Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Veselības ministres Ingrīdas Circenes padomnieces Ineses Kalniņas meita bez konkursa tikusi pie juristes amata Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā, - slimnīca gan slēpj precīzo jaunās darbinieces atalgojumu un arī izglītības iegūšanas laiku, taču pašu darbā pieņemšanas faktu atzīst.

Par šo faktu Pietiek paziņoja kāds lasītājs: "Vēlējos Jūs painformēt par interesantu amatu iegūšanas secību.

Runa ir par partijas Vienotība Revīzijas komisijas priekšsēdētāju, Nacionālās Vienotības apvienības Revīzijas komisijas locekli, kā arī vairākkārtēju vēlēšanu kandidāti Inesi Kalniņu.

Viņas amatu maiņai var izsekot līdzi amatpersonas deklarācijās, bet pašreiz viņa ir ierotējusi veselības ministres I.Circenes padomnieces amatā juridiskajos jautājumos.

Protams, pēc šādas nejaušības, seko nākamā nejaušība - nupat Veselības ministrijas padotajā iestādē - Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā viņas meitai Vijai Kalniņai pēkšņi uzradās vakance jurista amatā.

Varbūt varat izpētīt šo situāciju un celt to sabiedrības gaismā, jo tiešām ir apnikusi šī ieviestā lietu kārtība. Cik ārstiem ir ilgi jāmācās un jāpraktizē, lai iegūtu nedaudz virs minimālās algas, bet te knapi pilngadīgos liek amatos ar tādām algām."

Savukārt Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas skaidrojums par notikušo ir šāds:

"Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca laika periodā no 2012. gada rudens līdz 2013. gada aprīlim vairākkārt bija izsludinājusi pieteikšanos jurista un jurista-iepirkumu speciālista amatiem, ievietojot darba sludinājumus gan slimnīcas mājaslapā, gan darba sludinājumu portālā CV Online.

Atsaucoties uz izsludināto pieteikšanos, slimnīcas Personāla departamentā tika saņemts pieteikums no Vijas Kalniņas. 2013. gada aprīlī darbā par juristi tika pieņemta Vija Kalniņa, nosakot atalgojumu, kas atbilst Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas darbinieku atlīdzības nolikumam atbilstoši tajā noteiktajiem amatu līmeņiem.

V.Kalniņa ir ieguvusi bakalaura grādu tiesību zinātnē, kā arī teicami aizstāvējusi maģistra darbu tiesību zinātnē."

Novērtē šo rakstu:

2
0