Menu
Pilnā versija
Foto

Tvaiks

Leonards Inkins · 08.09.2019. · Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

$ & €

12.09.2019. 04:48

»

Q

Nacionālisms- lielāko neliešu pēdējais patvērums


Ne nacionālisms, ne nacionālsociālisms nav vainīgs pie tā, ka šo vārdu salikumu izmanto izdzimteņi ar reti riebīgu tieksmi uz varu un bagātībām kuras tiem nepieder.

Atbildēt

TB/LNNK

10.09.2019. 23:01

»

Q

Nacionālisms- lielāko neliešu pēdējais patvērums


Jā! Pilnīga taisnība!

Atbildēt

Latvijcam

10.09.2019. 04:12

»

Latvis

Mainīties var ja mēs nebaidītos balsot par kreisajiem, bet tā tak Saskaņa un krievi nāks! Katrai partijai ir sava niša un tiem 70% mazāk nodrošinātajiem būtu jābalso par socialdemokrātiem, bet LSDSP ir iesēdināts zaglēns par vadoni, tad atliek Saskaņa. No labējiem,kas te valdījuši 30. gadus, nekā laba...


Ja nebaidījāmies okupācijas laikā, ne reizi nepiedalīties vēlēšanās, lai balsotu par interventu vienīgo partiju, tad kāpēc lai tagad ietu un balsotu ? kad čekistu uzraudzībā tie sapumpurojušies zem dažādiem nosaukumiem un imitē svešas valsts neatkarību.

Atbildēt

švamme

10.09.2019. 02:29

It kā rakstīt esi iemācījies, lietas saproti pareizā virzienā. Bet raksts (kā arī iepriekšējie) tik un tā smird pēc palīgskolnieka. Apsver iespēju skolā mācīt meitenēm mājturību - tur var iztikt bez ideoloģijas!
Tas ka valsts ir nozagta, nav noslēpums jau vismaz 2 dekādes, ja ne vairāk, Mr.Columbus. Valsts bez ideoloģijas ir kā burinieks jūrā bez kapteiņa un apkalpes. Un mūsu dzīves laikā kapteinis neuzradīsies. Vienīgā cerība uz pareizi audzinātiem bērniem.
Bet atbildīgie personāži visi ir iegravēti tautas atmiņā, uz mūžiem, bez noilguma, lai nelolo ilūzijas.

Atbildēt

Cyril

10.09.2019. 01:38

»

Pomeranču Vainadziņš

Nav korekts salīdzinājums...


Психических отклонений не выявлено. Просто дурак.

Atbildēt

Juris.

09.09.2019. 20:14

Varētu piekrist, ja vien raksta autors nespēlētu dubultu spēli-raksta vienu bet pats piedalās vēlēšanās un balso par noziedzniekiem NA.

Atbildēt

Murka

09.09.2019. 17:28

Parasti reformas un revolucionāras pārbūves rada tikai šķietamību par uzlabojumiem, bet, ja uz to palūkojas ilgākā laika posmā, tad kļūst acīmredzams, ka pārmaiņas ir bijušas graujošas un ir kļuvis vēl sliktāk.

Tie paši, kas bija pie varas, tie arī paliks, izņemot tos, kuri būs tvaika izvirduma laikā gājuši bojā. Tvaiks nešķiro ne svešos, ne savējos.

100% muļķības Nr. 1.
Ilgākā laika posmā varai darbosies t.s. politiskā atmiņa, sak, ir jācūkojas ar mēru, citādi francūši atkal sacelsies un Bastīliju no jauna nojauks. Un pie viena vienu otru no mūsējiem pagiljotinēs.

Tieši tas ir tas, kas šodien LV ir vajadzīgs, lai suņiem iedzītu jelkādu respektu pret saviem pilsoņiem.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

09.09.2019. 17:05

»

jautaajums

No kurienes visiem -ismiem kājas aug


1) No realitātes atrauta prāta darbības un/vai
2) no vēlmes izveidot "izredzētos".

Atbildēt

vcb

09.09.2019. 16:47

Labs !

