai arī lielākai daļai iedzīvotāju, bija tāda "absolūtā dabīgā imunitāte"? Kāpēc tad bija tik liela mirstība?

Fantazējot par šo tēmu tālāk, varam aizfantazēties līdz atziņai, ka jebkura medicīnas iestāde ir tikai un vienīgi "dabīgās imunitātes iznīcinātāja", jo tā neļauj "organismam pašam tikt ar visu galā. Sanāk tā, ka reāli noderīgas ir tikai tās ārstniecības iestādes kurās pārgalvīgi ļaudis ārste savus ievanojumus kuri gūti "piekopjot ekstrēmu dzīves veidu". Jo ar visu pārējo organismam pašam jātiek galā.

Un kā ir ar tām smagajām slimībām, par kurām,tikai pateicoties vakcīnām mēs jau varam sākt aizmirst.(bakas, poliomielīts,stinguma krampji,masalas)
Atbildēt

aņai

18.05.2021. 17:44

»

aina

Jau noriebies klausīties,visur Krievija slikta.Kapēc asv visu laiku provocē To?Ar Gruziju,Ukrainu provocēja,pazaudējot daļu savas teritorijas.Obama nebūtu okupējis Ukrainu,vēl šodien Krima nebūtu aneksēta.Latvija sapņo par Abreni,nu lai jums veicas ,zaudēt savu teritoriju...


Kamēr krievija nebūs notīrīta no pasaules kartes un krievmīlošie izdzimteņi nolādējuši savas mātes, ka tos laidušas pasaulē, tev, kucei, nāksies klausīties, jo nicinājums pret jums, necilvēkiem, tikai pieņemas spēkā.

Atbildēt

aina

18.05.2021. 16:57

Jau noriebies klausīties,visur Krievija slikta.Kapēc asv visu laiku provocē To?Ar Gruziju,Ukrainu provocēja,pazaudējot daļu savas teritorijas.Obama nebūtu okupējis Ukrainu,vēl šodien Krima nebūtu aneksēta.Latvija sapņo par Abreni,nu lai jums veicas ,zaudēt savu teritoriju.
Putins"provocē"amerikāņus,lai traucētu ZS-2 celtniecību? asv necieš konkurentus,kuriem veicas,kā arī šī vakcīna.

Atbildēt

blozgai

18.05.2021. 13:45

»

Blondīne

Jums steidzami vajadzīgs galvas dakteris


Nevis apsaukāties, bet mēģini atspēkot, ka tie netīrie lopi, ar kuriem tev tīk kopoties, dzer šņabi no fekālijām un ēd palmu taukos ceptus kaķu gaļas beļašus!

Atbildēt

plānprātiņam

18.05.2021. 12:15

»

!

tavus vecakus vakcineja ar krievu vakcinu pret poleamelitu ,tapec tu sobrid saki paldies dievam ,ka nesedi invalida ratinos un vari savas stulbibas te katru dienu drukat


Krieviem vēl nekad nav bijusi neviena vakcīna un arī Spuņičok nav vakcīna. Visas bija importa un arī lielākā daļa zāļu nāca mai9sos un tika fasētas uz vietas, kā savējās.
Nav un nevar būt vakcīnu, kur 1/4 iedzīvotāju ziemā dirš āra atejās

Atbildēt

Zeze

18.05.2021. 10:33

Bērziņjāni, dumiķīt! Varbūt Krievija tā glābj pasauli. Es tik un tā stāvu un krītu par krieviem. Pareizi Žirinovskis izteicās (viņš daudz ko pareizi pasaka) - jāsabumbo visas Rietumu labaratorijas un vīrusa centri ar spēka metodēm, citādi pandēmija vilksies vēl ilgi. No viņa mutes Dieva ausī.

