Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pietiek turpina publicēt lielāko un pazīstamāko Latvijas partiju biedru sarakstus, un šo publikāciju sēriju turpinām ar Vienotību, - šī bija viena no partijām, kas tāpat kā Nila Ušakova Saskaņa un Aivara Lemberga partija Latvijai un Ventspilij, neraugoties uz likumā noteikto, nolēma tā normas ignorēt un pati labprātīgi nevēlējās atklāt savu biedru vārdus un uzvārdus.

Zīmīgi, ka, lai gan Politisko partiju likuma 27. pantā noteikts, ka "partijas, izņemot partiju apvienības, katru gadu līdz 1.martam iesniedz partiju reģistra iestādei partijas biedru reģistru”, Vienotība arī šo likuma normu nav uzskatījusi par saistošu, - Uzņēmumu reģistrā jaunākais tās biedru reģistrs datēts ar 2016. gadu.

Tiesa, īpatni, ka reģistra sākumlapa datēta ar 2016. gadu, savukārt pēdējā lapā minēta, ka runa tomēr esot par 2017. gadu. Vienotības birojā pirmdien nekādus komentārus par šo nesakritību nesniedza, vien norādīja, ka uzskatot - visas likuma prasības esot izpildītas.

Tuvākajās dienās Pietiek publicēs vēl virknes citu partiju biedru sarakstus, - to vidu būs Nacionālā apvienība, Latvijas Zemnieku savienība, Zaļā partija un partija Latvijas attīstībai. Pasūtīti ir arī "Kaimiņa partijas" (KPV LV), Jaunās konservatīvās partijas un Gods kalpot Rīgai biedru saraksti.

Foto

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0