Atbildēt

jautaajums

09.09.2019. 16:23

»

Pomeranču Vainadziņš

Aha


No kurienes visiem -ismiem kājas aug?

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

09.09.2019. 15:20

»

Q

Nacionālisms- lielāko neliešu pēdējais patvērums


Aha!
Lielāko neliešu pirmo patvērumu mēs piedzīvojām iepriekšējā -ismā.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

09.09.2019. 15:19

»

Latvis

Mainīties var ja mēs nebaidītos balsot par kreisajiem, bet tā tak Saskaņa un krievi nāks! Katrai partijai ir sava niša un tiem 70% mazāk nodrošinātajiem būtu jābalso par socialdemokrātiem, bet LSDSP ir iesēdināts zaglēns par vadoni, tad atliek Saskaņa. No labējiem,kas te valdījuši 30. gadus, nekā laba...


Tava kreisā "Saskaņa" jau Rīgā uzskatāmi nodemonstrēja, kādi šie ir darba darītāji.

Par "Rīgas Satiskmes" cauro mucu tagad maksās visa valsts.

Lai kā tu te slapjām padusēm propagandonē, no sūda apelsīnu sulu neizspiedīsi.

Atbildēt

Q

09.09.2019. 15:16

Nacionālisms- lielāko neliešu pēdējais patvērums!

Atbildēt

Latvis

09.09.2019. 14:18

Mainīties var ja mēs nebaidītos balsot par kreisajiem, bet tā tak Saskaņa un krievi nāks! Katrai partijai ir sava niša un tiem 70% mazāk nodrošinātajiem būtu jābalso par socialdemokrātiem, bet LSDSP ir iesēdināts zaglēns par vadoni, tad atliek Saskaņa. No labējiem,kas te valdījuši 30. gadus, nekā laba nebūs, jo tie salasās partijā, lai taisītu naudu, jeb tiek organizēta cilvēku grupa par kāda bagātā naudu. Labējie slēpjas aiz nacionālā, sola visādus naudas pielikumus, bet to netaisās pildīt, jo viņi ir savākušies pie siles, lai rītu. Tāda ir atšķirība valstij no notiekušā cietumā. Brīvībā koncentrācijas nometnes ieslodzītā psiholoģija nav piemērojama.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

09.09.2019. 13:59

»

Žulis

Vai esi padomājis par to, kādēļ privātfirmās, piemēram, tehniskās kontroles dienestam nav vajadzīgs vēl viens kontroles dienests, kas to kontrolētu? Varu atbildēt. Tāpēc, ka šeit visi nes reālu atbildību par savu darbu un visi ir ieinteresēti darba rezultātā. Jebkurš sliņķis, blēdis, zaglis vai brāķdaris...


Nav korekts salīdzinājums.

Privātfirmās valda vairāk vai mazāk vienpersoniska diktatūra, tur nav "kopējā labuma". Un arī privātfirmu organizācijas ir pilnas ar intrigām.

Nacionālisms ceļ cilvēka domāšanu augstāk par patērēšanas kultu?? Nez, kādēļ gan? Tāpēc, ka domā par vairāk savējiem? Ok, paraugāmies uz institūciju, kur vēl bairāk visi ir savējie - ģimeni. Diemžēl par tur saviem bērniem un līdzcilvēkiem šo pašu cilvēcisko vājību dēļ tiek ļoti darīts pāri.

Vispār jau es arī esmu par nacionālismu. Tikai nevajag domāt, ka nacionālisms - kā jebkurš -isms! - būs panaceja un paradīze.

Arī šī brīža likumdošanas bāze ir gana ok. Tikai neviens nenes reālu atbildību par sadarīto. Nedomāju, ka tikai ideoloģijas nomaiņa šo atbildību radīs.

Atbildēt

Žulis

09.09.2019. 13:35

»

Pomeranču Vainadziņš

"Arī to struktūru darbība, kas kontrolē, lai augstos valsts amatos neiekļūtu blēži, zagļi, vai noderīgie kretīni...