Atbildēt

18.05.2021. 04:29

Vakcinācijas mērķis ir iznīcināt dabisko imunitāti 18.05.2021. 04:14
»
fakts
Informācija no P.Ērliha institūta Vācijā: no pilnīgi potētajiem 57146 bijis pozitīvs tests, no tiem 33269 bija saslimuši ar Covid, no tiem 6221 nonāca slimnīcā ar Covid, no tiem 2707 mirušo ar vai no Covid. Kāda reāli ir vakcīnu efektivitāte

C19 jaunie celmi tiek mākslīgi izplatīti, lai eskalētu atkārtotu vakcināciju.

Ko sasniedz ar vakcināciju? Izraēlas un jau citu zinātnieku atzinumi.

Vienkāršotais izskaidrojums, ko jāsaprot katram. Maskas jālieto, lai to lietotāji paši atzītu masku un vakcinācijas nepieciešamību.

Vakcinācija un dabiskā imunitāte.

Dabiskā imunitāte- cilvēka ķermenis, sastopoties ar vīrusa uzbrukumu, to atraida ar diva veida vielām, ko istrādā cilvēka organisms - viena viela ir aktuālā, otra ar atmiņu par uzbrucēju pirms tam vīrusu. Atmiņas vielā atodas antivielas, kuras izveidojas un noturas īslaicīgi pret katru vīrusa celmu, ar kuru saskāries cilvēka organisms. Aktuālās reaģē uzreiz pret jaunu vīrusu, to bloķējot unizveidojot antivielas.

Ja cilvēku vakcinē un vakcinēt var tikai ar noteikta celma un citādi pret vīrusu celmu, kā to dara Pfizer, antivielas izveido līdz 8 mēnešu ilgumam. Ko dara antivielas? Lielais un ilgstošais mākslīgi izsaukto antivielu daudzums, kas radīts mākslīgi ar vakcināciju, apmāna aktuālo dabisko aizsargreakciju un ļauj jaunam vīrusa celmam aktivizēties un nodarīt padziļinātu postu cilvēka organismam.

Jo vairāk reižu vakcinējas - sākot jau ar bērniem, vakcinējot trīsreiz utt. tiek iznīcināta dabiskā imunitāte ar neparedzamām sekām.

Pasaules Banka LV kopā ar centrālo LV valdību līdz 2025. gadam plāno Latvijas cilvēkkapitālu samazināt (likvidēt) uz pusi.

Atbildēt

deģenerātam

17.05.2021. 22:33

»

dargi sanak no latvijas,jaiztiek ar visletako astra/zeneca !

Mediciniskaja turisma uz Maskavu dodas vacijas bundestaga deputati,lai vakcinetos ar Sputnik V vakcinu


Pie viena iedzert krievu šņabi, ko taisa no Ķīnas spirta, ko ķīnieši ražo no kanalizācijas fekālijām un uzkost tehniskos palmu taukos ceptiem kaķu gaļas beļašiem.
Jums, visu nicināmiem civilizācijas mēsliem, viss ir līdzīgs. Ja no fekālijām taisīto šņabi vēl var nosaukt par alkoholu un kaķu gaļu bada laikā arī var ēst, tad Sputņičok ne mazākās līdzības ar medicīnisku preparātu.

Atbildēt

tādiem

17.05.2021. 22:13

»

aunapierei nejegam

pasuka validolu,varbut trakuma lekmes pierims


debilības centra troļļiem var līdzēt vienīgi galvas amputācija, bet apšaubāmi, jo smadzeņu nav.

Atbildēt

dargi sanak no latvijas,jaiztiek ar visletako astra/zeneca !

17.05.2021. 22:11

»

mēslam

Nedirs daudz, pakaļā drāztais krievu deģenerāt, bet parādi piemēru savas sugas īpatņiem un tiem, kuri tādus mēslus, kā tu, atzīst par cilvēkiem un ielaid sev Putina vakcīnu


Mediciniskaja turisma uz Maskavu dodas vacijas bundestaga deputati,lai vakcinetos ar Sputnik V vakcinu.

Atbildēt

tupam kroplītim, krievu sūdu ēdājam

17.05.2021. 21:03

»

Andris

Brīnos ,ka tik vēlu sāk parādīties ķengu rakstiņi. Ā, nu sāk rindas samazināties un iespējams liela daļa sāk pieprasīt Sputņiku... Pret difteriju, stinguma krampjiem esmu potējies ar krievu vakcīnām un pagaidām dzīvs... Pārbaudītām vērtībām lielāka ticamība... Nu ,kāpēc man aizliedz to slikto poti-desu...


Nekad tu neesi vakcinēts ar krievu vakcīnu, jo pat tad, kad tur nebija sagrauta medicīna, nebija saražota neviena vakcīna. Visas nāca no Indijas vai Brazīlijas rūpnīcām, vai, ja palaimējās no Eiropas. 90% zāļu tika ievestas maisos un uz vietas fasētas

Atbildēt

mēslam

17.05.2021. 20:56

»

neonacistu daunim

tavus provokaciju tekstus neonacist,neviens nelasa ne latviesu,ne krievu ,ne anglu valoda


Nedirs daudz, pakaļā drāztais krievu deģenerāt, bet parādi piemēru savas sugas īpatņiem un tiem, kuri tādus mēslus, kā tu, atzīst par cilvēkiem un ielaid sev Putina vakcīnu!

Atbildēt

Kalnciema ielas trollu midzenis agone !

17.05.2021. 19:49

»

вести с полей

...


izcilnieku trollu midzenis Kalnciema iela sava bezspeciba sak krievu valoda savas mulkibas tirazet !

Atbildēt

vatņiks pēc pārliecības

17.05.2021. 18:28

berziņš ir anglosaksu dirslaiža,rusofobs un fašists,atklāta naida kurinātājs.Viņam ir jākarājas Uzvaras laukumā.

Atbildēt

Andris

17.05.2021. 17:37

»

Beta

Izskatās palaists kārtējais troļļu projektiņš. Sameklēti vietējie krievi, kas daudz maz pārvalda latviešu valodu...


Brīnos ,ka tik vēlu sāk parādīties ķengu rakstiņi. Ā, nu sāk rindas samazināties un iespējams liela daļa sāk pieprasīt Sputņiku... Pret difteriju, stinguma krampjiem esmu potējies ar krievu vakcīnām un pagaidām dzīvs... Pārbaudītām vērtībām lielāka ticamība... Nu ,kāpēc man aizliedz to slikto poti-desu no tualetes papīra, un citus s*dus man ļauj lietot un mana veselība nevienu neinteresē.... Kāpēc nu pēkšņi tāda liela rūpe par manu veselību... Tas arī cilvēkiem rada dažādas aizdomas... Re ku šeku pianists miljonu loterijas piedāvā vakcinētajiem ar brīnumpoti.... Kāpēc man potējoties pret difteriju neviens miljonus nepiedāvāja... Jā es arī ,ja potēšos tad tikai ar Sputņik vakcīnu. Nu ko raustaties-palaidiet Sputņiku brīvā tirdzniecībā, tad arī uzzināsim ,kurai tv kastei tic vairāk...

Atbildēt

nepaliec mājās

17.05.2021. 16:16

Kārtējais idiotiskā rusofoba murgojums. Šoreiz gan arī kāds labums. Precīzi aprakstīts par visiem ASV un Eiropas dranķiem ko nosaukuši par vakcīnu un ar kuru tiek nozāļoti lētticīgie Latvijas ļautiņi.

Atbildēt

neonacistu daunim

17.05.2021. 16:08

»

вести с полей

...


tavus provokaciju tekstus neonacist,neviens nelasa ne latviesu,ne krievu ,ne anglu valoda !

Atbildēt

вести с полей

17.05.2021. 16:00


Подтвердилось то, о чем предупреждали: Российская вакцина оказалась опасной для жизни и здоровья

Ужас. Русская вакцина Sputnik V заражает людей аденовирусом

Российская вакцина от коронавируса оказалась ветеринарным препаратом опасным для здоровья

Эксперты бьют тревогу: Путинская вакцина уничтожит иммунитет человека и повысит уязвимость к СПИДу

https://www.kavkazcenter.com/russ/

Atbildēt

no visas sirds

17.05.2021. 15:52

»

brinumu lietas

66 valstu parstavji neieklausas viena sizofrenika slimo neonacitu murgu vervelejuma,neprasa tam atlauju no portala pietiek.com sertifice un lieto Krievijas vakcinu Sputnik V ! kapec


Lai katrs krievu mēsls obligāti saņemtu Putina "vakcīnu", bet katrs, kas to mēģinātu aizstāvēt, dubultdevu. Pasaule uzreiz kļūtu tīrāka no jums, asinskāriem izdzimteņiem, kam ne mazākās līdzības ar cilvēkiem, nav

Atbildēt

brinumu lietas

17.05.2021. 15:28

»

tā ir

Ar "vakcīnām" krieviem tas gadījās pirmo reizi, bet pasaulē lielākie mikroprocesori un ātrākie pulksteņi krieviem bija jau sen. Vēl bija tāds krievs, kurš "apkala blusas", tikai nevienam tās tā arī neizdevās ieraudzīt, jo visas tās aizlēca...


66 valstu parstavji neieklausas viena sizofrenika slimo neonacitu murgu vervelejuma,neprasa tam atlauju no portala pietiek.com sertifice un lieto Krievijas vakcinu Sputnik V ! kapec?

Atbildēt

sputņičok

17.05.2021. 15:07

»

SPUTNIK V

tava sapnu zeme asv ir lielakais letalo gadijumu skaits no covid-19 pandemijas


Mana sapņu zeme nav ASV, jo savādāk es tur dzīvotu, bet tu un pārējais cilvēces demogrāfiskais piesārņojums, savu sapņu zemi, smirdīgo rašku-parašku, mīliet tikai no droša attāluma, kaut arī jebkura padibene uz turieni var viegli nokļūt.
Tā kā kritušo krievu bidlomasu uzskaita nesalīdzināmi mazāk rūpīgi, nekā ASV mirušās vārnas, tad nav vispār ar ko salīdzināt.
Ja kas, nupat tur valsts domē izskanēja priekšlikums, arī žurkas un vārnas uzskatīt par medījumu un tur nekā dīvaina, jo tie drīz, kopā ar melno mušu kāpuriem, būs olbaltuma avots.

Atbildēt

nu nu

17.05.2021. 13:40

»

Piebilde

Ejiet ārstēties


Vai vēlies, nožēlojamais, sev partjankas ar uzšuvi "очковый сортир"?

Atbildēt

tā ir

17.05.2021. 13:38

»

Opis

Ja man pirms gadiem diviem kāds teiktu, ka politiskā propaganda var aiziet līdz tādai absurda pakāpei, neticētu


Ar "vakcīnām" krieviem tas gadījās pirmo reizi, bet pasaulē lielākie mikroprocesori un ātrākie pulksteņi krieviem bija jau sen. Vēl bija tāds krievs, kurš "apkala blusas", tikai nevienam tās tā arī neizdevās ieraudzīt, jo visas tās aizlēca.
Apbrīnojami, cik FSBešņikiem ir izdevies piekukuļot pērkamos Rietumu politiķus, lai tie pieļautu kaut minimālu iespēju bendēt savus pilsoņus ar Sputņičok. Paldies Dievam, ES un ASV neviens no tā nav cietis, ja nu vienīgi pats pēc tā braucis, bet kaut kādi āfrikāņi un paši krievu vergi no tā, domājams, ir apsprāguši desmiti tūkstošu.

Atbildēt

Opis

17.05.2021. 13:27

Ja man pirms gadiem diviem kāds teiktu, ka politiskā propaganda var aiziet līdz tādai absurda pakāpei, neticētu.

Atbildēt

nu nu

17.05.2021. 13:25

»

Q

Ar galvā izjātiem nacionālajiem plānprātiņiem , kuriem intelekta līmenis ir kā vienšūnu influzorijai diskutēt nav vērts, aizej pie psihiatra, kaut gan tavs gadījums nepadodas ārstēšanai, pienāks laiks ,kad tādus "latviešus"kā tevi slīcinās atejā


Latviešus slīcināt atejās, jums, pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušiem, pēc cilvēku asinīm izslāpušiem izdzimteņiem, būtu sarežģīti, jo mums maz tādu ateju, bet priekš jums visiem 80-90 miljoniem, jeb cik jūsu, netīro lopu, vēl atlicis, 30 miljoni suverēno āra ateju "очковый сортир" visiem pietiks.
Ja nemaldos runa bija par Sputņik V un ka tu, bioloģiskais mēslojums, neriskētu sev to iešpricēt.
Nupat ienāca prātā, ka bidlostānā "очковый сортир" varētu patentēt, kā TM (trademark), kā nacionālo lepnumu.

Atbildēt

Q

17.05.2021. 12:51

»

nu nu

Es liktu 10/1, ka pat tāds agresīvs smirdīgs krievu kroplis, kā tu, nekad neriskētu ar Sputnik V, kaut arī tavas dzīvības vērtība ir vēl mazāka, nekā kremļa finansētā Hamas, teroristam pašnāvniekam


Ar galvā izjātiem nacionālajiem plānprātiņiem , kuriem intelekta līmenis ir kā vienšūnu influzorijai diskutēt nav vērts, aizej pie psihiatra, kaut gan tavs gadījums nepadodas ārstēšanai, pienāks laiks ,kad tādus "latviešus"kā tevi slīcinās atejā!

Atbildēt

nu nu

17.05.2021. 12:12

»

Q

Labākais pierādījums Sputnik -V efektivitātei neviens saslimušais Sanmarīno, kir ar Sputnik vakcinēti gandrīz visi iedzīvotāji


Es liktu 10/1, ka pat tāds agresīvs smirdīgs krievu kroplis, kā tu, nekad neriskētu ar Sputnik V, kaut arī tavas dzīvības vērtība ir vēl mazāka, nekā kremļa finansētā Hamas, teroristam pašnāvniekam.

Atbildēt

mēslam

17.05.2021. 12:06

»

nacionala atkrituma berzina izmisuma kliedziens

Latvijas vestniecibas Maskava darbinieki gan drosi sapotejas ar Krievijas vakcinu Sputnik V


Neviens krievu feodālis nav tik debils, lai riskētu ar Sputņičok, kas ražots jūsu, bezsmadzeņu vergu, skaita samazināšanai, jo naudas palmu tauku iegādei vairs nepietiek.

Atbildēt

Grantiņ, nokaunies

17.05.2021. 11:29

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Tas ir publicēts katrā Rietumu valsti- neviena Rietumu valsts šo Krievijas atejas surogātu nav akceptējusi


Tu, Grantiņ, esi pieradis melot. Sputņiku ir akceptējušas daudzas valstis, un Astra Zeneca radītāji to atzīst par labāko un intensīvi sadarbojas, lai savējo uzlabotu.

Atbildēt

tādi esam

17.05.2021. 09:34

Krievijas cara Putina nozombētie krievi un diemžēl arī daļa latviešu tic Krievijas propogandai, to viņi iesūc ar mātes pienu.

Atbildēt

lūdzu

17.05.2021. 08:23

»

.

Atsauces varat ielikt, lūdzu? Citādi "viena tante teica, onkulis apstiprināja


https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid 1143875159446146&id 100014710185710

Atbildēt

Piebilde

17.05.2021. 08:09

»

:))

un kā tad Sanmarīno


Jānim Bērziņam neviens nav stāstījis par tādu Sanmarino.

Atbildēt

Blondīne

17.05.2021. 08:08

»

kļimoviča aita

P.S


Jā, īstens Jānis Bērziņš kā istenam patriotam pienākas nozākā Sputnik V tāpēc, ka tā ir radīta Krievijā. Bēdīgi, ka Jānis Bērziņš ir tik tālu degradējies (ļoti šaubos par to, ka Faizers tādam maksā par piedalīšanos vakcīnu tirgus zonu sadalē).

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: