Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pamanīju sociālajā tīklā Twitter piemēru tam, kā vientiesīgu vai varbūt ieinteresētu „žurnālistu” dēļ izplatās viltus ziņas, - kādreizējā Dienas darbiniece un Sarmītes Ēlertes domubiedre, tagadējā TV3 ziņu producente un Latvijas Žurnālistu asociācijas valdes locekle Anita Brauna publiski sašutusi par Rīgas mēra Nila Ušakova lepno apvidus auto, taču nav spējusi vai gribējusi pamanīt, ka džips jau pērn ir pārdots...

„Rīgā ielas tik nolaistas, ka mēram nācās jaunu džipu iepirkt,” – šādi TV3 ziņu producente, kas it kā rūpējoties par objektīvu un pārbaudītu ziņu publicēšanu, 5. maijā Twitter bija komentējusi šīs pašas televīzijas žurnālista Jāņa Eglīša ierakstu ar norādi uz publikāciju „Nils Ušakovs svētkos sev uzdāvinājis dārgu džipu”.

Brauna acīmredzami nav vēlējusies vai spējusi atvērt Eglīša ierakstam pievienoto saiti uz publikāciju, no kuras nekavējoties kļūst skaidrs – runa ir par trīs gadus senu ziņu: Ušakovs nepraktisko, bet iespaidīgo braucamo līzingā bija iegādājies tālajā 2014. gadā, savukārt jau pērn, kā rāda viņa amatpersonas deklarācija, no tā šķīries.

Interesanti, ka virkne Twitter lietotāju Braunai sarakstē norādījuši uz pieļauto kļūdu, taču TV3 ziņu producente, kuras pašreklāmas aprakstā norādīts uz viņas „kaislību uz žurnālistiku”, uz šīm norādēm nav reaģējusi.

Foto

FotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0