Vai esi padomājis par to, kādēļ privātfirmās, piemēram, tehniskās kontroles dienestam nav vajadzīgs vēl viens kontroles dienests, kas to kontrolētu? Varu atbildēt. Tāpēc, ka šeit visi nes reālu atbildību par savu darbu un visi ir ieinteresēti darba rezultātā. Jebkurš sliņķis, blēdis, zaglis vai brāķdaris ātri tiks no darba patriekts. Līdzīgi tas ir nacionālā valstī. Kā šo vienkāršo principu realizēt valsts mērogā – tas jau ir tīri tehnisks jautājums.
Bet, kas attiecas uz to sapratni par cilvēka esību un sūtību pasaulē, tad tā pati no sevis nerodas (transformācija pati no sevis nenotiek). Transformāciju kavē vai veicina tā sabiedrība ( un tātad pamatā šis sabiedrības ideoloģija) kurā mēs dzīvojam. Un tieši nacionālisms ir tā ideoloģija, kas ceļ cilvēku domāšanu augstāk par vulgāro materiālismu un patērēšanas kultu.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

09.09.2019. 12:36

»

Žulis

Ideoloģija ir tā, kas nosaka, kāda tiek veidota sistēma valstī. Atbilstoši ideoloģijai tiek veidotas varas struktūras un galvenais - ideoloģijai tiek pakārtota reālā šo struktūru darbība. Arī to struktūru darbība, kas kontrolē, lai augstos valsts amatos neiekļūtu blēži, zagļi, vai noderīgie kretīni. ...


"Arī to struktūru darbība, kas kontrolē, lai augstos valsts amatos neiekļūtu blēži, zagļi, vai noderīgie kretīni."

Un kā izvairīties no tā, ka šajās kontrolējošajās struktūrās neiekļūst "blēži, zagļi vai noderīgie kretīni"? Radīt vēl vienas kontrolējošas struktūras? Un tā līdz bezgalībai?

Kamēr nenotiks cilvēka transformācija, kas sevī ietver -

1) saprašanu, ka cilvēks ir kas daudz, daudz (!!!) vairāk par rumpi-pumpi;
2) saprašanu, ka par visu pār mēru pārpumpēto (un citiem atpumpēto!) reiz būs jāsamaksā;
3) saprašanu, ka Dieva (vai kā citādi saukta, nav svarīgi) Lielākā Aspekta priekšā visi ir vienādi, neviens nav vairāk cilvēks par pārējiem;
4) stāvēšanu uz pakaļkājām, -

NEVIENA ideoloģija neizveidos cik necik normāli darbojošos sistēmu kopēja labuma (tautas, sabiedrības) interesēs.

Atbildēt

Žulis

09.09.2019. 11:18

»

Pomeranču Vainadziņš

"Tieši valsts ideoloģija nosaka to, vai varas krēslos sēdēs godīgi, augsti izglītoti valstsvīri, vai karjeristi, blēži un noderīgie kretīni...


Ideoloģija ir tā, kas nosaka, kāda tiek veidota sistēma valstī. Atbilstoši ideoloģijai tiek veidotas varas struktūras un galvenais - ideoloģijai tiek pakārtota reālā šo struktūru darbība. Arī to struktūru darbība, kas kontrolē, lai augstos valsts amatos neiekļūtu blēži, zagļi, vai noderīgie kretīni. Mūsdienās tām valsts varas runām par nacionālajām interesēm, tautas labklājību, progresu un attīstību nav reālā seguma darbos. Viņu darbus nosaka cita ideoloģija. Un šai citai ideoloģijai ir pakārtota arī visa viņu izveidotā valsts varas struktūru reālā darbība. Zagļi, meļi un blēži vienmēr visos laikos un visās valstīs ir zaguši, melojuši un krāpušies. Tāpat centušies iekļūt augstos amatos. Tāpēc jau viņi ir zagļi, meļi un blēži. Taču valstī ir jābūt sistēmai, kas šos necienīgos norobežo no augsto amatu krēsliem. Ja saskaņā ar valsts varas aprindu ideoloģisko nostādni valsts suverenitāte, tautas pašnoteikšanās tiesības un pat nacionālā identitāte nav vērtība, bet visi šeit dzīvojošie ar naudas varas palīdzību ir jāsakausē vienā, pelēkā darba proletariāta masā, tad, protams, šādai ideoloģijai ir nepieciešama sistēma kas ne tikai pieļauj, bet pat stimulē tādu cilvēku nokļūšanu augstos valsts amatos, kas prot veikli melot, savu personīgo interešu dēļ nodot un apzagt savu tautu, vai arī savu kretīnisko prāta spēju dēļ akli un padevīgi izpilda jebkuru viņiem doto norādījumu.

Atbildēt

Jānis

09.09.2019. 10:45

»

Cyril

дурак


рад познакомитьса - а я умный !

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

09.09.2019. 09:47

»

Žulis

Šajā rakstā ir labi pastāstīts par to, ka valsts vara pēc savas būtības nespēj mainīties pat revolūciju un apvērsumu rezultātā, ja vien nemainās šīs varas ideoloģiskais aspekts. Tātad, ja mūsu valsts ideoloģija turpinās būt globālisms un valsts eksistences forma pastāvēt kā globālas savienības sastāvdaļa...


"Tieši valsts ideoloģija nosaka to, vai varas krēslos sēdēs godīgi, augsti izglītoti valstsvīri, vai karjeristi, blēži un noderīgie kretīni."

Diez vai.
Pēdējie minētie spēs pielāgoties jebkurai ideoloģijai.
Lai ar minētajām īpašībām apveltīto personāžu klātbūtni minimizētu, bez ideoloģijas jābūt arī sapratnei, ka bez materiālās pasaules ir vēl kas vairāk, ka reiz pienāks brīdis ražas novākšanai no tā, ko pats esi sasējis. Un ka zārkam nav bagāžas nodalījuma.

Atbildēt

Žulis

09.09.2019. 08:11

Šajā rakstā ir labi pastāstīts par to, ka valsts vara pēc savas būtības nespēj mainīties pat revolūciju un apvērsumu rezultātā, ja vien nemainās šīs varas ideoloģiskais aspekts. Tātad, ja mūsu valsts ideoloģija turpinās būt globālisms un valsts eksistences forma pastāvēt kā globālas savienības sastāvdaļa, kur nacionālajai piederībai nav nekādas nozīmes un valsts resursi pieder tiem, kam ir nauda, nekāda būtiska valsts varas maiņa šeit nevar notikt. Pat ar apvērsums vai revolūciju var panākt tikai to, ka viena „pahanu” kompānija būs nomainījusi otru, bet tauta kā bijusi, tā paliks pabērna lomā. Un šī „jaunā vara” atkal rīkos tik pat „demokrātiskas” vēlēšanas kā iepriekšējā vara, kur tautai īstenībā nekādas izvēles iespēju nebūs, kur tauta ar savu klātbūtni reizi četros gados vienkārši būs spiesta izteikt savu piekrišanu varas diktētajai izvēlei.
Kur ir izeja? Lai reāli kaut kas mainītos valstī, jaunajai varai ir jāpārstāv CITA IDEOLOĢIJA. Tikai mainoties varas ideoloģijai, var mainīties arī varas būtība visās tās izpausmēs. Un ir tikai VIENA ideoloģija, kuru pārņemot, valsts vara reāli sāk kalpot tautai. Šī ideoloģija ir uz tautas un Tēvzemes mīlestību balstītais NACIONĀLISMS. Valsts varai, kas pārstāv nacionālisma ideoloģiju nav iemesla melot vai liekuļot savai tautai, jo varas mērķi sakrīt ar tautas mērķiem. Īstenībā, pieņemot nacionālismu kā valsts ideoloģiju, valsts vara savienojas ar tautu, kļūstot par vienotu kolektīvu ar kopējām interesēm un mērķiem. Un godīgums attiecībās starp varu un tautu ir tas faktors, kas šo savienību uztur un stiprina.
Ir jāsaprot, ka ne valstsvīru godīgums vai negodīgums, ne reformas un pārkārtojumi nav patiesie valsts attīstības un progresa virzītāji. To, kā interesēs un kādā virzienā strādā valsts pārvalde nosaka IDEOLOĢIJA. Tieši valsts ideoloģija ir tā, kas nosprauž mērķus, uzstāda noteikumus un nosaka virzienu visām reformām un pārkārtojumiem valstī. Tieši valsts ideoloģija nosaka to, vai varas krēslos sēdēs godīgi, augsti izglītoti valstsvīri, vai karjeristi, blēži un noderīgie kretīni. Vēl tikai piebildīšu, ka atsevišķu, no nacionālisma ideoloģijas patapinātu saukļu izbļaušana no valdošo aprindu puses vēl nenozīmē, ka valsts ideoloģija ir nacionālisms. Politisko spēku ideoloģiskā piederība ir jāvērtē pēc reālajiem darbiem, nevis vārdiem. Pēdējā laikā tautai svēti un dārgi vārdi ir nonākuši necienīgās lūpās. Un ir jāprot novilkt robežu starp šiem vārdiem un lūpām, kas tos zaimo.

Atbildēt

ha-ha

08.09.2019. 23:28

Krūmiņam jau gali bija un ir CK un čk.Bez šiem galiem dažādos okupantu represīvajos orgānos t.sk. arī kompartijas un komjaunatnes,neko nebija un pēc inerces arī nav iespējams panākt,jo tur visur sēž,ja nav apmiruši,tie paši ,tikai sirmi,kadri vai viņu audzēkņi.Kādreiz tvaiku nolaida caur dažādiem preses izdevumiem.Sevišķi daudz šādu ventiļu bija t.s. vissavienības presē krievu valodā un mūsu valodā arī tagadējie draugi piepalīdzēja ,kuri ir pārstājuši mums palīdzēt un viennozīmīgi atbalsta ieilgušo postpadomju prettautisko labējo režīmu.Tvaika ventiļi vairs varai nav vajadzīgi,jo rupjā spēka pietiek,ir NATO draugi,bet no ārpuses režīmu stūtē arī austrumu kaimiņi.Tā kā vienīgā pieejamā ir ceturtmaijīgā tv24,dzeltenpresīgā NRA,la,Delfi,diena.Mazpieejamais pietiek.com,Puaro lv arī principā piederās pie labējiem.Pilnīgi iztrūkst ES balsts-so demokrātijas.

Atbildēt

Secinājums

08.09.2019. 22:32

»

Tā nu ir

Bija laiks, kad daudz domāju - kādā veidā daļa no cilvēkiem tiek pie tādas informācijas, kura uz ielas nemētājas...


kamēr latviešu tautai finansu sviras un apgrozāmie līdzekļi atrodas internacionālo noziedzīgo grupējumu rokās, izmaiņas nav iespējamas, lai ko arī šie viltvārži nesolītu un kādas reformas neveiktu.

Atbildēt

Tā nu ir

08.09.2019. 22:15

Bija laiks, kad daudz domāju - kādā veidā daļa no cilvēkiem tiek pie tādas informācijas, kura uz ielas nemētājas.
Taču ar laiku viss jau nostājas savās vietās. Tie bija tie, kuru rokās bija vara, kuri izvēlējās savējos vai pakalpiņus, kur rīcībā bija partijas un čekas nauda - un viss notika.
Bija rīcības cilvēki, piemēram, iespējams Krūmiņš, kuram bizness gāja, atbalstītāji bija apmierināti, bet - līdz brīdim, un tad viss nojuka.
Nojuka, jo kaut kas pulciņā mainījās, tikai rīcības cilvēks to laikā nepamanīja.
Bet pulciņš kā strādāja tad, tā strādā tagad. Un vari vēlēt ko gribi, tam nav nozīmes. Nauda atrodas vienās un tajās pašās rokās.

Atbildēt

Asiirietis

08.09.2019. 21:45

Pieņemot ienaidnieka spēles noteikumus, jau esi nostājies pret savu tautu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: