Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ex-seržants

29.02.2020. 22:08

»

hm

Tev ar loģiku ne visai...


Ar loğiku nav probľēmu. Lēni dpmājošiem paskaidrošu- iet runa nevis par konkrētā bruņojuma pieejamību, kaut arī par to šaubas, bet par apņēmību to pielietot,par ko raksta beigās arī patekts.

Atbildēt

Uldis

29.02.2020. 22:03

Ir jābūt smagi garīgi slimam, lai lasītu un iedziļinātos šī nicināmā čekas ziņotāja un padomju okupantu pakalpiņa rietumfašistu propagandas nozombētā militārā šizofrēniķa murgos.

Atbildēt

hm

29.02.2020. 21:50

»

E x-seržants

Par to arī bija raksts. Izskatās,ka tās multenes ar hiperskaņas raķetēm un stāsti par radioaktīvajiem


Tev ar loģiku ne visai.
Ja multenes nebūtu atstājušas iespaidu, amerikāņi nebūtu hiperskaņas objekta radīšanai atvēlējuši 45 miljardus dolāru. Tas ir tik pat cik viss krievu gada militārais budžets! Tātad notrūkušies pamatīgi!
Un kā ne, ja gandrīz viss aizgājis sērijveidā un darbojas bruņotajos spēkos. Vienam gan hiperskaņas nesējam šajās dienās tika veikts viens no pēdējiem izmēģinājumiem. Ar 10 skaņas ātrumiem - 2000 km.!

Atbildēt

E x-seržants

29.02.2020. 21:34

»

hm

Mācība, ka pasūtīs


Par to arī bija raksts. Izskatās,ka tās multenes ar hiperskaņas raķetēm un stāsti par radioaktīvajiem
pelniem uz Rietumiem ir atstājuši iespaidu, kaut gan patiesībā tas parasts vārtrùmes gopņika uzbrauciens bez seguma.

Atbildēt

smaka

29.02.2020. 21:29

Eiropas Savienība sabruks 10 dienu laikā

Atbildēt

hm

29.02.2020. 21:21

»

Ex-seržants

Nu ko, tā būs mācība Austrumeiropas valstīm


Mācība, ka pasūtīs ....?
Bez ASV, NATO nav kam karot, pat teorētiski.
Naudiņa, to jā!

Atbildēt

Ex-seržants

29.02.2020. 21:16

»

hm

Neklausījies Stoltenbergu


Nu ko, tā būs mācība Austrumeiropas valstīm.

Atbildēt

hm

29.02.2020. 21:11

»

Ex-seržants

Turcija ir NATO dalībvalsts un konlrētajà situācijā blokam jāparāda sava rīcībspēja sniedzot ne vien politisku, bet arī militāru atbalstu Turcijai, noliekot pie vietas Kremļa punduri


Neklausījies Stoltenbergu?
Jā, politiski un visādi citādi, tikai ne militāri ...
Un pat šo aicinājumu laikam nobloķēja Grieķija.

Atbildēt

hm

29.02.2020. 21:08

»

jaajaa

...spēku samērs ir jāsaprot...ja turki gribēs, no Asada slapja vieta paliks...un nekāda krievu palīdzība neglābs


Vēl versija. Idlibas reģionā karo ap 50 000 musulmaņu fanātu, džihādisti. Turcijai nav ne mazākās vēlmes šo milzīgo baru atsaldēto ar ieročiem ielaist savā teritorijā. Daudzi saprot, ka tā ir nolemta gaļai. Kaut gan pastāv Turcijas vienošanās ar krieviem par šo utilizāciju, Erdoganam jādara viss, lai masām nebūtu aizdomu, jātaisa skaļš troksnis, ko viņš arī dara.
Vai šī versija patiesa, redzēsim pēc tikšanās ar Putinu.

Atbildēt

Varētu

29.02.2020. 20:29

Tā Iskander raķete nokļūdīties un trāpīt kādam padomju laikā Rīgas mikrorajonam nevis Ādažu bāzei būtu lieliski.

Atbildēt

varbūtība

29.02.2020. 20:28

Пользователи Сети активно комментируют обострение ситуации в сирийском Идлибе. После информации о том, что военные эксперты Турции помогают боевикам бить по российским самолётам, в Рунете не сдержались. Русские сделали туркам предупреждение, напомнив слова главы МИД СССР Андрея Громыко: «Вместо Босфора можем сделать ещё два пролива».

Atbildēt

lumpenis

29.02.2020. 20:03

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


aizveries, stulbā biogaļa ar nosaukumu sīkpirdāns!

Atbildēt

viesis

29.02.2020. 18:28

Kārtējā tukšā biedēšana ar Krieviju, bez jebkādas izpratnes par notikumiem un to cēloņiem.

Atbildēt

ha-ha

29.02.2020. 18:23

ASV militārais budžets - ap 3/4 triljonu dolāru! NATO budžets - līdzīgs. Kopā vairāk kā triljons!
Krievijas aizsardzības budžets ap 50 miljardi, kas ir vairāk kā 20 reizes mazāks!!!
Ar tādu budžetu attiecību lielīties, ka krievi ieceļ ASV prezidentu nozīmē ka:
vai nu krievi ir patiesi supercilvēki, gods un slava!
vai ka seržant, tu un tavi kolēģi no ASV un NATO ir papīra ziloņi, kuri tikai tērē naudu kanalizācijai, bet citādi ir galīgi lupatas un dauņi.
Vai tiešām, Seržant, tik sūdīga tā situācija?

Atbildēt

lasītājs padomāja

29.02.2020. 18:08

un secināja, ka pasaulei (tai skatā Latvijai) lielākais drauds ir ASV un NATO

Atbildēt

nu, nu...

29.02.2020. 17:56

Var jau to Krieviju apd.st, bet mēra sajūtai arī vajag drusciņ būt!
“Kremlis iztērēja milzīgus resursus pēdējo ASV prezidenta vēlēšanu laikā, lai panāktu sev vēlamu rezultātu “Kādi ir tie “milzīgie resursi”? Uz kādiem avotiem balstās šis apgalvojums? Un kas tās par demokrātiskām vēlēšanām, ja kremlis no malas var tās iespaidot?!
“…Kremlim tas dotu reālu iespēju radīt haosu Eiropā, iepludinot tur bēgļu miljonus.” Kremlis Eiropā iepludina bēgļu miljonus?! Vai kremlis ES mērogā izsludināja to “velkomistu politiku”? Vai kremlis bija tas, kurš gāza likumīgās valdības Irākā un Lībijā, izraisot šajās valstīs haosu un pilsoņu karu? Vai kremlis mēģināja gāzt Asada valdību Sīrijā? Kad Rietumu atbalstītie islamisti bija pārņēmuši gandrīz visu valsti, tieši krievi Sīriju izglāba no sagrāves! Starp citu, krievu karaspēks šīs valsts teritorijā atrodas pēc likumīgās valdības lūguma, atšķirībā no ASV un Turcijas spēkiem.
“Kremlis veic spēku koncentrāciju Baltijas valstu pierobežā” un zibenīgi ieņem Baltijas valstis. Kāpēc lai kremlis tā darītu? Ko kremlis ar to iegūtu? Pieņemsim, ka krievu tanki jau rīt vizinās pa Rīgas ielām. Ko tālāk? Nosauciet man kaut vienu tādu lietu ko Krievija šeit par naudu caur saviem ietekmes aģentiem nevarētu iegūt un tai vajadzētu izmantot militāru iebrukumu! Vai Latvijas teritorijā ir kādi derīgie izrakteņi, kā Krievija trūkst? Varbūt Krievija ļoti vēlas glābt nabadzībā iedzīto latviešu tautu un atbrīvot mūs no vairāk kā desmit miljardus lielā ārējā parāda?! Mūsdienīgā karā, kad raķetes lido tūkstošiem kilometru, Latvijas teritorijai priekš Krievijas militāristiem nav nekādas stratēģiskās nozīmes. Toties militārs iebrukums Baltijas valstīs priekš Krievijas var radīt graujošas politiskas sekas. Drīzāk gan Krievija šeit, izmantojot savu atstāto 5. kolonu, varētu mēģināt izdarīt iekšēju apvērsumu. Bet, kā rādās, tad pat tāds scenārijs kremli ne īpaši interesē, jo viņiem jau Ukraina ir rīklē iesprūdusi.

Atbildēt

lauķis

29.02.2020. 16:26

Spridzina slimnīcas Sīrijā un dzīvojamos rajonus, radot bēgļu plūdus,gan ASV gan Krievija pārmaiņus.Arī pati ES tur savu roku pielika.

Atbildēt

Nemelo, autor!

29.02.2020. 16:21

Tur ija nule vienojās ar ES par 6.5 miljardu € kompensāciju, lai idmurta Putina bēgļi no Sīrijas nenonāktu Eiropā. Solovejs ir Kremļa lakstīgala un, tu autor, arī. Ir zināms, ka Krievijas desantnieki spridzina slimnīcas Sīrijā un dzīvojamos rajonus, radot bēgļu plūdus uz Eiropu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: